Lokomotiv Jaroslavľ - všetci mrtvi ? :(

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Lokomotiv Jaroslavľ - všetci mrtvi ? :(

Príspevok od používateľa zwARO »

HellAngel napísal:Demitra bol clovek akych je dnes malo.
poznal si ho?
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: Lokomotiv Jaroslavľ - všetci mrtvi ? :(

Príspevok od používateľa Endy »

:facepalm: uz len za blba otazka...
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6629
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: Lokomotiv Jaroslavľ - všetci mrtvi ? :(

Príspevok od používateľa hawkeye »

uznavam velka tragedia,ale keby su tam "obycajny" ludia tak je jedna sprava a koniec.
denne umieraju tisicky deti v afrike kvoli hladu a chorobam...to nikoho nesere?
ma stve ze media sa natom idu nabalit a nahanat senzacie atd.

aby ste si nemysleli a nemali dojem z vyssie napisaneho ze to mam nahaku atd, nie nema v tom liedadle zomrel tak isto ruslan salei, jeden z mojich naoblubenejsich obrancov, demitra, cesi...
je to tragedia,ale sem tam by sme sa mohli zamysliet aj nad detmi v afrike atd...
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02
Používateľov profilový obrázok
MajoFlame
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 685
Dátum registrácie: Ut 07. Dec, 2010, 20:41
Bydlisko: KE

Re: Lokomotiv Jaroslavľ - všetci mrtvi ? :(

Príspevok od používateľa MajoFlame »

█▀█ █▀█ █░░ █▀█ ░░ █▀▄ █▀█ █░█ █░█ ░░█ █▀▀ █████ █▀▀
█▀▀ █▀█ █░░ █░█ ░░ █░█ █▀█ █▀▄ █░█ ▄░█ █▀▀ █░█░█ █▀▀
▀░░ ▀░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ ░░ ▀▀░ ▀░▀ ▀░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ ▀▀▀ ▀░▀░▀ ▀▀▀ :good:
Spoiler: ukázať
MB: MSI Z490 GAMING EDGE CPU: Intel Core i7-10700K @ stock CPU COOLER:Corsair Hydro Series H100x RAM: Corsair 32 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Vengeance RGB PRO GPU: EVGA GeForce RTX 3070 XC3 8GB GDDR6 SSD:Samsung 970 EVO 1 TB + Crucial MX 500 500 GB PSU: Corsair RM650x CASE:Corsair iCUE 220t RGB DISPLAY:32" DELL U3219Q KEYBOARD: Apple Magic Keyboard Space Grey MOUSE:Logitech MX Master 2S SOUND: Presonus Eris E3.5 & Marshall Mid ANC PHONE: Apple iPhone XS
Bumpy_SK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2490
Dátum registrácie: Ne 14. Feb, 2010, 11:06
Bydlisko: Praha

Re: Lokomotiv Jaroslavľ - všetci mrtvi ? :(

Príspevok od používateľa Bumpy_SK »

ano, hawkeye
plno lietadiel popadalo, plno ludi pomrelo, ale za tymi nie je nikomu smutno, aj ked mali tiez rodiny
aj dnes uz si nikto nespomenie na japoncov, ktory zazili horsie ako toto, a hlavne spravili pre cely svet urcite viac ako hokejisti
| Intel Core i5-2500K @ 4,5GHz + NOCTUA NH-D14 | ASUS P8P67 | 2x4GB Kingston 1333 CL9 | ZOTAC 1060 6GB | Samsung 850 250GB | SeaSonic X-560 | Fractal Design Define R3 BlackPearl | BenQ BL2420PT | Lenovo Explorer | ZOWIE EC1-A | TAITO | SideWinder X4 | Playseat Challenge | Logitech DFGT |
MBP 13" A1502
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Lokomotiv Jaroslavľ - všetci mrtvi ? :(

Príspevok od používateľa zwARO »

a najlepsie su tie buzerantske skupiny na freakbooku, kde mas dat like na to, ze niekto zomrel. Fakt demencia v 21 storoci.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Lokomotiv Jaroslavľ - všetci mrtvi ? :(

Príspevok od používateľa HellAngel »

zwARO napísal:
HellAngel napísal:Demitra bol clovek akych je dnes malo.
poznal si ho?
ano poznal, ako ho poznali aj miliony ludi na tejto planete. jezis naco tak demetna otazka
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Lokomotiv Jaroslavľ - všetci mrtvi ? :(

Príspevok od používateľa zwARO »

dementna? uvedomte sa ludia, vsetci smutite lebo to boli znami ludia, pritom o nich nic neviete. Keby zomre hocikto iny tak vas to netrapi. A ako dokazes napisat, ze si ho poznal :facepalm:
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Lokomotiv Jaroslavľ - všetci mrtvi ? :(

