I: Podava sa trestne oznamenie. Zvysok na prvej strane.

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
vuaras
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 78
Dátum registrácie: Pi 10. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Žilina, Bratislava

Príspevok od používateľa vuaras »

advokati maju zakonom presne stanovene minimalne taxy, o tom vam ale povie on viac.

A aj ked by ste mali nieco zaplatit, stale je lepsie nieco vymoct a nieco zaplatit, ako ho zmlatiti a s peniazmi sa rozlucit definitivne
erik
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 862
Dátum registrácie: Po 07. Mar, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa erik »

vies ako to bude? preplatime, ale peniaze nevymozeme... nikto ho nedonuti vratit peniaze, ked tak pojde na podmienku alebo tak nejak...
Používateľov profilový obrázok
vuaras
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 78
Dátum registrácie: Pi 10. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Žilina, Bratislava

Príspevok od používateľa vuaras »

Ja nikomu nic nevnucujem, bola to len ponuka na pomoc.

Co sa tyka vymozitelnosti - dnes to nie je len o sude, ale o dalsich krokoch a podmienkach je jedna vec, ale strhavanie z platu alebo exekucia na majetok vec druha.

V dnesnej dobe je malo co zadarmo, ani vy by ste nesli s predajom vlastnych komponentov pod cenu.

nechajme to teda tak, ja som ponukol, vy ste odmietli, tak sa snazte dalej.

Vuaras
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

Takze,, ubehol takmer mesiac a nikto nic nenapisal, ze by sa riesilo.. ako bez urazky, Vy to mate cele v pi*i? Dakto Vas o**ebe o takmer 30 tisic a vy nic? si v duchu poviete, ze aj tak ich uz neuvidim.. Som uz dost dlho cakal na Vas, idem to riesit na vlastnu pest.. Vdaka mojej byvalej, ktora ma dobre kontakty, som zistil o nom uz takmer vsetko.. kde je, meno, adresa, cislo, cislo kreditky,rodne cislo atd atd.. a Vam oznamujem, ze s penazi Vam nedam nic.. a to prave z dovodu, ze to mate v prdeli.. radsej podporim tuto sajtu ako vam vratit daco, oco evidentne nejavite absolutne ziadny zaujem.. mozno to je sebecke, svinstvo, mozno aj kradez, ale s vasim pristupom sa to ani inak neda..

tolko som chcel povedat, prepacte za gramaticke, ale toto ma vytaca..

daktorym peniaze vratim, ale necakajte celu sumu,, sam ho tu hladam, zistujem, vybavujem.. a v dnesnej dobe neni nic zadarmo.. necham si iba svoju cast, 1500sk, podaktorym vratim a ostatok dam na podporu tejto www.. s kym som bol v kontakte vratim, ostatok ma smolu, lebo nejavil absolutne ziaden zaujem..

alebo ak sa vam nepaci, hladajte si ho sami.. ja si od neho vezmem 1500 sk a o zbytok sa nestaram... :beee: :beee:
Naposledy upravil/-a -TAMY- v Ut 06. Dec, 2005, 19:21, upravené celkom 1 krát.
LittleMan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 810
Dátum registrácie: Pi 27. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: NR - okolie, Brno

Príspevok od používateľa LittleMan »

aj ked s tym nic nemam, myslym si ze mam tamy pravdu
Life is short - enjoy it!
HP ProBook 6470b, 8GB RAM, SSD | Intel Pentium 4 2.80GHz, 2xKingston DDR 512MB, Intel D875PBZ, Radeon 9800XT, 3×SATA (600GB)
Používateľov profilový obrázok
misog
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 249
Dátum registrácie: Po 20. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Fi¾akovo, Kosice

Príspevok od používateľa misog »

zobudte sa hosi mate tam brutalne prachy niektory aj okolo 10000sk a serete nato to co mate za pristup tamy ma uplnu pravdu a potom nebedakajte ked nebudete mat prachy povedane dobre vam tak pecene holuby vam doust nenalietaju
DELL LATITUDE E6400
Používateľov profilový obrázok
vuaras
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 78
Dátum registrácie: Pi 10. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Žilina, Bratislava

Príspevok od používateľa vuaras »

par prispevkov dozadu som ponukol pravnu pomoc za minimum prachov, ale kedze kazdy by radsej prisiel o vsetky peniaze, ako niekomu zaplatit za 2 ukony, tak sa nie je co cudovat. Kazdy sa len stazuje, ale preto, aby sa to zlepsilo nikto nic nerobi, az na svetle vynimky. A nanestastie to nie je len na tomto fore, ale v spolocnosti vseobecne

Tak vam drzim palce
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

Asi im nechybaju,, pre mna lepsie.. :)
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa GABO »

"hloupej Slovak" ako cesi hovoria...a ja im davam zapravdu. Viac komentarov k tomuto nepoviem ...sam thread je vizitkou. Ani sa necudujem, ze je kopec oblbovakov este, ktorim sa dari.

