Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5188
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Chris »

Diablo1st napísal:
Chris napísal:ma niekto REALNE skusenosti s podvozkovymi dielmi MAXGEAR ? :) :laugh: :laugh:
Neotravuj so somarinami, teraz sa tu riešia reálne problémy :hysterical: :hysterical:

hej honenie ega :D jeden tu pise, ze jemu staci socka vybava drevenej kolobezky, ale musi byt NOVA ! vystruhlikana z cerveho brezoveho dreva ale za lacno.

Dalsi sa mu snazit vysvetlit, ze stoji na prd a su lepsie pouzite hlinikove kolobezky. Ale co sa bude ebat ked niekto si nevie spocitat 1 a 1 :hysterical:

mp3turbo: mne si nic neposielal , tak asi si ma mylis s niekym :D
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa LordKJ »


:cool:

tu ani parkovacie senzory nepomozu, iba autonomne parkovanie :D
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8603
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa shiro »

M1ch4l napísal:pointa toho, co mp3turbo pisal, je v porovnavani jazdeneho a noveho auta. To su veci, ktore sa normalne daju porovnavat. A ano, bola aj v porovnavani velkeho a maleho objemu.
ako mozes preboha porovnavat nove vs jazdene auto? uz dost ze su to ine kategorie, vid co turbo porovnaval, feldu s voyagerom....
M1ch4l napísal:Fabia 1.0 moze prinasat vselico. Ale tu Skodu 120, ktora si ide 83 km/h po okreske, nepredbehnes. Lebo ked by si to skusil, zabilo by ta tych 10 kamionov, ktore by medzicasom presli v protismere.
Pretoze nasa debilna vlada odfajcila zeleznice, ktore prerabaju a kazda debilina sa vozi kamionom. Sam vidis kolko ich beha a len zdrzuju kade chodia.
M1ch4l napísal:Nesuhlasim s tym, ze Peugeot 208 alebo Hyundai i20 by boli rodinne auta. Do rodinneho auta sa ma zmestit cela rodina aj s nejakou batozinou, nie len tie deti.
A do 208 ti nevojde manzelka, dve deti + ty? A nejaka batozina? Netaraj. Ci vozis aj starkeho, starku, bratranca a sesternicu s rodinami?
LordKJ napísal:ano i20, 208, fabia, polo, ibiza, rio ... to vsetko nie su rodinne auta, to je tak druhe auto do rodinny ktore chodi maximalne do obchodu.
Auta do obchodu su tak smart ci podobne krpatinky pre dvoch, nie rio, ci fabka, co su auta normalnej velkosti. To takouto logikou budeme za 10r chodit nakupovat v sedmickovom bavoraku, nie? :D
mp3turbo napísal: toto nie su RODINNE auta ani zdaleka. Vidim ze ty si este rodinu nemal. Uplne normalne auto je napriklad snejkove Ojdi A8, alebo BMW7, GMC Savana, Chevrolet Express. A teraz si utekaj pozriet ake su to vozy.

Prosim ta nevydavaj tie NAJMENSIE CHRCHLE za RODINNE AUTA, poprve to nie su auta v pravom zmysle slova (ani civava nie je pes), podruhe v ziadnom ziadnom ziadnom pripade nie su rodinne. Tak ako ja nie som kulturista a kozmonaut, i20 nikdy nebude rodinne auto. To je z nudze cnost, zmensena do dokonalosti.
omyl, nevydavaj maximalne obrovske, prerastene, superdrahe hovada za rodinne auta. A8 ci BMW7 ze je normalne auto? Dobre si pobavil. A prave na toto narazam. Latka niektorych ludi tuna je az nenormalne vysoka, z principu by som vas na rok nastrkal jazdit s fabiou junior a smial by som sa ako by ste sa tam posierali. Cisto z principu, pretoze ste rozmaznani, ze to az normalne nieje :-)
A8 ci BMW7 su high-end auta, drahe, velke, ktore nemusis mat, nic sa nestane. Akonahle je toto pre teba normal, co je taka fabka o ktorej sa bavime? Furik? Stale nechapes ze mas hodne deformovany pohlad?

