ake mineralky preferujete??

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa GABO »

Hmm to tvrdili aj ti o ktorych bol nedavno v JOJ ci v Markize v relacii PALBA pokec. Dedinka kde pili vodu z vodovodu a 3/4 dediny sa posralo...voda total OFF a tyzden az dva kym zistili kde je problem. Ale mas aj ciastocne pravdu podla vsetkeho.
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
_skrat_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: St 08. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa _skrat_ »

samozrejme ze voda ktora ide na trh sa tak isto kontoluje v laboratoriach..kazda firma co vyraba napoje si musi robit rozbor vody cistej a aj upravenej (sytenim, dodanim sirupu)...

do konca som presvedceny o tom, ze kontroly vody v laboratoriach su prisnejsie ako tie v tych vymennikovych budach... vyrobca si nemoze dovolit predavat nejaky bordel, spravil by si zle meno.... keby sa tak stalo, musel by vyrobky stiahnut z trhu.... a ak ide z tocky zla voda, nemaju ju ako nahradit a tym padom furt tecie zla voda...staci ak nejaky bazmek zavadi o vodovodne potrubie a uz sa do neho dostane bordel a vsetci to potom piju...

ked som byval v panelaku, stavalo sa ze z tociek isla doslova spinava voda, v ktorej sa ani osprchovat nedalo...a si predstav, ze v tej vode je nejaky bordel, nejake bakterie...potom cez tie trubky pustia cistu vodu, lenze bakterie su v potrubi zachytene a clovek nateseny, ze ide cista voda sa napije a uz ma sracku :D

cize vodaren ti bude pustat stale tu istu vodu aj ked je spinava- nema ju ako stopnut a nahradit..

a to ze napriklad RAJEC tecie v nejakej dedine z tociek je uplne normalne, kedze dedina tiez musi odniekadial cerpat vodu a jednoducho moze vrt na vodu brat z toho isteho podzemneho uloziska vody ako RAJEC...urcite je to jednoduchsie a lacnejsie ako tahat vodovod z nejakej mestskej vodarne...
P4 2.8 Prsctt*GA-8IK1100*80GB SATA*1,5 GB*SAMSUNG 616E*LG 4160B*Chill 400P2*Leadtek TV2000XP Expert*R9200SE*SB Audigy 2
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

ano ciastocne mate pravdu

ale ako bolo povedane, ja byvam v panelaku a tie sracky co niekedy tecu su nechutne

akoze ked som nalial do pohara tak uz to vyzeralo ako so syrupom

pekna hrdzavo oranzova, ale lepsie ako bahno co tecie niekedy

zaujimave ze sa este nikdo nestazoval

inac mne chuti najviac ta s bublinkami (perliva/sytena) je to taky pocit ze pijem nieco co mi chuti
nie ako cista voda (hocako mineralna :beee: )
...
Používateľov profilový obrázok
burningsoul
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 418
Dátum registrácie: Po 31. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Lucenec (18)

Príspevok od používateľa burningsoul »

u nas v panelaku sa ta "bahnita" voda vyskytuje vtedy, keD sa opravuje potrubie - staci vodu trochu vypustit a je zas cira
asi to bude hrdza co tak zafarbi vodu...:?:
powered by AMD & ATI
Používateľov profilový obrázok
KikoKK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: St 18. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Rosenheim (DE) / Nitra (SK)

Príspevok od používateľa KikoKK »

... Hanacka kyselka citronova
NOVY KOMP DOMA BEZI AKO HODINKY - thx lok2 || CPU: C2Q Q8600 @ 3.2GHz|| ZALMAN VODNE CHLADENIE || MB: Gigabyte X38-DS4 || CASE: Chieftec CA-01B-B-SL-OP Mesh Big Black/Silver || PSU: Chill Inovation 510A || RAM: 4 x 2GB Kingston DDR2 1066MHz HyperX || GPU: Sapphire HD6850 1GB || zatial integrovany zvuk || Harman/Kardon CineQ || HDD: 320GB Hitachi @ SilentMax || DVD+/-RW Samsung SH-S203P || LCD: Samsung SyncMaster 225BW || KEY + MOUSE Logitech MX5000 BlueTooth Desktop || Joystick: Logitech Extreme 3d PRO || vrrm-vrrrm-volantos Logitech RacingWheel G25 || Spytaj sa ma kde kupujem moj HW ||
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

voda z vodovodu nie je zavadana (cest vynimkam). v bratislave dokonca VELMI kvalitna pitna voda...
...striedam vodovod, mineralky (s nizkym obsahom soli, jemne sytene). velmi mi chutia tie nove bylinkove rajce :-)
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

Dalsi namotany na Rajec...ja by som za to nedal ani korunu...stav sa v dedinke Praznov pri PB, pustis si tocku, a mas rajca az po vaj... :D
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

Mineralky pijem len v stave najvyssej nudze (alebo cez leto, ak nie je nic ine po ruke). Inak je u mna na prvom mieste Sprite, potom az to ostatne. :D

Ak aj mineralky, tak jedine bublinky, cim viac, tym lepsie.
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

sm_oOx^ napísal:voda z vodovodu nie je zavadana (cest vynimkam). v bratislave dokonca VELMI kvalitna pitna voda...
Bratislavska, teda minimalne na Kramaroch (na strokovci som este nezvladol posudit) je naozaj velmi dobra. V podstate na cokolvek okrem caju je absolutne postacujuca, pri privreti oci sa s tym da spravit aj celkom slusny caj..
Mineralky inak pijem, v zime tak 1 flasu za den, v lete tak 4 -5... Tie co prinesie foter, inak neriesim, hlavne nech to nema bubliniek jak nasr... :)
Používateľov profilový obrázok
Petoooo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 414
Dátum registrácie: So 30. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice-Sídlisko

Príspevok od používateľa Petoooo »

urcite sytena...Magnezia 4ever :)
Cedar Mill in progress, for short period of time
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 868
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Príspevok od používateľa Muhyng »

- tu, co je prave v akcii :)
- ale vacsinou sa napijem z vodovodu :)
Používateľov profilový obrázok
Tomax
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 598
Dátum registrácie: Št 08. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa Tomax »

- Sulinka ( volam ju sulina :D ) je velmi dobra na travenie....
Spoiler: ukázať
AMD X6 1100T --4GB RAM -- AMD 6950 1GB --
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

Tomax napísal:- Sulinka ( volam ju sulina :D ) je velmi dobra na travenie....
nj, len myslim, ze sa odporuca len zopar dcl denne v malych duskoch ;-)
Používateľov profilový obrázok
Tomax
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 598
Dátum registrácie: Št 08. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa Tomax »

- no ja viem, ale pred vianocmi som si zakupil cely kartón :P a vypil som ho, lebo som sa prezieral :red:
Spoiler: ukázať
AMD X6 1100T --4GB RAM -- AMD 6950 1GB --

Návrat na "Debata o všetkom"