Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Asnod
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2299
Dátum registrácie: St 25. Sep, 2013, 12:05
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Asnod »

To je dost. :D Vyzera to na cloveka s devat promile v krvi a v hlave jebem na to.
Na nezmyselne komenty miestnych intelektualov nereagujem.
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7291
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Papek »

felipe25 napísal:opovrhaci rychlosti???..

statisticky je vacsia sanca...
Toto video je ukazkovym prikladom, kde ti je akakolvek statistika zbytocna. Lebo hentaka tupota ta zabije, ci pojde 70 90 150 alebo 250. Keby isla 250, tak ako bonus zabije aj seba. Vlastne... keby isla 250, tak by si taketo kusky asi nedovolila... hm? Tak aka statistika?
Na jednej strane sa zakon spolieha na vodicov usudok (tj. prisposobit jazdu okolnostiam atd) a na druhej strane ta ide j...t za to, ze niekde ides rychlejsie, lebo to uznas za vhodne.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa HellAngel »

felippe ake kone pod kapotou? na tom pezote? :facepalm: co ma stymto zase preboha rychlost a kone pod kapotou :rolleyes:
ak je prislo zle, hold smola. ak pi*a si malovala riasy, fotila pipinu pre milenca, pozerala si vaginu ci tam nema vyrazku, tak je to pi*a, ktora mala byt v tom ciernom vreci, namiesto tej druhej.
a ten chuj na mercedese? CO maju zas stym kone pod kapotou? evidentne to ma trochu pomylele.
Nechod tu na mna so statistikou ze cim silnejsie auto, tym vacsi kok*t za volantom
Ja stretavam vela koko*ov za volantom, a vacsinou jazdia v priemernych vozitkach. Furt to je o hlupom rozume uprostred lebky a nie o tom co soferujes
NB: Asus ROG Strix G16
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa LordKJ »

nic to Snake tu vytiahol rychlost
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7291
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Papek »

Ono to bola prva vec, co napadla aj mna, ze toto je zrovna ten pripad, kde to nemalo nic spolocne s rychlostou.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa LordKJ »

zas nemusi vsetko co sa stane mat nieco s rychlostou,
ja mam radsej rychlikov co robia z klasickej cesty dvojprudovu jednosmerku lebo vsetko predbiehanie stihaju, a ja potom musim z 90 na 30 zabrzdit a aj tak ledva ledva do mna nenabura ten co ide oproti lebo on stiha!
toto sa mi presne stalo par mesiacov dozadu
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

zrejme to bude v mediach, uvidime co povedia - na zaciatku videa sa mi ale tie ciarocky na ceste mihaju nejako zbytocne rychlo. Nehovorim ze isla 200, to nie, ale sa mi tak nejak zda ze isli trosku rychlejsie ako mohli/mali ist.

Nic na tom nezmenime. V kazdom pripade KEBY isla o 20km/h pomalsie ako isla - nech uz isla akokolvek - rozhodne by nasledky boli mensie. Na tom nikto z vas nic nezmeni. Mozno by sa neumieralo !!!!

Ano, rychlost zabija. Ano, blbost tiez. Ano, rychly blbec je hodne nebezpecny.
Ano, pomaly blbec je nebezpecny tiez ale ked uz to musi byt, rozhodne je lepsie mat koliziu s pomalym blbcom ako s rychlym.
Ano, najlepsie kolizie su rychly do stromu, blby do stromu, rychly blby do stromu, pomaly blby do stromu.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
ANONYM_a7

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

https://dennikn.sk/474387/takto-soferuj ... enu-video/

dva a pol promile zevraj. Akoze nemam slov

A prosím pekne: K tragickej dopravnej nehode došlo v nedeľu okolo 14.30 h na ceste medzi obcami Vojčice a Horovce. Vodičku z Trebišova po vykonaní procesných úkonov pravdepodobne obvinia z prečinu usmrtenia, za ktorý hrozí trest odňatia slobody na štyri až desať rokov.

4 -10? do pi-e 4 A 10? DOZIVOTIE :E :furious:
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa lacika »

Broslowski napísal:4 -10? do pi-e 4 A 10? DOZIVOTIE :E :furious:
pre cloveka so svedomim su aj dva roky dost, kedze ho to bude zozierat cely zivot..
pre cloveka bez svedomia aj dozivotie malo...
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

s 2.5 promile by som to veselo klasifikoval ako VRAZDU. Cize 15+ natvrdo, exemplarne posudime na 20 az 25.

