Roboticky vysavac

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7885
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Roboticky vysavac

Príspevok od používateľa LordKJ »

Tie hadicky funguju spolahlivo? Treba ich nejak aktivne udrziavat?
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6937
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Roboticky vysavac

Príspevok od používateľa molnart »

Muhyng napísal: Ut 08. Okt, 2024, 16:22 My mame 5 rokov S5ku a zo zaciatku to obcas slo aj na mopovanie, ale tipujem ze najmenej 4r. nie.
tak bez dokovacej stanice by som to nepouzival ani ja, vzdy ten mop rucne vycistit, davat vyschnut apod.
Amhro napísal: Ut 08. Okt, 2024, 17:09 Ja s8 pro ultra bez mopovania pomaly ani nepoužívam.
a pouzivas to naraz? ja som to tak parkrat omylom pustil, ale cely vysavac bol z toho zasraty. vacsinou davam cyklus 2x vysavanie a raz mopovanie (to aj s nabijanim je na cely den takmer, pusti sa to automaticky ked sme vsetci mimo hranice mesta, teda radovo okolo 8 rano a dokonci tak o 14:00) alebo potom pred spanim pustim jedno vysavanie + mopovanie, to skonci tak okolo druhej-tretej v noci)
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2256
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: Roboticky vysavac

Príspevok od používateľa _Mato_ »

LordKJ napísal: Ut 08. Okt, 2024, 17:39 Tie hadicky funguju spolahlivo? Treba ich nejak aktivne udrziavat?
Zatial som s hadickami nic nemusel robit (klop-klop na drevo). Vypustacia nadoba s cerpadlom obsahuje jemny sietkovy filter, takze zachyti akukolvek vacsiu vec (hoci len vacsie zrnko piesku), ktora by nasledne mohla sposobit upchanie hadicky. Takze moja doterajsia udrzba spocivala v preplachnuti tohoto filtra pod tecucou vodou.
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
lopo1
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1753
Dátum registrácie: Pi 09. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Žilina

Re: Roboticky vysavac

Príspevok od používateľa lopo1 »

hmno ja mam este starý roborock S51 ale mopovanie sme nepouzili ani raz u mna su problem vysoké prahy ked som vyberal robota podmienka bola aby sa vedel dostat cez 2cm prahy Roborock to vedel ale iba bez mopu s mopom je priehodnosť mizerná
Používateľov profilový obrázok
Amhro
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 280
Dátum registrácie: So 27. Aug, 2011, 17:23
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Roboticky vysavac

Príspevok od používateľa Amhro »

molnart napísal: Ut 08. Okt, 2024, 17:47
Muhyng napísal: Ut 08. Okt, 2024, 16:22 My mame 5 rokov S5ku a zo zaciatku to obcas slo aj na mopovanie, ale tipujem ze najmenej 4r. nie.
tak bez dokovacej stanice by som to nepouzival ani ja, vzdy ten mop rucne vycistit, davat vyschnut apod.
Amhro napísal: Ut 08. Okt, 2024, 17:09 Ja s8 pro ultra bez mopovania pomaly ani nepoužívam.
a pouzivas to naraz? ja som to tak parkrat omylom pustil, ale cely vysavac bol z toho zasraty. vacsinou davam cyklus 2x vysavanie a raz mopovanie (to aj s nabijanim je na cely den takmer, pusti sa to automaticky ked sme vsetci mimo hranice mesta, teda radovo okolo 8 rano a dokonci tak o 14:00) alebo potom pred spanim pustim jedno vysavanie + mopovanie, to skonci tak okolo druhej-tretej v noci)
Jasne, naraz. Jedine pri dlažbe v kúpelniach som si všimol, že je lepšie povysávať a potom pustiť mopovanie (hlavne intezívnejšie), ale všade inde to nerobí žiadny rozdiel.
CPU: AMD RYZEN 7 5800X w/ ASUS ROG STRIX LC 360 MOBO: ASUS CROSSHAIR VII HERO RAM: G.SKILL TRIDENT Z 16GB 3200MHz CL14 GPU: ASUS ROG STRIX RTX 3080 OC WHITE SSD: SAMSUNG 970 EVO 500GB & 860 EVO 1TB PSU: CORSAIR RM850x WHITE CASE: LIAN LI O11 DYNAMIC WHITE AUDIO: beyerdynamic DT 700 PRO X + Topping DX1 MOUSE: LOGITECH G502X MONITOR: 27" MSI Optix MAG274QRF-QD & Lenovo T27p-10 27" 4K
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7885
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Roboticky vysavac

Príspevok od používateľa LordKJ »

_Mato_ napísal: Ut 08. Okt, 2024, 19:19 Zatial som s hadickami nic nemusel robit (klop-klop na drevo). Vypustacia nadoba s cerpadlom obsahuje jemny sietkovy filter, takze zachyti akukolvek vacsiu vec (hoci len vacsie zrnko piesku), ktora by nasledne mohla sposobit upchanie hadicky. Takze moja doterajsia udrzba spocivala v preplachnuti tohoto filtra pod tecucou vodou.
To je super. Ja planujem kvoli tej stanici prevrat 2 diery do kupelne (k sifonom a vode z pracky) tak nerad by som to potom nejak pravidelne pracne cele rozoberal :D

Návrat na "Nákupná poradňa"