Battlefield: Bad Company 2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
elementar
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5235
Dátum registrácie: Ut 16. Mar, 2010, 22:34
Bydlisko: Brno/Brezno

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa elementar »

Pokial je Black Ops battlefield tak som zlyhal ;)
Spoiler: ukázať
PC1:MB: ASUS PRIME Z490-P, CPU: 10700F@4,9 + Corator DS + Noctua NF-P14,NOCTUA NF-A15 1.28V ,RAM: 2x8GB Corsair Vengeance 3200GPU:MSI 1060 6GB @2000(1,223V), SSD: Samsung 840 256GB PRO, HDD: Samsung 870 512GB ,PSU: Seasonic M12II-620W ,OS: Win 10 ,LCD: 31.5" AOC 2560x1440,CASE:Lancool K62, MOUSE: Zowie FK1+ + SteelSeries QcK,KEYBOARD: HyperX FPS PRO load 425[W]
Net
AS SSD
zombikusp
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 89
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2011, 19:28
Bydlisko: KE/okolie

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa zombikusp »

Mučo Mačo napísal:svk armi..sami cheater..napr kozel is lame..ten ma tam neskutocne serie..

dnes zas dalsi,vidim ho bezat z profilu,cize ma nema ako videt..ani sa neotocil poriadne a uz som lezal..

odporucam ,ceske a slovenske serve..vyhnut sa zdaleka
no dovol... kozel nema ziadne cheaty, jedine ty si tu noob, nikto z nášho clanu necheatuje! uz dlho som nevidel ziadny cheat v BC2, PB je zapnuty a taktiez nikoho u nas nebanlo dlhsiu dobu... na serveri som admin a keby tam bol cheater si to vsimnem... kazdy kto je lepši musi byt cheater? sa naučte hrat a potom niekoho osočujte
Spoiler: ukázať
|PSU: Corsair TX650 |CPU: Phenom II x4 955BE @ 3.6Ghz + Corator DS |MB: M4A88T-V EVO |RAM: 2x2GB Kingston HyperX 1600 CL9 XMP DDR3 (KHX1600C9D3X2K2/4GX) |GPU: Gainward HD4870 GS 1GB GDDR5 |HDD: Seagate 500GB |LCD: Samsung SM 2243BW 22" |MYS: A4Tech X7 750BH
Používateľov profilový obrázok
Sphyn0x
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1944
Dátum registrácie: Pi 27. Nov, 2009, 20:53
Bydlisko: Bratislava IV

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Sphyn0x »

Jasné, už chápem :D
PARDON!
///
Spoiler: ukázať
Intel Core i5-750@4214.03 MHz | Noctua NH-D14 | Asus Sabertooth 55i | Asus Radeon HD5870 | Kingston 2x2GB HyperX 1600MHz | Samsung SpinPoint F3 1TB | Enermax MODU87+ 600W Gold | Windows 7 Ultimate x64 SP1 | Lancool DragonLord PC-K62 | Samsung P2450H | Razer DeathAdder Black Edition | Roccat Arvo | AKG K242 HD | Vsonic GR06
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

zombikusp napísal:
Mučo Mačo napísal:svk armi..sami cheater..napr kozel is lame..ten ma tam neskutocne serie..

dnes zas dalsi,vidim ho bezat z profilu,cize ma nema ako videt..ani sa neotocil poriadne a uz som lezal..

odporucam ,ceske a slovenske serve..vyhnut sa zdaleka
no dovol... kozel nema ziadne cheaty, jedine ty si tu noob, nikto z nášho clanu necheatuje! uz dlho som nevidel ziadny cheat v BC2, PB je zapnuty a taktiez nikoho u nas nebanlo dlhsiu dobu... na serveri som admin a keby tam bol cheater si to vsimnem... kazdy kto je lepši musi byt cheater? sa naučte hrat a potom niekoho osočujte
myslis ze neviem hrat ?nevravim ze som best ale akytaky skill v tej hre mam
http://img713.imageshack.us/img713/2282/masacer.jpg
a moj nazor ci pouziva cheaty poznas..nie jem mozne ze ma niekto da 5 x po sebe bez toho ze by nevidel aspon moje meno a nevedel kde sa nachadzam...na servri bolo 30 hracov a nikto ma neda len on 5x za radom ? za dalsie..zabijem ho pri rushi,ale on sa zrazu sam objavuje za nasim mcom...a dalsie a dlasie taketo veci..len na SK a CZ sevroch sa to obcas stava..a ak by aj obcas pouzival cheaty tak by o tom urcite nikomu nehovoril...alebo ty by si sa stym chvalil ? nevravim ze cheaty pouziva furt,lebo dost aj padal,ale tych 5x vrade co ma dal to nebolo normalne...a nie je tam jediny "ostrostrelec " preto som tam uz radsej prestal chodit..
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa faugusztin »

