Súťaž o 2GiB Kingston HyperX 1066

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
PatrikL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7403
Dátum registrácie: Ne 15. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Prievidza

Re: Súťaž o 2GiB Kingston HyperX 1066

Príspevok od používateľa PatrikL »

Ondro1 napísal:Ako viete, ze Oro je pan a nie dama? :D
podľa údajov z ICQ? :good: Na tomto fóre sa ani iné pohlavie veľmi nenachádza.
Používateľov profilový obrázok
barco
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 713
Dátum registrácie: Pi 19. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Re: Súťaž o 2GiB Kingston HyperX 1066

Príspevok od používateľa barco »

Ďakujem všetkým za gratulácie :bye: Zároveň by som sa chcel poďakovať aj mardworld.sk (až na tie zmetky) a samozrejme naj. slovenskému IT webu - pretaktovanie.sk pc.sk ;-)
ANONYM_a7

Re: Súťaž o 2GiB Kingston HyperX 1066

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Barco gratulujem.... :cool:

no ano bol som mrte blizko ale co uz... nejako prezijem :-)

Sutaz onicom , onicom rady, poziadavky na nahodu , treba to lepsie premysliet ak chcete robit sutaze dalej :rolleyes: treba si uvedomit ze toto je naj IT forum siroko daleko a pytat sa na takt cpu :hysterical: fakt mi inak neda len sa zasmiat.

Ale robte sutaze pohode dalej .

Mal som pocit z tohoto topicu ze tu kazdy len hrabe prispevky istu dobu :OO=
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: Súťaž o 2GiB Kingston HyperX 1066

Príspevok od používateľa Scorp »

madworld.sk napísal:
0Ro! napísal:doska chipset = AMD 790FX a SB600 chipset
CPU a takt = AMD Phenom X4 9950 2,6GHz
GPU a pamäť = HD4850 512MB GDDR3
RAM veľkosť a takt = 2GB 800MHz

Gratulujeme. !!!!! :cool: :cool: yahooo

Dnes je posledny den sutaze. Chceme poziadat pana (Oro) o kontaktne udaje pre zaslanie vyhry.
2 GB HyperX Kingstone 1066.
na info()madworld.sk

Otazka do diskusie..
Pacila sa vam sutaz ? Co by ste zmenili a co by malo zostat ?
Chceli by ste sa zucastnit aj dalsich M&D sutazi ?

S pozdravom M&D tym
Ahoj,
ďakujem za súťaž, aj keď som sa nezúčastnil...
1. AMD...?
zmenil by som... rozhodne
2. Celkový koncept mi pripadá pritiahnutý za vlasy... čo ak niekto trepne správnu odpoveď v prvý deň súťaže?
zmenil by som... od základov
áno, bola to súťaž, ale výsledok nezáležal na vedomostiach, ani na šťastí, za celý mesiac trvania netrebalo urobiť absolútne nič a len počkať na posledné dni... aj keď asi zbytočne, nápoveda nikde

a teraz rady uber alles
- vymyslieť odlišný typ súťaže... pracovať s faktami, nie s hádankami, čo môžu mať 30 riešení
- aktívnejšie zapájať súťažiacich... o dosť aktívnejšie
- skrátiť trvanie súťaže... kto chce čakať na neistú výhru za nie veľké peniaze mesiac...? Mladí ľudia? Nemajú peniaze, nereálni budúci zákazníci
- za aktivitu ponúknuť ceny... ideálne masívnu cenu pre jedného a hoci aj len zľavové kupóny do eshopu pre ďalších dvoch, alebo ďalšie, menšie ceny
- počas súťaže donútiť pracovať ľudí s eshopom, nie len na neho odkázať...aha, tu sme, pozrite sa... (schválne, koľko ľudí z fóra si tam niečo kúpilo?)
- ukázať zákazníkom, že madworld je masivita, dať im riadne dôvody nakúpiť tam, písať vlastný blog k eshopu (koľko eshopov pristupuje k zákazníkom ako ku kamarátom? Nikto, každý chce byť seriózny, aj keď prístup v štýle "Ahoj, Tvoj tovar je na sklade, dlhuješ nám 89 000, pošli ich prosím na účet" nemusí byť nutne zlý prístup, ak sa všetko správne naservíruje... ) Navyše mať nejaký blog a písať tam o novom hw a skúsenostiach s ním... oh, dnes nám došli skladom nové myšky od Razeru, máme ich už všetci vo firme - päťsto riadkov o tom, aké sú úžasné - nájdete ich v našom eshope - kuk
- poslať mi zostavu na recenziu a pridať hrubú obálku