TAMY drzim palce..
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
LoPiO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1474
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa LoPiO »

Kazdy nech si o tom urobi svoju mienku ( spravnu iba vtedy ked si precita cely thread, ale ani to neobjasni vsetko, bo velka cast sa tiez preberala na irc a icq, ale samozrejme mam logy, takze ich sem mozem hodit ).
Ja som vtedy robil toho dost. Nahanal na IRC, ICQ a daco aj pozistoval. Nemam ziadne kontakty na pravnikov, policiu a kvoli 1500SK sa roztrhat nemienim po uradoch.
I found paradise, it`s Ibiza.
I found heaven at Decibel Outdoor festival - Beekse Bergen , ilvarenbeek, Netherland
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

Ludia! Uvedomte si ze niektory tam mate dost love! To nechate len tak plavat? Ved nebudte blby...TAMY sa tu snazi a vy na to zvysoka sere*e! Ja tam nemam sice ani korunu ale keby som mal uz aj len 500Sk tak sa budem snazit s tym nieco robit! Ved sa dako dohodnite s TAMY-m a mozno Vam pomoze a dako sa dohodnete! Ved ked uz ma info o tom typkovi! Ludia vzpamatajte sa :!: [/quote]
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

Co sa rozculujete.. nemaju oto zaujem, tak co.. ja skocim s cca 4 gorilkami zanim a urcite vrati... a ked tak, aspon si zarobim,, :roll: :lol:
Používateľov profilový obrázok
andynko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 725
Dátum registrácie: St 31. Dec, 2003, 08:00
Bydlisko: Martin

LUJI

Príspevok od používateľa andynko »

Prepacte, ale kolko vas tu je?

To neviete spisat zalobu? na to ziadneho pravnika netreba, napisat zalobu, mena o co slo a poslat na prislusny sud...

Ak to sud uzna tak je to jasne... AZ potom by som riesil pravnika, ak teda niekto nema dost IQ aby pred sud nepredstupil sam a obhajil to.

Resp. ist na policiu povedat o co slo, spisat protokol a potom to uz ide mimo vas...

tak co tu riesite???
Používateľov profilový obrázok
Tvixo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 35
Dátum registrácie: Št 21. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: LUJI

Príspevok od používateľa Tvixo »

andynko napísal:To neviete spisat zalobu? na to ziadneho pravnika netreba, napisat zalobu, mena o co slo a poslat na prislusny sud...
Problem je ze ti co v tom maju viacej sa k tomu nemaju. Ja by som ju rad podal ale aj ked das dokopy 1600 (ja) 1500 (LoPio) a 1500 (-TAMY-) je to tak akurat na priestupok.

Zial nepoznam ludi ktori by mi vedeli pozistovat, keby som poznal by som to vyuzil (vsak asi kazdy). Cize by som mohol len cez policiu, s pre nich velmi zaujimavou sumickou 1600.

A uplne suhlasim s LoPiOm, ze ked nemas kontakty a mas v tom 1500 (+-100) a chces to riesit sam sa to dvakrat nevyplati
CPU: AMD XP-M 2400+ | MB: Abit AN7 | RAM: 2x512MB | VGA: MSI FX5900XT | HDD: Maxtor 200 GB
Používateľov profilový obrázok
vuaras
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 78
Dátum registrácie: Pi 10. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Žilina, Bratislava

Príspevok od používateľa vuaras »

spisat zalobu a podat nieco na sud, tak som sa pousmial, ako to asi funguje v praxi? Kazdy, kto si zmysli, ze je v prave, tak si napise staznost na sud? Bez vysetrovania len tak? No to by potom tie nase preplenen sudy uz uplne nepracovali na tom, na com maju.

Sorry za off, mate pravdu, pri takychto malych sumach je to nepodstatne, skoda, ze sa nedate dokopy, nech je ta suma zaujimava, takto sa nedostanete ani do minimalnej mzdy a v tom pripade sa bude jednat len o pristupuk. Skuste sa dat dokopy, tak viac zmozete, takto sa mozete s tymi peniazmi rozlucit.

Drzim vam palce.

Návrat na "Debata o všetkom"