Posilnovanie

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
jozino
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 113
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa jozino »

:lol: dost haluzny clanok a co je to ten gajner? inac neska som zacal realizovat tie scorpove rady zozral som 2 baliky cokoladovich musliciek a 3 horalky + desiatu a obed a teras mi je total zle :puke: a este poradte mi niekto nejake fajnove cviky na prsia okrem klikou to uz poznam
Používateľov profilový obrázok
---Diablo---
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 643
Dátum registrácie: So 23. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava (22)

Príspevok od používateľa ---Diablo--- »

asi nemas doma lavicku ze nie?
lebo s nou a s takymi jednoruckami precvicis prsia dost dobre
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

Dnes je 4 den mojej krutej diety ... citim sa viac fit, ale neschudol som este ani gram, ani v pase nic :D ... mam to tak ze jeden den posilka, druhy den behanie, treti den posilka, stvrty den behanie a stale dokolecka ... uz len cakam na ten L-carninit kedy konecne dojde nech mi aspon nieco trosku pomoze !!! :x ... a setrim na ProteinFit80 3000g od firmy kompava ...
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
jozino
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 113
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa jozino »

ty sa snazis schudnut ja zase pribrat sranda no mna to nejako chitilo mi zacalo chutit akurat si pecem tretiu veceru a stale to ide :D a ako behas? ako dlho ked budes behat aspon tu hodinku tak neboj zachvilu to mas kilecka budu klesat :wink: kamos to tak robi a je to ok
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

Ja len musim co najskor zhodit tuk, co najviac jak sa da, a potom zacat poriadne cvicit a cvicit
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
c0cCyX
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: Ne 17. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Príspevok od používateľa c0cCyX »

jozino napísal::lol: dost haluzny clanok a co je to ten gajner?
Gainer predstavuje kombinaciu hlavne sacharidov a bielkovin (zopar vitaminov a ostatnych zloziek - zaned. mnozstvo). Podiel cukrov(sacharidov) 60-70%, bielkovin 10-30% (zvysok ostatne veci okolo tych 1-5%). Je to dobra vec, aj keD necvicis. Ak necvicis (tym myslim posilnovanie, nie aerobne cvicenie) tak s narastom svalovej hmoty nepocitaj, bude to cisty tuk. Ak jes, teraz ako jes, a trocha si este viac nalozis a po kazdom jedle to zapijes gainerom (0,5 mlieka + 4 polievkove lyzice gaineru) tak za 2-3 mesiace na vahe urcite naberies to sa neboj. Ale hlavne na bruchu a cakaj tuk. :wink: Ak by si vyberal gainer, tak radsej nejaky kvalitnejsi k vyssou kvalitou suplementou, nie ako jak kedysi, keD som zral Megamass (nemeckej vyroby), ale chutovo bol dobry. Ak nemas 18 radsej gainer radsej nahraD - kazdy den 1l plnotucneho mlieka s kakaom a vecer krupicovu kasu, na ranajky obcas tvaroh, olomoucke syrecky, sójove tycinky... Ak mas velmi malo kil tak skus sa v lekarni popytat po nutridrinku(neviem ci nie je na predpis, ale viem, ze ak ho mas na predpis tak to stoji 50 hal, ak nie tak 35 SK - aj ja mam zopar v chladnicke :P). Je to 2,5 dcl flasticka, s roznymi prichutami a ma 300 kcal. Das si jednu na ranajky druhu na vecer a hneD mas 600 kcal.
<CPU> P4 2000@2410 Mhz (box) L2 512 FSB 533 . <MB> Abit SA7 (645DX)+ PSU Fortron 350W-350PNF . <SOUND> SB Audigy
<RAM> DDR 1 GB Apacer 2,5-3-3-7 . <GPU> MSI G4 Ti 4200 250/513@290/580 (Primecooler - VGAHG2 AL)
<HDD> 80 GB WD + 40 GB Maxtor 7200 r.p.m, DVD-RW LG 4160B (A306) + TEAC CD-532E-B (1.0A) . <CRT> 19" Dell P990 Trinitron (1280x960)
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Príspevok od používateľa jergus »

Ako tak citam, tak ja mam dietnu stravu cely rok popri vas :lol:
Aspon vam hodim moj bezny jedalnicek:
7:30 - ovsene vlocky s vodou a caj
10:00 - 6 az 8 vajec
12:30 - maso a ryza
16:30 - maso a cestoviny
18:00 - maly puding + par piskotov
19:00 - trening
21:00 - 50g whey protein + 50g gainer
23:00 - maso + trosku ryze

