Veríte politikom?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Veríte politikom?

Áno
2
4%
Nie
50
96%
 
Celkom hlasov: 52

Používateľov profilový obrázok
cool_point
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 726
Dátum registrácie: Št 26. Jún, 2008, 19:12
Bydlisko: Handlová/Prievidza (36)

Re: Veríte politikom?

Príspevok od používateľa cool_point »

Aký nezmysel?
Sociálne zabezpečenie? Pridelenie bytu? Pridelenie práce? Žiaden nezamestnaný? Žiadna extra nenávisť? Sociálne podujatia? Sociálne výhody?
Prosím Ťa, dá sa tu toho menovať.
Aj keď sme boli ako sa hovorí 40 rokov za opicami, aj tak by sa o muselo časom vyrovnávať.
Mám len 30, čiže by som mal hlásať demokraciu, ale ver mi, že keď si spomeniem na detstvo a to ako mali rodičia na nás čas, nikde sa neponáhlali, nebol takýto stres ako dnes. Mne sa osobne posraný hektický život nepáči. Skutočne neviem čo by som v Slovenskej demokracii mohol pochváliť. Skús mi dať príklad. Ja nemyslím demokraciu v iných krajinách, ale konkrétne na Slovensku. Toto je demokracia, keď ti vyvlastnia pozemok, lebo pôjde tadiaľ diaľnica? Potom ho od Teba odkúpia za 5,-Sk m2?
Nechcem sa tu hádať, lebo pokiaľ ide o politiku, tak to väčšinou tak býva.
Ťažký je dnes život na Slovensku.
Case: Aquarius YY-5604, 3x12cm FAN AC MB: ASUS P5E - X38/ICH9R, CPU: INTEL Core 2 Quad Q8400, Cooling H2O: Laing DDC 12V Ultra + Alphacool TOP, D-Tek FuZion V2 + Alphacool Radiator NexXxoS Xtreme III rev. 2 + 3x FAN Noctua NF-P12-1300, RAM: 4x2GB DDR2 800MHz A-DATA Extreme Edition Vitesta, HDD: 1xSSD OCZ Vertex 3 60GB+2x400GB WD 7200 RAID0+1TB Seagate+2TB WD, VGA: SAPPHIRE HD 5770, 1024MB DDR5, VGA Cooler: Water block Alphacool NexXxoS GPS-07T, LCD: LG L226WTQ-SF 22 ", Mouse: Razer DeathAdder 1800DPI + Razer eXactMat, Power: Corsair HX620W, OS: Win7 Ultimate x64
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Veríte politikom?

Príspevok od používateľa faugusztin »

Je to nezmysel, pretoze socializmus ako taky nie je dlhodobo udrzatene zriadenie... Plus ty patris medzi tych, co by si rad dali jeden banan za mesiac ako vidim. Pecene kura tiez asi rovnako casto. Na auto by si si tiez rad pockal 3-4 roky, ze ? No a byty, urcite by si rad cakal v poradovniku 15-20 rokov (moji rodicia sa z poradovniku na obecny byt odhlasili po 15 rokoch)...

Neznasam taketo idealizujuce pohlady na socializmus.
Používateľov profilový obrázok
cool_point
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 726
Dátum registrácie: Št 26. Jún, 2008, 19:12
Bydlisko: Handlová/Prievidza (36)

Re: Veríte politikom?

Príspevok od používateľa cool_point »

Nuž u nás to asi išlo hladšie ako u Vás. Neviem, tak som to vnímal, ale tieto moje reakcie sú z toho dôvodu, že som maximálne znechutený z týchto našich politikov, ktorý stále len kauzujú a skoro každé 4 roky sa vymenia zase odznova, lebo tí pred tým to urobili naprd.
Chápeš dúfam, čo mám na mysli. Kua a ešte za ie peniaze? Veď to je nehorázny nepomer. Vykrikujú tu o priemernej mesačnej mzde. Nech ukážu väčšinovú mesačnú mzdu, kde sa nepriemerujú sto tisícové platy. Toť vsjo... :bye:
Case: Aquarius YY-5604, 3x12cm FAN AC MB: ASUS P5E - X38/ICH9R, CPU: INTEL Core 2 Quad Q8400, Cooling H2O: Laing DDC 12V Ultra + Alphacool TOP, D-Tek FuZion V2 + Alphacool Radiator NexXxoS Xtreme III rev. 2 + 3x FAN Noctua NF-P12-1300, RAM: 4x2GB DDR2 800MHz A-DATA Extreme Edition Vitesta, HDD: 1xSSD OCZ Vertex 3 60GB+2x400GB WD 7200 RAID0+1TB Seagate+2TB WD, VGA: SAPPHIRE HD 5770, 1024MB DDR5, VGA Cooler: Water block Alphacool NexXxoS GPS-07T, LCD: LG L226WTQ-SF 22 ", Mouse: Razer DeathAdder 1800DPI + Razer eXactMat, Power: Corsair HX620W, OS: Win7 Ultimate x64
Používateľov profilový obrázok
dexman
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 931
Dátum registrácie: St 04. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Re: Veríte politikom?