btw...
Možno by bola skvelá súťaž - "Staň sa najlepším autorom"... každý by si v prvom kole vybral niečo jednoduché na recenziu, povedzme softvér... odborná porota, alebo neviem kto by vybral zopár naj autorov a dostali by nejakú kravinku na recenziu... a z týchto by sa vybral najlepší autor, čo by dostal masívnu cenu, napr 2GB pamäte
vznikla by tak tona masívneho, pomerne použiteľného materiálu pre web, našli by sa noví, schopní ľudia a všade by sa poriadne namasíroval madworld... a zúčastniť sa môže každý, kto sa chce aspoň trochu snažiť... pár hodín na článok si nájde každý, raz nepôjdem do krčmy večer a bude

fuj, to je mi ale post... nemal som to písať na mail?
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
Gogi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 473
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: TT

Re: Súťaž o 2GiB Kingston HyperX 1066

Príspevok od používateľa Gogi »

tiez som sa sutaze nezucastnil hlavne z dovodu, pre mna, extremne tazkej otazky, hadanie a tipovanie(a pritom len 2 pokusi/y) tiez nic extra sanca
toto mala byt reklama na e-shop? no neviem, je pravda ze na zaciatku sutaze som klikol na Vas web ale dnes si uz nepametam nic z toho co som tam videl

mala s touto sutazou nieco spolocne redakcia tohto webu?
\_AMD_x2_3800+_@2,6_/\_XFX_9600_GT @,75-1,9-2,2_/\_3G_RAM_Výrobca_=>_miš&maš_/\_Power_by_ASUSTeK_A8N_SLI_Premium_/\_2x80G_Samsung_/\_Casemod_-_hotovo,_uz_sa_mi_viac_nexce_/
A tak som si raz zmenil farbu podpisu na zelenú aby bolo jasné čo mi modrá môže
Používateľov profilový obrázok
Ondro1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1409
Dátum registrácie: So 29. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Praha

Re: Súťaž o 2GiB Kingston HyperX 1066

Príspevok od používateľa Ondro1 »

Scorp napísal:...tento clovek napisal priserne dlhy post...
Co to od "eshopu" s razcestnikom, flashovym menu, anglickymi "Ja som LAMA :lamo: " napisami sekcii, velmi kontrastnym pismom(na mojom starom 1024*1280 lustim lupou :closed: ) a nedorobenou strankou ocakavas? Ved oni nechcu trzbu ako ma alza alebo tichepc... :)

A keby len za vlasy pritiahnuty...



€=CTRL+ALT+E
len poznamka pre mna, nemam si to kam zapisat :D
We'll bang, ok?
Používateľov profilový obrázok
madworld.sk
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 12
Dátum registrácie: St 06. Aug, 2008, 14:57

Re: Súťaž o 2GiB Kingston HyperX 1066

Príspevok od používateľa madworld.sk »

Bilancia súťaže.

Spolu sa súťaže zúčastnilo okolo 100 užívateľov.
Zaregistrovali sme 167 chybných odpovedí a iba jednu správnu (ktorá nakoniec aj vyhrala)
Pokusy o podvod pri súťaži boli 3 (nebudeme sa k tomu bližšie vyjadrovať)

Súťaž mala svoje pozitívne aj negatívne stránky

Negatívne.
otvorená diskusia. Zistili sme (tak ako aj ostatne spoločnosti), že sa nevypláca nechávať volný priestor pre niektorých „jedincov“. Súťaž nemalá presne stanovené pravidlá, chceli sme nechať priestor na diskusiu. Namiesto toho sa začali šíriť sťažností, že pomôcky niesu dostatočné a pod.
Treba si však uvedomiť, že sa nehralo o žiadne tričko či plakát za 100 Sk. Cena mala svoju hodnotu a zadarmo nikto, nikdy, nič nedostal.
Niektorý z vás očakávali pomôcky ako z radia
príklad – koľko trvala tridsať- ročná vojna :) Je nam ľúto, že sme niektorých sklamali ale takto to nikdy u nás nebude. Do budúcnosti budeme určite dbať na to aby sa moc neodbočovalo od témy a názory na to, či je zostava od AMD výkonná, či je 2GB Ram dosť alebo málo a podobné zmysluplné narážky sa budu ignorovať a mazať - toto nebolo predmetom súťaže a témy.

