Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Papek »

jednoznacne fake
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

.
.

:)




>> -mozno sedel v aute a volal hliadku

nezdalo sa mi podla nekvalitneho obrazu zeby tam niekto bol, ale nevadi - nema sediet v aute do ktoreho moze ktorykolvek iny kreten napalit. Lebo ked v takom aute sedis, tak si takisto kreten. Mal stat na krajnici, za krajnicou, v jarku, hocikde, len nesediet v aute TAM IDE O ZIVOT este vas to nenapadlo ? Co keby takto oproti isiel nejaky vycho... pardon zapadniar zlahka nadlimitne 97km/h pretoze my sme taki c0c0ti so silnymi autami a tak trochu by ho predbiehal vycho...hocikto napriklad rychlostou 200 (minule tu niekto prdol take video nejakeho ciganika v z3 zlebo z4 a zrovna to bolo na vych...ermmm neprilis zapadne od Malacek) ?

V takej rychlosti by nespravil ani hovno, proste by drbol do toho tmaveho kretena a cele, ani by nestihol dat nohu dole z pedalu.

Napadne ma cokolvek, akurat nie sediet v tmavom aute uprostred cesty. Cokolvek ine je akotak pochopitelna kombinacia (auto stojace na kraji cesty kolesami na krajnici atd) ale kuwa nie uprostred cesty a nikde nikoho okolo ! A vam na mape doprava od Trnavy ani trochu nepride divne a budete vymyslat scenare ako by sa dala situacia zachranit !!!!! jasne, o situacii nevieme zhola nic ani my utociaci zo zapadu ani obrancovia z vychodu, ale za toto ani nezostane rozum stat lebo tam ziadny proste nebol !!!




>> -mozno odpadol a zaroven mu zdochlo aj auto

a samy sa mu zhasli vsetky svetla. Cipana ale ved uz prestante, ved to je trapne co tu skusate. Ci vam to este neprislo ?
Ani jedno jedine auto si nevidel za poslednych 30 rokov ktore totalne zhasne ked mu zdochne motor alebo ked motor zadrhnes brzdami. Zostanu svietit predne aj zadne svetla. Aj vystrazny trojuholnik mu cigani vcera ukradli a dnes bolo zatvorene aby si kupil dalsi !!!!!!! A navyse, samozrejme mal zapnute vystrazne smerovky a dokonca aj pridavne vystrazne majaky, ale sa mu vybila bateria po troch dnoch a preto auto zostalo tmave, ne ?







>> -mozno tam nikto nebol

megac0c0t ako hovorim pretoze to auto nema co byt uprostred cesty. Na vychode zrejme bezne, u nas na zapade nie. Ach jasne, mal tak strasne zablokovane brzdy ze ked odchadzal od vozu tak ho nedokazal potlacit na kraj cesty.






>> -mozno to je fake a laci si z nas striela

to sa mi nezda ani trochu. Poprve preco by to robil, podruhe mas tam datum a cas ktory sedi s jeho prispevkom a neverim ze by niekto naschval len tak z dlhej chvile fejkoval taketo veci. Naco, bude mat lepsie samice ? Nebude. Potretie, kukni sa ako Laci isiel. Keby bol lahkovazny a nezodpovedny, mali by sme trosicku iny zaznam.

Poklona a klobuk dole. Zo zapadu na neprilis zapad soferovi ktory ochranil seba a svoju rodinu. Lacovi.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
stanomx
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3431
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stanomx »

Ale zase je pravda ked sa to stalo menej skúsenému šoférovi, no si zober, že ide tvoja žena na aute, alebo proste ľudia čo dnes vychádzajú z vodičáku tak sú radi, že vedia ísť rovno. Bohužiaľ tak to je, ľudia nevedia šoférovať a je jedno či sú z východu alebo nie. V každom druhom aute sedí truľo čo ani nepozerá do spätného. A nehovoriac, že hlúposť urobí aj skúsení šofér sem tam. Ja mam najradšej v meste tých agrisívnych prípičpič čo sa 80 ponáhľajú na červenú, lebo nevidia dopredu viac ako 6,5 metra a vytrubujú na mňa lebo idem v ľavom pruhu :facepalm:
RAMMSTEIN
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

skuseny neskuseny, c0c0tom sa musis narodit v tejto miere, to sa dopestovat na zahradke neda. Akoze tu zlyhal cisty zdravy rozum, koniec. Nabuduce ked bude unaveny, mohol by si jebiga lahnut krizom cez kolajnice a boli by taketo problemy vyriesene (poznamka : za 99.999999% pravdepodobnosti ze panovi nic nebolo, zachvat atd).




>> no si zober, že ide tvoja žena na aute

a vidis, dobre ze vravis. Este predtym ako ma niekto nařkne z rasovej, nabozenskej alebo geopolitickej neznasanlivosti je treba zlahka podotknut ze moja stara pochadza kusok vpravo od Modry. Zhruba tak 351km vpravo od Modry ked pozeram, lebo takto daleko su Smizany. Tolko strucne o mojej nehynucej laske k regionom - nech si citatel nemysli ze som egocentricky ľavodunajobrežec. Kto si zasluzi ten si zasluzi a moze byt aj z Wjedňe.


