vas nazor...

Všetko o základných doskách, ich problémoch, možnostiach...
Používateľov profilový obrázok
sagovan12
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: So 27. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Sasinkovo

Príspevok od používateľa sagovan12 »

Sam som mal tu istu dosku a doporucujem nech kupi tu graficku PCIe a potom ked bude mat kes uz iba zmeni dosku a ma postarane. A este k tej doske- bude musiet flashnut novy bios lebo tie grafiky na starom biose blbnu...
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

mozno by bola este cesta cez integrovanu VGA
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
cuculka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 823
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava-N.M.

Príspevok od používateľa cuculka »

no on ju potrebuje preto lebo nema peniaze na novu grafiku..cize tam supne agpcko...preto ju che..neni nejaky narocny jemu to postaci...a ked bude mat kes na grafiku tak si kupi novu but pcie alebo agp..ale vidim ze bude lepsia pcie..
Kúpila som v obchode nejakú jazmínovú ryžu sedemtisícšesťsto X ,ktorá je položená na Haj-Tech lopáriku AM päť Aršok, či ako sa to vyslovuje, spolu s 256 000 000 000 bitov pamätania Krála kameňov . To som odviezla jednou terou , voláme ju Strašiak Apačov a k nej máme aj vlečku ,ktorá ma tri vrtule ,tuším rok výroby siedmeho deviaty o nula nula východného času. Na tu vlečku treba minimálne 1.073 konských síl , z uložením motora v tvare XTX. A pri tom sa pozeráme na krajinku cez čelné sklo o šírke tritisíc milimetrov.
Samozrejme ,štebotavé zvuky polovodičov počúvame s každej strany ,len si pritom treba dávať pozor na tých pätnásť kanálov po ceste, tak že po tme radšej nikam nechodím .
Používateľov profilový obrázok
sagovan12
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: So 27. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Sasinkovo

Príspevok od používateľa sagovan12 »

Aha sorry, ja som myslel ze on tu dosku uz ma az teraz som zistil ze ju ide len kupovat... V tom pripade mne ostala tato doska a je mi teraz na nic, cize ak by chcel staci mi napisat SS...

Návrat na "Základné dosky"