Pozitívne.
Myslím si, že súťaž bola dosť napínavá a niektorým nedala minimálne jednu noc spať. Určite chceme do budúcnosti ďalšie súťaže (nie o tričko nebojte sa:) Očakávame však trochu vyššiu úroveň, ktorá na tomto portály určite je. Práve preto sme sa rozhodli rozšíriť našu spoluprácu a nechať si poradiť pri zostavovaní niektorých systémov. Naša spoločnosť chce trochu zviditeľniť SR (a samozrejme aj seba:) aj za hranicami.
Budeme radi, ak nám pri tom pomôžete a vytvorí sa tu silná komunita, ktorá bude s našou firmou spolupracovať. U nás sa dá vždy dohodnúť a poradiť. Každý kto bude pri vývoji M&D nápomocný nebude ľutovať. Sme malá spoločnosť, ktorá dokáže byť veľmi flexibilná hlavne pri dovoze ojedinelých výrobkov. Ak vám niečo na trhu chýba alebo si myslíte, že je stále nedostupné, kontaktujte nás a možno spolu nájdeme spoločnú reč, ktorá bude výhodná pre obe strany.

Email je stále ten istý info@madworld.sk


S pozdravom

M&D tým
Používateľov profilový obrázok
Ondro1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1409
Dátum registrácie: So 29. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Praha

Re: Súťaž o 2GiB Kingston HyperX 1066

Príspevok od používateľa Ondro1 »

Poznámka:
Otázka "Koľko rokov trvala 30-ročná vojna" nieje z rádia, ale z Aj múdry schybí.
Síce sme nedostali také nápovedy, ale dozvedeli sme sa veci, ktoré mám boli nanič(ako napr. ten chladič alebo zdroj), tzn. že sa to za nápovedu pokladať ani nedá. Veď preto existuje losovanie... ak chcete nalákať skutočných zákazníkov a nie len študákov, ktorí na to nemajú a preto sa zapoja do každej súťaže(ako ja :D ) tak je treba robiť to, čo povedal Scorp.
Niečo mi ušlo? Vy zastávate nejakú hodnosť alebo budete zastávať na fóre? Ak nie, tak nehovorte čo sa bude alebo nebude mazať, pretože toto nieje vaše fórum! A s takýmto prístupom k zákazníkovi "mazať príspevky" mnohých len odradíte. Takéto praktiky by som skôr tipoval na Athenas consulting s.r.o. a nie na slušnú firmu...
A ak chcete zlepšovať vašu stránku, ak chcete, môžete ma kontaktovať, ponúknem vám poradenstvo ohľadom SEO, btw. chystám sa rozbehnúť také malé službičky, predsa len o tom už niečo viem, budú konzultácie natrvalo zadarmo, link nedám, nechcem robiť reklamu...
Napr. Vedeli ste, že google zaznamenáva aj interné odkazy na stránku a preto by malo byť na hlavnú stránku čo najviac odkazov, tzn. flash menu tomu neprispieva... A že na úvodnej stránke by malo byť čo najviac obsahu?

Pokiaľ chcete zviditeľniť seba aj SR, tak by ste na svojej stránke trošku zapracovať... Rozhodne zlepšiť SEO, redesign by neškodil na nejaké veselé farby(tmavé farby sú depresívne a aj keď je stránka s minimom čiernej, človek si zapamätá iba tú) a trošku zlacniť obchod, pretože z draho vyzerajúceho designu mám pocit, že ste drahí, zlepšiť prehľadnosť, pretože prehľadná jednoduchosť predáva, na vašej stránke je kopa grafických somarín, ktore zo stránky robia umelecké dielo, ale normálny človek to nevyužije, keď chcem niečo kúpiť, nezaujíma ma grafika, dôkazom je tomu Alza, Agem, x-computers a pod., určite sekcie v slovenčine a ako povedal hore človek menom Scorp...

