help ohladom baliku .

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
1Peter1
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: So 05. Jan, 2013, 17:03

Re: help ohladom baliku .

Príspevok od používateľa 1Peter1 »

No neverim tomu že to je on a aj keby tak viaceri pisali že policia nepomôže. no a už mi aj pisal ten pan z košic na mail že aby som mu dal tel. čislo. aby ma mohol kontaktovať. No ale som mu napisal že ak dačo chce nech piše na mail. Aj by som mu čislo dal ale sa bojim že ho nejako zneužije lebo pri takom človeku nikdy nevieš. No ale už sa mi zas neozval on mi pisal 9.1.2013 možno nema pristup na internet ale podľa mňa by som mu nemal davať tel. čislo - čo si o tom myslite?
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3762
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: help ohladom baliku .

Príspevok od používateľa lezgy »

1Peter1 napísal:Dobry deň mňa tiež tento pan z Košic a tiež z Rastislavovej ulice atd... okradol a oklamal. Objednal som si u neho mobil značky Wt19i zo všetkym prislušenstvom a za 80 eur a prišiel my samsung gt s3550 hello kity. Po dohode som tomuto panovi mobil poslal speť. a peniaze mi neprišli. už len čakam kedy mi pride balik ako neprebraty a takto som prišiel o 80 eur a dostal som mobil hodnoty 25 eur. Ak by my niekto vedel poradiť čo mam s tym spraviť tak každy napad vítam.

tento chlapik je znama firma
upalteny kde kto v jeho okoli, pocuvam o nom balady uz x rokov a kukam ze v tomto bazmekistane este stale funguje pod x verziami....
ale ze na tu KMT sa este niekto chyti ..... :facepalm:
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
1Peter1
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: So 05. Jan, 2013, 17:03

Re: help ohladom baliku .

Príspevok od používateľa 1Peter1 »

keby to mňa napadlo najpr si ho overiť tak by sa mi to nestalo ale to vôbec v tedy človeka nenapadne naklikať si meno predavajuceho do googlu

Návrat na "Debata o všetkom"