Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
sh4d0wko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1354
Dátum registrácie: Ut 08. Dec, 2009, 17:21
Bydlisko: Košice- Darg. Hrdinov

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa sh4d0wko »

mp3turbo napísal: pripadne ked mu za NIC NA SVETE nestoji riesit celuste a bubny vzadu ktore priznava ze su na odpis
na niektorých tvojich príspevkoch sa z humorom smejem, ale odkiaľ občas beriem info fakt neviem, nikde som nenapísal "za NIC NA SVETE nestoji riesit celuste a bubny vzadu" ... samozrejme ze sa celuste menit idu, kvoli nim nejde rucna tak ako by mala, inac auto brzdi absolutne v pohode, bubny su v takom stave ze ich nevieme dat z aktualnym naradim dole, tj s tym ze su na odpis som to mozno prehnal, pravdepodobne su len celuste zaryte do bubnov a ked sa to da dole uvidi sa... ale nikde, opakujem NIKDE som netvrtdil ze sa to nejde menit... ja som hovoril ze 30e za diel aby riadiaca paka nemala volu 1cm do stran AK SA NAJDE KUTILSKE RIESENIE sa neoplati... neviem preco citas medzi riadkami to co tam nie je... auto nie je moje ako som hovoril, cize nevysolim zo dna na den prachy, pockam si na majitela, zatial riesim paku ktora sa da spravit aj nejakym DYI preto som sa na to pytal... :facepalm: a ešte raz :facepalm:
Používateľov profilový obrázok
zoom
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2242
Dátum registrácie: Št 16. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (40)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa zoom »

Pondelok... auto je naspat kompletne vytepovane, vycistene, vyumyvane zvnutra aj zvonka.

Piatok...
Obrázok

Asi by som nemal jazdit nasraty v prijebanej preplnenej podzemnej garazi. Rozostavanej s kovovymi plotikmi coby usmernovacmi dopravy. V uzkej ulicke. Odsuvajuc prednym naraznikom kovovy plotik. V protismere.
No co... von som sa dostal a nestal som v dlhociznej rade ako debil. Bude sa casom lakovat.
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4592
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa killswitch »

nicenie cudzieho majetku, ohrozovanie ludi v protismere. dufam, ze sa nebude rozmnozovat.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6997
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

a zimne matadorky :D :D :hysterical:
hry- ps5
doma-HP probook
metamor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 236
Dátum registrácie: Ne 11. Sep, 2011, 11:26
Bydlisko: Bratislava II

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa metamor »

To ked prebehnes G3 lestenkou tak to nebude tak strasne viditelne ;) jak to krici teraz
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa quicky »

commander je strasna babika... neni dna kedy by som si na moj krasne cerveny V8 v bielej kozi nespomenul :cry: :smutny: moja sprostost je nekonecna :facepalm:
Používateľov profilový obrázok
zoom
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2242
Dátum registrácie: Št 16. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (40)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa zoom »

killswitch: Vymakol som okamzik, ked tam ziadne auta neboli. Jeep sa sice v terene nestrati, ale po autach zatial chodit nevie. Kebyze tam niekto ide, tak ma vidi v rovnej ulicke asi na 50 metrov. To uz stihne ubrzdit aj neskutocne rozbehnuta Fabia (20 km/h) s rafikovymi brzdami z bicykla. A pokial nicenim cudzieho majetku myslis suchanie plastoveho boku auta o zelezobetonovy stlp, ktory drzi budovu... tak ano, asi som zotrel tu farbu z tade. Myslim ale, ze statika volat netreba. Posuvanie kovovej zabrany po zemi tiez urcite sposobilo jej totalnu nefunkcnost. Ale ty si asi typ cloveka, ktory ked pride pred znacku "Stojte 1 hodinu", tak tam zastavi, vypne motor a bude poslusne cakat. Cuduj sa svete, na druhy den bola ta nepodarena zatarasena ulicka rozsirena asi o 30 cm. Mozno nahoda, mozno nie.

stefan.koval: Ano, tie pneu su tam od kupy auta. Aby som tam dal nieco normalne, nemohli by sme byvat v tomto Ciganistane. Potrebujem najprv do TP zapisat alternativne rozmery pneu, aby som ich mohol dat na auto a nikto ma nebuzeroval. U nas to vsak je celkom problem. Takze kym toto nevybavim, nemenim pneu na aute. A kym nemenim pneu na aute, nedviham podvozok. Zatial neviem, ako to poriesit. Ludia, co robia okolo Jeepov, nevedeli presne. Predajca hovori, ze treba papier od importera. Importer (v Budapesti) napisal, ze to riesi ich spolocnost v Bratislave. Spolocnost v Bratislave sa neozyva uz mesiac. Pojdem tam na osobnu navstevu a mam taky pocit ze len ten papier od nich stoji 30-70,-€. Radost tu cosi vybavovat.

