Steam digitalna distribucia hier

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa warrior606 »

Pokial mate steam prepojeny z paypalom pripojte sa na paypal a zruste autorizaciu z paypalu a nie zo steamu. Tu je priamy link kde to mozte zrusit:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?c ... ge-paylist
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa felipe25 »

ja len stale nechapem, ako v dnesnej dobre digitalnych kradezi kadecoho, niekto z Vas pouziva normalnu kartu k paypalu.

ja na paypal pouzivam kartu, kde mam momentalne 2eura. mozu ich ukradnut, mozem fuckat.
mate tu mbank /sice za euro mesacne karta/, zuno - karta uplne free, kde si mozte presuvat love este aj tak, ze ich date na sporenie, a ked budete ist nieco platit, bude presun na normalny ucet - aby ste neriesili, ze treba cakat dva dni na medzibankove operacie a zaroven na rizikovej karte mate love /tie tam nebudu, budu na sporeni/.
ja som nikdy na nete nezadal udaje kreditky/debetky, kde mam viac penazi. nikdy. a ked aj ano, sposobom: odblokovat net transakcie, a po platbe - zablokovat /hotely na booking.com riesim cez kreditku/.

proste, mozte zadarmo vyriesit bezpecnostny problem, a nemusite pouzivat ani paypal, ale rovno kartu, a nikto Vam ju nehackne a ked hej, ukradne velke HO.
ja beriem, ze steam na seba vezme pripadne skody, ale kolko budu ludia cakat?
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa icefire »

Zmizlo mi 9 poloziek ako prichadzajuce, prislo mi potvrdenie na mail, ze mi prisli, ale v inventary ich nemam. Fasa.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7767
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa LordKJ »

parada felipe ty si najlepsi, ale keby som mal stale pri nakupe niecoho cez internet prehadzovat peniaze v ramci uctu tak si radsej nekupim nic :-)
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa felipe25 »

Lord: cez smartfon a appku banky to trva dokopy 15sekund. Problem? Lepsie ako mat vybieleny ucet.. Potom sa netreba stazovat. Moznosti su, a SU ZADARMO.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7767
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa LordKJ »

sme OT, ale aj tych 15 sekund ma odradi od kupy hovadiny ako je hra pripadne nieco na ebayi.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12327
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa HellAngel »

na ebai/aliexpress pouzivam druhu kartu v inej banke, ale na steam som mal primarnu co pouzivam bezne.
ten prevod, no bezne to trva aj den kym mi pridu peniaze z VUB do mbank tak eviem :rolleyes:
inac tento utok na steam bol ohlaseny, mali napadnut aj PS a XBOX
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

presne, z jednej banky do druhej je to vzdy den pracovny.
ale ak mate na svojom ucte este priradeny nejaky sporiaci ucet /po novom to napr vub vyzaduje, aby minmalne 10e mesacne sa na ten ucet prenieslo z hlavneho. nestoji to nic, a vysku si mozte lubovolne menit podla potreby/, presuvanie medzi uctami je autorizovane smskou z banky a presun je zreaalizovany do par sekund aj cez vikendy /nedela, sviatok/, cize nechat si na hlavnom ucte len to co budem potrebovat v najblizsej dobe by malo byt safe.
z toho uctu sa neda platit ani kartou ani paypal /ak si nenalinkujete, co je ale blbost robit/

nanestastie, vela ludi si na sviatky taketo "backupy" nerobi lebo nakupuju kokotiny a rataju s nepredvidanymi vydavkami.

sry za ot
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Pein »

Tak na PP vy historii nemám žiadne "necakane" platby.
Ako je to teraz, mam teda pomeniť hesla alebo akom jebto stave ?
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8595
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa shiro »

ze vraj to uz fici ako ma, podla postov na twitteri, ale aj tak by som si daval bacha este nejaky cas.

K prevadzaniu penazi na paypal -
kazdeho limituje jeho vlastna rozmaznanost a lenivost. Ked takemu cloveku vybielia ucet kvoli 5 minutam prace navyse, este si zasluzi za vlastnu blbost prefackat navyse. 5 minut casu je nic oproti vybielenemu uctu a je fuk, co ktory rozmaznany lenivec na to hovori. Vybieleny ucet je vzdy najvacsi strasiak, aj keby prevod trval hodinu. Kto toto nechape, zasluzi si byt okradnuty.

Tiez si na paypal prevadzam $$ len ked potrebujem, inac tam mam par centov alebo nic, takze sa pri podobnych problemoch nebojim. Za par minut $$ nabehnu a kupujem.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Joey35
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1100
Dátum registrácie: St 17. Dec, 2008, 23:36
Bydlisko: Bardejov

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Joey35 »

nemusis nic menit, bola to len podla valve read-only chyba v cachingu, nikto nemohol vidiet tvoje heslo ani nic robit z acc, len proste videl tvoje udaje, to je vsetko...Vsetko by uz malo byt v poriadku dnes.
PC: MB: ASROCK B450M Pro4 CPU: AMD RYZEN 5 3600 CPU FAN: SilentiumPC Fera 3 GPU: Manli RTX 3070 Gallardo 8GB GDDR6 SSD: ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1TB RAM: G.SKILL 16GB DDR4 3200MHz CL16 Gaming series Aegis PSU: SilentiumPC Vero M2 Bronze 600 W Case: SilentiumPC Signum SG1M TG MONITOR: 32" AOC CQ32G1 + 27" BENQ GW2760
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa dexterav »

problém je že strkajú hlavu do piesku :?
osobne si myslím že je to výsledok tých útokov
btw niektoré platby z paypalu nejdú ak máš nabíjacie konto :(
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10031
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa stiv »

Kolko paranoie pokope :? :hysterical:
.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12327
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa HellAngel »

shiro: neni som nijak pohodlny ani nic podobne. ale cakat na prevod 1 den v dnesnej dobe je ..... :rolleyes:
nastastie idu banky smerom dopredu co sa tyka internetovych platieb. Karta sa da dnes cez internet blokovat, nastavit platobne limity, limity cez internet a podobne (ked ides nakupovat cez internet limit povolis, ked skoncis limit zmrusis). Konecne aj VUB v tomto smere sa trochu hybe smerom dopredu. MOmentalne uz ani netreba mat dva rozne ucty a tak riesit platbu cez internet, hlavne aby boli nastavenia na tieto limity rychlo a lahko dostupne
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8595
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa shiro »

ved tiez krutim hlavou nad tym, preco dnes, ked vsetko bezi automaticky, nieje mozne prevadzat $$ napr. cez vikend a podobne.
No nic nieje vacsi problem ako problem s uctom, tak preto som pisal co som pisal.
Limity a podobne samozrejme pomozu.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB

Návrat na "Hry a problémy s nimi"