Podla tejto logiky si mozem kupit batmobil a nadavat na vsetko ostatne (ano aj na vase milovane A8, Q7, bmw7) ze si megasracky lebo nemaju prudovy motor, vystrelovaci hak a cool ciernu batman farbu :D Proste to nieje normalne.

Treba vas vsetkych vratit nazad do normalu, do reality. Vid tvoj koment s civavou - je to pes, to len ty si zase myslis ze pes musi mat 30kg a pol metra vysky. Veterinarne je pes vlciak aj civava, aj ratilk, aj metrovy vlkodav. Opat ta pomyselna latka, ktoru mas az prilis vysoko.
>> Na leasing kazdy normlany clovek serie, iba debil bude preplacat dobrovolne na leasingu....
no pockaj, takymto sposobom to nemozeme povedat. Leasing a debil nie su veci spojene : leasing si berie clovek co nema peniaze. Ja sa pytam, preco si potom kupuje nove auto na ktorom najviac strati.
ktory clovek bez penazi si vezme leasing, aby preplatil na cene auta 1000-2000eur, lebo leasing? Mi nehovor ze nevies ako to funguje. Dobre to vies. A ked si chudobny clovek vezme leasing, je to debil, ako inac ho chces nazvat? Ved vyhadzuje peniaze, ktorych nazvys aj tak nema.
>> Turbo...no holt turbo...odislo po kolkych rokoch, kolkych km, akom style jazdenia?
bolo pisane, 27k km prevodovka, 30k km turbiatko. Tato plodna debata zacala pred 30 stranami o KVALITE tych novodobych vymyslov v podobe vysavaca a az potom sa presunula do roviny cenovej a "vyhodnostnej".
Tam muselo byt daco fakt dodrbane, je to moc skoro...keby to bolo tak 130k km, to este nejak pochopim...
>> Mam ti vyratat Voyager 3.3i automat ktory jazdi za 12l plynu v meste a pod desat mimo mesta, cize rovnako ako 6 litrov / 5 litrov benzinu ? Ved to auto jazdi lacnejsie ako Fabia...
>> no vyrataj....a potom aj fabiu v plyne
KEBY SI POZNAL TECHNIKU, vedel by si ze tie TSI zazraky NEMOZES prerobit na plyn. Nedaju sa lebo pohoria. Mimochodom to bolo aj v tejto teme spomenute velakrat. Takze fabiu do plynu skrtam, co zostalo ?
tak logcky daco porovnatelne v plyne, co nema tsi :-)
kia napr.
undertaker007 napísal:Shiro, prepáč, ale ja som doteraz posledných ja neviem koľko... ...10 - 15 strán len čítal.
Miestami som sa smial, inokedy facepalmoval, že aké perly sa tu niekedy človek dočítal.
Samozrejme ja chápem a uznávam, že 85% vecí, ktoré sa tu za posledné dni 184× zopakovali, sú vecou názoru, osobných preferencii a možností daného človeka.
Ved tiez mas na to isto svoj nazor...rovnako ako ja mam svoj. O ostatnom som napisal v tej casti s vysokou latkou.
Všetky vymenované autá poznám, tzn. nerobím sa, že neviem. Ani jedno z nich JA NEPOVAŽUJEM za rodinné auto. Ani z náhody, ani z ďaleka. Asi najviac ma rozosmial Fiat Punto, nakoľko sme ho pár rokov dozadu mali. Nezabudol si náhodou pripísať aj Fiat Cinquecento ? :laugh: Toto pre mňa rozhodne nie sú rodinné autá. A to hneď z viacerých dôvodov:
  • Je v tom neskutočne málo miesta a všetci cestujúci trpia (neviem, možno je to tým že mám 186cm, viem si predstaviť že pre 150cm ľudí sú to vynikajúce rodinné vozítka)
  • Tým pádom že je to také malé a sú v tom všetci natlačení je to nebezpečné
  • nepotrebujem sa dívať na rozčaptanú zadnú nápravu takéhoto auta idúceho predo mnou, ak sú v tom 4 ľudia + batožina dajme tomu na týždeň...
Ako som napísal, kopec tu rozoberaných vecí sú vecou názoru, ale jednoducho pre tebou vymenované autá u mňa neobstojí ani jeden jedinký argument, že by to bolo rodinné auto.
Upresnim - myslel som tie nove punta, nie tie starsie, malicke. Tie nove su kus vacsie. A ano, cinquecento je auto na nakupy :-)
To su male auta, nie punto. Mam 180cm a nema problem sediet ani v smarte.
A ak by si sa náhodou chcel opýtať - žijem sám a mám 15 ročný Opel Omega. Tomu autu chýbajú myslím 3 milimetre do dĺžky presných 5 metrov a vieš čo? Ani to nie je rodinné auto. Je to fajn auto pre predných cestujúcich, je to asi až nadštandard čo sa týka veľkosti kufra, ale je to dosť namieru pre zadných cestujúcich. Pre dvoch zadných cestujúcich. Troch by som v tom pohodlne neodviezol. A vieš čo? Predstavme si, že by som mal mať 2 malé deti, ktoré by ešte museli byť vozené v autosedačkách. Tak aj táto Omega je nedostatočná - jednoducho malé decko, ktoré má v autosedačke vystreté nohy by sa tam časom nevošlo, resp. vošlo tak, že pri už malej čelnej autonehode by si mohlo dosť škaredo poraniť nohy, chodidlá, kolená, chrbticu a pod. Chcem ja toto? NECHCEM!
Omega je uplne normalny sedan, neviem v com ti je to male. Kolega ma fabku tsi kombi a vzadu vozi tri deti v sedackach.
A zase, 15r auto nema dnesne bezpecnostne vymozenosti, takze riesit co by sa stalo deckam vzadu je kus overkill. Ties mam 14r jazdenku a bezpecnosti neriesim, lebo v roku 2001 sa proste niektore veci nerobili, ako dnes. Pretoze prd s tym aj tak vsetci spravime.

