kvalita slovenskej posty??

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
jozefr
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 341
Dátum registrácie: Št 22. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Kosice (Terasa)

Príspevok od používateľa jozefr »

no ja som postou posielal uz vela veci:
procesor (DURON600@910)
modem
nejake CD
a zatial som nedostal info o tom ze by to bolo znicene alebo poskodene ale pravda je ze keby slo o vec nad co ja viem 2000,- Sk
tak by som to asi poslal UPS :D

druha vec ked mi prisli listky na MS 2005 vo Viedni a kolega napisal prve meno firmy a az potom moje meno tak mi to nechceli dat. Vysvetlil som im ze su tam listky na hokej a ze ked mi ich vybere sef za 3dni tak nic z nich. Nakoniec mi ich dali.

jednu negativnu vec si ale pamatam dobierku do CZ ked som posielal tak som vypisoval tak brutalny papier k tomu ze mi bolo zle.
Dobierka dorazila za 4dni ale prachy mne na ucet asi az tak za 3tyzdne !!! takze prachy z dobierky posielat na UCET, nikdy viac :D
PC:
(Case: Enermax Fulmo Advanced, MSI 990FXA GAMING bios v1.4, AMD FX-8320E [@4,4GHz 1.42V], NOCTUA NH-D14, Kingston 1866MHz HyperX Fury Blue 2x8GB, Corsair TX650W, MSI R9 380 GAMING 4G, SSD Kingston HyperX 3K 120GB, 2x Seagate Pipeline HD 2TB, 1.5TB Samsung, LG BD-R/RE Blu-ray BH10LS30.
Digifoto:
CANON EOS 650D 17-85mm IS USM, EF 70-300mm IS USM, stativ: Velbon Sherpa 435, Pretec 32GB SDHC UHS-1 433x
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3757
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Príspevok od používateľa lezgy »

nudim sa a nemam co citat....mal som tu smolu alerbo stastie vidiet pracovat postu a hlavne jej robotnikov co tam robia....naozaj si myslite ze ups dpd slovenska posta fedex alebo ine ze je rozdiel??? banujem ze som tu robotu nenatocil na mobil kameru lebo keby ste videli to co ja.....napr balik v hmotnosti cca 20kg....sa pretaka pol haly kto ho hodi co najdalej....krasna sedacka biela...postupana topankami od pracovnikov smeny....a to rozpravam o nemenovanej firme ktoru mali tu drzost vyhlasit kurierom roka....

klen sa smejem ked citam poniektore ody na rozne kurierske spolocnsoti.....hlavne sa nebat a tvrdo do nich...sak nech si zvyknu ze my sme pani a nie oni.....
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
googlle
Ban
Ban
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi 20. Apr, 2007, 08:00
Bydlisko: NMnV

Príspevok od používateľa googlle »

ja by som powedal ze SP nema vobec uroven ale mozme tobrat aj z hladiska druheho...ako zamestanec posty by som mal asi aj ja na salame ako oni kedze maju podmienky ake maju...je to sice svinstvo ale od toho su DHL/UPS
Používateľov profilový obrázok
KikoKK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: St 18. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Rosenheim (DE) / Nitra (SK)

Príspevok od používateľa KikoKK »

NOVY KOMP DOMA BEZI AKO HODINKY - thx lok2 || CPU: C2Q Q8600 @ 3.2GHz|| ZALMAN VODNE CHLADENIE || MB: Gigabyte X38-DS4 || CASE: Chieftec CA-01B-B-SL-OP Mesh Big Black/Silver || PSU: Chill Inovation 510A || RAM: 4 x 2GB Kingston DDR2 1066MHz HyperX || GPU: Sapphire HD6850 1GB || zatial integrovany zvuk || Harman/Kardon CineQ || HDD: 320GB Hitachi @ SilentMax || DVD+/-RW Samsung SH-S203P || LCD: Samsung SyncMaster 225BW || KEY + MOUSE Logitech MX5000 BlueTooth Desktop || Joystick: Logitech Extreme 3d PRO || vrrm-vrrrm-volantos Logitech RacingWheel G25 || Spytaj sa ma kde kupujem moj HW ||
Používateľov profilový obrázok
_skrat_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: St 08. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa _skrat_ »

fuck...asi vazne uz nic nebudem chcel prijimat nejakou 3 osobou...ako je to s reklamaciami? uz niekto reklamoval poskodenie tovaru pocas prapravy?
P4 2.8 Prsctt*GA-8IK1100*80GB SATA*1,5 GB*SAMSUNG 616E*LG 4160B*Chill 400P2*Leadtek TV2000XP Expert*R9200SE*SB Audigy 2
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

to kikokk dufam ze ste nejaky protokol spisali.
Nho ja som robil na poste pol roka. na vyrobe, pracovali sme ako v rukavickach so zasielkami. a dole na preprave sa to uz len nahadzalo do vriec a islo to do kamiona. jedine o co ako tak dbaju je to co je oznacene sklo, krehke alebo je poistene. Inac kebyze vam dosiel tovar a nieco z necho chybalo skuste mi ss poslat.
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
googlle
Ban
Ban
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Pi 20. Apr, 2007, 08:00
Bydlisko: NMnV

Príspevok od používateľa googlle »

no uz som vide vselico ale salat zo zahradky este nie veru... :8O:
Používateľov profilový obrázok
port77
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1118
Dátum registrácie: Pi 28. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Žilina or Dolný Kubín