Takez ze horalku, cokoladu to si dam raz za tyzden :hmm:
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
Používateľov profilový obrázok
ChataGym
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 337
Dátum registrácie: Ne 21. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Lednické Rovne

Príspevok od používateľa ChataGym »

by som sa chcel spytat preco s vodou a nie aspon s nizkotucnym mliekom...protac a gainer s mliekom ci tiez s vodou....
Používateľov profilový obrázok
jozino
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 113
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa jozino »

no neska som chcel pred treningom obehnut Trnavu je tam taky vpohode obchod kde toho dost maju no pojdem skusit asi aj tu lekaren este mam taku otazku ze ci neni zle ze mam v jeden den 2 treningy lebo o 15:00 mam atletiku do 16:00 a potom o 20:00 zase posilku ze ci to moc nesilym sak to nepriberem nikdy vzivote a tolko toho jedla sa domna zase nezmesti a este potrebujem trochu nabrat na tie prsia mal by som teda dvihat tazsie cinky po menej zdvihou? tu som to niekde cital :?
Používateľov profilový obrázok
c0cCyX
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: Ne 17. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Príspevok od používateľa c0cCyX »

ChataGym napísal:by som sa chcel spytat preco s vodou a nie aspon s nizkotucnym mliekom...protac a gainer s mliekom ci tiez s vodou....
Kreatin - podla toho ako je rozpustny (ci viac, ci menej) najlepsie vo vode, ak menej rozpustny tak v nejakom dzuse, ale nejlepsie s vodou, keDze vacsinou si ho davas pred treningom a predsa aj pocas treningu do seba nebudes liat mlieko a zatazovat si metabolizmus ;). Gainer alebo protak z vodou musi byt maso (da sa ale neskusal som radsej tu chut), urcite obidva s mliekom.
<CPU> P4 2000@2410 Mhz (box) L2 512 FSB 533 . <MB> Abit SA7 (645DX)+ PSU Fortron 350W-350PNF . <SOUND> SB Audigy
<RAM> DDR 1 GB Apacer 2,5-3-3-7 . <GPU> MSI G4 Ti 4200 250/513@290/580 (Primecooler - VGAHG2 AL)
<HDD> 80 GB WD + 40 GB Maxtor 7200 r.p.m, DVD-RW LG 4160B (A306) + TEAC CD-532E-B (1.0A) . <CRT> 19" Dell P990 Trinitron (1280x960)
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Príspevok od používateľa jergus »

Mlieko nepijem, nakolko mi robi jeho travenie problemi, ale to nie je jediny dovod. Vzdy ked nieco zapijes mliekom, tak znizis vyuzitelnost danej stravy, za dalsie, ak zmiesas protak s mliekom, zreaguje mliecna bielkovina s bielkovinami z "protaka" vytvori sa dlhsi polypeptid a telo ho dlhsie spracuva. Pred spanim to ma vyhodu ale po treningu rozhodne nie.
Co sa creatinu tyka, ja ho naberiem do odmerky, nasypem do ust a zapijem vodou, je mi to najpohodlnejsie.

edit: este som zabudol napisat ze mieko ma jeden a pol nasobne vyssi inzulinovy index ako biele pecivo, cize sa z neho pekne tucnie...
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
Používateľov profilový obrázok
jozino
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 113
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa jozino »

no co nic nove? piste nieco nech sa zase nieco dozviem
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3686
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Príspevok od používateľa fobos »

jergus napísal:...
Ja teda neviem :roll: . Teraz mam momentalne pauzu ale pocas cvicenia pijem 2 litre polotucneho mlieka denne a pohodicka. S naberanim objemu svalov problem nie je a s tukom zatial problem nemam. Liter mlieka obsahuje tak 2000KJ energie ...

Btw.: aj pri 2l denne nemam ziadne problemy , pritom laktozu neznasa ludske telo pri podstatnej vacsine populacie ...

Btw 2.: co si vy myslite o kvalite mliecnej bielkoviny :?: , myslim ze po bielku je tusim na druhom mieste
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
---Diablo---
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 643
Dátum registrácie: So 23. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava (22)

Príspevok od používateľa ---Diablo--- »

neni to nahodou tak ze najlepsie su:
1. bielkoviny z masa
2. bielkoviny z mlieka
3. bielkoviny z obilia
opravte ma ak sa mylim
Naposledy upravil/-a ---Diablo--- v Ne 24. Jún, 2007, 00:37, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Príspevok od používateľa jergus »

No otazka je skor ze aka je to kvalitna bielkovina??? Vsterabetlnost, stravitelnost, biologicka hodnota, pomer aminokyselin, rychlost travenia a podobne...
Na prve miesto nepochybne patri ludske maso :lol:
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil

Návrat na "Debata o všetkom"