Si zober taky peugeot 407 coupe...to je overkill co sa velkosti tyka. Najprv ten dlhansky predok, potom velka kabina pre ludi a tiez dost velky zadok. A to je 3dv kupe. Ano, aj normalne 407micka z neho vychadza...mrte sa mi tvary tych aut pacia...ale nechcem ho, lebo je proste pridlhe a musel by som riesit parkovanie a nervacit sa s tym....
shiro napísal:Stratu hodnoty je skoda riesit, pretoze auto straca prvou seundou co ho kupis kolko....tak tretinu, stvrtinu? A prd s tym urobis.
Ale urobíš, možností tu už bolo spomenutých veľa, ale niektorí si stále tvrdohlavo idú svoje...
Co take?
Podľa mňa zasa práve pre tento prípad to nezmysel nie je. Prečo by ťa, preboha, mal taxikár 3 dni čakať? (koniec koncov aj to sa dá, ak si zaplatíš prestoj, on by bol ešte aj rád). Veď sa dovezieš taxíkom a keď o tri dni budeš chcieť ísť z chaty, tak si zasa zavoláš taxík. On tam nemusí 3 dni stáť...
Co ked si zmyslim ze chcem niekam ist hned a zaraz? nalozim sa, idem. Ano, moho by som pockat na taxik, ale....je to prave jeden z tych dovodov. A skor ako mi na to niekto zacne odporovat - tak rovnako jednoducho potom moze polka z nas predat auta a jazdit busom ci vlakom. Ved mozete pockat :-)
...ale nazvať automat zbytočným, to je myslím si veľmi prehnané - ale opäť - vec názoru...
A co ti take automat da? Dalsiu vec, co sa moze pokazit a sposobit nudu v aute, lebo aj to malo, co tam robis (radenie) uz robit nemusis.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa LordKJ »

tak neviem do pola vojdu 4ria aj piatych som viezol ale tl je tak 10km a dost.
Nakup sa tam vopcha nevravim, ze nie ale je to uz take tesnejsie :)
pre dve deti by som siel minimalne do kombika

//btw prave som sa bez ujmy previezol na 1.2htp pole, a s prekvapenim zistil, ze ma uz 46k km :D
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> z principu by som vas na rok nastrkal jazdit s fabiou junior a smial by som sa ako by ste sa tam posierali. Cisto z principu, pretoze ste rozmaznani, ze to az normalne nieje

ja s tym problem nemam, moje auta su 14 rocne, 10 rocne, 11 rocne, 6 rocne. Neviem ci je to zrovna na posratie alebo ci som az tak velmi rozmaznany ako si si myslel (ps: voyager nema asistenta opustenia jazdneho prudu, ani asistenta varovania pred unavou ani asistenta rozsvecovania hmlovych svetiel a ejhaajhľa nema ani panoramatisticke strechove okienko). Fabiu jinujor nie, prosim radsej nieco 20 rocne a vacsie. Co takto Mazda 626 z roku 1995 ? Jednu 1996ku mame doma, 1995ky boli uplne rovnake.

alebo Chonda Akkord. Fakt som az taky moc rozmaznany ?






