Kvalitne spunty

Všetko o zvukových kartách, repro, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

nho premazane co tu mat nema byt, ked si chcete meriat schopnosti svojich usi, nech sa paci osobne
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
mudrnudl
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 43
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA okolie

Príspevok od používateľa mudrnudl »

havk napísal:OK, tak s tymi KOSS. Teraz ktore? KOSS the plug, alebo KOSS spark plug, cena je velmi podobna, i ked dost vysoka, a co vlastne obsahuju, bo z obrazka z progamingshopu som toho vela nezistil :) . Myslim ci daky navijak na kabel (ako tie MX), ci regulator, daky lepsi kabel, aby sa po 2 mesiacoch nepokaztili......
No inac ako je to s tou dozivotnou zarukou, myslim ci s nou uz ma dakto skusenosti, ako to funguje v praxi? :?
Ja ti poviem jak to funguje v praxi - ta zaruka, inak ti neporadim s vyberom:
:!: 1. musite si tu "dozivotnu" platit - 150 Sk za kazdu opravu; 2. platite tak isto aj postovne ci naklady na uhradenie nahradnych dielov; 3.ak zanikne firma pred tym ako vy zomriete tak vam nic neopravia; 4.sluchatka vam nebudu vymenene skoro nikdy - budu sa len opravovat, a hlavne nebudu vymenene ked sa prestanu vyrobcom vyrabat tieto sluchatka :!:
takze tu zaruku pri vybere sluchatiek ani neber na ohlad... :dj:
MNO, TO je asi tak vsetko... :dntknw:
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Príspevok od používateľa kOsTi »

ze sluchatka nebudu vymene nikdy je VELKE KLAMSTVO... sam som bol "reklamovat" jedny a boli mi vymenene za asi 10 sekund... dokonca som to ani nebol dat tam kde som ich kupil (samozrejme bol poplatok asi 200SK... niesom isty) ... dozivotnu pozarucnu zaruku (resp vymenu) si mozte ist uplatnit ho hociktorej autorizovanej predajne KOSS... (napr BIS audio)
Používateľov profilový obrázok
Martan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1543
Dátum registrácie: Pi 09. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Petržalka

Príspevok od používateľa Martan »

Hej, ak si to neodskusal preco tu postujes nezmysli....

Takisto sm si bol dat vymenit svoje KOSSy za nove. Konkretne v BISe a sposobom kus za kus, este som si ich tam aj odskusal. Nemal som vsak svoje sluchatka registrovane, tak som platil viac teda 400SK, bez toho aby sa ma co i len spytali preco mam odtrhnuty jack. Neviem si predstavit ako by som ich normalnou cestou vyreklamoval, kedze boli jasne fyzicky poskodene.

A u KOSSov sa rozlisuju dva typy zaruk:

* Predåzena bezplatna zaruka

* Dozivotna zaruka

http://www.dozivotnazaruka.sk/
Spoiler: ukázať
MB: Asus Prime Z370-A | CPU: i5-8600K | RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4-3000MHz CL15 white
GPU: EVGA GTX 1080 FTW 2 Gaming iCX | SSD: Samsung 960 EVO 1TB + ADATA XPG SX8200 Pro 1TB
PSU: Corsair HX850i | CASE: Fractal Define C TG | EK & Bitspower & Alphacool & Noctua custom loop
LG 29" 29UB67 21:9 UltraWide IPS 2560x1080 || NAS QNAP TS-431+ 8TB RAID1
AOC 35" AG352UCG6 21:9 UltraWide VA 3440x1440@120Hz G-SYNC
LG 34" 34GK950F 21:9 UltraWide IPS 3440x1440@144Hz FreeSync2
Accessories: SS Ikari Laser^Everglide Titan Monster > Mionix NAOS 7000 ^ Mionix SARGAS 450 SK
MS SideWinder X6 || MS MCE Keyboard & Remote || MS XONE Wireless gamepad
Používateľov profilový obrázok
KocuR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1085
Dátum registrácie: Ne 16. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa KocuR »

hmm mne v bis-audio porty pro nevyreklamovali...
Inak teraz mam o.i. aj Koss P7 a celkom moze byt za tu cenu...
ANONYM_a7

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

pred mesiacom som reklamoval moje kossi...a este ich nemam... v predajni mi povedali ze budu za mesiac :x tak som im vypiciùval ze co je to za bordel dal som im secko co chceli vratane kodu zo dozivotnej zaruky.

Ako nechapem oco im ide na stranke je napisane ze maju dat kus za kus a dali mi za sluchatka akurat tak papir :E

Odvolavali sa na to ze bla bla musi to posidit technik aj ked nevim co na tom posudi sak po 3 dnoch mi prestalo hrat jedno sluchatko ciz eide jasne o vadny kus.

DOZIVOTNAZARUKA JE kokotchina .

A ak sa pytaci ci som bol u autorzovaneho predajcu znacky KOSS ano bol.

Návrat na "Zvuk a PC"