Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa scarinko »

opravim ta

"ty sa venujes autu, pocitacu, futbalu, fitku, kamosom viac ako mne"

urcite som este na nieco zabudol :)

lestit to niekde na pumpe pred umyvarkou sa mi velmi nechce

skor ma napadlo toto
https://www.zlavomat.sk/zlava/557983-vy ... ciste-auto

cital som komenty a vsetko pozitivne, poznate to niekto?

Ručné umytie exteriéru vozidla + umytie okien + ručné navoskovanie karosérie (45 minút) - 18 eur neviem ci to je dobra ci zla cena
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12349
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa HellAngel »

tak 18eciek, to by som ani nerozmyslal ak maju dobre referencie. A zena bude tiez vdacna :laugh:


inac riesili ste niekto lupanie laku? supe sa mi na prednom blatniku a cim dalej viacej. Neviete ako to zastavit? ci staci nalakovat to zosupane miesto alebo to pojde dolu cele a tak nalakovat :rolleyes:
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5192
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Chris »

Finishkare 1000P - 3 vrstvy a pol roka len oplachujes :D
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Papek »

ejha ... clovek si pospi par hodin a hned su tu dalsie dve strany :D

trosku "mimo temu", trollovanie radaru
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12349
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa HellAngel »

Co vravite na tie lacne lesticky. Oplatia sa?
NB: Asus ROG Strix G16
ANONYM_a7

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Tak pani dnes som bol nepozorný alebo mal len neštastie nieviem to objektívne posúdiť.

scoutujem miesto pri CBCcku v BA cakam pokial sa vyserka auto z cesty - stojim, odrazu zistim ze typek ma auto jak kravu tak musim cuvnut. Ceknem speťak zaradim spiatocku, bum :D

Reku cool super co je, pozrem a za mnou auto. Akoze WTF pozrel som sa pred 2ma sekundami do spetaku a nic tam nebolo :D tak vystupim pozreme nic nikto nemame a typek bol akosi velmi kludny tak sme to rozpustili bez zbytocnych emocii....

Kazdopadne bud som slepy debil ale skor to vidim tak ze typek musel priletet z hlavnej a "zaparkovat" to par cm za mnou :rolleyes:

Aj taketo sa stava holt moja prva dopravna nehoda nastastie dopadla celkom v pohodicke :P
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa scarinko »

cece a kam kukas ked cuvas? po babach okolo? sak zaradim spatecku a cumim do spetakov nonstop
ale dobre si z toho vysiel

mne sa stalo tiez ale bol som za tym autom asi meter a pol, zapcha na kruhaci pri ikea, stojime a cakame, zrazu predo mnou megane zaradi spatecku, dupne na plyn a prask a nestihol som ani F povedat jak som bol prekvapkany a teda naraznik v prdeli. tipek vystupil a ze sorry nevidel som vas kua :rolleyes:
Naposledy upravil/-a scarinko v Pi 15. Máj, 2015, 14:01, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Odar
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5573
Dátum registrácie: St 13. Okt, 2010, 17:10
Bydlisko: PD / NR Slovensko

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Odar »

To je na tom to krasne - aj 2 sekundy vedia byt v aute zradne. Dobre, ze ste to obaja zobrali sportovo. Stavaju sa horsie veci. Aj mrtve uhly vedia byt niekedy svinske.
- PC
Spoiler: ukázať
Corsair SF600 600W 80 PLUS Platinum
Cooler Master MasterBox NR200 Black
Crucial Ballistix 2 x 16GB DDR4 3600 CL16
Kingston KC3000 2TB NVMe + Thermalright HR-09 2280 PRO Black, Samsung 970 EVO Plus 2TB NVMe
Gigabyte B550 I AORUS PRO AX
Ryzen 9 5900X
ASUS TUF GeForce RTX 3080 GAMING O12G (0.862V @ 1890 MHz)
Noctua NH-U12A
2 x Noiseblocker NB-eLoop B12-PS
2 x Noctua NF-A12x15 PWM Chromax Black
AOC Q3279VWF
-- HTPC
Spoiler: ukázať
Streacom ST-NANO150 HTPC PSU 150 Watt
Streacom ST-F7CS EVO
Asus ROG STRIX B760-I GAMING WIFI
i5-13500 (power limit 45 W)
Kingston FURY Beast DDR5 2x16 GB 5200 MHz CL40
Silicon Power P34A60 2 TB NVMe + Samsung 850 EVO 500 GB SATA + Crucial MX500 2 TB SATA + WD Blue 3D NAND 500 GB M.2 SATA
Noctua NH-L9x65
Noctua NF-A8 PWM
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Mne sa stalo dávnejšie niečo podobné, bohužial som cúvol do holej hlavy nervóznej. Našťastie ho ukludnili. Na aute nič.
ANONYM_a7