>> ktory clovek bez penazi si vezme leasing, aby preplatil na cene auta 1000-2000eur, lebo leasing? Mi nehovor ze nevies ako to funguje. Dobre to vies.

ja napriklad neviem, nikdy v zivote som na nic leasing nemal.






>> A ked si chudobny clovek vezme leasing, je to debil, ako inac ho chces nazvat? Ved vyhadzuje peniaze, ktorych nazvys aj tak nema.

nazval by som to utlacenim do kuta. Ano, vyhadzuje peniaze ktore [nazvys] nema, ale zase nie je truba ci na tych 5 pismen ako si napisal. To by totiz 90% naroda bolo debilov, lebo tolko sa kupuje na leasing, a to si predsa nemozeme pripustit ze nie ?
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8603
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa shiro »

Ziadne take, fabia junior. Nech si zazijes aj daco z uplne opacneho konca :-)
Voyager nemusi mat nic z toho co si popisoval, stejne je to ina kategoria ako fabka.

Leasing = nakup na splatky. A ten urcite uz vies, ako prebieha.

Ano, ludia su hlupi, lebo beru kludne aj dve-tri splatky a potom to reve ze im mesacne nevychadza, ako keby nik nerozmyslal a nepreratal si to. Uz X krat som sa stretol s tym ze clovek skor, nez by si pripustil, ze spravil blbost, este ziacne vyskakovat. Takze necakam ze si tych 90% ludi nieco prizna.

Sak kto dnes nema aspon dva uvery, nieje in, ved je to moderne...staci vnimat reklamy ktore sa valia z radia, internetu ci tv.
"Este niesi zadlzeny? Vezmi si uver, inac budes outsider, socka, uboziak! Mat uver, lizing ci splatky je predsa dnes in! Mas celkom dobry zivot bez vacsich problemov? Vyrob si problemy, zober si uver!" :D ....asi tak.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
stanomx
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3430
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stanomx »

ja som pokukoval teraz v poslednej dobe, že pozmenim svoj vozovy park (golf 4) za nejake Cčko r.v 2008 ale neviem ako je natom to auto čo sa týka servisu, a takisto neviem si vybrať motorizáciu ... z hľadiska pohodlia samozrejme chcem benzin 2liter tuším, ale keď si to premietnem do nájazdu tak jednoznačne dýzel :D
Kto sa vyzná do tých meďakov?
RAMMSTEIN
Používateľov profilový obrázok
Heatman
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 830
Dátum registrácie: Št 23. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Humenné okolie

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Heatman »

Chris napísal:ma niekto REALNE skusenosti s podvozkovymi dielmi MAXGEAR ? :)
Realne sice nemam, ale podla toho co pisu na bmwklube to nieje bohvieco co sa vydrze tyka.
Veskere diely od Maxgear nielen podvozkove odchadzaju relativne rychlo.

Tam by bola mozno lepsia alternativa nieco z kvalitnejsich, Febi alebo Meyle, najidealnejsie Lemforder.

Ramena sa nemenia kazdy den (pokial tam nedavas odpad samozrejme :D) tak si myslim ze ked si auto chces nechat dlhsie tak si priplat za nieco kvalitnejsie.
Spoiler: ukázať
PC-01:
CPU: Core i5 14600K + (ASUS TUF GAMING LC 240 + 2x Noctua NF-P12)
MB: Gigabyte Z690 UD DDR4
RAM: Kingston FURY Beast DDR4 3600MT/s CL17 2x8GB (KF436C17BBAK2/16)
GPU: ASUS ROG STRIX RTX2080TI OC 11G GAMING
SSD + HDD: (WD BLACK SN850 1TB + JEYI GodFins Heatsink) + (WD10JPLX Black + Scythe QD 2.5)
DVDRW: Sony NEC AD-7200S
PSU: Corsair AX850
Case: Cooler Master Dominator CM 690 II + (butil mats + 9mm foam) + FANs: 2x in CM-120, 1x out NB-BlackSilentFan XL-2
FAN control: Fan Control software
Monitor + stand: Samsung 32" Odyssey Gaming monitor G55T (C32G55TQWR) + MAX MTM4110FM
Keyboard: Corsair K95 RGB MX Brown NA-layout
Mouse + pad: Trust Laser Gamer Mouse Elite GM-4800 + A4Tech X7-500MP