Nuz, vediet poziciu niekoho na nie-Hardcore serveroch je velmi jednoduche. Vola sa to spotting, robis to tlacitkom Q a pravdepodobne ta videl niekto z ich teamu, napriklad sniper. To ze ta niekto stale dava rad za radom je uplne bezne. Sam sa objavi za mcomom... Nuz, obisiel vas.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Q ? velka nahoda,ze prave jeden zo 16 ma da 5x po sebe nie?
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa faugusztin »

Nie, fakt to nie je nahoda. Ale ani ziadna nekala praktika. Proste ste sa pohybovali zhruba na rovnakom mieste. Je to napriklad uplne bezne ak sa spawnujes na mieste tvojho clena squadu...
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa valistar »

a ked si ho raz zabil je dost mozne ze tam nabehol medic a ozivil ho.. na tej dobrej pozicii :)
ludia nemozte niekoho odsudzovat z cheatovania len preto ze su dobri, je to smiesne :rolleyes:

v dote sa mi to stalo x-krat na puboch..
Používateľov profilový obrázok
OkiGraphics
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1252
Dátum registrácie: So 18. Sep, 2010, 11:20
Bydlisko: Veľké Leváre

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa OkiGraphics »

Nehovorim ci pouziva cheaty alebo nie, nikdy som s nim nehral... Ale fakt ludia, pouzivajte to Q, nieje to take narocne... Ja som napr dospel k bodu, ze uplne kazdeho koho vidim (samozrejme, obcas to neoznaci) aj oznacim, mozem byt v akomkolvek suboji. A potom ked nahodou chcipnem a nemam uple debilny team, tak typka dorazia... Mne to da +20 za spot, +20 za assist, a to minimalne... Alebo napr ked zbadam skupinku zakempenych reconov a nemam nic s cim by som ich sun dal, pekne ich pospotujem a team sa uz o nich postara... a body sa len tak sypu...
MB: ASUS P5Q SE, CPU: Q9400 2.66 GHz -> 3.60 GHz + Arctic Freezer 7 Pro, VGA: ATI sapphire 3870 MSI GTX 560 Ti Twin frozr II PSU: FORTRON Bluestorm II 500W, RAM: Corsair 2x2 GB + 2x1GB 901 MHz DDR2, CASE: Thermaltake M5
Monitor: Dell Ultrasharp U2311H 23 Notebook: HP ENVY 15-j000ec
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Blackhawk »

skoda, ze to nerobia viaceri
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

faugusztin napísal:Nuz, vediet poziciu niekoho na nie-Hardcore serveroch je velmi jednoduche. Vola sa to spotting, robis to tlacitkom Q a pravdepodobne ta videl niekto z ich teamu, napriklad sniper. To ze ta niekto stale dava rad za radom je uplne bezne. Sam sa objavi za mcomom... Nuz, obisiel vas.
bezne?..teraz pises hluposti..
co je bezne na tom ,ze sa furt respawnem niekde inde a furt ma hned zvesi ten isty clovek..dpc..ak je toto bezne tak zijes asi na marse ..
a respawnoval som sa na baze,nie na niekoho..to pri obrane mcoms nerobim..

debata k nicomu nevedie,je to moj nazor..argumenty ma nepresvedcia ziadne... :-)
zombikusp
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 89
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2011, 19:28
Bydlisko: KE/okolie

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa zombikusp »

to je tvoj problem, tvoj nazor, a ja ti ho neberiem len chcem ti vysvetlit ze sa mylis...
1. co tu bol spominani spotting, ja ho vyuzivam casto, niekedy ho tukam aj ked nikoho nevidim a zrazu zakricim enemy spotted, a strielam cez listie a dam ho, pritom som ho vobec nevidel, coze je tu tato moznost,

Q je fakt dobr epouzivat, ja ho pouzivam natolko ze ak hram inu strielacku tak ho tukam ako idiot a potom napr. v Csku ak niekhoo vidim stalcim Q a ono mi to switchne na pistol a zomriem

2. co bol za tebou alebo co - niekto iny z jeho squadu pravdepodobne žil na/za vašim spawnom a on sa spawnol na ňnho (ano to sa da, mozno to nevies )
alebo vyskočil ze helikoptery - to je pomerne častá udalosť

3. že ťa dal 5x po sebe - to je na špecialnu debatu, je tu ista pravdepodobnosť že strategia vašej hry sa uberá rovnakými cestičkami a kedže on je lepši tak skončiš na zemi ty...

