Financny poblem resenie ?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: Financny poblem resenie ?

Príspevok od používateľa Scorp »

tak ale z miesta sa pohnúť vieš, aj keby si sa mal gúľať
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
643
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1210
Dátum registrácie: Št 15. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava - Dubravka

Re: Financny poblem resenie ?

Príspevok od používateľa 643 »

A kam sa mam pohnut podla teba? Ktora je ta prava destinacia?

na posledny prispevok sa neodpoveda cez citovat | Mirdis
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: Financny poblem resenie ?

Príspevok od používateľa galen »

skills? know-how? experience?

napis zoznam, nieco odporucime ...
ale viem ti na 98% garantovat, ze si mozes balit kufre a lucit sa so slovenskom ...
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
643
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1210
Dátum registrácie: Št 15. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava - Dubravka

Re: Financny poblem resenie ?

Príspevok od používateľa 643 »

Myslim si, ze by si mi nevedel odporucit lepsie ako mam, mozno nejaky solution architect, ale to ma zatial nelaka
Ano mimo SVK by som zarobil viac, asi ako vsetci, ale chce sa mi dceru a zenu stahovat? Chce sa mi tahat prec krpatu od starych rodicov? Nestoji mi to za to, radsej si budem splacat tu svoju klasicku hypo bez tej ulavy pre mladych a platit tu skvelu milionarsku dan...

a tusim sme uz dost OT, Mirdis sorry teda za citaciu citacii a MaceKx, netusim ako to mozes poriesit, jedine ak odporucit znamemu osobny bankrot, co ale tiez stoji nemale $$$
Používateľov profilový obrázok
KatjushaMan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 845
Dátum registrácie: Pi 10. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Praha/Prešov/Bratislava

Re: Financny poblem resenie ?

Príspevok od používateľa KatjushaMan »

problem je v zlom pochopeni prace mimo svk ja si osobne myslim ze radsej pojdem prec na mesiac dva a potom mesiac dva doma a bude viac s roddinou zenou a detmi ako ked mam chodi kazdy den do prace na 8-12 hodin a mam aj vac penazi aj vacsi klud
Spoiler: ukázať
PC1Procesor: AMD RYZEN 1700X @ 3820 MHz Základní deska: Asus ROG CROSSHAIR VI HERO AM4 Paměť:DDRAM4 2x8GB G-Skill 3650Mhz Grafická karta:Asus ROG GTX 980 Pevný disk:HDD Samsung SpinPoint F3, 1TB, HDD WD 350 GB Monitor1: DELL U2412M Monitor2: HP w2207
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: Financny poblem resenie ?

Príspevok od používateľa Scorp »

643 napísal:A kam sa mam pohnut podla teba? Ktora je ta prava destinacia?

na posledny prispevok sa neodpoveda cez citovat | Mirdis
Viedeň je hodne ok s platmi v IT, ak sa nechceš odkotúľať z BA
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
643
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1210
Dátum registrácie: Št 15. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava - Dubravka

Re: Financny poblem resenie ?

Príspevok od používateľa 643 »

Scorp, ano, vo viedni sa dostanes na 4-5k euro, ale poviem pravdu, nechce sa mi a nemcinu vidim ako problem, aj ked to tak nemusi byt a stacila by mi aj anglictina a casom sa nieco nalepi aj z tej nemciny... ale ako som povedal, nechce sa mi... zena na materskej, hypo, auta, atd... proste treba stabilny prijem a nie ist si vyskusat AT a ked to nevyjde, tak co, pojdem nas5 tam kde som bol, ze hello, inde mi to nevyslo, tak tu ma mate? Byt cerstvo po VS alebo aj pocas nej a nemat zavazky, tak preco nie, ale takto...

KatjushaMan, mas dieta? ak nie, tak si zober ze budes niekde v **** mesiac dva, ale skor dva .... a ked si odchadzal dieta nevedelo nic, prides domov, ze cafte a zistis, ze si zmeskal prve dvihnutie hlavy, prve posedenie, prve slovo, krok... nestoji to za to, nepoviem, keby mala 3-4 roky, tam uz taky progress nieje, ale nema, takze nie... A inak aku IT pracu mozem ist robit niekam na mesiac, dva a potom ist na mesiac, dva domov a byt este aj v pluse za ten mesiac, dva co nepracujem?

PS: radsej sup sem s radou pre MaceKx
Používateľov profilový obrázok
KatjushaMan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 845
Dátum registrácie: Pi 10. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Praha/Prešov/Bratislava

Re: Financny poblem resenie ?

Príspevok od používateľa KatjushaMan »

no ked je malinke to beriem a ja niesom moc uz v IT smerovany ja mam skor vyhliadky na fuskove roboty elektrika a podobne prides vezmes par tisic a ides dom poznam ludi co robia za 40€ na hodinu ale su experti v odbore porobia 2-3 mesiace za rok a tak su doma
Spoiler: ukázať
PC1Procesor: AMD RYZEN 1700X @ 3820 MHz Základní deska: Asus ROG CROSSHAIR VI HERO AM4 Paměť:DDRAM4 2x8GB G-Skill 3650Mhz Grafická karta:Asus ROG GTX 980 Pevný disk:HDD Samsung SpinPoint F3, 1TB, HDD WD 350 GB Monitor1: DELL U2412M Monitor2: HP w2207
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Re: Financny poblem resenie ?

Príspevok od používateľa Scorp »

643 napísal:A inak aku IT pracu mozem ist robit niekam na mesiac, dva a potom ist na mesiac, dva domov a byt este aj v pluse za ten mesiac, dva co nepracujem?
tip top DB/ERP konzultant? Ale to sa bije s "nechce sa mi" :)
ja by som kľudne spravil v robote, že dôjdem za vedúcim, chcem ísť na skúšku do nejakej rakúskej firmy, či ma pustí tam robiť koňa .)
Me like Pentium

Návrat na "Debata o všetkom"