Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Takže by si bol schopný zaprieť svoje dieťa po toľkých rokoch kvôli jednej veci? ale názor by si možno zmenil, keby si to aj fakt zažil, teda ak by fakt išlo o syna/dcéru , roky sa o ne staral a zrazu by sa ti priznal/a. Ja som toho názoru, že pokiaľ ma neobmedzujú , tak nech si robia, čo chcú...
Používateľov profilový obrázok
harrzy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 267
Dátum registrácie: So 16. Jan, 2010, 22:28
Bydlisko: Bratislava - staré mesto / Thüringen, Deutschland

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa harrzy »

GABO napísal:2Stenly:

Nie on len povedal, že je lepšie ak malé dieťa resp. dieťa vychováva niekto normálny, nie niekto kto ho šikanuje, nedá mu ani základ, spravil ho niekde za rohom, len aby bola lepšia sociálka. V danom prípade nech ho kľudne vychovávajú dvaja normálni gay ľudia, ktorí mu dajú maximum. Tu ide práve o tu výchovu, ktorú je nutné vštiepiť resp. začať od útleho veku, potom to dieťa vychované je a nezaťahujme do toho "buzerantov" "skákajúce penisy vedľa seba" a neviem čo ešte. Lebo ak už STENLY spomíname buzerantov, výchovu a pod. tak si pozrime na základnú školu, kde malé zasraté decko dvoch dementných rodičov heteroseuxálov dokáže s tvojim urobiť riadnu paseku, pozrime si základnú školu / strednú školu kde je dieťa polovicu dňa a ako sa tam správajú "zlaté deti" a podobní haranti bez výchovy, prípadne tí, pre ktorých je materiálno, BMW a značkové oblečenie symbol nadčloveka...

Ono je najľahšie povedať buzerant, teplý hlas ale vieš nikdy nevieš či Ti tvoj prípadný syn nepríde domov s manželom...zabiješ ho?...
Gabo, tvoj argument (a jemu podobne) pocuvam, alebo citam casto, ale stale si myslim, ze tak argumentovat mozu iba heterosexuali, lebo homosexuali by sa asi nechceli porovnavat s asocialmi, nasilnikmi (ked uz nasilnik, tak preco nie homo? je podla mna diskreditacia homosexualov).
Je to logicky nespravne obhajovat homosexualne manzelstva tym, ze vyberies typologie heterosexualnych manzelstiev, ktore poslanie manzelstva nenaplnaju. To potom naozaj mozes obhajovat aj manzelstva nekrofilov a pod. Dalej ratas s dispoziciou, ze vsetci homosexuali su mili a zlati ludia, o com nemozes poskytnut objektivny dokaz, a myslim si, ze v kazdej normalnej populacii, a teda aj v populacii homosexualov su ludia roznej typologie a s rovnakym percentualnym vyskytom nasilnikov, sociek a pod. Taktiez co zarucuje, ze deti homosexualov su lepsie (v roznych kvalitach) v porovnani s detmi heterosexualov? Ved logicky ked je 95 % hetero, tak urcite najdes viac neposlusnych deti hetero rodicov, atd.

neviem ci si ma pochopil. Cennejsie (alebo logicky spravnejsie) argumenty su tie, ktore vyzdvihuju pozitivny prinos homosexualnych manzelstiev, nie tie, ktore poukazuju na negativa heterosexualnych manzelstiev (hlavne ak % tych negativit je pravdepodobne rovnake ako u homosexualov). Ja proti homosexualom nemam nic, len som toho nazoru, ze ich spoluzitie nemozno klasifikovat ako manzelstvo.
1. Podla mna je poslanim manzelstva aj zachovanie ludskeho rodu, resp. prinos deti na svet (coho nie su tieto pary schopne)
2. Je to na nasej planete neprirodzene (tym myslim velmi ojedinele) zeby sa hladali opacne pohlavia (% podiel homo druhov oproti hetero druhom je nasobne mensie)

