TimeShift

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

problemik, hru som nainstaloval, spustil, vsetko ok, pustim hru a jak zacinam v tej miestnosti nic, okolie a vsetko sa hybe, ale ja sa nemozem pohnut, nic nereaguje, len sa hybat okolie a pocut muzsky hlas ... nevie nieco cim to bude ? :8O:
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
cuculka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 823
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava-N.M.

Príspevok od používateľa cuculka »

vedel by niekto poradit..neviem kolkota missia to je ale este si pri zacatku bo mam este len ten samopal brokovku...ono je to tak ze prejdem cez taky ten kanal tam horia tie potrubia a potom sa vide von..tam strede "namestia" je taky tusim 2hlavy gulomet a na pravom rohu je nejaky velky tank...no chlapcov som dala papat olovo a potom ked ich nakrmim tak z dalsieho "namestia pridu chlapci v aute a velky tank...no a neviem co stym tankom...na minimape mi ukazuje ze mam ist ku tomu tankovi na rohu ale tam nic..viem ze mam neco lokalizovat ale co??poradil by niekto?
Používateľov profilový obrázok
MichiGen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1915
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Stará Turá

Príspevok od používateľa MichiGen »

Myslim ze v tej pasazi musis ist do metra do prava dole.
CPU: C2D E4500 2,2GHz@3,2GHz 1,352V real (Scythe Ninja Plus+ Noctua NF-P12-1300) MB:Asus P5K,bios ver 1005 RAM: Corsair 2x2GB Twin2X C5DHX 960MHz CL5-5-5-15 2T, 2,1V VGA:GIGABYTE 8800GT 512MB 700/1700/1840 @ 756/1780/2052 MHz HDD:Seagate SATA II 320GB DVD-ROM:Plextor PX750A LCD Monitor:LG L226WTQ-PF 22" Black Zdroj:Corsair 520W HXEU Case: Rebel 9 Economy + 2xNoctua NF-S12-800 Gamepad: Logitech cordless Rumblepad 2 || 92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature ||
Používateľov profilový obrázok
cuculka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 823
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava-N.M.

Príspevok od používateľa cuculka »

mozem zase poprosit o pomoc jednom levely...no vyzerato ako nejaka vetracka..je tam velika vrtula a neviem co tam mam robit...predtym ako som sa tam dostala tak som otvarala nejake gulate dvere tam som musela zastavit cas aby som presla..no asom pri tej vrtule a tam neviem co...viem iba ze to vetranie taha vzduch ku zemi...co tam teba urobit??prosim dakujem za pomoc
:(
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

Chvilu postoj pri nej, a potom aktivuj reverziu - vyhodi ta to hore. Potom musis dobre trafit pristatie :)
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
Používateľov profilový obrázok
cuculka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 823
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava-N.M.

Príspevok od používateľa cuculka »

hej hej uz som zistila nejakou nahodou..dik..

Návrat na "Hry a problémy s nimi"