metamor: Uz som to trosku ohandrickoval a niecim to neskor zatriem. Je to uz o dost menej viditelne.
Používateľov profilový obrázok
Fullesh
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5203
Dátum registrácie: So 05. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Fullesh »

toto ma minule dostalo, hlavne ked octa predomnou cez to prebehla asi v 50 :D https://gyazo.com/58019f978db5c1e873b7845d6d85bcb3
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600G |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| G-Skill 2x8GB DDR4 3200MHz Trident-Z |GPU| AMD Vega 7
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|LCD| BenQ BL3200PT |Mouse| Logitech G603 |Pad| Razer Goliathus Speed |OS| Microsoft Windows 10 Pro x64 SK
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K
.
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5216
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Chris »

uz som sa bal ze kktov mame aj len na SK, ale oni su aj v DE.

napr. v DE na dialnici asi zo 25-30 aut v lavom pruhu, pravy uplne volny :facepalm: :hysterical: Ked som siel v pravom a vsetkych obiehal, tak sa hned pridavali vsetci a uhynali do praveho :D
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6643
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa hawkeye »

zoom napísal:killswitch: Vymakol som okamzik, ked tam ziadne auta neboli. Jeep sa sice v terene nestrati, ale po autach zatial chodit nevie. Kebyze tam niekto ide, tak ma vidi v rovnej ulicke asi na 50 metrov. To uz stihne ubrzdit aj neskutocne rozbehnuta Fabia (20 km/h) s rafikovymi brzdami z bicykla.
a to ti dava pravo chodit v protismere? a ked tam fabka nabehne tak este on bude musiet cuvat nie?
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02
Používateľov profilový obrázok
harrzy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 267
Dátum registrácie: So 16. Jan, 2010, 22:28
Bydlisko: Bratislava - staré mesto / Thüringen, Deutschland

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa harrzy »

Chris napísal:uz som sa bal ze kktov mame aj len na SK, ale oni su aj v DE.

napr. v DE na dialnici asi zo 25-30 aut v lavom pruhu, pravy uplne volny :facepalm: :hysterical: Ked som siel v pravom a vsetkych obiehal, tak sa hned pridavali vsetci a uhynali do praveho :D
tak to je tzv. nemecky standard. Ked nemas v lavom pruhu pomale Tico, tak tam zarucene najdes kamion. Preco asi stavali/-ju tolko trojprudovych dialnic. Nemec ma jednoducho pravo predbiehat, tak to pravo vyuzije. To ze ma nejaku povinnost pozriet sa do spatneho zrkadielka aby videl, co v tom lavom pruhu vobec ide, je uz niecom celkom ine :facepalm:
Moja mašinka CPU i5-750 Chladič Noctua NH-D14 MB P55A-UD3 RAM Kingston 4GB 1600MHz CL8 HyperX VGA ASUS Nvidia GTX 570 + Accelero Xtreme Plus PSU Corsair TX-650 Myš Steelseries Kinzu HDD Samsung Spinpoint F3 0,5T *2 SSD Kingston HyperX 120 GB Audio Logitech Z-5450 Case Corsair 300R Fan control Scythe KazeMaster LCD BenQ G2420HDBL4
shajek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4796
Dátum registrácie: Ut 12. Aug, 2008, 12:16
Bydlisko: Pravenec

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa shajek »

vyopocul som si to cele ... ako som mohol byt doteraz takto zaslepeny ..... felipe ako mozes tolko emisii vypustat, ked mozes omnoho menej ???
CPU: AMD Phenom X3 720 BE 2,8 GHz @ 3,9 GHz 1,45V @@@ Phenom x4 3,6Ghz 1,375V (batch no. 0905 FPMW)CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 790XTA-UD4 RAM: 2x4GB ADATA Xtreme Series 2000 Mhz 8-7-6-15 tRC 11 CR 1T GPU: Asus EAH5850 DirectCU (985@5200MHz(1300MHz)) Monitory: 2x 24" LCD shit CRT HDD: WD 10EALS, ST Barracuda ST1000DM003 PSU:Seasonic M12II 620W 80Plus OS: Windows 7 Ultimate SP1 x64, Myš: nejaká Canyon Klávesnica : Microsoft Natural Elite, 3DMark Vantage : P16326 3DMark 06 : 21345
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2343
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Xeigen »

čo to predáva ? riedidlo ? :-D
Naposledy upravil/-a Xeigen v St 19. Aug, 2015, 10:36, upravené celkom 1 krát.
shajek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4796
Dátum registrácie: Ut 12. Aug, 2008, 12:16
Bydlisko: Pravenec

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa shajek »

daj si to cele, a zmen si zivot ... fakt cele ...
CPU: AMD Phenom X3 720 BE 2,8 GHz @ 3,9 GHz 1,45V @@@ Phenom x4 3,6Ghz 1,375V (batch no. 0905 FPMW)CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 790XTA-UD4 RAM: 2x4GB ADATA Xtreme Series 2000 Mhz 8-7-6-15 tRC 11 CR 1T GPU: Asus EAH5850 DirectCU (985@5200MHz(1300MHz)) Monitory: 2x 24" LCD shit CRT HDD: WD 10EALS, ST Barracuda ST1000DM003 PSU:Seasonic M12II 620W 80Plus OS: Windows 7 Ultimate SP1 x64, Myš: nejaká Canyon Klávesnica : Microsoft Natural Elite, 3DMark Vantage : P16326 3DMark 06 : 21345
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

to je snejk ?

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"