The Elder Scrolls IV: Oblivion - OUT!!!

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Príspevok od používateľa kOsTi »

Tak hodim aj ja nejake obrazky...

Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok


Hra je ale dost nestabilna, dufam ze coskoro bude nejaky patch. Co citam oficialne forum tak ma s tym problemy velmi vela ludi...
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

...no konecne som sa k tomu dostal. vyzera to bozsky. super, super. ;-)
...v stredu bude origos.
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

JA mam originalku a nejde nainstalovat.. :( nainstaluje a ked odkliknem konec instalatora tak konec,, okna zmiznu a ostane nahodeny.. ked ho surovo ofnem, tak potom hra pise ze chce DX


edit: Tak uz ide,, zial pada.. Hroza daco..
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

...zvlastne. mne to zatial ani raz nespadlo.
Používateľov profilový obrázok
Jefry
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 145
Dátum registrácie: St 16. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Slovakia - sweet home. Koš

Príspevok od používateľa Jefry »

-TAMY- napísal:JA mam originalku a nejde nainstalovat.. :( nainstaluje a ked odkliknem konec instalatora tak konec,, okna zmiznu a ostane nahodeny.. ked ho surovo ofnem, tak potom hra pise ze chce DX


edit: Tak uz ide,, zial pada.. Hroza daco..
Podla reakcii z inych for musis mat komp super mega rock stable jo a ten tvoj opteron@fx57 ako rad pises stabilny nieje tak to vsetko hod na default vcetne grafiky a az potom nariekaj ze ti to pada :blind: :lol:
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa GABO »

Hmm tak v podstate stabilne. Pada to sem tam hlavne v pripade hodne pretaktovaneho systemu a grafiky. Mne napr. pri overoclocku karty na 600 pre jadro a 1600 pre pamete bez problemov facha, dvihnem jadro na 620 a hra sa citelne spomali a niekedy pada / pripadne zastane na par sekund (typicky throttling karty ale nie z dovodu vys. teploty...).

Inac celkovo uchvatne, chce to pri vysokych detailoch resp. maximalnych a rozl. 1280x1024 tak 2GB pamate (1 GB je malo nie sice vsade ale niektore lokacie natahuje pocas hrania a poblikava hodne disk - kamos prechadzal z 1 GB na 2GB a povedal ze brutalny rozdiel).

HDR rulez..inac tam moja 7600GT pri OC na 600 / 1600 to zvlada v native, HDR a max. nastaveniach celkom svizne (akurat tiene nemam na max.). Si myslim ze taka 7900GT je optimum...
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
doCHtor
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 198
Dátum registrácie: St 16. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/Sered

padanie oblivionu

Príspevok od používateľa doCHtor »

Ak vam pada oblivion, skuste tieto drivre na nVidiu

http://www.tweaksrus.com/index.php?opti ... 1&Itemid=1

su to rusakmi (xtreme-g) modifikovane 84.25 (to su tie co mali byt upravene na obliviona od nVidie). Ja som mal najskor oficialne 84.25 (beta) aj nejake starsie certifikovane. Na tych starsich mi to sem tam padlo, na ofic 84.25 mi to dost padalo. Na rusackych 84.25 zatial ani raz. Je pravda, ze vzdy som tusim menil aj nejake ine nastavenia, takze neviem ci to je na 100% tymi ovladacmi, ale za skusku to stoji... teda komu ako :)
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

@ Jefry, neboj sa, pada aj tak,, hehe,, ale uz to ide ako tak.. DAkde som nasiel neoficialny Patch velky 150KB a po nom to uz nepada,, sranda.. a nepada ani pri OC systemu a system je max stabilny.. :wink:
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Príspevok od používateľa kOsTi »

-TAMY- napísal:@ Jefry, neboj sa, pada aj tak,, hehe,, ale uz to ide ako tak.. DAkde som nasiel neoficialny Patch velky 150KB a po nom to uz nepada,, sranda.. a nepada ani pri OC systemu a system je max stabilny.. :wink:
Tak nam tu hod daky link na ten patch... nebud taky... ;)
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

