pomoc pri vybere skutra :D ...

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

HULIAK napísal: nj,otec ma,stryko ma zopar a aj mne nedavno kupili nepojazdny za 20.000,ale o rom uz zacneme na nom robit...hodnota pekne stupne na 200.000.Uz sme zopar veteranov zrenovovali(Triumph Spitfire ,Triumph TR3,2 velorexy...)
Kde nato chodite???
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

MBG napísal:to chces na baby ? si radsej vystruhaj z dreva RIKSU...vies taku cinsku...vybehni s tym do mesta a vykrikuj ze kto sa chce povozit, potom budu baby saliet...a prachy radsej rozumne investuj, napr. mi kup novy komp...

a aby som nebol OT: motorku nekupuj, to je zbytocnost, tie prachy odloz, pockaj do 18 a potom nejake auto...ti mozem povedat X dovodov preco sa to neoplati...
tak ti poviem, za tie dva-tri roky sa na motorke navozis, bude ti to vyhodnejsie ... a pre tinedzerov je to najlepsie, co moze byt ... kym budes mat 18, tak sa budes co ??? na bicykli vozit ??? :D
Používateľov profilový obrázok
jose
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 532
Dátum registrácie: Ne 10. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa jose »

@misho369:pravdou je ze neviem ake su koncove ceny na SK... :?
ale prehodil som tych kitov cca 20 a najdrahsi bol prave na piaggo nrg 50 kit bol komplet-tzn motor variator karbec vyfuk...cena bola presne 20000,-czk z 50 bola 70 a racing parts sa ukazalo v plnej sile-ten skuter nechal za sebou aj bezne auta....0-100 cca 6s a maximalka okolo 160!zalezalo od nastavenia....
4-takty som upravoval tiez,ale na skutry to nema vyznam....
naposledy nejaku apriliu 125F1 co uz ani nesla, kupil sa kit za 5700czk,komplet motor-ojnica....
k tym cinanom:oni vydrzia dost :idea: zalezi od ubrzby a servisu....ale povacsine tie skutre natocia 15-20tis. km a musia sa repasovat,ale to aj talianske a aj japaonske....
@HULIAK:ty vole :8O: ....nice,mam rad velorexy,spomienky na mladi a jazdy na opiase do prirody :D
Používateľov profilový obrázok
misho
VIP
VIP
Príspevky: 395
Dátum registrácie: Št 16. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Neutra - Nitra

jose

Príspevok od používateľa misho »

@jose:

jj nrg to je supa, vsetko co je piaggio je supa :wink:

s cinou ma nikdo nepresvedci, ja som sedel na yamahe tu co mam ja a mala 28000tisic, a neboli tam ani len valceky menene, a isla v pohode, cinsky skuter s viac ako 10 000 vidim akurat tak v bazaroch, a to o niecom svedci :wink:
ASUS bamboo 14" - i5 - SSD.

Návrat na "Debata o všetkom"