Battlefield: Bad Company 2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

dnes vecer skusime
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa faugusztin »

Matusak napísal:inak za koho hrávate ? poprípade aký mód oblubujete ?
ja hrávam len za Recona (sniper), už mám všetky jeho zbrane odomknuté a najlepsie sa mi striela so sniperkou Gol :)
conquest je síce dobrý, ale dovolím si tvrdiť že len keď hráte viacerí spolu preto hrávam len Rush - najlepšie sa mi tam snajpí :D
To si potom ten typ hraca, co v multiplayer hre nema co hladat, hlavne nie v mode Rush. Rush nie je o K/D, o snipovani - ale o plneni cielov. Maximalne ma dokaze vytocit, ked na servri s 32 hracmi vidim v utociacom teame 8-10 sniperov. Jasne, ze potom nie je ani minimalna sanca vyhrat.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

niekde som cital ze si sniperi postavaju okolo vasej zakladne,ci kde sa respawnujete a kosia vas hned...to by sa mi teda nepacilo
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa faugusztin »

Nie, ide o to ze v Rush mode nie je cielom hry strielat superov z dialky. Cielom Rush je :
Rush: Players must defend or destroy pairs of M-COM stations for as long as the attacking teams respawn tickets hold out. An M-COM station can be destroyed by planting a charge, using conventional weapons or when a building is collapsed down on it.
Ludia, ktori hraju recon ako snipra nic z tohto nerobia, a teda iba minaju respawn pointy ktorych je obmedzeny pocet, navyse neumoznuju na servri hrat ludom co by plnili ciele daneho herneho modu. Netvrdim ze nesmu snipovat - ale nie je normalne ze ich je na servri vacsina a potom team prehra v prvej faze z styroch, lebo kopec idiotov si snipuje na vrchu a nikto neplni ciele daneho herneho modu.
Nech si hraju Squad Deathmatch, ale zvysne herne mody nie su o tom ze vybehnem na najblizsi vrch a odtial snipujem az pokym ma niekto nezastreli alebo neskonci kolo prehrou.

Recon ako taky neodsudzujem, ale mali by robit to, co sa hodi teamu a nie to co sa hodi im. Aktivny recon, ktory si zoberie C4, vbehne k M-COM, da ich tam par a necha to cele vybuchnut je dobry teamovy hrac. Recon, ktory si sedi na vrchu a snipuje je hrac, ktory nie je pre team prinosom.
Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1477
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Sangala »

To fear: odkial si to objednaval ? ja to mam zo zavvi a tam mas napisane Dispatch Date. Zial ja mam Dispatch Date az na pondelok cize mi to pride vo stvrtok /piatok o tyzden :smutny:
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

fuck...porovnanie vykonu s cod mw2..vypada ze ze je to 2x narocnejsie.. :rolleyes:
Obrázok
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Klaboor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: Po 26. Máj, 2008, 13:10
Bydlisko: Michaľany

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Klaboor »

to faugusztin: s tym neurobis nic, ze sa v modoch robi nie to na co je ten mod povodne robeny, ale to iste mas aj MW2...napriklad Capture the Flag...nikto sa nehrnie za vlajkami..co si......vacsina si zoberie launcher a campuje na spote s vlajkou a par jedincom co sa podari vlajku zobrat urobia skore a potom to aj tak vyzera.....mozes nad tym hutat a prehovarat ze maju ine mody, ale kazdy ti povie ze preco nie ved necheatujem, je to sucast hry, zbrane atd a je to aj pravda......je malo ludi co hra tak ako je povodne myslene ze sa ten dany mod bude hravat no nikto proti tomu nic neurobi lebo je to tam, nie je to zakazane pouzivat bodka.....niektore veci vedia riadne dodrbat hru....keby bol v tom danom mode iba taky vyber zbrani, ktory vyhovuje a robi rush rushom, tak by to bolo o inom...to je debata na dlhe chvile
MB: Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5, CPU: AMD Ryzen 7 3800XT@4,2GHz, RAM: 2x32GB G.SKILL RipJaws V 3200MHz, VGA: Gigabyte Aorus GeForce 1080 Ti 11GB, SSD1: Samsung 960 PRO 512GB, SSD2: Samsung 870 QVO 1TB, PSU: EVGA Supernova G2 750W, Sound card: Steinberg UR12, CPU Cooler: Noctua NH-D15 SE-AM4, Case: Streacom BC1, Keyboard: Cooler Master MK750 Brown, Mouse: Razer Deathadder V2, Headphones: B&O Beoplay H95, Mic: Rode NT1-A, Camera: GoPro 4 Silver
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa bassgenerator »