Vymazane adminom kvoli warezu.
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

...hram za maga: zameranie destruction, restoration, blade a light armor. je to dost tazke na zaciatku. konecne som sa "regol" v mages guilde, tak musim nejake mocnejsie kuzla prikupit ;-)
Používateľov profilový obrázok
guess2k6
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 438
Dátum registrácie: Št 28. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Prešov (23)

Príspevok od používateľa guess2k6 »

hezky, grafika vyborna, hratelnost tiez, super hra :P konecne nieco poriadne :dj:
Desktop:MB: MSI K7n2 Delta, CPU: Athlon XP 2600+@3400+ + AC Copper Silent, Ram: PQI 2x512mb 400mhz, Gk: Inno3d GeForce 6600GT 500/1000@540/1120 + Zalman VF700AlCu, Zdroj: Delux 420W, DVD-RW: LG 4166B, HDD: Maxtor 80GB 7200ot., 19" LCD LG L194WT-SF
Laptop: Apple MacBook 13,3 Unibody Cpu: Intel Core2Duo 2Ghz, 2Gb DDR3, 160Gb 5400ot., GeForce 9400M
Používateľov profilový obrázok
Powell
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 65
Dátum registrácie: Št 15. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa Powell »

No ja si ho tiez zohnam ale zatial len napaleneho :) potom uvidim ci stoji za origos,som si i isty ze GOTHIC 3 bude ovela lepsi nez je teraz Obvilion,darmo chlapci z Piranha Bytes sa my javia ako lepsi.Dost my inak pripadne cudny ten boj, z pohladu oci je dost cudny,ten mec je prilis vysoko skutocnosti neviem ako by som sa ohanal s mecom ktory neviem kolko vazi a mam ho dobre ze nie na urovni oci,teda ten boj co som videl z videi ma moc neuchvatil viac sa my paci kdyz je to normal ako ma Gothic-tam ten boj je peckovy,len mozno trosku to zameranie ale ked sa clovek nauci tak bez problemov.I ked ide na obvilione prepnut na pohlad ako ma Gothic ale i tak ten boj bol dajaky cudny ta AI no neviem.
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Príspevok od používateľa kOsTi »

Powell napísal:No ja si ho tiez zohnam ale zatial len napaleneho :) potom uvidim ci stoji za origos,som si i isty ze GOTHIC 3 bude ovela lepsi nez je teraz Obvilion,darmo chlapci z Piranha Bytes sa my javia ako lepsi.Dost my inak pripadne cudny ten boj, z pohladu oci je dost cudny,ten mec je prilis vysoko skutocnosti neviem ako by som sa ohanal s mecom ktory neviem kolko vazi a mam ho dobre ze nie na urovni oci,teda ten boj co som videl z videi ma moc neuchvatil viac sa my paci kdyz je to normal ako ma Gothic-tam ten boj je peckovy,len mozno trosku to zameranie ale ked sa clovek nauci tak bez problemov.I ked ide na obvilione prepnut na pohlad ako ma Gothic ale i tak ten boj bol dajaky cudny ta AI no neviem.
no neviem preco sudis hru z nejakych videi co si neviem kde a kedy videl... radsej si zahraj hru a uvids ze boje su super. Mne osobne sa system bojov v Gothic (1 alebo aj 2) absolutne nepaci...
Používateľov profilový obrázok
Powell
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 65
Dátum registrácie: Št 15. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa Powell »

Tak ono to neboli hoc jake videa,boli normal Ingame takze s toho sa uz da nieco vyvodit,mne to len s toho videa vypadalo dajake cudne mozna to je fakt dobre.Vsak jasna vec zo ho vyskusam a potom uvidim.Skoda len ze autory dali dolu trocha nieco s tej grafiky neviem ci nejake spec.tiene ci co to bolo,ze vraj by to nezvadal ziadny dnesny HW ale zrejme to bola nejaka husta vecicka kedze to teda nemohli tak spravit ze OFF,ON ako ma napr.Fear Soft Shadows.

Návrat na "Hry a problémy s nimi"