No ale hentak nechat strceny voz, to je fakt na basu. Presetrit pripad a Dezidora aspon tak na tri-styri mesiaciky za verejne ohrozenie.
Naposledy upravil/-a mp3turbo v Ne 03. Jan, 2016, 21:55, upravené celkom 1 krát.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa HellAngel »

este raz, zober karu, capni do nej kameru. Najdi podobnu zakrutu a vypni svetla. idealne by bolo, keby ti ich vypol niekto iny aby si to necakal a zaparkuj na kraj cesty. Nechod ale po ceste , kde je krajnica 2metre, ale taka ako je na videu. malicka a hned kanal.
Je pekne ze struhas majtra sveta. Nezazil si, nevies, ale odskusaj si. Doporucujem kazdemu. Je to velmi prijemne. Jedine co ta v prvom momente napadne, je pozriet do spetaku ci nieco nejde za tebou a slapnut na brzdu. Pretoze nevidis ani hovno a si rad, ze si nevyletel z cesty v tej rychlosti. Jasne, ze ak sa da, tak to prirazis ku krajnici, ak mas aspon ako taku viditelnost, ale zo situacie co nahral Lacika vieme hovno. Iba to, ze to auto stalo dost na koko*, ale preco tma stalo, nevieme. Tak ci tak mudrovat okolo toho nema zmysel bez blizsich informacii, jednoznacne mal zavolat na policiu a nahlasit to.
A komenty ku tomu zdravotnemu stavu, no, ak mozes, skus sa porozpravat s policajtami, zachranarmi, hasicmi. Vedeli by ti porozpravat ake veci sa stavaju ludom za volantom.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Papek »

Stale sme sa nedostali k podstate, ci je ten chlapec naozaj nezodpovedny ocot alebo mal na to vazny dovod a bol rad, ze sa v tej tme nevysypal do priekopy ale zastal aspon vo svojom pruhu.

Kamosovi vypovedal altik, v jednej chvili mu vyplo radio a padli rucicky na otackomere, par sekund na to vyplo servo. WTF? Kym sa spamatal, tak mu vyplo motor, to uz povedal druhy krat WTF. Tak narychlo vyslapol spojku a skusil nastartovat, ale ani tuk. To sme uz nesli 100 ale hadam 50 a bez smerovky sme sa snazili prestrikovat na obchvate do praveho, vtedy este odstavneho pruhu. Podarilo sa, good job. A to sme boli tak poloduchompritomni a celkom rychlo sme zareagovali. A bolo este svetlo + obchvat je osvetleny.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2235
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mirjak »

treba to brat pozitivne, sofer to zvladol fajn (snad aj dalsi za nim), prekazka mala aspon odrazky v spravnom smere... keby to bol chodec s karickou zeleza do zberu alebo jelen bez reflexnej vesty, moze to skoncit horsie
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa lacika »

tak v tomto ma asi stary renault lepsiu elektriku :D
ked mi vypadol altik, tak najprv sa vyplo radio.. (bolo to okolo 3 rano a letel som so zenou do porodnice)
a nasledne 5km mi postupne tlmili svetla a budiky.. a az na parkovisku sa mi resetoval cluster. (ale jedno mi to nebolo)
Nebyt toho, ze mi zena rodi, tak parkujem vedla a necakam kym mi auto umrie. Treba asi mat aj lepsiu baterku.
Používateľov profilový obrázok
SurrendeR
VIP
VIP
Príspevky: 2722
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Stará Turá - BA

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa SurrendeR »

mne takto odpadol kontakt na 110r z baterky (nepytajte sa na detajly, long story) a v noci mi cele auto zhaslo.. akoze.. len som drzal volant a cakal kedy to znovu zasvieti... chvalabohu zasvietila a ja som ten kontakt potom hned napravil.. ale nenapadlo mi vobec ze hned brzdit (bola to rovina a cestu som dobre poznala tusim svietil mesiac)
Spoiler: ukázať
PC:Asus x99A-USB 3.1 || Intel i7 5820k 4.1GHz || Asus ROG Strux GTX 1080 8GB || 4x16 GB RAM 3200MHz CL14 G.SKILL || NVMe - 1000GB Samsung EVO 970 || RAID0 - 2x3TB WD RED || Cooler Master Centurion Silencio 452 || Seasonic Prime Ultra 750W Gold || 24" EIZO EV2436WFS3-BK EcoView ||
FOTO: Canon EOS 5D MKII || Canon 50mm F1.8II || Tamron 24-70/F2.8 VC || Canon 70-200/F4L IS || Canon EX580 MKII
Mobil: Samsung Galaxy S7
Car: BMW E36 328i Tour
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Viete mi poradiť stierače? Na Kia Ceed combi 2007 ročník, alebo stačí len nabehnúť na pumpu?
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Papek »

bosch aerotwin? tusim som to kupoval cez autickovo, brali sa stierace do celej firmy, tak som tam hodil aj na svoje auto a spokojnost.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Pozerám akurát, že mám Auto Kelly blízko od práce, skúsim tam zajtra zbehnúť a uvidím, čo budú mať.
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Snake »

Boschky uz nikdy, jedine SWF





.
undertaker007
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1182
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 19:31
Bydlisko: Žilina - Vlčince II

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa undertaker007 »

Ja som zasa raz nahodil Heneyer, odvtedy iné nekupujem...
Heneyer nepoznáš? Mám niekedy skúsiť SWF? :)
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5189
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Chris »

neviem ake alernatory mate, ale mne ked na Honde ujo z STK vyskratoval diodovy mostik, teda altik nedobijal vobec.
Tak som este nastartoval a spravil cca 50km, s radiom + sub, klimou :-)


Neviem si predstavit, ze ti odide altik a ti vypadne polka auta, to by tam bola baterka asi zbytocna nie ?
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"