Politická debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5672
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Politická debata

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Stylom akym pises ti uz v Košiciach maju problem rozumiet. Predpokladam ze Bratislavcan by viac rozumel priemernemu poliakovi ako tebe.

Sa budes smiat, ale vazne som uz par krat musel robit prekladatela zo sarisskeho/zemplinskeho narecia do slovenciny :D Tolko k pisomnemu prejavu.


K tomu si napisal ze rusko/amerika cert jak cert. To je akoby si napisal felicia jak passat. Cukor jak sol. Voda ako pivo. Chapes? Tie krajiny nemaju absolutne nic spolocne, nedava to ziadny zmysel. Co ine by si si po takom vyroku predstavoval ako maleho slovaka aboslutne bez vseobecneho rozhladu ktory vie vsetko najlepsie a na vsetko p*cuje?


Amerika vobec nie je idealna krajina, ale stale ma demokraticky zvolenu vladu, a stále si spolupracu s nou ostatne krajiny vyberaju dobrovolne(minimalne teda tie bez ropy :D ) narozdiel od ruska ktore je diktaturou niciacou vsetko na co ma dosah.
Naposledy upravil/-a SKiLEX v Ut 23. Júl, 2024, 00:26, upravené celkom 2 krát.
satanicek666
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1902
Dátum registrácie: Ut 18. Mar, 2014, 12:47
Bydlisko: Sečovce

Re: Politická debata

Príspevok od používateľa satanicek666 »

V pohode. Ty to beries inak i ja.
Amd R7 5800x3d = Noctua d15 = Asus strix b550f = Kingston 64gb ram 3600mhz cl18 = Rtx 4090 Phantom = Ssd: M2 WD 850x 1tb win10 + M2 WD 850x 2tb + 850 evo 2tb = Lian Li 216 black = Fany: 2x Lian Li 160mm-in + 3x Noctua a12x25-out + 2x Noctua a12x25-bottom = Asus strix 1kw aura = LG C2 42" = Per: Log g915 tkl + Log g pro wire + g440 hard + Xbox Wire Controller = Audio: Topping dx3pro+ = Mackie mr524 = AudioTechnica-a550z
satanicek666
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1902
Dátum registrácie: Ut 18. Mar, 2014, 12:47
Bydlisko: Sečovce

Re: Politická debata

Príspevok od používateľa satanicek666 »

inak.americky dzedo ma aj covid jak citam...
Amd R7 5800x3d = Noctua d15 = Asus strix b550f = Kingston 64gb ram 3600mhz cl18 = Rtx 4090 Phantom = Ssd: M2 WD 850x 1tb win10 + M2 WD 850x 2tb + 850 evo 2tb = Lian Li 216 black = Fany: 2x Lian Li 160mm-in + 3x Noctua a12x25-out + 2x Noctua a12x25-bottom = Asus strix 1kw aura = LG C2 42" = Per: Log g915 tkl + Log g pro wire + g440 hard + Xbox Wire Controller = Audio: Topping dx3pro+ = Mackie mr524 = AudioTechnica-a550z
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5672
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Politická debata

Príspevok od používateľa SKiLEX »

