CHLAPI ZMENME SVET

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: CHLAPI ZMENME SVET

Príspevok od používateľa Lithil »

Počuj, Woodstock je už za nami. Choď sa z toho vyspať.
1338180

Re: CHLAPI ZMENME SVET

Príspevok od používateľa 1338180 »

Ibaze ja som o Woodstocku nevedel a ani ma nezaujal.
1338180

Re: CHLAPI ZMENME SVET

Príspevok od používateľa 1338180 »

faugusztin jedine co berem je DMAE.. ginko, lecitin, ryby olej, sem tam si dam 5-HTP ale potom .. fuj :hysterical: no uvidime ci sa mi to podari. Ale hned to nebude.
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: CHLAPI ZMENME SVET

Príspevok od používateľa Snake »

ešte chvílu doublepostuj, a pôjdeš na nútený oddych, a pre mňa za mňa ťa pošlem na dva týždne do afriky. :rolleyes:





.
Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1474
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: CHLAPI ZMENME SVET

Príspevok od používateľa Sangala »

Obrázok

toto vlakno som si az teraz vsimol a zas ti odpoviem len

Obrázok
1338180

Re: CHLAPI ZMENME SVET

Príspevok od používateľa 1338180 »

co myslis ze zmenit zemegulu musi byt extremne tazke? NO JE! ale toho hadika medzi kockami si rad zahram, btw ja uz svoju vlajku na mesiaci mam, a pokial ide o tvoj post idem spat, dakujem, bolo to vyborne, naozaj!
mala kocka
vacsia kocka
...
...s
vykon z nuly na 100 za 3 seKUNDY, ale na vahe zialbohu :) ee
tiktik

je jano doma? ..Je .. ale vence uz vyniesli..

ale viem co tropim tak klud
QaQ yIQong
gn
Používateľov profilový obrázok
AmOK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1291
Dátum registrácie: Ut 25. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: CHLAPI ZMENME SVET

Príspevok od používateľa AmOK »

faugusztin napísal:Zli Americania vobec neposielaju dobrym Africanom skoro nic, vsak co je to za drobne nejake cca 3 miliardy dolarov rocne poslanych do Afriky, vsakze ? http://foreignassistance.gov/CountryIntro.aspx :facepalm:
Dlh USA je momentalne vyse 16 BILIONOV Dolarov, co je 88% HDP! Su v totalnych srackach a nezistne pomahaju celemu svetu milodarmi? :rolleyes:
Zabudol si este napisat, kolko bilionov z tej afriky rocne, cez rozne nadnarodne spolocnosti vycicaju. Ale chapem, to asi nikde na vladnom, goebelsackom webe nevisi..
faugusztin, takych dobrocinnych grafov ti vyrobi Nora Mojsejova za kybel, ked vytunelujes prosperujucu fabriku.. Pozri si tam Lybiu, donedavna krajinu bez dlhov, ktora urcite nepozadovala 1M, 3M a podobne srandisticke sumy. Oni nepotrebovali nic, len aby USA a zapad konecne zacal splacat dlhy za ropu!

Vieme o com su nadacie, dobrocinne spolky miliardarov, vzdelavacie programy... Naco to sem davas, info pre naivnych? :(
Na to ako USA chrania mier, demokraciu, bojuju proti teroristom a zakernym, prudko nakazlivym chorobam nam predsa stacia televizne noviny.. V politike sa aj na najvacsiu spinavost vzdy najde uctihodne pomenovanie. Peace & Security, Democracy, Human Rights, & Governance, Health, Education & Social Services, Economic Development, Environment, Humanitarian Assistance... Mohol by som poprekladat do realu, ale nemam ani najmensiu chut. Je mi z ich ojebavania a demagogie na grcanie a nenavidim tu krajinu rovnako, ako som za sociku nenavidel rusakov!
Je to obycajny, dobre prepocitany kseft, investicia do dalsej, este vacsej moci, nie pomoc.
Keby USA, OSN a WHO naozaj chceli, tak africanov davno neklati malaria a stalo by to zlomok tej financnej "pomoci"! Lenze to by tym ciernym zebrakom potom nemohli rocne prispievat v ramci zdravotnickej pomoci "lacnymi" antimalarikami..

