Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6878
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

len to je to snejki, ze mozes chces atd. to stale tvrdil spoluziak a za rok 2 nehody bezne mal. mohol cjhcel a ludi okolo seba mal na salame. nic v zlom a nic osobne, jazdi jak chces ale ked ubvidis biely lancer z Po. pls spomal kvoli mojej dcere co sedi vzadu. inac ten hungaroring co stoji?este som nezazil pretekanie.skusil by som
hry- ps5
doma-HP probook
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa LordKJ »

nemozes, chces.
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Snake »

Nemozem? Mozem, a z pohladu zakona by som nemal, thats all.





.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa LordKJ »

juuj, tak to potom mozeme aj strielat ludi na ulici, ved mozeme
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Snake »

presne tak, mozes, ponesies si nasledky, ale nemal by si, su zaspinene ulice potom :).

//edit: inak toto prirovnanie co si dal je hodne trapne :), ale tak u teba to je zvykom.





.
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2235
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mirjak »

HellAngel napísal:Nedavno otec kupil lexus is 250. No bola prazna rovinka, dlha, tak som tomu osolil. Koho som tym ohrozil? Koho? Seba?
...a veru takym nezodpovednym spravanim ohrozujes nas vsetkych, konkretne celu planetu zbytocne nadmernymi emisiami. Fuj! :D
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa LordKJ »

ad. prirovnanie, je podla mna korektne, ale pre teba mozno trapne no, nezrobim stym nic
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Snake »

HellAngel napísal:Nedavno otec kupil lexus is 250. No bola prazna rovinka, dlha, tak som tomu osolil. Koho som tym ohrozil? Koho? Seba?
Hej, seba, a podla moralistov tuna

1) obesit ta
2) nemas skusenosti, nemas co jazdit rychlo, ukaz mi okamzite minimalne 3 trofeje, nie menej nez bronzove!
3) co keby sa tam zjavil seat? alebo odletel spod kolesa kamen ktory by zabil nevinne vtacatko?
4) keby si sa vyrubal, Felipe by mal mozno svoj vlhky sen na prvom mieste v tabulke, toto sa robi?
5) to si rovno mohol vystupit a postrielat vsetkych naokolo!

//edit: a bonusova otazka? co ty doriti vies o pneumatikach? Si myslis ze tam sedis dve hodiny tak si sportovec? Prejde smiech ked ti vytlacia kartu vodica hell, prejde :D





.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ale prosim ta naco su zase silacke reci...


>> nevravim ze som lepsi jak ty, ale ani ta nesudim za to keby si mi napisal siel som po D2 o jednej rano 200

neslo mi o ziadne porovnavanie. Uz mam moc pudu sebazachovy v sebe, nemam uz dvadsat, davno... Absolutne veselo verejne prehlasujem ze bez toho aby som ta poznal, som presvedceny ze v meratelnej velicine co sa tyka rychlosti a tychto jazdnych veci ma tromfnes. Nemam s tym ziadny problem. Tu predsa neslo o to "kto je lepsi" v tomto zmysle, nie som a nikdy som nebol Schumacherov bratranec. Urcite mas schopnosti, urcite si nieco nakrutil, bez debaty, len to nepodavaj sposobom vicemajstra. Ja som nikdy nerobil motorsport a tympadom nestal na ziadnom stupienku, ked neratam ten nastupny do elektricky.

Nic viac, nic menej. Mne neslo o to kto natoci menej na stopkach, kto ma dlhsi srobovak, hrubsi nakupny blok z Lidlu alebo ligotavejsie sklicko na hodinkach.

Myslim ze niektore silnejsie vyjadrenia dokazu polahky vysrobovat ludi, udrzat ich v otackach a uz potom to ide z klavesnice do internetu jak plťka dole Dunajom.

Vsimnime si co napisal Pista : len aby sa dcere nieco nestalo. Aj Laci ktory sa lentaktak nerozplestil na tej neosvetlenej kokocine za zakrutou nemal moc ineho na rozume. Presne v tej pozicii som aj ja. Zvysoka kakam na cokolvek, tie moje krpce [A AJ VSETKY CUDZIE] su mi dolezitejsie nez cokolvek aj ked ma nasieraju kazdy tyzden do ruzova jak brzdy dole Pikes Peakom... ja nepotrebujem zazit Ilavu alebo Leopoldov zvnutra.

a ked sme uz pri tom, my life is not speed. Skusme takto : https://www.youtube.com/watch?v=hgbbGUwzy2c
kokos akoze pri polovicke z hentoho by som instantne nalozil do gati. Ale ze fakt.

Enjoy !
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Snake »

len to nepodavaj sposobom vicemajstra
Nepodavam, len tu je niekto automaticky ukrizovany ked ide 51/91/131 (111 on D1). A vsetci by sme si mali vstupit do svedomia ci nie sme tak trosku proletari, ci ne? Papek ti to napisal dokonale, precitaj si to prosim a vyjadri sa k tomu, lebo ma najsamlepsiu pravdu.