dendroid napísal: St 31. Júl, 2024, 13:29 Preco iba statne zdravotnictvo je v zlom stave ? Cele zdravotnictvo je v biednom stave a vlastne cela spolocnost. Ako povedal moj znamy, co robi lekara na ARE - Ved tu nefunguje nic, preco ludia cakaju, ze to bude inac s lekarskou starostlivostou. S takym pristupom liecia ludi. Realita demografickej krizy na Slovensku. Odkedy je vo vsetkych odboroch nedostatok ludi, naplno sa prejavuje ta nasa uzasna mentalita a schopnost robit nieco nie iba pre seba, ale tak, aby spolocnost/firma fungovala. Ved aj tak ma nevyhodia, ze. Staci preliezt cez skusobnu lehotu a podobne hlasky, co pocuva clovek hore - dole. U nas je folklor robit do vysky platu udajne, co je vyhovorka c.1. Vyhovorka c.2 je, ze mam vela prace (do coho sa rataju kavy, hodinove obedy a starostlivost o deti a domacnost na HO) a vyhovorka c.3 je, ze je tu vsetko na houby a preto sa nebudem snazit ani ja. Lebo som si zavolal Jozka Ferka opravit mi zachod a on to odflakol. Ale chyba je vzdy v ostatnych. S touto mentalitou plus vdaka nepriamej korupcii (dohodim znamemu) a subtilnemu okradaniu (bez blocka, firmy v stratach, aj ked napr. moj sused kupil byt aj auto za hotove, ale podla finstatu znizil stratu tento rok na 3000 eur) a politikov, ktori maju tu istu mentalitu a kradnu a dohadzuju rovnako, akurat vo velkom - sme sa dopracovali tam, kam patrime. Na chvost EU. Startovaciu ciaru sme mali vdaka spolocnemu statu s Cechmi dobru, ale dopadli sme tak, ako sme dopadli. Asi nebude nahoda, ze zapadne krajiny funguju. Tam to totiz funguje presne opacne, tam sa ludia snazia, pretoze vedia, ze iba tak bude fungovat spolocnost. Ze ked sa snazim ja, idem ostatnym prikladom a byt lajdakom potom bude hanba. Ze okradat stat je kradez ako kazda ina a ked to vyjde o niekom na povrch, ma z toho hanbu. Ze ked okradam stat, okradam seba, lebo v tom state zijem a za usetrene peniaze si veru sukromneho lekara/cestara/uradnika nezaplatim. U nas je naopak hrdinom, kto si nieco vybavil a kto s niecim vydrbal. Naposledy tu v jednej teme som sa docital, ze si treba komponent "kupit" v Alze a vratit do dvoch tyzdnov. Miesto toho, aby si clovek trocha skomplikoval zivot, preco ho neskomplikovat inym. Ved Alza je obrovska firma. Ze keby to takto robili vsetci, Alza mozno skrachuje, to uz im to nedochadza. A tak to je tu so vsetkym a potom ti isti ludia placu, preco nic nefunguje. Nema to tu ziadnu buducnost. Udivuje ma, ze aj tu na fore sa takymto sposobom prezentuju mnohi jednotlivci, co zvykli potom v politickej debate nadavat na Fica a spol. Ved Fico robi to iste, stara sa o seba a svoj okruh znamych a zvysok ma na salame. Nie je to tu standardom nahodou vsade ? Najvyssi cas, aby sa ludia spamatali, kedze tu prichadza pomaly Mordor. Ale chyba je vzdy inde samozrejme.
Dendroid dal zaujimavy prispevok, myslite ze na nom je nieco pravdy? Alebo su to len kydy na urovni miestneho stamgastu ktory sa napriek alkoholickej demencii citi ako najmudrejsi a najpovolanejsi odbornik na vsetko?


Ja by som to napr. so zdravotnictvom videl ovela jednoduchsie - Do zdravotnictva slo proste malo penazi, resp. nedostatok na to co od neho pozadujeme(pocet nemocnic a tak.).

Ak nie su peniaze, tak mas casom zle pracovne podmienky(stav budov atd.), malo ludi(nikto nechce robit) a nizke platy. Ak to trva roky, vsetci schopni ti odidu prec. Len blbec bude robit v zlych podmienkach, prepracovany a za nizky plat ked mu inde ponuknu viac a lepsie podmienky. Ostane ti particka quiet quitterov.