Audio: Audio-gd NFB-11 --> JBL LSR4326P + JBL LSR4312SP
                                                                    --> Beyerdynamic DT880 Edition 600Ω + Antlion ModMic 4.0

HTPC:
CPU: AMD Ryzen 5600G + Scythe Ninja 3
MB: ASRock X570 Phantom Gaming-ITX/TB3
RAM: Kingston HyperX FURY 2x8GB
SSD: Adata Ultimate SU800 256
PSU: BeQuiet 300
Case: Fractal Design Node 304

NB-01:
Dell Latitude E6330
CPU: Core i5-3320m
RAM: 2x4096 DDR3
SSD + HDD: Crucial M500 240GB + (WD3200BEKT Black + optical bay caddy)
Používateľov profilový obrázok
Fullesh
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5199
Dátum registrácie: So 05. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Fullesh »

Ked si spomenem ze ked som mal 10rokov, tak nase rodinne auto (5 clenov) bolo Uno 1,3D '89 a to aj s 5 bicyklami :hysterical:

To je jak unas na dzedzine, chudaka kamarata maju za mafiana, gangsta pretoze si kupil A6 z bazaru, lebo nemal na najlacnejsiu novu fabiu ktorych tuna beha plno :facepalm:
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600G |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| G-Skill 2x8GB DDR4 3200MHz Trident-Z |GPU| AMD Vega 7
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|LCD| BenQ BL3200PT |Mouse| Logitech G603 |Pad| Razer Goliathus Speed |OS| Microsoft Windows 10 Pro x64 SK
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K
.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6877
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

STENLY napísal:
stefan.koval máš nejaké info, prečo je v CZ väčšia ponuka príslušenstva ako na SK?

http://www.mitsubishimotors.sk/modely/l ... stvo.xhtml
http://www.autopalace-brno.mitsubishi.c ... stvi.xhtml

navyše som v ponuke videl prestavbu na LPG za 34 tisíc
praha je importer, aj pre svk, nielen pre cr.
prestavbu na lpg mne predajca neoporucil. tam amju chrbtovu kost predajcovia.

ps- ak by ludia nekupovali auta, ini by nemali jazdene. je to len v peniazoch,
ja som kupoval za cash auto a snazil som sa co naj pre moje potreby, kazdi musi vediet co potrebuje, nie co chce.
hry- ps5
doma-HP probook
shajek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4796
Dátum registrácie: Ut 12. Aug, 2008, 12:16
Bydlisko: Pravenec

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa shajek »

a kto by chcel jazdene TSI ? :D
CPU: AMD Phenom X3 720 BE 2,8 GHz @ 3,9 GHz 1,45V @@@ Phenom x4 3,6Ghz 1,375V (batch no. 0905 FPMW)CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 790XTA-UD4 RAM: 2x4GB ADATA Xtreme Series 2000 Mhz 8-7-6-15 tRC 11 CR 1T GPU: Asus EAH5850 DirectCU (985@5200MHz(1300MHz)) Monitory: 2x 24" LCD shit CRT HDD: WD 10EALS, ST Barracuda ST1000DM003 PSU:Seasonic M12II 620W 80Plus OS: Windows 7 Ultimate SP1 x64, Myš: nejaká Canyon Klávesnica : Microsoft Natural Elite, 3DMark Vantage : P16326 3DMark 06 : 21345
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa LordKJ »

neviem, ale s novym by som problem nemal
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> a kto by chcel jazdene TSI ?


3/4 tych co nekupia tdi.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2332
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Xeigen »

A teraz je na mieste otázka, čo je menšie zlo ? Mačka vo vreci TSI alebo 3x stočený TDI ? :-D
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Ani jedno.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"