subwoofer s isobarickou+bassreflex ozvucnicou

Všetko o zvukových kartách, repro, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
Richie
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Ut 08. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Richie »

no hej, ale tot ze neviem ci bude kvalitny ten zosik stavebnica :?
Používateľov profilový obrázok
Arius
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 178
Dátum registrácie: St 26. Máj, 2004, 14:00
Bydlisko: BA 5trzalka

Príspevok od používateľa Arius »

co som pozeral netom rozmyslma ze postavim daco taketo...>>>

http://www.amplion.wz.cz/vase-subkiler1.htm

wiete mi poradit jak rozhodit ozvucnicu a basreflexi a tak? prip dobry shop na suciastky... a tak porste xcem prejist ku fazi praktickej bo mam teraz dva tyzdne casuuu :)
[Sempron 2400+@2000MHz 200x10 | AC Copper Lite | MoBo EPoX 8KRAI | RAM Apacer 2x512 400MHz cl2.5 | GK Gigabyte ATi 9800pro@423/375 | Zalman VF700-Cu | HDD Hitachi PATA 120GB 7200rpm | DVDRW LiteON SOHW 1693S ]
Používateľov profilový obrázok
Richie
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Ut 08. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Richie »

ked si postavis taky subwoofer tak budes urcite spokojny, je to tiez isobaricky len s "trochu" inak rozmiestnenymi reprakmi :) no na navrh ozvucnice skus program WinISD, no a s bassreflexovou trubkou to mas jedno, kam ti najlepsie sadne, nezalezi od polohy bassreflexu, ta trubka sluzi na vyrovnavanie tlaku pred a za membranou reproduktora, cize to je jedno kde je umiestnena 8)
no a s tym shopom, ked si ochotny cakat tak si objednaj:) ale ked nie tak chod do obchodu, ak byvas v KE tak viem o jednom obchode kde maju super ceny a maju moznost si objednat z niekolkych znaciek, ale ked to chces mat rychlo tak povedz ze ci casovo obmedzeny alebo nieco take ;) mne prisli repra za 3 dni, neviem ci sa tu mozu zverejnit nazvy obchodov :? no a ked chces co najmohutnejsie dosky tak odporucam si kupit zvysky pracovnych dosiek, mna vysla jedna doska na 50sk :) a ked mas doma este priamociarnu pilku tak to mas menej platenia za rezanie :) vela stastia :wink:
diablik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 590
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa diablik »

kludne zverejni aj obchody kde si co kupil...
...Wigwam is like linux, no gate, no windows and apache inside...

I like Tux.
Používateľov profilový obrázok
Richie
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Ut 08. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Richie »

no ten obchod kde som ja kupoval repra sa vola HiCar a je v KE, na tej strane kde je hotel slovan v druhom dvore od zaciatku :) velmi dobre ceny maju na objednavky
Používateľov profilový obrázok
Richie
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Ut 08. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Richie »

mno takze takto: uz je skoro dostavany, len treba vnutornu vypln, co by ste mi doporucili? som bol v jednom krame a tam mali spesl na to tovar, nieco ako molitan s ihlanmi, ale 1x0,6m stoji 890 sk:cry:
tak asi nic :) predavac mi odporucil vatelin no som nasiel ale sa mi zdal trosku makky a tenky a neviem este kde take predavaju :/
no a druha vec je, ze som uz skusal ako to hraje, zapojil som iba jeden reprak do svojho zosiku TEchnicky SLAbsieho co ma len 15W, som bol zvedavy ci to vobec vybudi repro a no, hraje to FAKT husto :) a to este neni dokonceny :) len urcite treba lepsi zosik pretoze na tom TESLA zosiku bola vychylka podla mna brutalna :)
AMD Phenom II X4 955 BOX Black Edition // ASUS M4N82 DELUXE // Palit GTX260 (216SP) in SLI // 4GB ADATA dual Extreme // Samsung SpinPoint F3 2x500GB RAID0 // Corsair CMPSU-750HXEU 750W

Návrat na "Zvuk a PC"