Dolej viac penazi a mozes si zacat vyberat, alebo to nechaj tak a zamestnavaj bordel co ti na trhu prace ostal po tych co si uz vybrali.
_____________
Ze 80% ludi ma minimalne pracovne sadadenie? Fajn, dostavaju za to adekvatne podpriemerny plat. Ostane viac pre a mna. Nevidim v tom problem.
_____________
Korupcia a okradanie statu je zle, zial dedictvo z minuleho rezimu, mladi uz tolko uplatkov neberu/nedavaju. Porovnanie s CR je ale dost odveci. Ved tam je stale uplne bezna prax ze cast zlavy obchodak nosi v igelitke manazerovi :D Nebolo by nic nevidane keby si taketo chovanie vedenie/majitelia firmy priam vychvalovali. Vraj je ovela vyhodnejsie si nechat zamestnancov privyrobit na uplatku ako im zvysovat plat a odvadzat z toho zdravotku, socialku a tak... :D

Mali lepsiu startovaciu poziciu, viacej priemyslu, lepsich susedov, vacsiu urbanizaciu, nemuseli budovat vsetky institucie nanovo, o nieco lepsie zvladli privatizaciu... Tak su proste tych 5-6-7rokov pred nami.
_____________

Cital som vsetko, ale to aby firmy ako alza/amazon krachovali kvoli svojmu prozakaznickemu pristupu tak to je BS mesiaca :D Zlepsis zakaznicky pristup, mozes si tym padom dovolit vyssie marze a este na tom vracani tovaru ako firma kralovsky zarobis. Zakaznik ti vrati mozno 3-5% veci ale s usmevom zaplati o 10% viac ako u konkurencie(cisla si cucam z prsta)



Ak sa chceme mat na slovensku lepsie, musime tieto modrokonikovske klamstva vyvracat, nie ich sirit :)
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6871
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politická debata

Príspevok od používateľa molnart »

nemam pocit ze nestatne zdravotnictvo by bolo v extremne zlom stave. k lekarovi sukromnikovi sa pekne objednam na cas, necaka ma tam ofucana stara haraburda ale prijemna mlada (rozumej pod 60) lekarka. sice si zaplatim 50 eur za navstevu, ale som vybaveny za hodinu, u statneho by som to mal na dva plne dni.

ja si myslim (dokonca som o tom niekde cital) ze do slovenskeho zravotnictva ide penazi dost, problem je ich pouzitie. vid len posledny pripad trencianskej kardiochirurgie, kde dodavatelska firma nafinguje vymenu rozvodov, vedenie to odmietne zaplatit a za to sa dockaju odvolania a dosadenia typka spriazneneho s danou firmou a fakturu hned odklepne. to ze vsetci lekari zrazu daju vypoved a nema kto riesit je len dosledok prace spinavych protivladnych presstitutiek samozrejme
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5672
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Politická debata

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Urcite je aj to cast problemu
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3684
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Politická debata

Príspevok od používateľa dendroid »

