Automobilova nehoda, mali ste uz?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
andrejuk
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Ut 16. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava 2

Príspevok od používateľa andrejuk »

ja som mal nehodu 2 roky dozadu - siel som v aute so 4 kamosmi domov z treningu. Asi 2km od nasho domu je taka mierna zakruta v ktorej sa ku hlavnej pripaja nejaka smiesna polna cesta. A prave tam nejaky tipek nedobrzdil tak, ze mi zrazu vykukla polovica jeho auta do cesty, samozrejme sa to nedalo ubrzdit tak som to len stocil a kedze tam bola zakruta zletel som do priekopy. Nikomu sa nic nestalo, aj auto by bolo v poriadku nebyt plynarskej trubky co mi rozbila predny naraznik - skoda 22t. sympaticke na tom je ze ten !hajzel! ani nezastal len tak zmizol.

a ked uz sme pri tych squellych slovenskych soferoch:
idem si minule domov po Sklenarovej (jednosmerka) ked tu zrazu oproti mne auto :? V nom chalan asi 25 aj s cajockou. Zastavil som a vravim chlapce tu si v jednosmerke a ukazujem na znacku cca 10m za mnou. A on ze vraj tam byva uz roky a tam ziadna jednosmerka nie je, pozrel mi na znacku (PO) :blind: vynadal do sedlakov a odisiel... asi som si este dost noesvojil bratislavske pravidla premavky :D
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3760
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Príspevok od používateľa lezgy »

no prislo i na mna nakokniec....v istej dedinke mi cuduj sa svete odletelo koleso i zo skrutkami ostalo iba zavesenie bez skrutiek....mam 4x108 roztec a tie 4 odleteli ako keby ich odrezal laserom
preco ako ...mna len vytocilo a troska plechariny to spravi....
som tam troska oplieskal zvodidla....
inac bezny smyk ktory zvladnem i zo zavretymi ocami a;le bez kolesa....este ze nikto nesel oproti alebo tam nestal....

ulomena naprava....tak som zvedavy co povie zajtra mechanik ako je to mozne...

na tie zavesenia mam asi stastie....
uz je to 4auto s podobnym problemom akurat nikdy koleso neoletelo....
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
bmw_case
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 592
Dátum registrácie: Po 09. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava 5trzalca

Príspevok od používateľa bmw_case »

co sa tyka dopravnych nehod mam takmer cisty stit az na par excesov :)
-Take najhorsie sa mi stalo medzi nitrou a zl moravcami za tou krizovatkou jak sa ide na Neverice. Zacal sopm tam predbiehat octaviu, a ten kreten zacal pridavat ako sialeny. Nechcel som sa vzdat ale oproti islo auto tak som slapol na brzdu ze sa v pohode zaradim a ten magor slapol na brzdu tiez a ked zbadal ze ma ma vedla seba tak to strhol do jarku. Inac v pohode by sme boli presli 3 auta vedla seba ved miesta bolo dost. Odstavil som to na krajnici, auto oprti ani nezbadalo ze sa nieco dej,frcalo dalej a henten na tej oktavii si v jarku rozmlatil predny naraznik, odtrhol zadny, postracal tie plasty co ma oktavka zospodu a vyfuk odtrhol zo srobov. Policajtov sme nakoniec nevolali, bo mal zrejme vypite, priznal svoju chybu ze zazmetkoval. Zo zaciatku chcel byt agresivny ale ked zbadal ze sme 4ria a on len jeden, tak ho to rychlo preslo. Pomohli sme mu rychlo vytiahbnut autoz jarku, pozbierat zvysok auta podali sme si ruky a odfracali sme kazdy po svojom :) Co ma zarazilo ze ani openiaze nechcel, jeho problem - bol rad ze som nevolal cajtov...
PC1: TOSHIBA QOSMIO F50 10M (8400,4gbDDR2,9600GT 512MB DDR3,500GB,15,4",1440x900)
PC2:CPU: Core2Duo E6750 / Gemini II+2*120mm fan / MB: Gigabyte P35 DS4 / RAM: 2x1024MB Geil Ultra 800Mhz CL4 / GPU:NVIDIA QUADRO FX1500 /
HDD: WD 500GB AAKS / Mechanika: LG GSA-H30N,SATA / Audio: GEMINi sound woofer 7.1 / Case: Gigabyte Aurora3D / Zdroj: Enermax Infinity 720W