To nie je ziadna nedbanlivost. To je spolocenska zavadnost.

Akoze ked sa niekto vybura s 0.27 zbytkovej sracky, tak to je sialene nestastie a skusme pripustit ze si myslel ze je uplne cisty blablabla (i ked aj na toto mam velmi jednoznacny nazor, v zivote som za volantom nesedel ani s 0.0000012), ale hentie ozranske svine s dvomi promile+ proste nemozeme brat za normalnych ludi - su spolocenski zavadni a skodlivi. KEBY mali trochu chochmesu, predovsetkym by sa neozrali na 3 promile (pretoze 2.5 namerali pol hodinu po havarii atd atd) a hlavne ked uz sa aj ozeru tak by proste nemali sadat za kormidlo. Akoze sorry ale sudruzka (nie profesionalny korhel) - teda JEMNE STVORENIE - a navalane tri promile ????

Pre taketo hoviadka nepomoze nic. Naco ich medzi sebou mame, aby o styri roky zase sadla do motora ????
A isla rychlo, nesla 90. Este aj ta rychlost keby nebola taka vysoka, dopadlo by to lepsie....
Kurwa tam. A toto vobec nie je o vychodnaroch alebo nie, to sem nikto netahajte, s regionom to nema nic spolocne.


edit : ked sa uz tolko hrame na bezpecnost, kde su v pitchi tie auta co nedovolia ozratym soferom jazdit ??? Ktora skurwena farizejska automobilka to uz konecne urobi ako prva, aj za cenu ZE JEJ POKLESNU PREDAJE VOZOV pretoze samozrejme polovicka ludi si rada preleje nieco gagorom a potom sadne za volant takze hentake auto nemozu mat ??? hlavne ze mame coraz viac farebnych displejickov a pripojeni na internet aby sme v tych skurwenych plechovicach mohli sledovat na fejsbuuku kto vystupil z elektricky, komu sa pes posral na asfalte a ci je to tekute alebo riedke !!!

to je fakt velice dolezite. Pri emisnych testoch podvadzat vieme roky rokuce A VSETCI DORADU, a to je tiez v poriadku.

Ked je ten zasrany europsky spolok ktory by mohol urobit rovnu ciaru pre vsetkych ?! Preco sa mi vedia yebat do 100W ziaroviek, preco mi vedia zakazat vysavace ktore cucaju moc silno a preco nevedia povedat ze od 1.1.2018 musia mat VSETCI vyrobcovia vo VSETKYCH NOVYCH autach takyto system na detekciu alkoholu ? Ved to je tak jednoduche. Ano, zostane tu milion aut ktore to nebudu mat, isteze, ale pomaly postupne - dnes sa nikto nezamysla nad tym ci auto ma ABS alebo klimu, to je proste standard, tak za 10 rokov ked dosluzia sucasne plechovice by 90% masin na cestach malo alkoholdetektor a hned by bol svet bezpecnejsi !

Dnes ked niekomu povies ze mas 109kW pod kapotou tak uz ohrna nos, ci to nie je malo. Nasi otcovia [!!!] precestovali cely svet na 33kW masinach a vobec sa z toho neposrali.

Takyto svet zijeme, chlapci. Plnou rychlostou vpred. Bravo.

Mozno prave umrela osoba ktora by mohla vynajst liek na rakovinu. Alebo nejaky iny bazmeg ktory by zmenil ludstvo. Skoda.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
ANONYM_a7

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Asi tak .... koncept - fukni inak nenastartujem mal byť už dávno. Celkom nerozumiem prečo nie je do teraz. Akože nemáme na to technológiu? Si prdel robia? veď toto ti spraví študent na bakalárku na hocakej tech. fakutle... Ale je to biznis, a EU nam radsej nakaze kolko plynu mozem vyprdnut do atmosféry ako keby mala nakázať fúkni alebo nenaštartujem.... lebo z toho nekvapne dolár všakže :E :wallbash:

A kurv- si to neviem ani predstaviť. že si len tak idem a zrazu som len dead. Proste z ničoho nić na mieste prestanes existovať. V 20tke. No v P som z toho ťažko sa mi normálne sadá za volant pretože presne takto mi nedávno pizda vybehla, a všetko mohlo byť inak :facepalm:

lacika: mne je uplne jedno ci ho to bude zozierat alebo nie. 2,5 promile, to nemohlo byt 1. krat lebo ak by bolo ani z parkoviska by nevysla pizda jedna prepata.... nema, co, robit, v, spolocnosti, do konca, svojho, zivota. Bodka
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa felipe25 »

to chlastanie tu na vychode je uplne mimo...
neviem cim to je, som vychodnar, ale nemam potrebu sa spijat, a nebodaj sadnut za volant.