Si sa tiez nasiel skilex, co ? Ty si tiez taky vychcanek vydrbavajuci a zaroven placuci nad systemom. Ty by si prvy okradal, keby si mohol. Lenze taki ako ty na to nemaju kapacity, a tak vydrbkavas v malom. Fico a politici na to maju, koule a podobne, preto kradnu vo velkom. Ale tu kradne kazdy a aj kope za seba a svojich znamych, bez hanby. Sam si toho prikladom. Zjednodusme to, sme na chvoste EU. Tak kde je problem podla teba ? Ako je mozne, ze su aj Rumuni pred nami ? Kde si spochybnil to, co som napisal vlastne ? Podla teba si urobit z eshopu pozicovnu je prozakaznicky pristup :D Tecie ti mlieko po brade, zacal si pracovat cerstvo ale mudry si ako radio. Som vystriedal za 10 rokov tri zamestnania, jeden megakorporat z toho, jednu nemecku vacsiufirmu. Robil som s Nemcami aj Slovakmi a stravil v Nemecku mesiace. Hovorim po nemecky. Vsetci moji znami robia v zdravotnictve/statnej sfere/korporatoch. Statna sfera a zdravotnictvo komplet po znamostiach. Ja velmi dobre viem, preco som napisal to, co som napisal a preco som o tom presvedceny. Tak mi fakt nemusis davat rozumy len preto, ze si sa nasiel v tom, co som napisal. Presne tak, aka mentalita taka uroven zivota. Preto je Rusko tam kde je, USA su tam kde su a Nemecko je tam kde je. A Poliaci tiez. Tu mas korupciu este aj v korporatoch. Aj tam sa skor dostanes hore, ak sa pchas do spravnych zadkov a nie ked nieco vies. Timlidri na kavickach a ze jeden tahal cely tim a ostatni hrali futbalek, to nikoho netrapilo. Ze islo malo penazi do zdravotnictva. Bodaj by slo dost penazi, ked to taki vychcankovia ako si ty (co maju ale koule a znamosti, preto nepredavaju dalej olej a mysky ale riesia skutocny biznis) nerozkradli. Ked uz nic ine, do statnej sfery sa dostanu nemotivovani/neschopni ludia po znamosti. Je to tu skorumpovana diera, kde sa vsetko stale riesi po znamosti, vydrbava sa s kazdym. A robi to kazdy. A ked sa niekto dostane do politiky, strhne ho korupcia a hnoj. Ako Dzurindu. Alebo odide ako Radicova a Kiska. Bezni ludia okradaju stat v malom a nikto to nepovazuje za problem. Prides do politiky s zrazu mas na stole milion, miliardy. A robis to iste, co si robil s drobnymi. Nemas ziadnu stopku v hlave a ludia v tvojom okoli tiez nie. A mas zrazu x kamaratov, ktori ti pomozu, ked ty im pomozes. Znie to povedome, ze ? Este aj ten vas Sulik sedel s Kocnerom. Hascak, Rusko, atd. Vsetci skorumpovani az na jedneho Matovica, ktory bol zial blazon. Si vtedy este tahal kacera na spagatiku, nie ako teraz natahujes si na nete kacera max :D Ale vies, svojho casu sa Fico dostal k moci prave kvoli korupcii pravicovych stran.

Molnart, to kam chodis, ze si platis 50 eur za navstevu lekara ? O tom sa moze beznemu cloveku len snivat. Nebola rec o luxusnej platenej zdravotnej starostlivosti. Ale o nestatnych ambulanciach platenych z poistenia. A tie nie su omnoho lepsie na tom ako statne zariadenia. Pacientov maju dost, plne cakarnez na tyzdne dopredu. Tak pristupuju k ludom.

Skoda reci tu nieco pisat vobec. V nasom veku uz maju vsetci rodiny a ak niekto zareaguje vobec, tak je to niekto taky ako si ty skilex. Co mu tecie skysnute mlieko po brade ale je husty na internete, kde travi vacsinu volneho casu. A z faktu, ze s vekom prichadzaju skusenosti mu je na smiech. Ze bojovat proti bludom. Napise clovek, co skalpuje olej, mysky. A ked je pandemia, je ok podla neho nosit respirator s ventilom. Ved hlavne seba treba chranit. A potom places, aky je ten Fico zly ujo a prapricina vsetkych problemov tejto krajiny :D A ked ti niekto nastavi zrkadlo, tak je alkoholik co pise modrokonikovske vyplody ci co si to vypustil. Uz len to, ze tu chodis roky a si neprispel ani cent na forum svedci o tvojom mentalnom nastaveni a co si zac. Demencia ta zdravi v zrkadle kazde rano. Ani alkohol nepotrebujes, ten najskor nepijes a volny cas travis za PC. Ked volas cudzich starsich chlapov na kavu :D Keby aspon na pivo ale na kavu ty jo. Strach chlapec.

Howgh
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5672
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Politická debata

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Anyway, o sulikovi nemam ziadne zaluzie. Ak by na ministerstve vydrzal este jedno volebne obdobie tak si k volvu pristava veterne elektrarne a nasucho z nich neodide... Akurat nestihol.

