Formula 1 všetko sem

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

2015

Mclaren
3
13%
Mercedes
6
25%
Red Bull
2
8%
Wiliams
0
Žiadne hlasovania
Renault
0
Žiadne hlasovania
Haas
0
Žiadne hlasovania
Ferrari
12
50%
STR
0
Žiadne hlasovania
Sauber
0
Žiadne hlasovania
Force India
0
Žiadne hlasovania
Manor
1
4%
 
Celkom hlasov: 24

Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: F1 a okolo toho

Príspevok od používateľa newmi »

no dufam, ze sluzba TV archiv nezlyha (jak kedysi zrovna cez formula zvykla zlyhat) a kuknem si to pekne az ked vstanem :-D
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3757
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: F1 a okolo toho

Príspevok od používateľa lezgy »

zwARO napísal:ta anketa sa nehybe asi 2 roky :D som fakt zvedavy ako to bude vyzerat v australii. moze sa stat cokolvek
jo uz je to ok
stacilo precitat navod ako obycajne :D
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3757
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: F1 a okolo toho

Príspevok od používateľa lezgy »

no takze vetel nam neukazal klinec ako minuly rok blahozelame
co som potrehol ...zda sa mi alebo pirelam sa neche velmi rychlo zahriat?

sklamala nejneposluslusnejsia timova dvojka weber, neprekvapil dojizdak masa...tak tento mi dnes pripadal skutocne ako uboziak a nech sa nik nevyhovara na havarku z madarska
ak toto bude robit celu sezonu, nosit poslusne vodu alonzovi, tak vela zabavy si neuzijeme
ale u ferari sme si na takych zvykli
aspon bolo odbre vidno ako to mal na salame raikonen ked ho masa dokazal predbehnut r.2008
mclaren sa na pocudovanie drzal
u redbulu to vyzera na boj vetela sameho so samym, u webera na boj jeho s timom
dnes mu akosi auto neslo a urcite to jeho vina nebola, lebo doma by mu to dovolili
sklamal rovnako ako pred koncom minulej sezony

alozno si to odvozil, neukazal absolutne nic ale ziguľ treti :)

baton a fia nam ukazali nove pravidla v praxi
nech sa nabuduce neopovazi predbiehat
co si mysli ze je vo formule1 ?:)

celkovo nuda, ako obycajne velke PR keci okolo toho a x reklam a zase z nicoho nic

a skoro by sme zabudli na dochodcu... :) excelentne :)
skoda medaku, mysleli si ze s datami od mclarenu do roka dvoch postavia vitazny stroj
nevydalo
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Re: F1 a okolo toho

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

nepoznate nejaku TV (idealne online, kedze ine moznosti nemam), kde by sa to dalo pozerat s komentarmi od niekoho normalneho a nie ti vypatlanci z STV? :facepalm:

ved to je tragedia, minuly rok som pozeral na RTL cez SAT prijem, no teraz nemam moznost SAT prijmu a ostava len online live prenos

vdaka
...
Používateľov profilový obrázok
1adad1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2585
Dátum registrácie: Ut 06. Okt, 2009, 20:19
Bydlisko: Bratislava V - Petržalka

Re: F1 a okolo toho

Príspevok od používateľa 1adad1 »

zaujimave ze Sergio Perez odjazdil 33 kol na makkych pneumatikach
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: F1 a okolo toho

Príspevok od používateľa zwARO »

to ano a dokazal predbehnut trageda massu :facepalm: neviem co ten chalan robi ale od kedy tam ma alfonza, resp od kedy ho pustil pred seba tak na to "odmazany vulgarizmus". Neviem ci si to akoze ferrarri nevsimlo ale on nejazdi, on len kruzi...

sice som zaspal asi 3/4 velkej ceny ale to co ma prekvapilo ze timove dvojky sa nechytali... button,webber.massa,haidfeld ( ci ako sa pisu ) tie rozdiely boli priepastne na to ze maju rovnake auta...
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Re: F1 a okolo toho

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

tak podla mna button zavodil celkom pekne a bolo na co pozerat
pokazil mu to ten trest co dostal

massa nemoze za to ze musi robit co mu rodak z Hovieda povie, tam asi taketo hovada bezne najst
to ze alfonz je curak pisat netreba, asi si to uz kazdy vsimol

ku ostatnym sa vyjadrit neviem, bolo skoro rano
...
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: F1 a okolo toho

Príspevok od používateľa zwARO »

no to ja neviem ze button dostal trest, som pisal ze som viac menej nevidel :) ale massa by mohol mat gule a zacat pretekat,pre ferrari neni dobre ked na to serie a umiestnuje sa za 2 body...
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: F1 a okolo toho