Príspevok od používateľa port77 »

teraz som posielal midletovi skrinku a ze dosla daka doj... no takze ja si o poste uz myslim to co kiko
ASUS P5Q Deluxe//Core2Quad Q9550@TR Ultra 120eXtreme+NoctuaP12//MSI 280GTX Super OC:700/1400/2300//8GB Patriot ViperSeries 1066Cl5//Asus Xonar DX@Creative 6700@Sony DHC-MDX10//WD VelociRaptor 150HLFS+2xSamsung F1 1TB+WD CaviarBlack 2TB//Sony Optiarc AD-7201S LS//TT ARMOR Silver FullTower+2xMagma+2xNoctua+KazeServer//ENERMAX MOD82+ 625W//26"LG W2600H 1920*1200//MS Explorer Mouse, Natural MS laser 6000, MS Sidewinder X8//MS Sidewinder X6//Logitech Cordless Rumblepad 2//BT2.1//Belkin N router/PinnacleTVtuner@Motorola VIP1910-9DB@Sony BRAVIA KDL-40X4500.
HP Photosmart e-Premium
Acer TimeLIne X 14" ATi HD5650-1GB,i5 460M/4GB-DDR3/640GB hdd/WD 2.5" 750GB USB3.0
HTC HD2 WM 6.5 16GB
Samsung Omnia 2 WM 6.5 8GB :)
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2538
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa RP »

Uplne jednoducho, je to dalsi monopol a takym sposobom aj funguje. Aj v segmente zakladnej postovej sluzby by malo byt viacero subjektov. Namietka ze je to prirodzeny monopol je jednoducho nepravdiva, je to skor historicky monopol. Historicky dobre zakoreneny monopol - svojho casu sa Milton Friedman snazil o zrusenie takehoto monopolu v USA, ale nepodarilo sa. U nas by sa ale mohlo, je nacase aby prisla na svet druha licencia na zakladnu postovu sluzbu :)
escaton
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: Po 29. Jan, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa escaton »

Ale oni zase argumentuju tym, ze udrziavaju nerentabilne pobocky v kdejakej hornej - dolnej. :D

A zcasti maju pravdu.

Inak kvalita sp :lol: .
Používateľov profilový obrázok
NEx_12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 515
Dátum registrácie: Ne 22. Apr, 2007, 08:00
Bydlisko: Tornaľa

Príspevok od používateľa NEx_12 »

no ja som zatial s svk postou problemi nemal vsetko prislo nacas a naposkodene ... [-X ale zasa s UPS mam zle skusenosti , deme*tny
sofer nam pred cinzakom nabural auto ... :E waa
Desktop:|Intel E5200 2.5@3.5 Ghz 1,31V|Noctua nh-u9b|Asus P5Q pro|
|Asus EAH4850 625@680 Mhz| A-data 2x2gb gamers edition 800@932 Mhz|
|WD 6400AAKS|Cooler Master M520w|Thermaltake M9|
Laptop:|Fujitsu-Siemens Amilo pi1536|

"92% of teens have moved onto rap.If you are part of the 8% that still listen to real music,copy and paste this into your signature"
Používateľov profilový obrázok
agrashi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 510
Dátum registrácie: Pi 22. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou

Príspevok od používateľa agrashi »

ja som mal s postou dobre skusenosti ale az do tejto chvile..pred 2 tyzdnami som socket-ovi posielal hardisk..na dobierku...jemu prisiel pred tyzdnom a moje peniaze nikde...dnes som bol reklamovat...ze pisomne ma vyrozumeju..som zvedavy ci tie peniaze do konca prazdnin uvidim :roll:
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

dnes:

rano sa trepem na postu "56" Holicska, na dverach veliki napis "DOVOLENKA, od xxx do xxx (2tyzdne) Vase priania vyriesime na poste "5" - Vlastenecke namestie.

- tak sa drbem cez pol petrzalky na vlastenecke namestie (posta 5) a tam mi povedia ze sek mi neviplatia lebo ta dovolenka na poste "56" plati len na doobedie a ze tam mam ist poobede ze bude utvorene.

- inak baliky klasickou postou posielam skoro denne uz 5 rokou a zatial za ziadny nestratil

- jedine co prislo rozbite bola zasielka z Nemecka ktora mi prisla z Nemecka.

T. :roll:
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

agrashi napísal:ja som mal s postou dobre skusenosti ale az do tejto chvile..pred 2 tyzdnami som socket-ovi posielal hardisk..na dobierku...jemu prisiel pred tyzdnom a moje peniaze nikde...dnes som bol reklamovat...ze pisomne ma vyrozumeju..som zvedavy ci tie peniaze do konca prazdnin uvidim :roll:
mne takto prisli za 4 dni :)
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa scarinko »

Toman napísal: - jedine co prislo rozbite bola zasielka z Nemecka ktora mi prisla z Nemecka.
toman nepi tolko :D

no robil som v kurierskej sluzbe Skynet worldwide express a tam sme sa starali o zasielky ako o zlate tehly ale chodili sme si po zasielky medzinarodne na letisko od TNT a to ste mali vidiet.

Bezne k videniu basket so zasielkami do kontajnerov, ak bola krabica mensich rozmerov tak futbal....

hrozne

Návrat na "Debata o všetkom"