Tak ci tak to bolo najmensie zlo. Ked si mas vybrat niekoho kto bojuje za volny trh alebo za plochu zem...
Používateľov profilový obrázok
nobody
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 421
Dátum registrácie: Ne 07. Sep, 2008, 10:23
Bydlisko: Bytča

Re: Politická debata

Príspevok od používateľa nobody »

Som to tu objavil, tak prispejem reku :D

Uplne sa stotoznujem s dendroidom, nemusim to pisat ja 2x, az teda na tie "utoky" na skilexa, pretoze nepoznam, nesudim...

Som tak isto toho nazoru, ze ak bude kazdy kopat len sam za seba (co sa tu aj dlhodobo deje, mne samemu to matka uz od malicka tlacila do hlavy, vyser sa na vsetkych, nevsimaj si ich, hlavne aby si ty...), tak sme v haji. To je ako sport, mas tim, ked nebude drzat spolu, ako mozu uspiet, kam to dotiahnu? Stat je to iste, sme spolocnost, komunita, musime tahat za jeden povraz, vediet robit kompromisy, no zaroven byt aj nekompromisni v urcitych pripadoch.
Ja sa snazim vzdy robit tak, aby dobre bolo plus nieco navyse, hlavne ak ma to bavi a momentalne to tak aj je. Robim v korporate v IT, pracoval som aj na inych poziciach mimo IT, odradilo ma vsak spravanie ludi, sposob komunikacie, mal som toho plne zuby... Doteraz mi pride SR ako velka dedina, proste diera az na vynimky. Bolo to vidiet na volbach, ked si clovek pozrel mapu, ze kde bola aka ucast s akym vysledkom.

Mna tu uz dlhodobo vytaca ta mentalita, ze mame pravidla, zakony, je jedno na akej urovni, ale drviva vacsina na to kasle. Vzdy poviem, nepaci sa nam nieco? Zmenme to, je zly zakon? Padnuty na hlavu alebo po case vidime, ze ludia nie su ochotni ho dodrziavat ci sa neda vo velkej miere? Zmenme to, mame na to vladu, ktoru sme si zvolili, tak sa asi o to postaraju, nie? Je to ich praca, ja sa staram zase o tu svoju...

Sulika moc dobre nepoznam, ale pacilo sa mi, ked prisiel do vlady a vymyslel to jeho kilecko, ako aj niektore ine veci :D Preco nieco take doteraz nikto nespravil, na vsekto sa tu len kasle, nikto si nepyta nikde spatnu vazbu. Eurofondy pridu, chvilu ovacie, ked sa za ne nieco vybuduje, tak to je finish. Dalej uz ziadna alebo minimalna udrzba, pokial teda nepridu dalsie, ze opravime atd. Ako aj ked vznikla SR, osamostatnime sa, zalozime si vlastny stat, super! A co dalej?
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i7-9700K + NZXT Kraken X62
MB: MSI MAG Z390 TOMAHAWK
RAM: HyperX 16GB KIT 3600MHz DDR4 CL17 Predator
GPU: ASUS TUF GeForce RTX 3080 GAMING 10GB
SSD: 2 x Samsung 970 EVO PLUS M.2 SSD (500GB)
PSU: Corsair HX850
CASE: NZXT H5 Flow Black
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5672
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Politická debata

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Mas rozne firmy, niekde ju kultura lepsia, niekde horsia. Celkovo je IT k roznym nemakacenkom asi najprivetivejsie. Mas tam dostatok financii, takze nie je velky tlak na efektivitu firmy a zaroven tazko odmeras mnozstvo odvedenej prace.

Vyslovene uplatkarstvo/tunelovanie firiem postupne vymiera s tym ako z trhu prace odchadzaju ludia ktori svoje zivotne hodnoty ziskali este za komunistov. Povedzme rocnik 1985 a nizsie. Jasne, vynimky sa najdu vsade, ale jednoznacne sa to zlepsuje. Ved dneska ti uz ani policajt nechce dat pokutu bez blocka.

