Call of Duty: Advanced Warfare

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
dalat
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 104
Dátum registrácie: So 04. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: BA - Dubravka

Re: Call of Duty: Advanced Warfare

Príspevok od používateľa dalat »

Advanced warfare je urcite narocnejsie ako GHOST. Inak AW u mna islo po chvili prec z disku, aj ked mi to slo celkom pekne svizne. Pribeh ma absolutne nezaujal, perky exoskeletu sa dali vyuzivat iba podla pokynu :red: ...a celkovo sa mi to zdalo byt este viac koridorovejsie ako sme u COD zvyknuti. Pre mna bolo GHOST urcite lepsie, aj som to dohral do konca...a aj by som si to zopakoval
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12963
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Call of Duty: Advanced Warfare

Príspevok od používateľa loleqboleq »

BOB! napísal:Za mna katastrofa. Po vybornom trojlistku Modern Warfare a prvom Black Ops ide CoD seria dole vodou. :D
čo ja viem, či MW bol trojlístok...jednotka a dvojka boli skvelé, no trojka bola podľa mňa odfláknutá a nič extra, BO ok, no mne sa napríklad ghosts aj AW páčili, prišlo mi to ako hrať nejaký nový akčný/vojnový holywoodsky film
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Call of Duty: Advanced Warfare

Príspevok od používateľa bassgenerator »

neviem ci sa to sem hodi...NVIDIA teraz po sebe vydala ovladace specialne na COD AW s oznacenim 344.60 a ovladace 344.65 WHQL tie druhe zmienovane vylepsuju Assassins Screed Unity ale zas kurvia AW, ja som si myslel ze vzdy posledne nehaju vylepsene aj tu predoslu hru,ale opak je pravdou,hra mi na novsich ovladacoch padala,takze kurna ako to je... :facepalm:
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12963
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Call of Duty: Advanced Warfare

Príspevok od používateľa loleqboleq »

vidno, že už aj nvidia stráca kontrolu nad ovládačmi
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
yesper
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3007
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2008, 20:41
Bydlisko: VT & BA

Re: Call of Duty: Advanced Warfare

Príspevok od používateľa yesper »

ovladace zvykli robit viacere timy nezavisle od seba, tie .65 s whql certifikatom mozu byt kludne starsie ako build .60 a nemusia obsahovat rovnake vylepsenia.
Používateľov profilový obrázok
BOB!
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 365
Dátum registrácie: Ut 02. Apr, 2013, 08:06
Bydlisko: Twin Peaks

Re: Call of Duty: Advanced Warfare

Príspevok od používateľa BOB! »

loleqboleq napísal:čo ja viem, či MW bol trojlístok...jednotka a dvojka boli skvelé, no trojka bola podľa mňa odfláknutá a nič extra, BO ok, no mne sa napríklad ghosts aj AW páčili, prišlo mi to ako hrať nejaký nový akčný/vojnový holywoodsky film
MW 1 a 2 robili InfinityWard a v MW 3 mali prsty Sledgehammer games. Suhlasim ze trojka bola slabsia ako 1 a 2 ale stale bola celkom dobra v porovnani s advanced warfare. :D
/ Amiga 1200 / Nvidia Shield K1 / PlayStation 4 Slim / PC: Intel + Nvidia /
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Call of Duty: Advanced Warfare

Príspevok od používateľa bassgenerator »

tak moje prve dojmy su take,ze mam pocit ze detaily tvari sa hodne vylepsili aj nejake featury,ale nie je tomu vsade tak, napriklad auta a vegetacia ak je tak je horsia ako napriklad v MW 2,3
Pribeh hodnotit nejdem lebo Americke klise citit s kazdej strany. Hratelnost: podla mna dobre zoptimalizovane,ale Loading je katastrofalny aj ked to mam nainstalovane na SSD diskoch v RAID0 :facepalm:
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10044
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Call of Duty: Advanced Warfare

Príspevok od používateľa stiv »

Hral som mp a snad najvacsia sracka co som kedy hral. Lagy, vsetci skacu, hitbox uplne zly proste najvacsia tragedia :hysterical:
Nikdy viac ziadne COD splasky. :furious:
.
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Call of Duty: Advanced Warfare

Príspevok od používateľa bassgenerator »

tak tak... neviem k tejto hre uplne stacilo zahrat demo..ktore asi nebolo a potom zabudnut ze sa nieco hralo...pre istotu.
Spoiler: ukázať
to ked som si nainstaloval teraz xmen origin wolverine...**** to taka chytlava pecka aj po piatich rokoch,ze dovi dopo.
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB

Návrat na "Hry a problémy s nimi"