btw a mne nepride (dobre sa mi teraz hovori, co ? :P) ziadne dieta s manzelom/manzelkou/kimkolvek neohlasene len tak do domu, urcite by som to riesil uz v puberte (a aj ked mozno nerad, budem akceptovat aj homo, aj hetero orientaciu svojich deti, ked to bude uprimne - je totiz aj trend byt Homo, lebo to nie je mainstream......tak to teda neuznavam)
Moja mašinka CPU i5-750 Chladič Noctua NH-D14 MB P55A-UD3 RAM Kingston 4GB 1600MHz CL8 HyperX VGA ASUS Nvidia GTX 570 + Accelero Xtreme Plus PSU Corsair TX-650 Myš Steelseries Kinzu HDD Samsung Spinpoint F3 0,5T *2 SSD Kingston HyperX 120 GB Audio Logitech Z-5450 Case Corsair 300R Fan control Scythe KazeMaster LCD BenQ G2420HDBL4
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa beardie »

harrzy napísal:Ja proti homosexualom nemam nic, len som toho nazoru, ze ich spoluzitie nemozno klasifikovat ako manzelstvo.
nejde v sucasnosti nahodou o registrovane partnerstvo?
Používateľov profilový obrázok
harrzy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 267
Dátum registrácie: So 16. Jan, 2010, 22:28
Bydlisko: Bratislava - staré mesto / Thüringen, Deutschland

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa harrzy »

beardie napísal:
harrzy napísal:Ja proti homosexualom nemam nic, len som toho nazoru, ze ich spoluzitie nemozno klasifikovat ako manzelstvo.
nejde v sucasnosti nahodou o registrovane partnerstvo?
asi ano, ja som svoj prispevok myslel ako vyjadrenie k sucasnej celosvetovej socialnej teme. Nepoznam presne ten navrh, ale ak by to malo priniest rovnake vyhody ako manzelstvo, tak je to v podstate len iny nazov pre manzelstvo homosexualov. Neviem totiz,ake ciastkove postupy by boli homosexuali ochotni akceptovat, resp. ci by s nimi boli plne spokojni.
Moja mašinka CPU i5-750 Chladič Noctua NH-D14 MB P55A-UD3 RAM Kingston 4GB 1600MHz CL8 HyperX VGA ASUS Nvidia GTX 570 + Accelero Xtreme Plus PSU Corsair TX-650 Myš Steelseries Kinzu HDD Samsung Spinpoint F3 0,5T *2 SSD Kingston HyperX 120 GB Audio Logitech Z-5450 Case Corsair 300R Fan control Scythe KazeMaster LCD BenQ G2420HDBL4
Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1476
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Sangala »

homosexualita je choroba ? :? to odkedy ?
Používateľov profilový obrázok
harrzy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 267
Dátum registrácie: So 16. Jan, 2010, 22:28
Bydlisko: Bratislava - staré mesto / Thüringen, Deutschland

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa harrzy »

Sangala napísal:homosexualita je choroba ? :? to odkedy ?
skor dokedy :) (len caove upresnenie, nic viac)
Moja mašinka CPU i5-750 Chladič Noctua NH-D14 MB P55A-UD3 RAM Kingston 4GB 1600MHz CL8 HyperX VGA ASUS Nvidia GTX 570 + Accelero Xtreme Plus PSU Corsair TX-650 Myš Steelseries Kinzu HDD Samsung Spinpoint F3 0,5T *2 SSD Kingston HyperX 120 GB Audio Logitech Z-5450 Case Corsair 300R Fan control Scythe KazeMaster LCD BenQ G2420HDBL4
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa icefire »

Sangala napísal:homosexualita je choroba ? :? to odkedy ?
Toto ma tiez napadlo :facepalm:
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Scorp »

harrzy napísal: 1. Podla mna je poslanim manzelstva aj zachovanie ludskeho rodu, resp. prinos deti na svet (coho nie su tieto pary schopne)
2. Je to na nasej planete neprirodzene (tym myslim velmi ojedinele) zeby sa hladali opacne pohlavia (% podiel homo druhov oproti hetero druhom je nasobne mensie)
ono na to netreba moc science, aby človek videl, že ne vždy to do seba tak úplne super pasuje
resp. ak chcú deti, nech si ich urobia...boys na to ale nemajú full výbavu

rovnako aj v prírode, dve levice mláďa možno vychovajú... dve levy nie
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
harrzy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 267
Dátum registrácie: So 16. Jan, 2010, 22:28
Bydlisko: Bratislava - staré mesto / Thüringen, Deutschland