Repro:Logitech Z-5500 digital / Logitech MX Revolution / Logitech MOMO racing / Logitech Alto / Logitech LX7
Používateľov profilový obrázok
DiwaSwina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1187
Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa DiwaSwina »

Používateľov profilový obrázok
toxicator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 278
Dátum registrácie: Ne 25. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Ilava

Príspevok od používateľa toxicator »

pred dvoma hodinamy som mal najhorsi zazitok svojho zivota:
cestoval som 120Km zo skoly autom zial 2km pred domom ma vynieslo v zatacke, bolo to zvlastne, bol to len taky maly smyk lenze cesta bola vyvysena, takze ma zvalilo dolu a prevratilo, asi dva metre som sa suchal po streche a pri tom som visel- vdaka boze za pas, som typ cloveka ktory obracal kazdu korunu a aj ked sa to zda divne, chore, smiesne ked som letel v tom aute myslel som na to kolko to bude stat (auto je otcove -megan 1996)
teraz neviem ako sa mam citit, priznam sa ze lutujem sam seba, preco sa to stalo prave mne, aj ked to asi nie je dobry pristup...
...pre upresnenie bol som sam a skoncilo iba ulomenym nechtom...
dodam ze som isiel 40 a necitim sa byt za to vinny, ale JA som bol sofer a nejako sa s tym neviem vyrovnat- po materialnej stranke, po stranke co na to okolie a asi sa budem bat do smrti dalsej nehody(ale jazdit chcem)

P.S. zapol som net a hovorim si ze zalozim temu o nehodach a co nevidim je prave uplne hore... ...ani neviem preco to tu pisem, nie je to tu psychologicka poradna, ale forum som si akosi oblubil a proste som mal potrebu to sem dat :wink:
8gb ram ddr3, nvidia 960, seasonic 400W 80+ bronze
Nikrolino
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 468
Dátum registrácie: Ne 15. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa Nikrolino »

lezgy napísal: mi cuduj sa svete odletelo koleso i..este ze nikto nesel oproti alebo tam nestal....

ulomena naprava....
toto iste sa nam stalo.....na Orave....v zigulaku..(neee nas :P )

uff... este chvilu predtym jak som do toho auta nastupoval..tak mi odpadla klucka na otvaranie dverii :o

ps: klop klop klop....
Apple MacBook Retina | 5D2 | 35L | 85 | www.marekhambalek.com
Používateľov profilový obrázok
KocuR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1085
Dátum registrácie: Ne 16. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa KocuR »

Ja osobne som nehodu nemal ale moj spolubyvajuci prisiel po prazdninach s obviazanymi rukami...

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

toxicator poznam tie pocity ked ides pomaly a jexne ta to dade ani nepochopis ako, pritom bezne tade chodis mozno aj 2x viacej.
k tym napravam, znamemu som pomahal dotiahnut auto do dvora, 5m pred dvorom mu uletelo zadne koleso a rozbilo susedovi plot, auto sme nadvihli a dotlacili do dvora.
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
I-pop
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne 19. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Pezinok

Príspevok od používateľa I-pop »

Na dialnici nam zo S105 odpadlo lave zadne koleso, nastastie som nieco tusil, takze som predtym spomalil na 60km/h.
Najpr supa - myslel som ze rupla zadna polos, ale ked ma zacalo predbiehat moje vlastne koleso... nebolo mi vsetko jedno.
To je tak, ked automechanik dobre odvedie svoju robotu :E

Návrat na "Debata o všetkom"