Denne stretavam deduskov aj baby co idu 70, vytaca ma to? ne. su bezpecnejsi soferi? isto ne, tym ze clovek ide pomalsie nie je bezpecnejsi, bezpecnejsi je tym ze vie kde ma limit, ja viem kde je moj, tolko pudu sebazachovy este mam.





.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa HellAngel »

mirjak napísal:
HellAngel napísal:Nedavno otec kupil lexus is 250. No bola prazna rovinka, dlha, tak som tomu osolil. Koho som tym ohrozil? Koho? Seba?
...a veru takym nezodpovednym spravanim ohrozujes nas vsetkych, konkretne celu planetu zbytocne nadmernymi emisiami. Fuj! :D
jaaaj prepac :D ja viem je to nehanebny 2.5 litrovy 6 hrncekovy motor, ktory si aj svoje zozierie. Ospravedlnujem sa za dieru v obakoch spravil :laugh:

snake: :laugh: zabil som kopec much, ja neviem ci hnojili tie polia, ale mal som ich mrte na celnom skle. Len tak pukali :D
felipeho neriesim, ten sa asi odbavuje prikazdej reportazi z havarie, kde sponunu porusenu rychlost. Skoda pre neho, ze zvycajne to nie je prekrocenie rychlosti, ale neprisposobenie rychlosti :-)
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa felipe25 »

Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> len tu je niekto automaticky ukrizovany ked ide 51/91/131 (111 on D1).


to by samozrejme tiez nemalo byt... to ukrizovanie myslim :) najblbsie na tom je ze kazdy z tych chlapcov vo videu by nas dvoch strcili do vacku tridsatkrat a vidis co sa im stalo. A aj tych pneumatik uz prežuli tolko kolko sme my dvaja dohromady nevideli.

Ja uz take nepotrebujem. Jo, davam si status dedulo :) ale ten od 3:52 jak sa vypleštil doprdele tak to by som nechcel
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Snake »

v pohode, netvrdim ze ne. ja nie som pretekar, nikdy som nebol, tiez som s R8 sral bobky v race rezime, tam som si povedal, stacilo, toto je uz moc. Len to cez internet nevidiet, a drbat tu do niekoho ze prekracuje rychlost na mieste nie je, nemec tieto veci vobec neriesi, a neni nadclovek, taky isty ako ty, ja, vsetci tuna, paradox co?





.
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa felipe25 »

Snake napísal:, ne, bezne jazdim 200+, som zvyknuty, bohuzial, preco, mozem, a chcem, a usetri mi to niekedy hodne vela casu (KE>BA - 2,5 hod).
.
toto je pripad pre psychiatra, nehnevaj sa... nikdy nevies, kedy ti aj na tej najrovnejsej ceste nejaky chujko nieco vyvedie.. ja som raz siel po dialnici, a typek vpravom pruhu cuval.. nie siel dopredu, ale cuval..
takze vsetky "pocty", skusenosti su ti v tej chvili na jednu velku r, lebo v momente, ked mas ty na tachaci 200 a on cuva, tak sa snim stretnes o par dobrych sekund skor, ako keby mal na tachaci 130 a siel tvojim smerom.
ver tomu, ze ked sa daco stane, nebudu riesit len jeho protismer, ale aj tvoju rychlost /ak to vobec prezijes.../.

minule si tvrdil totalny bullshit, ze ked tebe niekto vyjde, a ty ides 200, na vine je ten, co ti vyjde. holy c0c0t... dnes som sa presne na to pytal dopravneho policajta, a smial sa, ze si toto niekto mysli. ja ked niekde vchadzam na cestu, alebo menim pruh, predpokladam ze ten co ho vidim v spataku, alebo zlava/sprava ide predpisovo.. nie 1,5-2x rychlejsie. ale ty budes aj tak tvrdit svoje.. sak raz zazijes sud, a potom uvidis, ako sa bude riesit taka nehoda.

btw takyto drist vypustit ("bezne jazdim 200+, som zvyknuty, bohuzial, preco, mozem"), a este sa nim chvalit, je hodne odobratia VP dozivotne...
mozes? - nie, nemozes...
chces? ano, to je to, co z teba robi cestneho pirata...

Viac sa zbytocne vyjadrovat. Len raz, raz sa Ti nepodari situacia, a potom si uvedomis...

Nikdy som netvrdil, ze jazdim 50/90/130, netahaj mi to z papule. Nejazdim tolko, ale uvedomujem si tie cisla, ze su strop, akym by som jazdit mal. Takze ak idem 70, mam v hlave, ze uz VYRAZNE PREKRACUJEM RYCHLOST a koledujem si o problemy.
Toto by mal mat v hlave kazdy sofer, a nie idem si 200 lebo mozem, a chcem.. Len dokedy.
Naposledy upravil/-a felipe25 v St 01. Jún, 2016, 21:54, upravené celkom 1 krát.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"