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa harrzy »

Scorp napísal:
harrzy napísal: 1. Podla mna je poslanim manzelstva aj zachovanie ludskeho rodu, resp. prinos deti na svet (coho nie su tieto pary schopne)
2. Je to na nasej planete neprirodzene (tym myslim velmi ojedinele) zeby sa hladali opacne pohlavia (% podiel homo druhov oproti hetero druhom je nasobne mensie)
ono na to netreba moc science, aby človek videl, že ne vždy to do seba tak úplne super pasuje
resp. ak chcú deti, nech si ich urobia...boys na to ale nemajú full výbavu

rovnako aj v prírode, dve levice mláďa možno vychovajú... dve levy nie
to ma urcity logicky podklad, cize skor si myslis, ze dve lesbicky (ako dvaja gayi) maju vacsiu sancu vychovat zivotaschopne deti (expresivne povedane)? - lebo inak som ta asi nepochopil
(btw ani levy, ani levice sami o sebe levicata nevyrobia, ja narazam na tuto skutocnost)
Moja mašinka CPU i5-750 Chladič Noctua NH-D14 MB P55A-UD3 RAM Kingston 4GB 1600MHz CL8 HyperX VGA ASUS Nvidia GTX 570 + Accelero Xtreme Plus PSU Corsair TX-650 Myš Steelseries Kinzu HDD Samsung Spinpoint F3 0,5T *2 SSD Kingston HyperX 120 GB Audio Logitech Z-5450 Case Corsair 300R Fan control Scythe KazeMaster LCD BenQ G2420HDBL4
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Snake »

Ja náhodou proti lesbičkám vôbec nič nemám :-)





.
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

harrzy napísal:
Scorp napísal:
harrzy napísal: 1. Podla mna je poslanim manzelstva aj zachovanie ludskeho rodu, resp. prinos deti na svet (coho nie su tieto pary schopne)
2. Je to na nasej planete neprirodzene (tym myslim velmi ojedinele) zeby sa hladali opacne pohlavia (% podiel homo druhov oproti hetero druhom je nasobne mensie)
ono na to netreba moc science, aby človek videl, že ne vždy to do seba tak úplne super pasuje
resp. ak chcú deti, nech si ich urobia...boys na to ale nemajú full výbavu

rovnako aj v prírode, dve levice mláďa možno vychovajú... dve levy nie
to ma urcity logicky podklad, cize skor si myslis, ze dve lesbicky (ako dvaja gayi) maju vacsiu sancu vychovat zivotaschopne deti (expresivne povedane)? - lebo inak som ta asi nepochopil
(btw ani levy, ani levice sami o sebe levicata nevyrobia, ja narazam na tuto skutocnost)
tak s takymto pristupom dufam uznavas zivotny styl indianov

ti ti narobia decie tolko, oby vyslo na 1000 eur pridavkov
alebo aj viac, ked budes chciet :good:
...
Používateľov profilový obrázok
harrzy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 267
Dátum registrácie: So 16. Jan, 2010, 22:28
Bydlisko: Bratislava - staré mesto / Thüringen, Deutschland

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa harrzy »

jcdenton12 napísal: tak s takymto pristupom dufam uznavas zivotny styl indianov

ti ti narobia decie tolko, oby vyslo na 1000 eur pridavkov
alebo aj viac, ked budes chciet :good:
nie som si vedomy, ze by som nieco podobne v mojich prispevkoch obhajoval.
Moja mašinka CPU i5-750 Chladič Noctua NH-D14 MB P55A-UD3 RAM Kingston 4GB 1600MHz CL8 HyperX VGA ASUS Nvidia GTX 570 + Accelero Xtreme Plus PSU Corsair TX-650 Myš Steelseries Kinzu HDD Samsung Spinpoint F3 0,5T *2 SSD Kingston HyperX 120 GB Audio Logitech Z-5450 Case Corsair 300R Fan control Scythe KazeMaster LCD BenQ G2420HDBL4
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Scorp »

