MS Hokej 2011

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa Blackhawk »

To nemozes mysliet vazne toto. Keby prisli mladasi, tak by dostali od kazdeho nakladacku a vsetci fanusikovia by nadavali, nikoho by nezaujimalo, ze sa snazili a hrali o dusu. Skusenosti su vo vrcholovom sporte jedna z najdolelezitejsich veci.

Co sa tyka Zednika, tak ako bolo spomenute niekde v diskusii, vzdy ked som ho videl hrat v repre tak vydal zo seba maximum,vdzy sa zabijal pri mantineloch tam kam sa niektori boja ist. A mam pocit, ze ani nevies kvoli comu odisiel a len tak tu plieskas. Skus si precitat kvoli comu odisiel a az potom komentuj.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa HellAngel »

pokial viem tak pravy dovod zatial este nikto nepovedal.
a ver mi ze to co som napisal myslim vazne. Slovensky hokej za posledne roky ide dole vodou. Stale ty isty hraci, stale tie iste NHL hviezdy. Ze idu do akcie naplno? to si kde videl. DOporucujem ti pozriet zapasy ako hraju v NHL. Tam sa idu za pukom doslova roztrhat, ked hraju na MS tak mi to pripada oproti tomu ze su len na treningu.
A ked pride trener s novou myslienkou, novym sposobom hrania tak sa niekto ofukne ze nie je tam kde by chcel? Odkedy si hraci diktuju podmienky. Hrac ma posluchat trenera, trener je tam na to aby robil hlavne rozhodnutia. Ak ale muzstvo nepocuva trenera tak je to na prd a nikdy nevyhrame. Ja vravim ze potrebujeme zmenu a to riadnu.
Ak budu hrat mlady tak vsetko prehraju? to mas odkial? zober si taky futbal. a potom , tyto hraci tu uz dlho nebudu, pre vacsinu je to posledna reprezentacia. takze nove talenty nam treba ako sol, treba ich miesat so skusenejsimi hracmi aby za par rokov dokazali nieco zahrat.
Vsetky tymi isli urovnou vyzsie, ale my ideme len dole. Mame problem hrat aj s muzstvami ktere sme volakedy porazili bez problemov.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa valistar »

aspon je pekna ked uz nic z tej pesnicky :)
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa Snake »

valistar napísal:aspon je pekna ked uz nic z tej pesnicky :)
+1 :-D





.
Používateľov profilový obrázok
1adad1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2585
Dátum registrácie: Ut 06. Okt, 2009, 20:19
Bydlisko: Bratislava V - Petržalka

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa 1adad1 »

nie je to az take zle, a je aj pekna no podla mna celkom fajn
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Podľa mňa ju aj tak budete počúvať :)
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa LordKJ »

ako si k tomu dospel?
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Rádio :) (dobre, nie každý počúva rádio)
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa LordKJ »

presne tak , pocuvam len radio SRO , aj to v casoch 22:00-24:00 :laugh:
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa Blackhawk »

HellAngel napísal:pokial viem tak pravy dovod zatial este nikto nepovedal.
a ver mi ze to co som napisal myslim vazne. Slovensky hokej za posledne roky ide dole vodou. Stale ty isty hraci, stale tie iste NHL hviezdy. Ze idu do akcie naplno? to si kde videl. DOporucujem ti pozriet zapasy ako hraju v NHL. Tam sa idu za pukom doslova roztrhat, ked hraju na MS tak mi to pripada oproti tomu ze su len na treningu.
A ked pride trener s novou myslienkou, novym sposobom hrania tak sa niekto ofukne ze nie je tam kde by chcel? Odkedy si hraci diktuju podmienky. Hrac ma posluchat trenera, trener je tam na to aby robil hlavne rozhodnutia. Ak ale muzstvo nepocuva trenera tak je to na prd a nikdy nevyhrame. Ja vravim ze potrebujeme zmenu a to riadnu.
Ak budu hrat mlady tak vsetko prehraju? to mas odkial? zober si taky futbal. a potom , tyto hraci tu uz dlho nebudu, pre vacsinu je to posledna reprezentacia. takze nove talenty nam treba ako sol, treba ich miesat so skusenejsimi hracmi aby za par rokov dokazali nieco zahrat.
Vsetky tymi isli urovnou vyzsie, ale my ideme len dole. Mame problem hrat aj s muzstvami ktere sme volakedy porazili bez problemov.
Tak zacneme:
- dovod bol ten. ze mal slubene, ze bude hravat oslabenia a mozno presilovky ale na treningu ho trener nedaval do lainy, ktora trenovala tieto situacie, takze jediny kto spravil chybu bol trener, mozno tam uz predtym boli akesy problemy a toto bola uz len spicka ladovca
-ked som hovoril, kto hra naplno, hovoril som cisto o Zednikovi (staci lepsie citat a chapat), to je fakt a ver, ze mam dost toho napozeraneho
-co sa tyka trenera, asi si moc nerobil nejaky kolektivny sport, trener musi taktiez respektovat hraca, casy ked platilo, co povie trener to musi platit su uz davno prec
-nechapem co mas stale s tym futbalom, aky mlady tym mas na mysli? Ak myslis repre, tak tam boli aj starci(Karhan, Strba, Mucha, ...), mladi tam boli tiez, ale ti hravali v "spickovych" kluboch kde ziskali viac skusenosti ako niektori stari hraci (Hamsik, Skrtel, ...). Ja hovorim o hokeji a tu mladych hracov so skusenostami nemame, takze tvoja analogia s futbalom je troska mimo misu.
-a ten tvoj posledny koment je pravda, ideme vykonnostne dole, ale problem nie je, ze do repre sa neberu mladi hraci (na toto su mladeznicke reprezentacie do 21, 20 rokov). Problem je celkovo vychova mladeze na Slovensku a podpora mladych talentov, toto je u nas asi na urovni Ugandy.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Tie športoviská, to je pravda. Priklád z praxe:
Ak si chcem ísť zahrať bejzbal , ( inak dosť sranda šport ), tak mám 2 možnosti:
1. ísť na lúku, kde je to samá nerovnosť + v lete vysoká tráva a iné rastliny
2. ísť na školské ihrisko, ktoré je bohužiaľ uzavreté a ak sa tam dostanete, prídu po Vás policajti .
Uzavreli nám všetky ihriská na sídlisku, najbližšie je cca 25min pešo krížom cez celé mesto, avšak tam je plno vždy.
Krása :cool:
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa HellAngel »

