Optika od Tcomu

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7976
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Optika od Tcomu

Príspevok od používateľa CageJ »

sice sa tu vsetci ohanate super rychlostami, fupckami...atd. Ale co ludia ako ja, ktori nemaju na vyber? A to nebyvam na vidieku ale nedaleko centra Presova, len asi 3min autom... Mam sa prestahovat z domu do bytovky, zato, ze ti debili mi nie su schopni dat lepsie podmienky, ceny ci rychlosti? Aspon nenariekajte, ze FUP po par dnoch... Ja som v zivote nepresiahol 80GB mesacne... na adsl su ceny na hovno, vraj zase zdrazovali, rychlosti pouzivatelne tak pred 2-3 rokmi a trapne FUP, ktore nedaj boze dosiahnes a internet sa vrati do doby ISDN... A to, ze ti nedeklaruju ani 2mbps ani nevravim....
Používateľov profilový obrázok
LoPiO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1474
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Re: Optika od Tcomu

Príspevok od používateľa LoPiO »

Slubeny test ;)

Obrázok

CageJ - chapem tvoj prispevok, aj ked nechapem preco pises sem. My stym nic nespravime a thread sluzi len pre tych co uvazuju alebo maju optiku od t-comu.

Vsade je to rovnake. Bud byvas v panelaku, kde sa im to oplati tahat pre vela potencionalnych zakaznikov a nemusia vela kopat alebo byvas v rd/malej bytovke a mas smolu. Podobny problem mala aj moja sestra v prahe. Ked som im vyberal net ( adsl mali, ale chcel som rychlejsie ), tak bud adsl, ale kedze boli 5Km od ustredne tak max 1/0.128 mbit alebo wifi lokalny provader. U toho wifi providra bolo dobre to, ze mal natiahnutu optiku do doliny a ponukal solidne rychlosti, cize maju 20/20 mbit za 700Kc ( kde 200Kc robi splatka zariadenia, dalo sa snimi dohodnut, ze to nemusia zaplatit naraz co bolo 4000Kc. ). Sice je to wifi, ale v pohode im to staci na dome.

Jedine co zostava je cakat na to, ze lokalny providery z wifi budu poskytovat lepsie rychlosti alebo cakat na LTE/4G od mobilnych operatorov.
I found paradise, it`s Ibiza.
I found heaven at Decibel Outdoor festival - Beekse Bergen , ilvarenbeek, Netherland

Návrat na "Siete"