Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

.
.
.
.
len si dalej kupujte male lacne k0k0ciny aby som ja, moja zena a deti boli na cestach bezpecnejsi v pripade vasich chyb :

http://automix.atlas.sk/revue/866507/vi ... kto-z-koho
.
.
.
.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Snake »

Asnod napísal:Nenajde sa tu nahodou niekto, nejaka dobra dusa kto mi to moze objednat? http://acislovensko.sk/produkt/podlozky ... gom-klubu/
Neobjednavame to, ak si clenom klubu, da sa to objednat. Plus ta klubaci ukamenuju keby ta s tym stretli na ceste a nie si clen klubu





.
Asnod
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2299
Dátum registrácie: St 25. Sep, 2013, 12:05
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Asnod »

Neviem co to znamena byt "clenom" pre nich, zakupit mi to nejde ale ucet tam mam na acis uz dlhe roky. :)

Kazdopadne ak to nepojde zislo by sa mi poradit aspon nejaku normalnu nahradu namiesto tych reklamnych trapasov od predajcu... Daju sa kupit niekde aspon ciste?
Na nezmyselne komenty miestnych intelektualov nereagujem.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7752
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa LordKJ »

u nas v tescu maju tusim ciste
Asnod
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2299
Dátum registrácie: St 25. Sep, 2013, 12:05
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Asnod »

No pracujem v CR a tu v Caslave v Kauflande maju tak akurat s nadpisom czech republic :D ked som to videl tak mi dvihlo zaludok :D
Na nezmyselne komenty miestnych intelektualov nereagujem.
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Snake »

Asnod napísal:Neviem co to znamena byt "clenom" pre nich, zakupit mi to nejde ale ucet tam mam na acis uz dlhe roky. :)

Kazdopadne ak to nepojde zislo by sa mi poradit aspon nejaku normalnu nahradu namiesto tych reklamnych trapasov od predajcu... Daju sa kupit niekde aspon ciste?
http://registracia.acislovensko.sk/

Plati sa clensky poplatok (15€/rok)





.
Používateľov profilový obrázok
Fullesh
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5199
Dátum registrácie: So 05. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Fullesh »

ja som kupil v normalnej mototechne ciste, ale to bolo pred 5 rokmi. Pripadne niektore su tak nekvalitne, ze cistenim to zosuchas, mam to overene, podobne ako tie 'pochromovane' :D
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600G |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| G-Skill 2x8GB DDR4 3200MHz Trident-Z |GPU| AMD Vega 7
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|LCD| BenQ BL3200PT |Mouse| Logitech G603 |Pad| Razer Goliathus Speed |OS| Microsoft Windows 10 Pro x64 SK
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K
.
Používateľov profilový obrázok
SurrendeR
VIP
VIP
Príspevky: 2722
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Stará Turá - BA

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa SurrendeR »

mp3turbo napísal:.
.
.
.
len si dalej kupujte male lacne k0k0ciny aby som ja, moja zena a deti boli na cestach bezpecnejsi v pripade vasich chyb :

http://automix.atlas.sk/revue/866507/vi ... kto-z-koho
.
.
.
.
to vies, videl som podobnu nehodu octavia vs octavia.. pri brzdeni sa bezne znizi predok a dvihne zadok.. to sposobilo ze octavii ktora nestihla dobrzdit vrazila do octavii ktora este brzdila = jedna octavia mala suchnuty naraznik a druhej uz tiekla chladiaca na zem a predok mala na franforc.. lebo to schytala mimo def. zony..
Spoiler: ukázať
PC:Asus x99A-USB 3.1 || Intel i7 5820k 4.1GHz || Asus ROG Strux GTX 1080 8GB || 4x16 GB RAM 3200MHz CL14 G.SKILL || NVMe - 1000GB Samsung EVO 970 || RAID0 - 2x3TB WD RED || Cooler Master Centurion Silencio 452 || Seasonic Prime Ultra 750W Gold || 24" EIZO EV2436WFS3-BK EcoView ||
FOTO: Canon EOS 5D MKII || Canon 50mm F1.8II || Tamron 24-70/F2.8 VC || Canon 70-200/F4L IS || Canon EX580 MKII
Mobil: Samsung Galaxy S7
Car: BMW E36 328i Tour
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ano, taketo veci zohravaju ulohu, ale tie Ocktavie boli inaksie "disproporcne" dofranforcovane ako toto tu. Vyjadrenie ze to schytala mimo deformacnej zony nie je technicky spravne ale to nie je dolezite teraz.

I ked hento hore je to zlahka neferovy suboj, ja mam rad neferove veci hlavne ked taham za silnejsi koniec - sorry ale to Wolwo bolo sotva doskriabane a konkurent bol o pol metra kratsi. Skoda ze u nas v garazi neviem parkovat normalne vozidla, by som jazdil FH12kou :)
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa lacika »

ale jazdene seicento stoji menej ako naraznik na volvo :D
anonym_a8

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa anonym_a8 »

Turbo, zasa silno neprehanaj. Ano, je to vtipne, ale sam tusis ze realita nie je az taka dramaticka. Pozri sa kde ma to male auto blatnik. Konci krasne pred kolesami, cize len to zatlacilo prednu masku na uroven blatnika, kde zacinaju nosniky. Cize nic hrozne. Taktiez deformacne zony - vpredu velke, kvoli chodcom a pohlcovaniu energie z narazu, co sa presne stalo. Vzadu ziadne, pevna priecka. To je uplne normalne. Plus rozdiel hmotnosti. Nerobte z toho kovbojku...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12282
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa HellAngel »

myslim ze chcel hlavne podotknut na pripadnu bezpecnost pri havarii v tom malom prde a v normalnom aute.
Myslim ze to male auto malo stastie, ze situacia nebola opacna. Keby to volvo nedobrzdilo a naburalo zo zadu toho maleho, tak minimalne osoby v sediace v zadu, by mali pokrcene chbtice.
tiez pre rodinu preferujem vacsie auto, pred malym. Mozno mam o trochu vyzsiu spotrebu, ale prvorada je bezpecnost
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5647
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Jednoduska »

nemali by, vzadu prosto nemas take deformacne zony ako bolo vyssie pisane.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ja to skusat neplanujem... presne o to islo, ked si to nejake siestimi tonami nalozene Iveko (ktore malo viest maximalne tri tony, ze) s neprilis idealnymi brzdami a vodicom 0.4 promile namieri na moju zadnicu, tak dofrasa...

Ze neexistuje take Iveco ? Ale no tak, kamarat servisuje. Ocelove profile, stavbari, sedi na ceste jak Dacia. No a ?
Kapitalizmus nezastavis.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Blackhawk »

:facepalm: keby ta nalozene Iveco sfuklo v hocijakom aute nizsej strednej triedy tak nedopadnes idealne.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"