Lebo takto SR budete propagovať iba v tom zlom smere...
Buď nekomunikovať so zákazníkmi vôbec(ako to podľa vás (ne)robí alza), alebo komunikovať iným spôsobom než takto(tieto posty ako ten hore sú naozaj praktiky Athenas consulting s.r.o.- myslím tým stálé sa obhajovanie a nie a nie dať zákazníkovi to, čo žiada, v tomto prípade by stačilo vľúdne slovo na záver, priznanie si chýb a nie len ďalšia raklama).
Takéto veci ako sú reklamy, súťaže, reklamy v časopisoch ako je PCREVUE sa mi zdajú ako posledný výkrik umierajúceho človeka...
Spoiler: ukázať
P.S. tento post som nepísal naštvaný, bol som v kľude, len vždy keď som post dopísal, napadla ma nová myšlienka, alebo som našiel pravopisnú chybu :D môj postoj je (si myslím, že si o nich neviem čo mám myslieť) viac menej neutrálny ;)
Naposledy upravil/-a Ondro1 v Ut 02. Sep, 2008, 12:27, upravené celkom 6 krát.
We'll bang, ok?
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11508
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Súťaž o 2GiB Kingston HyperX 1066

Príspevok od používateľa Andre »

madworld.sk napísal: Pacila sa vam sutaz ?
Chceli by ste sa zucastnit aj dalsich M&D sutazi ?
NIE
Boze chran,len to nie!
Používateľov profilový obrázok
zachary
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3254
Dátum registrácie: Pi 23. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Martin

Re: Súťaž o 2GiB Kingston HyperX 1066

Príspevok od používateľa zachary »

mnohé bolo už povedané, užívatelia fóra to napísali s cieľom poradiť vám, čo a ako by sa dalo zlepšiť, veď aj o to vám šlo (aspoň dúfam) .. s mnohými výčitkami takisto súhlasím aj ja, i keď som sa do súťaže nezapojil (otvorene hovorím nezaujala ma).. dúfam že pri organizovaní ďalších súťaží sa poučíte, keďže sa chcete "zviditeľniť a reprezentovať SR" -- veď sa hovorí "náš zákazník - náš pán" .. a ešte raz to napíšem, viem že je to niekedy otravné, ale k serióznosti firmy určite neprispievajú gramatické chyby vo vašich príspevkoch (takmer v každom sa nejaká nájde)
PC:
Spoiler: ukázať
CPU: i5-7600K + Noctua NH-U12F | MB: Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | RAM: 2x8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX | GK: Gainward GeForce GTX1060 6GB | SSD: Crucial MX100 256GB | HDD: Seagate Barracuda LP 2TB @ Scythe Quiet Drive | DVD-RW: Samsung SH-S223F | audio: on board + HyperX Cloud + Kurzweil KS-40A | PSU: Corsair RM 750i | fans: 3x Noctua, Enermax | case Corsair 330R carbide series| LCD Dell S2721DGFA | Rapoo E9270p + Logitech G500
LIVESTRONG
PatrikL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7403
Dátum registrácie: Ne 15. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Prievidza

Re: Súťaž o 2GiB Kingston HyperX 1066

Príspevok od používateľa PatrikL »

madworld.sk napísal:...Do budúcnosti budeme určite dbať na to aby sa moc neodbočovalo od témy a názory na to, či je zostava od AMD výkonná, či je 2GB Ram dosť alebo málo a podobné zmysluplné narážky sa budu ignorovať a mazať - toto nebolo predmetom súťaže a témy....
madworld.sk napísal: ...Práve preto sme sa rozhodli rozšíriť našu spoluprácu a nechať si poradiť pri zostavovaní niektorých systémov....
- no tak sme poradili už niečo do budúcnosti, nie?
Napr. že do výkonného PC dnes nepatrí AMD, že 2GB RAM je veľmi málo, že chladič na cpu má aj chladiť a nie len pekne vyzerať...
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Súťaž o 2GiB Kingston HyperX 1066