Príspevok od používateľa killswitch »

poznal ho ako hokejstu, ktory mu prinasal radost svojou hrou. nemusel ho poznat osobne, aby za nim mohol smutit.
ak ty nemas dovod za niektorym z tych ludi smutit, este to neznamena, ze dovod nemaju aj ini.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Lokomotiv Jaroslavľ - všetci mrtvi ? :(

Príspevok od používateľa HellAngel »

zvaro nemam slov. ano pravda nechodil som s nim na pivo ani som snim nechodil grilovat. Staci mi ale ked som ho videl na obrazovke, v novinach a staci ze sa vzdy spraval na urovni. Netvaril sa ako nafukany frajer ze ma miliony, nevidel som ho v spravach ako nadrbaneho idiota soferovat ferrari. Svojim spravanim mohol ist prikladom. Ano je smutne ze na svete zomieraju tisice ludi denne, a tiez ma velmi zamrzi ked pocujem nejaku tragediu ze umieraju nevine deti. Ale Demitra bol tu, robil nieco priamo pre toto male Slovensko.
A ked sa ti nepaci ze mi je za takym clovekom luto tak aspon drz zobak a nenavazaj sa tu domna.

btw: nemam rad rap, ale tato je dobra:
http://www.youtube.com/watch?v=8Leg3om8 ... =autoshare
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: Lokomotiv Jaroslavľ - všetci mrtvi ? :(

Príspevok od používateľa Endy »

Tak zomrel nakoniec aj hokejista Alexander Galimov :(
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Lokomotiv Jaroslavľ - všetci mrtvi ? :(

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

nechapem co sa vsetci ludia idu teraz po***at, ze nejakemu hokejstovi padlo na hlavu lietadlo :D
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Lokomotiv Jaroslavľ - všetci mrtvi ? :(

Príspevok od používateľa FEAR »

:what:
Používateľov profilový obrázok
Mirdis
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 2017
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Stará Ľubovňa/Prešov

Re: Lokomotiv Jaroslavľ - všetci mrtvi ? :(

Príspevok od používateľa Mirdis »

Hmm dufal som, ze aspon jeden hokejista prezije.

Mučo Mačo: tym komentarom si chcel poukazat na svoju inteligenciu? Podarilo sa ti to. Myslim, ze k tomu netreba nic viac povedat a kazdy si z toho urobi zaver. Ked nemas ziadnu uctu, tak poprosim ta, zdrz sa takychto komentarov. Dik
NTB1:MacBook Pro (13-inch, 2014, 2,5 GHz Dual-Core Intel Core i5, 8 GB RAM)
NTB2:MacBook Pro (13-inch, 2018, 2,7 GHz Quad-Core Intel Core i7,16 GB RAM)
NTB3:MacBook Pro (13-inch, 2020, Apple M1,16 GB RAM)
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8602
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Lokomotiv Jaroslavľ - všetci mrtvi ? :(

Príspevok od používateľa shiro »

zwaro ma scasti pravdu. Pozri sa aky je okolo toho povyk. Akoze, uz je od toho pomaly tyzden a vkuse, vskuse o tom este milion ludi brble...na co? Okej, spadol, zomrel, a co? Zivot ide dalej. Nechcem byt bezcitne prasa, ale je to tak. Co z toho kto ma? Rodina smuti, ti maju na to dovod, ale clovek co max. demitru videl v tv alebo novinach? nema dovod robit kvoli tomu ziaden humbuk, podobne ako 100 tisic inych blbeckov v SR. O dementnostiach typu " like na FB" ani nevravim.

Inac je zaujimave ze ked sa dakto do tohoto obuje stylom ze " zomrel, robite povyk pre nic" , tak hned je oznaceny za necitlive hovado.
Pripomina mi to nejakych apple fanatikov. Ti tiez idu vrazdit ked niekto povie ze ipad2 nieje cool a som zvedavy co bude ked umrie Jobs. :-)

Podobne aj tuna daktori nedaju na svojho milovaneho sportovca dopustit. V prvom rade si uvedomte, ze takyto povyk kvoli jednemu cloveku je blbost, nieje to boh, ma rovnako dve ruky a hlavu ako hocikto iny. Dosiahol nejake uspechy, no a co? Co z toho mate vy? Nic. nepoznali ste ho nikto, max. ste ho videli v tv a novinach. Tym to konci.

Ano, smrt je smutna vzdy, ale toto co sa deje na SK je uz akosi moc. A ako uz bolo napisane predtym - kazdodenne umieraju tisice ludi na hlad a choroby, a to netrapi nikoho. Tie tisice ludi mohli tiez dokazat velke veci, ked uz vam ide o to, co Demitra dokazal.
Naposledy upravil/-a shiro v Po 12. Sep, 2011, 16:32, upravené celkom 1 krát.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB

Návrat na "Debata o všetkom"