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

hej spravil som chybu ze som necumel do spetacika stale, pozeral som praveze aby som neoskrel napravo auto nakolko parkovanie pre CBC je ciste YOLO :rolleyes: Proste som mal napravo odomna auto, vyhlad mi zlava blokovala daka totalne tucna dodavka cize tam som tiez nevidel ani prd, to by chcelo kokos 4x oko hehe :p

Problem bol skor v tom ze on doslova vletel za mna a vyflekoval to par cm za mnou - samozrejme so nedal plny plyn len som ho oprel doslova... a trocha posunul :D:D:D bol som to pozret prave ci nahodou nepraskol naraznik ale pohode nic, vyslo najavo ze typek este aj vyflekoval daku tetu a zastavil na prechode :OO= cize asi preto bol taky ze pohode, mozno si uvedomil ze nemusel vletiet z hlavnej na parkovisko v takej rychlosti :-) Ale tak to su uz mudrovacky hlavne ze vsetko dobre dopadlo :dance:

scarinko keby mam pol metra za sebou tak mi uz ocko leti do spetaka ver mi proste davam si na toto bacha ale typek bol na mne fakt nalepeny proste nemohol som urobit nic len dupeles na brzdy
shajek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4796
Dátum registrácie: Ut 12. Aug, 2008, 12:16
Bydlisko: Pravenec

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa shajek »

nojono, kazdy ma ine stastie, ja som si nasiel znacku pod autom v znacne konvexnom tvare a naraznik zveseny z jednej strany ... nikoho nic nesralo a supky dupky prec a Standa mal zabavku aspon ...
CPU: AMD Phenom X3 720 BE 2,8 GHz @ 3,9 GHz 1,45V @@@ Phenom x4 3,6Ghz 1,375V (batch no. 0905 FPMW)CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 790XTA-UD4 RAM: 2x4GB ADATA Xtreme Series 2000 Mhz 8-7-6-15 tRC 11 CR 1T GPU: Asus EAH5850 DirectCU (985@5200MHz(1300MHz)) Monitory: 2x 24" LCD shit CRT HDD: WD 10EALS, ST Barracuda ST1000DM003 PSU:Seasonic M12II 620W 80Plus OS: Windows 7 Ultimate SP1 x64, Myš: nejaká Canyon Klávesnica : Microsoft Natural Elite, 3DMark Vantage : P16326 3DMark 06 : 21345
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Inak volal som do servisu, stále nevedia, čo je za problém, diagnostika im nič nepíše, podľa mńa im to tam len stojí. Vraj skúšali vymeniť jednotku, ktorú menili za inú, ale nič sa nezmenilo.
Ja by som teda chcel, aby si vymenenú súčiastku, za ktorú som im zaplatil vzali s5, mne vrátili pôvodnú a následne mi vrátili peniaze. Dôvod je ten, že ja som im dal auto na opravu, oni povedali čo treba spraviť, povedal som ok, zaplatil, ale auto stále nejde. Má s tým niekto skúsenosť? ( kecal som s ocom, ten mi povedal, že jasné, že to mám požadovať, ale rád by som sa oprel o nejaký zákon).

Ďakujem
Brko
ANONYM_a7

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Načo zákon? najskôr predsa normálne s ním pokecaj a uvidíš možno nie je dement a uvedomí sa. Ak je dement - zákon, i keď existuje vlastne také niečo? neviem, Q+ bude vedieť ;)
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12349
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa HellAngel »

broslo: prakoviska su pruser, tam fakt staci sekunda a je niekto pred tebou/zatebou. Hlavne vela krat chyba nejaka ohladuplnost. Mne naposledy jeden takto vycuval pred cumak. Este ze som pocital stym, ze ten chuj to moze spravit. Nie aby pockal a ja prejdem, alebo sa pozrel ci mu davam priestor na vycuvanie. Nie jeb predomna. A cakal kym ja zaradim spatocku a trochu sa pohnem dozadu aby si on mohol v spokojnosti vycuvat. Zatrubil som na neho, ale on na mna cumel a rozdadzoval rukami. Nechcel som na neho spustit smrst nadavaok, alebo som mal dieta na zadnej sedacke. Tak som cuvol a vysral som sa nato.

kritbrko: ja by som to hned neriesil pravne, ako vvravi broslo, skus si snim pokecat a pozadovat od neho nejake stanovistko. ak nevie co stym, nech ti vrati peniaze, povodne diely a beries od neho auto. Ak sa bude osivat, tak potom by som uz navstivil pravnika a riesil moznosti.

ludia co ta lesticka, nemate s tym nikto skusenosti?
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5192
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Chris »

lesticka minimalne excentricka a od 120e + vyssie. Ostatne nemaju vobec zmysel.

Broslo: :D si spal este alebo co ? :rep:
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"