a prečo si toto zaslúži špecialnu debatu? nedavno som na UKEABC2 fóre čital tému, ktora sa venovala presne tomuto - cize zabitiu tym istom hracom v rade pocas jedneho kola kde nezaležalo na skille hrača ktorí ťa zabil!

ja som už nejaku tu hodinu v bc2 stravil a stava sa mi to dodnes... hrajem, strielam, zabijam, zomriem, pozriem sa an meno hraca co ma dal, aha nejaky level 15 tak to je nahoda...
vybehnem do utoku znova, strielam, zomriem a o5 ten isty hrač s levelom 15, poviem si WTF ? som taka lama?
do tretice to iste...

proste potom ma skore 3/10 a jeho tri kills su moje deaths...

ide o to že napríklad vbehnem do domu s mcomom kde sa striela jedna radosť, a ten hráč s levelom 15 sa nejako ocitne za mnou a jednoducho ma zabije, skoro niky mi nepride pred oči... dlho som nad ym uvazoval a casom mi vysla asi jedna schopna odpoved - mapy bc2 su natolko male ze existuje len apr ciest ako sa prebojovat na poziciu ktoru chcem... dost hracou si nasla osvojenu taktiku akoou napriklad zacina tu istu mapu a niekedy sa stava ze hrac v protiteame sa vyberie tym istym smerom ako ty...

mozno toto je tvoj problem... na tom UK fore pisala do temy kopa ludi a suhlasila s autorom... je to taky zaujimavy ukaz v BC2 :D
Spoiler: ukázať
|PSU: Corsair TX650 |CPU: Phenom II x4 955BE @ 3.6Ghz + Corator DS |MB: M4A88T-V EVO |RAM: 2x2GB Kingston HyperX 1600 CL9 XMP DDR3 (KHX1600C9D3X2K2/4GX) |GPU: Gainward HD4870 GS 1GB GDDR5 |HDD: Seagate 500GB |LCD: Samsung SM 2243BW 22" |MYS: A4Tech X7 750BH
Používateľov profilový obrázok
jackhammer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 942
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 18:35

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa jackhammer »

proste v mp to tak chodi,ked je na serveri 32 ludi,z ktorych kazdy rozmysla inac,vznikaju take nepredvidatelne situacie ze je to casto az neuveritelne,nikdy pri ziadnej hre som sa tolko nenarozculoval a nenanadaval ako v bbc2

hosi nevie niekto ako by som zistil heslo,s ktorym sa prihlasujem do hry,ja som ho kua zabudol,uz strasne dlho pouzivam autologin a ked to nahodou niekedy vypadne tak som nahraty..
Spoiler: ukázať
CPU:i5 3570K + BeQuiet! Dark Rock Pro 2 MB:MSI Z77-GD55 GPU: Palit GTX 1070 GameRock Premium Edition RAM:8GB Mushkin Redline Enhanced PSU:Coolermaster Silent Pro 700w SSD:Plextor M5S 256GB HDD:3 TB Toshiba CASE:Lian Li PC-V 2110 MONITOR:Dell UltraSharp U2412M KEYBOARD:Corsair Strafe RGB MOUSE:Func MS-3² MAT:Razer Mantis speed
Galaxy S6 Edge
World of Tanks: Jackhammer_I
Používateľov profilový obrázok
Klaboor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: Po 26. Máj, 2008, 13:10
Bydlisko: Michaľany

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Klaboor »

ak sa nemylim tak ako login do hry sa pouziva ea account (tvoj email a heslo) .... skus to na tejto stranke...ak kliknes na tlacidlo login vpravo hore tak mas tam aj potom tlacidlo forgot password....snad to bude ono
MB: Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5, CPU: AMD Ryzen 7 3800XT@4,2GHz, RAM: 2x32GB G.SKILL RipJaws V 3200MHz, VGA: Gigabyte Aorus GeForce 1080 Ti 11GB, SSD1: Samsung 960 PRO 512GB, SSD2: Samsung 870 QVO 1TB, PSU: EVGA Supernova G2 750W, Sound card: Steinberg UR12, CPU Cooler: Noctua NH-D15 SE-AM4, Case: Streacom BC1, Keyboard: Cooler Master MK750 Brown, Mouse: Razer Deathadder V2, Headphones: B&O Beoplay H95, Mic: Rode NT1-A, Camera: GoPro 4 Silver
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa valistar »

nie, tam sa myslim linkuje len s/n k hre.
v hre potom sa vytvori player a k nemu heslo. (mozes mat aj 5) - ci sa to da niekde zistit neviem.

Návrat na "Hry a problémy s nimi"