ano vsetci v tej hre obhanaju len body a Ranky, ale ja sa snazim aj preniknut na ciele a plnit ich a takisto nehram prednostne ziadnu mapu. a posledne je mi uplne jedno ci moj tym prehra alebo vyhra. y mna je uspech aj ako za jednotlivca aspon ked znicim zo dva tanky alebo zabijem zo piatich panacikov. a snajpit je podla mna mrhanie grafickym vykonom len sediet, cakat a cucat kedy pride daka lama pred kuker-onicom. najviac ma bavi ked sa rozbehnem za typkom z bazukou a podrezem mu Knajfom gagor a za to dostanem klasicke pliesky na krk, tak to ma bavi rozhodne viac.
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
nixom87
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: So 04. Júl, 2009, 02:25

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa nixom87 »

Ahoj mam problem vzdy ked spustim hru tak mi vyhodi appcrash
Problem signature:
Problem Event Name: APPCRASH
Application Name: BFBC2Game.exe
Application Version: 1.0.1.0
Application Timestamp: 4b70966a
Fault Module Name: BFBC2Game.exe
Fault Module Version: 1.0.1.0
Fault Module Timestamp: 4b70966a
Exception Code: 80000003
Exception Offset: 01913907
OS Version: 6.0.6002.2.2.0.256.1
Locale ID: 1033
Additional Information 1: fd00
Additional Information 2: ea6f5fe8924aaa756324d57f87834160
Additional Information 3: fd00
Additional Information 4: ea6f5fe8924aaa756324d57f87834160

Read our privacy statement:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid= ... cid=0x0409" onclick="window.open(this.href);return false;
OS mam Vistu Ultimate x64, GPU: GTX 260, Proc: Core 2 Quad 9550, RAM : 4GB
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa icefire »

faugusztin napísal:
Matusak napísal:inak za koho hrávate ? poprípade aký mód oblubujete ?
ja hrávam len za Recona (sniper), už mám všetky jeho zbrane odomknuté a najlepsie sa mi striela so sniperkou Gol :)
conquest je síce dobrý, ale dovolím si tvrdiť že len keď hráte viacerí spolu preto hrávam len Rush - najlepšie sa mi tam snajpí :D
To si potom ten typ hraca, co v multiplayer hre nema co hladat, hlavne nie v mode Rush. Rush nie je o K/D, o snipovani - ale o plneni cielov. Maximalne ma dokaze vytocit, ked na servri s 32 hracmi vidim v utociacom teame 8-10 sniperov. Jasne, ze potom nie je ani minimalna sanca vyhrat.
Detto. Mna to ser* neskutocne.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
Peterka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 212
Dátum registrácie: Pi 05. Dec, 2008, 18:49
Bydlisko: Trencin

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Peterka »

Tak ja tiez hravam dost casto za snipera ale po smrti menim postavu podla postavenia na mape a o aku cast sa prave hra.
Ono nie u kazdeho hraca je schopnost ovladat dobre utok jeden na jedneho -na nieco take som prave ja dost LAMA sama smrt a ziaden posun - Prave preto ako utocnik dost casto na mape zavadziam.
Hru hram pre svoj zazitok a nie pe prazdne umieranie ktore len odradi a znechuti. :peace:
CPU:core i5 2500 - AC xtreme rev.2/ MB:MSI P67S-C43 /RAM:Kingston hyper x 4gb ddr3 /
HDD:500gb WD 5000AVDS / VGA: gtx 570 gigabyte /PSU:seasonic X-660 gold /CASE: termaltake M9/
Asus XONAR DX- Roccat KAVE :Mixrosoft X4-Roccat KONE+
LCD: samsung P 2250 / OS: Win home premium 7 64-bit / Battlelog: PETERKA1920
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa bassgenerator »

asi tak.
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

proste evolucia,ak chces prezit prisposob sa :)
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa bassgenerator »

prva hra co hram online FPS-ku, takze nebude to take drahe lahka... :-) predsa su tam uz len hraci co rano otvoria oci a maju zakillovanych 20 panacikov. hraj potom proti nim. ved ja uz chodim po mame zo strany na stranu pred snajpermi. :D
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1477
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Sangala »

bassgenerator uz to nehraj lebo ti to skodi :D
// obcas v threade napises z cesty :) precitaj si
Naposledy upravil/-a Sangala v Št 11. Mar, 2010, 18:42, upravené celkom 1 krát.

Návrat na "Hry a problémy s nimi"