Vianocne darceky - problem (?)

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

Jery973 napísal:to ellinor: Ked vies co robis zle, tak preco nehladas taku, co bude s Tebou aspon pol roka a pripadne viac? :blind:
Lebo ako napisal je na pekne zadocky :P :lol: :lol: :lol:
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2753
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

No ja som tiez neni na velke zadky ... :lol: Ale ved aj moja stara je dobra masina a je so mnou uz skoro 3 roky ... :wink: Tak ja v tom problem nevidim ...
Používateľov profilový obrázok
ellinor
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 118
Dátum registrácie: Št 29. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/Trnava/Galanta

Príspevok od používateľa ellinor »

Jery973 napísal:to ellinor: Ked vies co robis zle, tak preco nehladas taku, co bude s Tebou aspon pol roka a pripadne viac? :blind:
...hladam, co by som nehladal, ale...na jednej strane, ked je jemna a inteligenta mi chyba zivelnost a vasen a ked je zase zivelna, tak to je vlastne len o tom jednom :red: a vnutorne si nemame vlastne co povedat a kombinaciu som este nenasiel...ale toto patri niekde inde, sry za OT :sorry:
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2753
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

To OT mi nevadi ... Toto je debata o vsetkom a nie Bazar. :wink: No inak myslim, ze Ti aj ostatni potvrdia, ze ani ich baby nie su uplne na 100%. Kazda ma nejaku chybu ... Ze je to tak pani? :lol:
Idealnu po kazdej stranke asi nenajdes ..
Používateľov profilový obrázok
ellinor
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 118
Dátum registrácie: Št 29. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/Trnava/Galanta

Príspevok od používateľa ellinor »

...som mal na mysli, ze to patri do psychologickej poradne (alebo hned psychiatrickej :crazy: ) a toto je o darcekoch... :red:
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2753
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

Inak to je celkom dobry napad, ze aby sa zriadila psychologicka poradna ... :wink:
Používateľov profilový obrázok
VodnikIN
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Št 03. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Blawa ne

Príspevok od používateľa VodnikIN »

Jery973 napísal:Inak to je celkom dobry napad, ze aby sa zriadila psychologicka poradna ... :wink:
JJ, kazdy sa tam bude zverovat so svojimi psycho problemami a vnutornymi trapeniami, som zvedavy kolko ludi tam nebude mat aspon jeden post :wink:
CPU AMD Barton XP 1833MHz@2200MHz (1.7V) -> Watercooled | MB Abit NF7-SL rev.2.0, NB -> Watercooled | RAM A-Data Vitesta 2x256MB | VGA Saphire Radeon 9600XT -> Watercooled | SOUND SB Audigy 2 | HDD Hitachi 7K250 160GB + Hitachi T7K250 160GB | DVD LG 4120B DVD-RW | CASE Avance B031 + AC Fan 3| PSU Chill Inovation 400W rev.2 | MONITOR Fujitsu-Siemens P19-2
Clen Obcianskeho Zdruzenia blava.net
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

VodnikIN napísal:
Jery973 napísal:Inak to je celkom dobry napad, ze aby sa zriadila psychologicka poradna ... :wink:
JJ, kazdy sa tam bude zverovat so svojimi psycho problemami a vnutornymi trapeniami, som zvedavy kolko ludi tam nebude mat aspon jeden post :wink:
jj, casto sa prichytim, ze sa bavim sam so sebou, matka ma vidi len sediet pri pc, zrazu ma mykne a vykriknem na cely barak ty kua!! a zacnem to pumpovat do zombika co na mna vyskoci v doome
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

Scorp napísal: jj, casto sa prichytim, ze sa bavim sam so sebou, matka ma vidi len sediet pri pc, zrazu ma mykne a vykriknem na cely barak ty kua!! a zacnem to pumpovat do zombika co na mna vyskoci v doome
:RLOL: :RLOL: :RLOL: Dobreee...
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
ellinor
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 118
Dátum registrácie: Št 29. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/Trnava/Galanta

Príspevok od používateľa ellinor »

Scorp napísal: jj, casto sa prichytim, ze sa bavim sam so sebou, matka ma vidi len sediet pri pc, zrazu ma mykne a vykriknem na cely barak ty kua!! a zacnem to pumpovat do zombika co na mna vyskoci v doome
:lol: to sa mne raz stalo, ked som hral v noci HL2 a bol som v tom hnusnom zombickom levele...som sa prikradal, naokolo tie hnusne zvuky, cely som bol najezeny, vsetky chlpy hore a naraz ma zozadu chytila za rameno frajerka (samozrejme uz byvala :around: ) ...no skoro ma klepla pepka...zareval som na cely barak vsetky neslusne slova, co len existuju...este teraz sa trasem, ked si na to spomeniem :crazy:
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2753
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

Tak mali by sme to predlozit adminom, ze by sme chceli psychologicku poradnu ... :wink: Vidim, ze by to niektory aj privitali ... Ja tiez urcite ...

to ellinor: Raz ma pri podobnej sitacii zastihla mama a tiez mi urobila nieco podobne ... :x Ale ved je to len mama, tak som jej nemohol povedat, ze aky mam skutocne nazor na to, co mi spravila ... :lol:
Používateľov profilový obrázok
ellinor
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 118
Dátum registrácie: Št 29. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/Trnava/Galanta

Príspevok od používateľa ellinor »

zeby?... vianocny darcek od adminov = psychologicka poradna :lol:
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

myslim ze najvacsi psychopat som tu ja takze by som tu poradnu velmi rad viedol :lol:
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2753
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

jaffar napísal:myslim ze najvacsi psychopat som tu ja takze by som tu poradnu velmi rad viedol :lol:
No myslim, ze tam by mohli aj viacery byt modi ... :lol: Idem oslovit niekoho kompetentneho na to ... :wink:
Používateľov profilový obrázok
siki
Príspevky: 703
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2003, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa siki »

Blbci :D :lol:
Psychologicku poradnu na PC foru...To vam dame na prveho aprila...:)
Sempron64 2800+|MSI K8n Neo 3|Giga-byte Radeon 9000pro @320/300|Seagate 30GB|WD 120GB SATA|CD-RW Lite-On|DVD-RW Lite-On|RAM 384MB Twinmos 266mhz|

Návrat na "Debata o všetkom"