black: to co pises bola len omelata pre media. ked sa zednika napriamo spitali co bolo vo veci nechcel to riesit a ani nic viacej povedat okrem toho co bolo povedane. Ak disiel len koli tomu ze mu trener slubil hrat v presilovkach a on to na treningoch neskusal tak sory ale zachoval sa ako male decko co nedostane lizatko. Myslim ze problem bol aj niekde inde. Bran ho ako chces, ale on sa rozplace a Demitra ho ide ukecavat. OMG, Demitra je co narodny psychlog? ak bol niekto kto to mal riesit tak to mal byt trener. Ale neriesil, z toho mi vypliva ze to oficialne vyjadrenie pre media "ze nehral na presilovkach" je blbost. Bolo v tom podstatne nieco viacej.
Plne suhalsim ze nam chybaju mlade talenty a ze vyberat skutocne nie je z coho, preto treba narabat aj stym malom co mame, alebo ako som pisal vyzsie za nas hraju pomali hokejovy dedovia, takto sa na vrchol nedostaneme nikdy.
preco to porovnavam s futbalom? koli jednej veci, nas futbalovy tym sa skladal z 2 najpodstatnejsich hviezd, Skrtel a Hamsik. Ostatny nijako extra nevycnievali. Ich sance na majstrovstvach boli male. Od slovenska nikto neocakaval nejake velke uspechy a aj nadovsetk ze 3/4 tymu chybali vacsie skusenosti tak doakazali nieco skoro nemozne.
Tym chcem povedat ze nemusime za kazdu cenu rok co rok stahovat NHL hviezdy, verim tomu ze by sme dokazali postavit celkom schopny tym aj z toho co mame tu v europe. Nemame co stratit, rok co rok je hokejovy vykon horsi a horsi a ak nepodchitime mladsiu generiacu hracov tak sme na dalsich nieklko rokov v .. zadnici.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Tazko povedat co bolo za tym vsetkym, ide o to, ze Zednik uz cosi dokazal a pre Slovensko aj nieco urobil, podla mna tu zlyhala komunikacia, urcite sa nemal spakovat a bez reci odist, ale zasa ani si nechat skakat po hlave.

S tymi mladymi hracmi ma napadla este uspesnost nasej dvadsiatky v extralige - cista blamaz. Podla mna celkom dobry napad, ktory vsak neplni svoj ucel. Ti hraci nevedia co je to vyhra a to sa musi odzrkadlit na ich psychike.

S tymi nasimi sportami mi to skor pripada ako prirovnanie k motyke, ktora raz za cas vystreli (az na par vynimiek ako su vodaci a karatisti, ...).
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa HellAngel »

presne tna to som narazal a som rad ze sa zhodujeme. nemal si zbalit veci a odist. Zlyhala komunikacia, jasne. Ale koniec koncov trener vedie muzstvo a rozhoduje o zostavach. vidi ako rhaju, skusa kombinacie. ak vidi ze demitra zle hra s jurkom, ale s ferkom mu to ide lepsie tak ho neha hrat s ferom aj ked muslubil ze bude hrat s jurkom. Povedal by som ze Demitra ukazal skusenosti a chladnu hlavu s akou sa maju riesit problemy.
mladych nema kto tahat, a preto by som ich nanominoval na majstrovstva s hracmi z NHL a inach zahranicnych kluboch nech tie skusenosti zacnu zbierat. Mozno 2-3 roky by to trvalo kym by nieco z nich bolo, ale verim tomu ze so pravnym pristupom by sme boli schopny par novych dobrych talentov vychovat.
Dalsiu vec co by som srpavil je ta cesko-slovenska liga. Byval som v cechach 3 roky, konkretne v pardubiciach. BOl som tam akurat v roku ked pardubice vyhrali pohar a chytal za nich lasak. mozem povedat ze to je hokej na inej urovni. spojenie hokejovych lig by len prospelo nasim hracom, iked zo zaciatku by sme asi dostavali riadne na prdel.
je smutne ako slovensko upada po sportovej stranke, ihrisk pre deti ubuda, podpora deti skoro ziadna a aj ked je tak organiacie co ich trenuju zivoria. Rodicia nemaju penazi na to aby decku kupili vystroj na hokej a mohlo ist hrat. kur.a kde je doba kedy slovensky sport bo na vyslini a mali sme kopu talnetov co vo svete nieco dokazali. robime si len hanbu, ako aj na posledy celosvetovu s tou paraolimpijadou... :facepalm:

Hymna: nepridali tam trocha viacej tych bubnov celkovo to neprorobili na viacej dynamickejsie :D
NB: Asus ROG Strix G16

Návrat na "Debata o všetkom"