a este zenaaa??

minule som kecal s kamosom dopravnym policajtom, a povedal mi, ze od uvedenia zakona nad 1promile nastal na chvilu taky ustup toho, ale teraz je to horsie ako predtym. - nachytavaju pomaly viac vodicov opitych, ako predtym. a pritom, oni su ti, ktorym ked vezmu vodicak, kludne si sadnu opat, lebo ked su spity, nepremyslaju..

a dokonca mi povedal, co sa siri mezi "alkoholikmiL, ze radsej nafukaj 1,05 jak 0,90 lebo ked das 0,90 riesi ta inspektorat - vodicak, psychotesty pokuta.. a ked 1,05 tak sudca, a tam sa da "dat vsimne"...

asi to aj bude pravda, kedze vela tychto pripadov konci podmienecnym trestom, nie basou.. *(alebo vsetky??) aj ked aj taku podmienku mat je koniec moznosti zamestnat sa v x instituciach..
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa HellAngel »

neriesil by som basu, to by bolo plno hadam za pol roka. VP a v meste kde dotycny byva, poriadna pokuta, zobrat vodicky
a ze sadne znova? basa na 10 rokov a VP

to co srpavila henta zenska by som kvalifikoval ako umyselne zabitie, neviem aj preco sa to tak nekvalifikuje. Opita za volantom a zomrie clovek. Co tu ideme riesit.

No devuska si odkurti 4 roky, bude struhat dobrotu a pojde von. Lebo hadam ju zivit stat nebude.
A ze ju bude hlodat svedomie? Uprimne, serem na to. Keby takto trafila moju zenu s dietatom a policajti mi zavolaju ze to neprezili, tak ....
Len nedavno som som postoval ako ozraty takto trafil matku s dietatom v aute. matka v kritickom stave, nastastie sa z toho dostatala, mozno bude ochrnuta od pol pasa, dieta iba nejake skrabance. Jedine staste ze mali auto ake mali. Stat sa to v takej fabii, tak ich stym vojadzerom prepili
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa felipe25 »

4roky isto nie...

tam si sudca vyberie jej kartu vodica /vsetko, co spachala odkedy ma vodicak.../, pekne si ju prelustruju..

ta sadzba zacina pre toho, kto je triezvy, a sposobi nehodu nedbanlivostou, nie napr. prekrocenim rychlosti.

aj ked cele to nechapem, lebo viem o pripadoch, kedy dostane clovek podmienku, napriek tomu ze sadzba je 4-10rokov?

kazdopadne, jej pritazi chlast, a karta vodica mozno /staci par pokut za rychlost, alkohol/ a moze sa ist past..

zato vzdy vravim, ze to nieje problem ani premna chodit po meste 80 a platit pokuty, lenze ked sa raz daco stane, a sudca to vytiahne k karty vodica, vtedy ta sranda zacne (platenie pokut je to najmensie, coho sa obavam pri prekracovani rychlosti...). najvacsi problem je ten zapis do karty vodica, ked ich je tam viac, uz je vodic povazovany za bezohladneho cestneho pirata a len mu to pritazi
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Snake »

mp3turbo napísal:>> kde su ti opovrhovaci rychlosti teraz? :)

otazke nerozumiem a smajliku uz vobec nie, zarval tam clovek. Takze preformulovat, majstre.
Mozes skusit napriklad takto :

"keby ta pička nesla 130 ako isla, ale keby isla 97, bol by nasledok havarie mensi alebo vacsi ?"
"keby nežužlala pička SMSky na telefone, bolo by sa toto stalo alebo nebolo ?"
"keby si nedzigla jednu fajnu vcera vecer, mohol dnes este niekto zit ?"

mozes aj "keby oproti nesla zelena kokocina ale Turbo na FH12 Globetrotter, bol by tuto picu vyriesil spravodlivo raz a navzdy ?"

Cakal som kto sa chyti, a zase kopa sraciek od Filipa, co tu milerad hlasa a kazdemu ukazuje varovny prst pri 91kmph, tuto smutny a zivy priklad ze nie vsetko je o rychlosti, kde boli pomahaci teraz?

4-6 rokov pani, vysmech...

Baby mi je luto, mala zivot pred sebou.

Vidno ze zacalo piect slnko, najprv sanitka, teraz toto, normalne sa tesim na zajtra...





.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"