Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality...

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
yNo
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1824
Dátum registrácie: Št 04. Jún, 2009, 19:20
Bydlisko: Sv. Jur

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa yNo »

mne sa zda, ze na wp kazda hra akoby sekala... sem-tam len...
4.2015 - koncim s forom za Ban do bazaru, kde som nikoho neokaslal-ale zabudol ukončiť staré odlezane obchody.
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7973
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa CageJ »

Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7291
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Papek »

Mne budu uplne stacit oddelene zvuky pre zvonenie a appky. A este radsej budem, ked namiesto toho smiesneho prepinaca medzi vibrovanim a zvonenie + vibrovanie tam bude skutocne tichy rezim - teda to vypne zvonenie ale aj VSETKY zvuky. Toto hadam malo byt uz v prvej WP7, ak nie tam, tak aspon v Tangu, Mangu alebo niektorej ovocnej somarine, co na to vysla ...
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
yNo
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1824
Dátum registrácie: Št 04. Jún, 2009, 19:20
Bydlisko: Sv. Jur

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa yNo »

Papek: :good: Myslim, ze si sa vyjadril za vsetkych pouzivatelov WP
4.2015 - koncim s forom za Ban do bazaru, kde som nikoho neokaslal-ale zabudol ukončiť staré odlezane obchody.
Používateľov profilový obrázok
Spacepen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 843
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 14:46

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Spacepen »

Ja by som vcelku uvítal aj file manager :-)
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-3570K, Quad Core, 3.40GHz @4.2ghz GPU: Nvidia Geforce 1070TI @1090mhz RAM: Crucial Ballistix sport 8GB (Kit 2x4GB) 1333Mhz MB: MSI Z77A-G45 Z77 HDD: WD Blue 10EZEX 1TB HDD 7200RPM PSU: XFX Core Edition PRO 550 Watt CD: SONY Optiarc AD-5260S SSD: Crucial SSD m4 64GB
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Snake »

Ten nebude





.
Používateľov profilový obrázok
Spacepen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 843
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 14:46

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Spacepen »

Viem, ale je to škoda :/ Myslím že by sa to dalo nejako spraviť aby to nejako neohrozovalo OS
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-3570K, Quad Core, 3.40GHz @4.2ghz GPU: Nvidia Geforce 1070TI @1090mhz RAM: Crucial Ballistix sport 8GB (Kit 2x4GB) 1333Mhz MB: MSI Z77A-G45 Z77 HDD: WD Blue 10EZEX 1TB HDD 7200RPM PSU: XFX Core Edition PRO 550 Watt CD: SONY Optiarc AD-5260S SSD: Crucial SSD m4 64GB
ANONYM_a7

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Na co by ti to bolo, uprimne. Lebo to maju androidy? :D
Používateľov profilový obrázok
Spacepen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 843
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 14:46

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Spacepen »

Ne, ale minule mi kamarat nieco posielal cez bluetooth, a nikde sa mi to neulozilo... Teraz mám 3 mb vec niekde zahrabanú a neviem ju nájsť
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-3570K, Quad Core, 3.40GHz @4.2ghz GPU: Nvidia Geforce 1070TI @1090mhz RAM: Crucial Ballistix sport 8GB (Kit 2x4GB) 1333Mhz MB: MSI Z77A-G45 Z77 HDD: WD Blue 10EZEX 1TB HDD 7200RPM PSU: XFX Core Edition PRO 550 Watt CD: SONY Optiarc AD-5260S SSD: Crucial SSD m4 64GB
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7291
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa Papek »

Dnes mojej Lumii 920 pekne zadrbkalo. Vybehli sme dnes na snowboardy na Donovaly, porobili zopar fotiek a na konci dna som sa poriadne vyrypal na boarde. Telefon zostal cely, iba mi zrazu ozamil, ze baterka ma 5% a nemam simku. Po restarte nabehol uz v poriadku, baterka cez 50%, volat sa dalo... akurat mi zmizli vsetky fotky z dnesneho dna. Tak sme si vsetci za...covali a sli domov. Doma som pre istotu napojil telefon k PC a fotky tam su, takze nastastie sli stiahnut. Neviem, co to ma znamenat, ale ani po synchronizacii tie fotky stale nevidim v telefone.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
yNo
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1824
Dátum registrácie: Št 04. Jún, 2009, 19:20
Bydlisko: Sv. Jur

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa yNo »

Mne sa stalo nieco sice ine, ale nie tak uplne. Cez leto som mal N808 Pureview a zabudol som ju na dovolenke v aute v kastliku - auto stalo pol dna na slnku, kym som si na to spomenul. Telefon bol vrely, vypnuty. Nechal som ho vychladnut a zapol. Vsetko islo v poriadku, len vo fotoalbume namiesto fotiek som mal sede cmuhy. Aj po pripojeni do PC, sa otvarali len ako cmuhy. Paradoxne ale len poslednych cca 40 fotiek.
4.2015 - koncim s forom za Ban do bazaru, kde som nikoho neokaslal-ale zabudol ukončiť staré odlezane obchody.
Používateľov profilový obrázok
sh4d0wko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1354
Dátum registrácie: Ut 08. Dec, 2009, 17:21
Bydlisko: Košice- Darg. Hrdinov

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa sh4d0wko »

Ja posledné dni zaznamenávam že moje HTC 8X sa samovolne vypne pri tom mám baterku v poho :?
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2717
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa lepermessiah »

trochu OT, ale mne sa stala tiez podobna haluz (no nie s WP). kupil som otcovi kameru do auta, prisavkou prichytil na okno, ze ju idem vyskusat. prisavka je vsak zla (cize reklamacia, ach tie cesko-slovenske sluzby..) a kameru na skle dlho neudrzi. vtipne je ale to, ze kamera je v podstate stavana na to, aby pri naraze zablokovala posledny zaznam proti vymazaniu a ostala nahravat. mne moja zo skla padla na sedadlo spolujazdca (co nie je extra silny naraz) a ked som ju zapol (lebo sa vypla - a nemala) tak mi iba oznamila, ze data su po cesky "korupted" a musim format karty. v PC som naozaj nasiel videa, co nesli prehrat nicim, takze trochu dost fail

mna co zacina stvat na L920 je, ze cim dalej tym viac mi vrzga, zacalo to po mesiaci pouzivania v lavom hornom rohu, ale teraz mi uz vrzga aj pri tlacidle vypnutia, pri back, pri logu nokia ..no proste takmer vsade a to nielen pri tlaku na displej ale aj pri silnejsom stlaceni zo stran :furious2:
Spoiler: ukázať
[NAS]: Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]: Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[Home]
[LCD]: Dell U4025QW
[Peripherals]: Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[LCD]: Dell U4320Q
[Peripherals]: Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7973
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa CageJ »

RMA, trpia s tym niektore 920
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7973
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..

Príspevok od používateľa CageJ »

Dostali ste niekto ten voucher na skydrive?

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"