Príspevok od používateľa alle »

no chalani klídek nie zas až takú ostrú kritiku, ako malo to svoje muchy ale ja si myslím že snaha sa cenní a tak by to malo aj byť, veď je to ich prvá súťaž a každá začínajúca firma(spoločnosť) musí nejak začať a nie hneď na ňu kydať že fuuj je to zleee atď... ja si myslím že to bolo v pohode až na niektoré veci ,ale nepíšem tu také príspevky že len nerobte ďalšiu súťaž a bože chráň a bla bla :rolleyes: proste úplne odveci trapkoviny :rolleyes: ja si myslím že je to trochu moc a že by ste si mohli niektoré príspevky fakt odpustiť...

toť moj nazor ;)
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Re: Súťaž o 2GiB Kingston HyperX 1066

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

madworld.sk napísal:Do budúcnosti budeme určite dbať na to aby sa moc neodbočovalo od témy a názory na to, či je zostava od AMD výkonná, či je 2GB Ram dosť alebo málo a podobné zmysluplné narážky sa budu ignorovať a mazať - toto nebolo predmetom
Dajako som nepostrehol, že by sme prijali medzi seba ďalšieho administrátora :?
...trochu silné slová o mazaní na "cudzej pôde" :furious2:

a ak tu vyhlasovateľ súťaže sám uvedie, že sa jedná o výkonnú zostavu, tak by si mal byť aj istý vlastným tvrdením
...tu nie sú malé deti z pieskoviska, ktorí danej veci nerozumejú, takže uvedené "zmysluplné narážky" sú na mieste. Ak by ich chcel niekto ignorovať, škodí bohužiaľ len sebe. Ono načúvanie fundovanému ľudu nie je nikdy na škodu.
...ak sa tu teda niekoľkokrát objaví spochybnenie niektorých záležitostí ohľadom nápoved, či uvádzaných skutočností, niečo na tom zrejme bude. Je len naškodu, ak je následne snaha strkať hlavu do piesku a v hlbokej ignorácii naznačovať odbočovanie od témy.

madworld.sk napísal:Očakávame však trochu vyššiu úroveň, ktorá na tomto portály určite je. Práve preto sme sa rozhodli rozšíriť našu spoluprácu a nechať si poradiť pri zostavovaní niektorých systémov. Naša spoločnosť chce trochu zviditeľniť SR (a samozrejme aj seba:) aj za hranicami.
Budeme radi, ak nám pri tom pomôžete a vytvorí sa tu silná komunita, ktorá bude s našou firmou spolupracovať.
Vyššiu úroveň sme očakávali práveže my všetci prítomní už v tejto súťaži: Príčiny prečo nebola dosiahnutá požadovaná vyššia úroveň sú každému jasné - v súťažiacich to rozhodne nebolo. Takže treba sa naozaj poučiť do budúcnosti, a ako som spomínal vyššie, načúvať hlasu fundovaného ľudu, ktorý sa opiť rožkom rozhodne nenechá.
Používateľov profilový obrázok
Fullesh
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5199
Dátum registrácie: So 05. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Nitra

Re: Súťaž o 2GiB Kingston HyperX 1066

Príspevok od používateľa Fullesh »

Bola to fakt dobra sutaz o ceny. Je dobre ze su tazke otazky, taketo sutaze maju takto vypadat, a tie napovedy boli fakt dobre, aj ked ma pobavili, ale aj nastvali. Zavadzajuce nepovedy. "chladic zabera 1slot" je to jednoslotova grafa :hysterical: :hysterical:

Blahozelam vihercovi.
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600G |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| G-Skill 2x8GB DDR4 3200MHz Trident-Z |GPU| AMD Vega 7
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|LCD| BenQ BL3200PT |Mouse| Logitech G603 |Pad| Razer Goliathus Speed |OS| Microsoft Windows 10 Pro x64 SK
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K
.
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: Súťaž o 2GiB Kingston HyperX 1066

Príspevok od používateľa alle »

no ako s tymi napovedami si tiez myslim ze to bolo dost odveci ,lebo chladic a zdroj je to najmenej co ma zaujima :(

Návrat na "Debata o všetkom"