Argument "mam viac odpracovane ako ty odzite" som pocul naposledy vcera. Spytal som sa dotycneho ze "no a co s tym teraz?". Neodpovedal nic. Asi to ludia vytahuju len kvoli tomu aby stratili aj posledne kusky respektu.
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6871
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politická debata

Príspevok od používateľa molnart »

tak vies ako to chodi, clovek ktort v zivote nic nedosiahol tak argumentuje tym ze aleon je predsa slovak, biely, starsi, alebo ze jeho stary otec zil este predtym ako si sa ty narodil apod. lebo tym automaticky ziska +500 respect a +200 charisma a ty tomu vobec nerozumies
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1662
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Politická debata

Príspevok od používateľa werwest »

Sa mi paci ze paleta oleja odfotena v obchode stale dviha tlak urcitim jedicom.
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
Anubis
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 779
Dátum registrácie: Ne 29. Nov, 2009, 15:18
Bydlisko: BA

Re: Politická debata

Príspevok od používateľa Anubis »

Števko je už vonku. Nevedno že v tomto štáte je minister spravodlivosti samosudca s mocou pustiť na slobodu mafiána ktorý bol riadne odsúdený.
Používateľov profilový obrázok
Vlko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2275
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 12:51
Bydlisko: Bratislava

Re: Politická debata

Príspevok od používateľa Vlko »

Skúška sirén prekvapila. Namiesto známeho tónu znela z ampliónov reportáž z tlačovky premiéra Fica
https://www.aktuality.sk/clanok/FZcJOt3 ... iera-fica/

V rámci mimoriadnej skúšky sirén pred oslavami SNP zaznela časť rozhlasovej reportáže o Ficovej kritike Šimečku. Rezort vnútra reaguje, že okresné úrady obsah vysielania neskúmajú.

BANSKÁ BYSTRICA/ŽIAR NAD HRONOM: V čase avizovanej skúšky sirén sa v uliciach vybraných miest a obcí Banskobystrického kraja v piatok (23. 8.) na poludnie ozval úryvok z rozhlasovej reportáže po tlačovke premiéra Roberta Fica (Smer). Varovný systém sa pritom spravidla skúša dvojminútovým stálym tónom.

Aká škoda, že to rozchodil :D
AMD Ryzen R9 7950X3D PBO2, Noctua NH-D15S [NA-HC4] chromax.black&.white, GIGABYTE B650E AORUS ELITE X AX ICE, Patriot Viper Elite 5 64 GB KIT DDR5 @6200MHz CL30 White RGB, ASUS TUF RTX 4070 Ti 12GB GDDR6X OC 3/23,5Ghz, NVMe SSD Samsung 990 PRO 1TB + Kingston A2000 1TB, SATA SSD Samsung 860 EVO 250GB + Team Group CX2 1TB, A4tech Bloody V7M HoleLess, Seasonic Focus Plus SSR-750FX Gold, Lian Li Lancool 215 White, 32" Samsung LE32B551 RED, Nintendo Switch V2 HWFLY Modchip OC CPU: 1020@1785Mhz, GPU: 768@921Mhz, RAM:@1600MHz
Používateľov profilový obrázok
nobody
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 421
Dátum registrácie: Ne 07. Sep, 2008, 10:23
Bydlisko: Bytča

Re: Politická debata

Príspevok od používateľa nobody »

Hej, vcera som to pocul od kolegu v praci, ktory ho obdivuje tak isto ako aj ja :D No co, su pri moci, mozu vsetko, hlavne on, ked rozchodil.
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i7-9700K + NZXT Kraken X62
MB: MSI MAG Z390 TOMAHAWK
RAM: HyperX 16GB KIT 3600MHz DDR4 CL17 Predator
GPU: ASUS TUF GeForce RTX 3080 GAMING 10GB
SSD: 2 x Samsung 970 EVO PLUS M.2 SSD (500GB)
PSU: Corsair HX850
CASE: NZXT H5 Flow Black

Návrat na "Debata o všetkom"