Príspevok od používateľa dexman »

cool_point napísal:Aký nezmysel? Sociálne zabezpečenie? Pridelenie bytu? Pridelenie práce? Žiaden nezamestnaný? Žiadna extra nenávisť? Sociálne podujatia? Sociálne výhody?Mám len 30, čiže by som mal hlásať demokraciu, ale ver mi, že keď si spomeniem na detstvo a to ako mali rodičia na nás čas, nikde sa neponáhlali, nebol takýto stres ako dnes.Mne sa osobne posraný hektický život nepáči
ja som skôr reagoval na to, že ako sa ľudia mali radi a pomáhali si. na tom sa podľa mňa nezmenilo nič, ľudia sa stále nemajú radi. to ani nesúvisí s politickým zriadením. rovnako to nesúvisí s hektickým životom, to sú trendy doby. zober si nejakú demokratickú krajinu za posledných 50 rokov a zbadáš, že spôsob života a ľudia sa menia.
Aj keď sme boli ako sa hovorí 40 rokov za opicami, aj tak by sa o muselo časom vyrovnávať.
práveže opačne, len by sme viac strácali na západ. socializmus potláčal základné črty ľudského charakteru - ambície, motiváciu, snahu presadiť sa, niečo dokázať. tak mal síce každý garanciu zamestnania, ale celkovo bola ekonomika v :shit: čo sa odzrkadlilo na životnej úrovni. v porovnaní so západom boli rusi,slováci, česi atď bedač. treba si uvedomiť, že ubehlo necelých 20 rokov od revolúcie a reálne dobiehame vyspelé krajiny aj keď to bude trvať ešte dlho. ale za komančov tu žiadne napredovanie nebolo, tu bola len stagnácia.
Toto je demokracia, keď ti vyvlastnia pozemok, lebo pôjde tadiaľ diaľnica? Potom ho od Teba odkúpia za 5,-Sk m2?
za socialzmu to bolo to isté. zobrali pozemok, nejako dotyčného vykompenzovali a bolo. nikto sa nepýtal či s tým súhlasia.
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Veríte politikom?

Príspevok od používateľa faugusztin »

Presnejsie povedane za sociku ti pri vyvlastneni zobrali pozemok, zburali dom a strcili ta do 2-izboveho bytu v panelaku. Tzv. vyvlastnenie.
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Veríte politikom?

Príspevok od používateľa beardie »

vyvlastnenie nepreslo, bolo prepasovane do noveho cestneho zakona, ktory nebol schvaleny, na najblizsieho pol roka s tym mame pokoj

dalej to bol iba a len frcov drbnuty napad, ziadnych demokratov, ale pri-ehm-baneho komunistu, ktory nezbadal, ze uz nie je vo UV KSC
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: Veríte politikom?

Príspevok od používateľa Scorp »

cool_point napísal:Ach tá krásna totalita, keď sa všetci mali radi a navzájom si pomáhali a nikam sa nenáhlili... :(
joj to je kruté :bravo:
Me like Pentium
p3to
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:01

Re: Veríte politikom?

Príspevok od používateľa p3to »

podla mna su vseci politici jedna velka wyjebana banda ochotna za peniaze predat aj svoju mater
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3757
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Veríte politikom?

Príspevok od používateľa lezgy »

TroubleMaker napísal:
numlock napísal:
Petoooo napísal:...rozdeľovanie peňazí po slovenských krajoch...pomer západ-východ Slovenska je priepastný..hlavne aby bolo v Blave prachov :E
- 100%-ný zásah
- ale takýchto veci je plno... človek už nemá ani energiu sa nad tým rozčulovať... :wallbash: :coffe:
Tak toto je nonsens, tá Blava zarába na ostatné agrárne časti Slovenska a Vám sa to ešte nepáči? Môžte si vychvalovať Vaše malebné dedinky, ale faktom zostáva, že v BA je najväčšia vzdelanosť, životná úroveň a ďalších XY rozhodujúcich ukazovateľov ,ktoré vypovedajú o stave krajiny ako takej. Nie aby ste sa tešili, že v každej druhej jaskyni Vám vznikajú fabriky so zahraničnými investormi, ktoré dávajú akú-takú prácu aj menej kvalifikovaným občanom.

BTW: keď sa pozorne zadívate na mapu Európy, tak zistíte, že iné mesto v SR nemá absolútne žiadne predpoklady plniť funkciu ekonomického ťahúňa SR. A potom Vám v zápätí príde jasné, prečo tá Blava má to všetko čo má a Vám zostal krásny les a hory :laugh:
Blava zaraba....kto v tej blave robi? vychodnari....kde robia blavaci? v rakusku
si z blavy? ak ano tak si uvedom ze ani ludia v BA neslintaju od rozkose ze tam ziju ked zarabaju menej ako 20litrov mesacne
neviem ako ostatni ale ja poznam kopu ludi/kamaratov/znamych blavakov rodenych ktori na to nadavaju.....specialne haklivi su na to ked s na nich niekto otoci s tym...sak si z blavy musis mat penazi jak toto
Skus hadat preco ine mesto nema sancu byt eko tahunom....
BTW aky je v BA priemysel ze to taha ekonomiku?kolko firiem ktore tam maju oficialne sidlo z dovodu ze je blava hlavne aj v ba produkuje?
chlape mas to trocha pomylene
k BA tolko

k politikom ? :shit: staci jedno lebo celu noc sa mi klikat nechce
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
Fester182
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1303
Dátum registrácie: Po 05. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Topoľčany

Re: Veríte politikom?

Príspevok od používateľa Fester182 »

a kto su to politici ?
PS4 + OPTOMA HD 141X
Ked ta tlaci topanka, tak ju nevyzuvaj, skus ju rozchodit

Návrat na "Debata o všetkom"