Gamescom 2015

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Gamescom 2015

Príspevok od používateľa LordKJ »

videl som vela guild skoncit cisto preto, ze proste sa ti ludia posunuli dalej v zivote... WoD pve bolo fajn, len proste ludi uz 11 rocna grafika az tak nefascinuje a fakt uz ich drzia hlavne hraci ktorych bavi pribeh, a preto aj ozivuju Illidana a podobne lebo vedia, ze novych hracov uz nenaberu, a snazia sa zaposobit na old school aby sa vratili

ja tiez nemam teraz sub, hral som na zaciatku chvilku WoD bavilo ma to, ale nemal som chut nad tym sediet nonstop, pribeh ma bavil a to mi stacilo, a to iste cca ocakavam aj od Legion. Uz len preto, ze na to ani nebudem mat skoro cas

Ano je to penazna ovca, uz na tom nie je taky development to vidiet hlavne na SoO ktore sme tu mali ako som uz pisal 14 mesiacov, co je brutal 14 mesiacov mat to iste. Ale to neznamena, ze ta hra je uplne zla. [a nostalgia je svina]

a zakoncim to otazkou, kolko poznate hracov ktori to zacali hrat od cata, mop, wod? ja minimum
Naposledy upravil/-a LordKJ v Pi 07. Aug, 2015, 15:39, upravené celkom 1 krát.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Gamescom 2015

Príspevok od používateľa quicky »

prepac ale uprimne ak niekto neni postihnuty(obrazne) ,vie premyslat,ma game sense... prezrad mi co je na tom tazke naucit sa taktiku (spely,time,casty,fazy), poziciu pri tej ktorej faze a strazit si spell rotaciu :) ako fakt? mozes hrat pri progresse ako boh,ked z toho raidu je 5 hnupov co si to ustrazit nevedia. fun? progres? wow super,zabil som par hodin svojho casu neschopnostou druheho :)

pvp je myslim nieco uplne o inom,odhliadnut od tej unbalanced casti, je to skutocne o premyslani dopredu, situacia si kazdu sekundu zmeni na uplne inu,co v pve? aha ide dalsia okej,postavim sa tam som okej:) ... v kazdom pripade nech si hra kazdy co ho bavi to nikomu neberiem, o tom je hra, ale proste okrem dookola robenia toho isteho ta hra proste nema "smrnc", z dlhodobeho hladiska,datac pride,preskumas,cau :)

mam pocit,ze ten svet je uz prilis velky na pocet ludi ,proste "world" neexistuje, drviva vacsina ludi stoji v mestach, pri expeni som stretol ludi tak pri 90+lvl v novych lokaciach akurat aj to dost malo :) pride mi to velmi orientovane na styl solo vs world(alebo ako by som to nazval, ja v boxe a cez snurku svet,chyba mi tam vacsina interakcia s inymi hracmi a podobne )

je to len moj nazor ,je to v kazdom pripade uctyhodne,ze po tych rokoch to stale tolko ludi hra,ale aj tak :)
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Gamescom 2015

Príspevok od používateľa LordKJ »

aj ja som sa cudoval ze preco to je take tazke ale proste no je... proste chybne ti 200dps a mas wipe... a podobne... ale proste musi ta to bavit musi to byt pre teba, ved je plno hracov co v pvp nevidia zmysel takze to je proste o cloveku.... ked progressuju top guildy a tiez maju milion wipes a to podla mna niesu hnupovia :D


editol som hore otazku ze kolko poznate novych hracov

ano world je uz skoro mrtvy hlavne preto ze stary hraci daju lvl 90 za 3-4 dni a proste sa nezastavuju v zonach lebo to uz videli XYZ krat... problem je proste, ze hra je pre novacikov uz nezaujimava podla mna

Návrat na "Hry a problémy s nimi"