Príspevok od používateľa newmi »

ten Massa nech ide do pecka, traged. Najprv brzdi Button-a a potom akoze v zapale boja sa pred neho dostane polahky Alonso, bleeee na grc. Chcel by som vidiet Alonsa ake vykony by podaval keby nemal vodonosica, vlastne sorry, take tu uz bolo, ked bol v McLarene a pohorel! ...... A takisto mi je nagrc z redbullu kvoli tomu co robia Webberovi. Ten tusim uz rezignoval. .... Perez a Kobajashi :good: bomba, necakane, maju moje sympatie. Button bol tiez celkom dobry, staral sa o zabavu tentokrat on a nie Hamilton. :cool:
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: F1 a okolo toho

Príspevok od používateľa Endy »

A Petrova nikto nepochvali ? tak aspon ja :)
inak vcelku nudne preteky,len dufam, ze to nebude celu sezonu len o Vettelovi...
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: F1 a okolo toho

Príspevok od používateľa faugusztin »

Neviem co ste pozerali, ale Webber je presne to iste ako Massa - bohuzial je proste mimo. Webberovi jeho team nerobi nic napriek, Webber je jednoducho o tolko pomalsi ako Vettel. Je to presne to ako ked Schumacher bol vzdy o pol sekundy az sekundu rychlejsi ako Barichello, a samozrejme zvysok startoveho pola. To iste je teraz Vettel - on sam prida tu extra pol sekundu az sekundu, bezny pilot by podaval v Red Bulle vykon zhruba ako Webber.

Tak isto Button, ten podaval cokolvek, len nie dobry vykon. Nedokazal s lepsim autom predbehnut Massu, napriek pohyblivemu kridlu, napriek KERS... Az sa nakoniec uchylil k skrateniu trate a ako idiot nepustil Massu hned spat. Zaplatil za to cenu, ale to automaticky degraduje jeho vykon, dobry pilot taketo blbosti nerobi.

Alonso - ked auto viac neda, tak s tym vela nenarobis. Dostal sa pred Webera, na Petrova nemal. Znova sa pozrite na rozdiel oproti Massovi, je to znova o tom istom ako Vettel vs Webber - pilot jazdiaci na hranici moznosti auta (Vettel, Alonso) vs pilot ktory sa vezie (Webber, Massa).

@lezgy: Nove pravidla ? Odkedy je zrezanie zatacky a ziskanie pozicie (a tym vyhody) povazovane za novinku ?
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3757
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: F1 a okolo toho

Príspevok od používateľa lezgy »

ved prave ze narazam ironicky na tu pokutu ktoru dostal..
ked uz bidak cosi aj skusi, tak to aj tak vyzera

zaujimave je ale ze ak je rychle auto vpredu tak ide
ak je vzadu tak ma uz "strasny" problem s drobenim penu a pod PR blbosti
vid. weber a jeho kydy po pretekoch
uvidime co bude dalej ale ked toto ma byt povolena TR tak dakujem pekne
zeby sa masa, weber a buton takto mali klanat sa mi zas neche verit
u masu chapem ale ako pises weber je sice pomalsi ale zeby az o tolko to zase nie

tam bude nieco ine
zivotnu sancu odflakol minuly rok v korei, teraz bol problem scasti aj inde

sauber diskvalifikovany
to sa akoze kridlo sobotu nemera?
este ocakavam vyjadrenie nosica vody masu ako tvrdo bojoval s butonom stratil stopu a alonzo ho po tvrdom boji predbehol... xP a pod
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: F1 a okolo toho

Príspevok od používateľa faugusztin »

lezgy napísal:ved prave ze narazam ironicky na tu pokutu ktoru dostal..
ked uz bidak cosi aj skusi, tak to aj tak vyzera
Nuz Button si ten trest zasluzil.

Mimochodom, som prekvapeny ze nebol Hamilton kvoli tej "utrhnutej" podlahe diskvalifikovany. Ci uz za ohrozovanie (keby sa mu to niekde zaseklo tak asi by spravil krasnu otocku vo vzduchu), ako aj celkove poskodenie podlahy a vzdialenost od zeme odporovala predpisom.
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: F1 a okolo toho

Príspevok od používateľa newmi »

dokial to neodleti nie je co pokutovat.

A k Webberovi este, to je fakt kua nahoda, ze zrovna pri jeho zastavke si mechanici dali na cas. A aj slepy vidi ako red bull pretlaca Vettela. Akoze Webber ma z toho asi uz depku a serie na to, co robi samozrejme chybu, nemal by sa vzdavat.


co? ti debili diskvalifikovali Sauber?? maFIA
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: F1 a okolo toho

Príspevok od používateľa Endy »

Aj keby Webber bojoval tak mu to prd pomoze, ak budu pretlacat Vettela tak nema sancu, snazit sa moze kolko chce, priklad zajazdi par rychlich kol, stiahnu ho do boxov a tam ho zase zdrzia... hold skoda toho preferovania jedneho jazdca

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"