Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
sh4d0wko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1354
Dátum registrácie: Ut 08. Dec, 2009, 17:21
Bydlisko: Košice- Darg. Hrdinov

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa sh4d0wko »

quicky biele je samovražda :D aktuálne mám a strašne nadávam, umyjem ho, a o chvíľu by trebalo zas, čo by bolo v poho, ale tá chvíľa je každý deň :D minule som asi dva týždne neumyl a myslel som že odpadnem aká špina všade
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1815
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Ivko »

quicky napísal:neviem aku mas ty skusenost s plasti ale ja len tu najlepsiu a rozhodne ju budem odporucat.
Čo si distribútotr Plasti Dipu či čo? Ved to je gadžovina, aj keby mi niekto ponúkol že mi celé auto dá do DIPu za 50€ tak si za tých 50€ radšej idem natankovať aj keby som ten benzín mal len tak bezcielne prevoziť Obrázok
Kolko €€€ vygŕcaš za celé auto do DIP-u ? Sa pozriem na výplatnú pásku (a to teda ja nezarobím málo) a viem že to nechcem ani zadarmo.
To by som musel zarabať aspon 3000€ aby mi šli také blbosti po rozume a poviem ti že aj keby som tých 3000€ zarobil tak si kúpim iné auto (imidžovku) a nie že budem na nejakej jazdenke dohánať "image" Plasti Dipom
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Snake »

scream napísal:trosku odbocim... odporucate niecim pomazat fungel nove hlinikove disky, ktore budu pouzivane vyhradne v zime? Ma to zmysel? alebo len raz za tyzden vystriekat wapkou a neriesit?
Sealant, vosk, pripadne hardcore level coating a na to sealant+vosk, poznam ludi co davaju iba vosk, a nebol s tym problem, umyvat idu relativne rychlo.





.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa quicky »

ja som chudobny student a neviem co je na tom take gycove teda? ked uz bezne farby sa povazuju za gyc tak ozaj asi treba kupit priesvitne auto :))

chcem zmenit farbu,lebo som sa rozhodol,ze nebudem teraz vyhadzovat za auto 20k,radsej pockam a kupim nieco za 30 o pol roka- rok...nie leasovat nechcem.

v podstate som s rangom velmi spokojny len skoda,ze modely ,kde uz realne FL je vidiet stoja tak od 25k...a doplacat 10K za model co ma akurat iny front grill ozaj nie ,taky bohaty nie som.
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1815
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Ivko »

Je to asi tak gýčové, ako bolo kedysi gýčové lepiť na bok dverí nálepky Sparco, NOS, Remus, či na zadné okno Pioneer, mať na podvozku neony...
Ja sa čudujem že nad tým dnes ešte niekto uvažuje, či DIP, či folie, módna vlna už dávno skončila
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa quicky »

cize aj kupovat elektrony ine ako origo je gycove,asi aj folie na skla a tak,co?... klap klap :) ale proti vkusu ziaden disputat :)
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4542
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa scream »

Snake napísal:
scream napísal:trosku odbocim... odporucate niecim pomazat fungel nove hlinikove disky, ktore budu pouzivane vyhradne v zime? Ma to zmysel? alebo len raz za tyzden vystriekat wapkou a neriesit?
Sealant, vosk, pripadne hardcore level coating a na to sealant+vosk, poznam ludi co davaju iba vosk, a nebol s tym problem, umyvat idu relativne rychlo.
Diky, take nieco som myslel. Vies aj odporucit nieco pouzitelne v dobrom pomere/cena kvalita? Disky maju hondotu mozno 200-250E, su cisty standard, len su nejazdene preto ma napadlo to nejak preventivne osetrit.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Snake »






.
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Ivko napísal:Je to asi tak gýčové, ako bolo kedysi gýčové lepiť na bok dverí nálepky Sparco, NOS, Remus, či na zadné okno Pioneer, mať na podvozku neony...
Ja sa čudujem že nad tým dnes ešte niekto uvažuje, či DIP, či folie, módna vlna už dávno skončila
Povedz mi co je gycove na tom ked si chcem ochranit auto plastidipom od kamienkov? Transaprentny dip, alebo cierny, napr. na listu ako som si daval ja:
http://www.ford-focus.cz/forum/download ... &mode=view
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6629
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa hawkeye »

ja som si ciernym plastidipom "rozsiril" vizualne prednu masku zospodu-> http://i58.tinypic.com/2ij3hna.jpg

co je natomto gycove?:) Davaj...
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02
Používateľov profilový obrázok
Cyanide_Power
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 199
Dátum registrácie: Po 14. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Cyanide_Power »

Keď sa to na auto hodí, tak sa to proste hodí. :good:

http://i.imgur.com/BcMFynI.jpg

Chameleón na diskoch. Naživo je to paráda.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa quicky »

ivo ma asi svoj svet kde je vsetko stock iba dobre,resp cierne/biele...

p.s.krasna cervena :P

p.s. na lancery davali viac druhov cervenej? lebo som videl evo x a malo teda tu cervenu jak vyprasivenu 2000 rocnu :D
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5188
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Chris »

Cyanide_Power napísal:Keď sa to na auto hodí, tak sa to proste hodí. :good:

http://i.imgur.com/BcMFynI.jpg

Chameleón na diskoch. Naživo je to paráda.
daval si aj ten primer pod plastidip? Nemas lepsie foto ? pripadne konkretny produkt ? Paci sa mi antracitova siva.
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6849
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

quicky napísal:ivo ma asi svoj svet kde je vsetko stock iba dobre,resp cierne/biele...

p.s.krasna cervena :P

p.s. na lancery davali viac druhov cervenej? lebo som videl evo x a malo teda tu cervenu jak vyprasivenu 2000 rocnu :D
na lancer moj som si dal bielu a cierne spetaky, nevyzera to zle, no treba to fakt casto umyvat. ak je to umyte, masaker.
skor by som pzoeral po tej svetlo modrej co mali casto RS oktafky, to pekne sedi na aute
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Cyanide_Power
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 199
Dátum registrácie: Po 14. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Cyanide_Power »

quicky napísal: p.s.krasna cervena :P

p.s. na lancery davali viac druhov cervenej? lebo som videl evo x a malo teda tu cervenu jak vyprasivenu 2000 rocnu :D
Dík :) Jo dávali viac, ja mám 2009 instyle a tam je taká až krvavo červená (rudá) keď je navoskovaná :-)
Chris napísal:daval si aj ten primer pod plastidip? Nemas lepsie foto ? pripadne konkretny produkt ? Paci sa mi antracitova siva.
Nie, primer určite nedoporučujem, to už nedáš dole keď sa to poškodí. Drží mi to tam už rok a pol cca. Dal som 4-5 vrstiev čiernej a 3-4 vrstvy chameleóna - Fialová/modrá.

http://i.imgur.com/FeYeMuh.jpg

lepšiu foto než toto už nemám ale, je tam pekne vidno ten prechod.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"