harrzy napísal:
Scorp napísal:
harrzy napísal: 1. Podla mna je poslanim manzelstva aj zachovanie ludskeho rodu, resp. prinos deti na svet (coho nie su tieto pary schopne)
2. Je to na nasej planete neprirodzene (tym myslim velmi ojedinele) zeby sa hladali opacne pohlavia (% podiel homo druhov oproti hetero druhom je nasobne mensie)
ono na to netreba moc science, aby človek videl, že ne vždy to do seba tak úplne super pasuje
resp. ak chcú deti, nech si ich urobia...boys na to ale nemajú full výbavu

rovnako aj v prírode, dve levice mláďa možno vychovajú... dve levy nie
to ma urcity logicky podklad, cize skor si myslis, ze dve lesbicky (ako dvaja gayi) maju vacsiu sancu vychovat zivotaschopne deti (expresivne povedane)? - lebo inak som ta asi nepochopil
(btw ani levy, ani levice sami o sebe levicata nevyrobia, ja narazam na tuto skutocnost)
hej... alebo je v prírode príklad, kde mláďa vychováva len sám samec, resp. dvaja?

čo sa samotnej výroby týka, žena si zoženie semeno ľahšie ako chalan maternicu
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
harrzy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 267
Dátum registrácie: So 16. Jan, 2010, 22:28
Bydlisko: Bratislava - staré mesto / Thüringen, Deutschland

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa harrzy »

Scorp napísal:
hej... alebo je v prírode príklad, kde mláďa vychováva len sám samec, resp. dvaja?

čo sa samotnej výroby týka, žena si zoženie semeno ľahšie ako chalan maternicu
ja proti tomu neprotestujem, ale neviem, co to dokazuje/vyvracia.
Vo vseobecnosti mas pravdu, ale skus si zohnat maternicu u muza a penis so semenom u zeny. Alebo teda vsetci budu mat IVF? To mi uz teda vobec nepride prirodzene (ako variant pre neplodne pary to je na inu diskusiu, ale aby to bol primarny sposob reprodukcie populacie ???). A tiez to dieta bude musiet niekto vynosit.
Moja mašinka CPU i5-750 Chladič Noctua NH-D14 MB P55A-UD3 RAM Kingston 4GB 1600MHz CL8 HyperX VGA ASUS Nvidia GTX 570 + Accelero Xtreme Plus PSU Corsair TX-650 Myš Steelseries Kinzu HDD Samsung Spinpoint F3 0,5T *2 SSD Kingston HyperX 120 GB Audio Logitech Z-5450 Case Corsair 300R Fan control Scythe KazeMaster LCD BenQ G2420HDBL4
Používateľov profilový obrázok
STENLY
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 10908
Dátum registrácie: So 20. Dec, 2008, 13:44
Bydlisko: RK (34)

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa STENLY »

Sangala napísal:homosexualita je choroba ? :? to odkedy ?
bola, už "vraj" nie je... tie napr. ženské hormony, ktore ma chlap treba proste od mala liečiť a postupne zabiť....
lenže je asi jednoduchšie to podporovať, ako dať peniaze na výskum... hlavne že sa skúmajú hovadiny vo vesmire...
MB: ASUS ROG STRIX Z490-G GAMING (WI-FI) CPU: INTEL Core-i5 10600KF @ 4,1GHz, Boost 4.8GHz RAM: CRUCIAL Ballistix Black 2x8GB 3600MHz CL16
GPU: GIGABYTE GTX 1650 SSD: SAMSUNG 970 EVO 1TB HDD: WD Red 3TB PSU: CORSAIR AX750 CASE: CORSAIR Obsidian 350D W LCD: Dell U2412M 24''
Repro: Logitech Z2300 + Magnat Monitor Supreme 102

Návrat na "Debata o všetkom"