Zvuková karta pro sluchátka do 6K. Vyplatí se připlatit?

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
Tedd
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 18
Dátum registrácie: St 06. Aug, 2014, 01:26
Bydlisko: Česká republika

Re: Zvuková karta pro sluchátka do 6K. Vyplatí se připlatit?

Príspevok od používateľa Tedd »

Kiwwiaq napísal: Myslim skupinu ludi, ktori maju menej citlivy sluch. Toto prosim ber ako fakt. Niektori ludia maju sluch citlivejsi, niektory nie.
Teď nechápu. Říkáš tedy, že když jsem neslyšel velký rozdíl na DT990 a ukázkou ze smartphonu, tak mám méně citlivý sluch? :?
Kiwwiaq napísal: Poznam cloveka, ktory nepozna/nepocuje rozdiel medzi DT990 a tesco sluchadlami. Proste ten rozdiel nepocuje a hra mu to akurat rozdielne nahlas. Nie ze by odmietal pocut rozdiel, no jeho ucho ten rozdiel proste nepocuje. Automaticky mi tak nerozumie, co na tych sluchadlach vidim a nechape preco som do toho vrazil prachy.
Při porovnávání byla dotyčnému pouštěna ukázka ze smartphnu nebo z nějaké zesilovače za 5-10K a výše?

Chtěl jsem jenom kvalitní zvuk. Žádný drahý extrém.

Abych to přirovnal na následující ukázce:
Chci jenom kvalitní 5 palcový smartphone s kvalitním displejem a rozlišením FULL HD. Nechci QHD rozlišení, protože ten rozdíl běžně nejsem schopen poznat. To, že to někteří ženou ještě dál, v tomto případě chtějí 4K display a rozdíl poznají pouze mikroskopem, tam já rozhodně nepatřím.
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Zvuková karta pro sluchátka do 6K. Vyplatí se připlatit?

Príspevok od používateľa warrior606 »

Nie ty si nepochopil jeho. Nemysli ze konkretne ty nepoznas rozdiel ale mnoho dalsich ludi. To ze si ty nepoznal rozdiel ked si skusal sluchadla bolo ovplyvnene tym ze si to pustal z mobilu a v otrasnej kvalite. Keby si to pustal na poriadnom zdroji a v poriadnej kvalite tak si myslim ze ten rozdiel by tam bol. Teraz len zalezi ci nepatris k tej skupine ludi co ho pocuju alebo k tej co to nepocuju :) to nie je nic osobne to je len konstatovanie. Vela ludi ten rozdiel proste nepocuje. Tak ako si to ty vysvetlil z tym obrazom na TV. Ja ten rozdiel proste vidim ale chapem ze su ludia ktory to nevidia a je im to jedno :)

Návrat na "Nákupná poradňa"