Princíp O2 "paušálov"

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Princíp O2 "paušálov"

Príspevok od používateľa LordKJ »

HellAngel napísal:lord mobilny internet do PC je nieco ine ako internet do mobilu. 1000mb na skuknutie netu, emaily, youtube v pohodicke. Stahovanie vacsich objemov dat uz ale treba sledovat. u O2 si nepozres ani video na youtube.
precitaj si moj post este raz , ja len vravim ktory mam pausal ;) ,
T-Mobile Mobilny internet - > ten co je k PC , zdielane data na sim kartu :-)
tie data co som tam spomenul mam na telefone :-) 3G siet a DL okolo 250kB/s
Takto ked som mal n95 , tak som mal mesacne okolo 900MB , ked som presiel na Android tak mam okolo 4GB ... samozrejme nekomprimujem nic , no naco ked na to mam limit :-)
Používateľov profilový obrázok
glirpi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: Ne 09. Máj, 2010, 03:36
Bydlisko: Handlova / okres PD

Re: Princíp O2 "paušálov"

Príspevok od používateľa glirpi »

.. mozno budete poznat .. "statisice zakaznikov si uz VYSKUSALO Orange garancia .." lenze .. nieco si vyskusat a nieco vyuzivat je sakra rozdiel :D
I♥C64 0,97Mhz CPU, 64KB RAM, VIC-II GPU (320x200 multicolor / 16 farieb) a aka zabava..
Spoiler: ukázať
PC: CPU: INTEL Core i5-9600KF / CPU-COOLER: NZXT Kraken X52 / MB: GIGABYTE Z390 M / RAM: Corsair 16 GB KIT DDR4 3600 MHz CL18 Vengeance LPX / SSD: WD Black SN750 NVMe SSD 1 TB / DVD-RW: - / PSU: Seasonic X-Series 560W / CASE: NZXT H400 / VGA: GIGABYTE GeForce RTX3060 GAMING OC 12GB / SOUND: SOUND BLASTER AE-7 / SPEAKERS: - / HEADPHONES: BEYERDYNAMIC DT 770 PRO (80 ohm) / LCD: DELL UltraSharp U2717D 27" / KEYBOARD: DELL Premier Wireless Keyboard / MOUSE: DELL KM717 / GAMEPAD: MICROSOFT Xbox 360 wireless controller / OS: MICROSOFT Windows 10 PRO 64Bit
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12345
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Princíp O2 "paušálov"

Príspevok od používateľa HellAngel »

lord mas mobilny internet k PC alebo internet do mobilu? ak k PC tak 4GB presurfovat a minut nie je problem. Presurfovat to na internete v mobile je celkom sila, to sa uz vymika standardnemu pouzitiu na co ten internet sluzi.
NB: Asus ROG Strix G16
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Princíp O2 "paušálov"

Príspevok od používateľa LordKJ »

u Tmobilu , ak mas kupeny mobilny internet k PC , tak si mozes zapnut zdielane dat limitu na sim kartu..
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12345
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Princíp O2 "paušálov"

Príspevok od používateľa HellAngel »

aha to vidim prvy krat :)
NB: Asus ROG Strix G16

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"