Nechcem sa tu s nikym, kto ma iny nazor hadat. Moj je ten, ze kazdy narod ma pravo na slobodu a vlastnu cestu, pokial neohrozuje a neobmedzuje narod iny.
To, ze africania su lenivy a potrebuju demokraticke skolenie je blud. Pred prichodom belochov tam neboli ziadne hladomory, ani genocidy, lebo boli na sebe jednotlive kmene a kralovstva zavisle. Teraz su zavisly na peniazoch a milodaroch, lebo vsetko, co mali patri bielym miliardarom, zakladatelom dobrocinnych nadaci... Afrika bola koliska ludstva s bohatou historiou a dnes je z nej vdaka europanom stoka.
Snake napísal:ešte chvílu doublepostuj, a pôjdeš na nútený oddych, a pre mňa za mňa ťa pošlem na dva týždne do afriky. :rolleyes:
Mozno by to nebolo na skodu, aspon by mal info z miesta cinu, pripadne by tam prepasoval nejaku travu... :rofl:
Pardon, osivo. :red:
1338180

Re: CHLAPI ZMENME SVET

Príspevok od používateľa 1338180 »

nie info pre naivnych ja tu hladam cloveka ci niekomu neblikne a nevytvori masterweb...... ale ja viem jak na to ono to treba zacat od spodu tuna zo spodu. Ach moja hlava :facepalm: idem spat.
Používateľov profilový obrázok
643
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1210
Dátum registrácie: Št 15. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava - Dubravka

Re: CHLAPI ZMENME SVET

Príspevok od používateľa 643 »

1338180 by ma zaujimalo, preco si sa nevyjadril na to nase slovensko? [teraz nemyslim velkosti platov], co tak spravit web na pomoc pre slovensko? Myslim, ze pre NAS by netrebalo web o darovani financii na jedlo a spol, take weby/zbierky uz su. Skor by to chcelo nieco na odhalovanie/publikovani korupcie, rodinkarstva, podozrivych vyberovych konani, atd... Pripadne by bolo super spravit peticiu na zacatie vyplacania odmien za vytretie korupcie, rodinkarstva, podivnych statnych zakaziek a spol.... toto by bolo super...

a ano nevidime co ty, si asi kukal nejake Modre z Africkeho neba s Wilom a si si poplakal... ja nevravim, ze netreba pomahat, ale kolko ludi sa mozno aj realne snazilo pomoct romom na SVK a co z toho? nikto z nich sa nezmenil, lebo dostavaju pecene holuby do huby, a si na to zvykli, a ked im chces na to siahnut, tak ta supnu tito ich zachrancovia na EU sud a si skoncil... cize zacarovany kruh...
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: CHLAPI ZMENME SVET

Príspevok od používateľa faugusztin »

AmOK napísal:Naco to sem davas, info pre naivnych? :(
Kedze 1338180 chce silou mocou posielat par euro a dotlacit americanov aby davali par dolarov mesacne Afrike, tak tu toho naivneho asi mame, nemyslis ?
AmOK napísal:To, ze africania su lenivy a potrebuju demokraticke skolenie je blud. Pred prichodom belochov tam neboli ziadne hladomory, ani genocidy, lebo boli na sebe jednotlive kmene a kralovstva zavisle. Teraz su zavisly na peniazoch a milodaroch, lebo vsetko, co mali patri bielym miliardarom, zakladatelom dobrocinnych nadaci... Afrika bola koliska ludstva s bohatou historiou a dnes je z nej vdaka europanom stoka.
Jasne, vidime to na takom Zimbabwe... Skonfiskovali podu a vyhnali bielych farmarov, rozdali podu ciernym. A co sa deje odvtedy ? Hladomor sa opakuje kazdy rok.

Ale budiz, neberme taku krajinu ako Zimbabwe. Pozrime sa na stabilnu krajinu ako je Kena. V 2007 tam prehral kandidat o malo percent voci druhemu kandidatovi z ineho etnika. Vysledok? Okolo 1000 mrtvych a mnozstvo utecencov. Ale asi je to v Afrike normalne, riesit problemy nasilim ako je to bezne v Afrike.
Mimiik
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3037
Dátum registrácie: St 25. Jan, 2012, 21:07
Bydlisko: Kežmarok- Ľubica

Re: CHLAPI ZMENME SVET

Príspevok od používateľa Mimiik »

Snake napísal:Stazovat sa na vysku vyplaty sa vie kazdy slovak, maloktory slovak pre to nieco aj chce urobit, kazdy bude radsej p|covat kamosom a stazovat sa ze tento mesiac dostal o jeden stravac menej, aj ked nevie preco...

Sa potom necudujte ze tu je 90% ludi zavistlive ku... a nevedia prekusnut uspech druheho...

Nadavat a stazovat sa je lahke, zmenit to uz take lahke neni, mozte si za to sami.

Len poznamka od debilka so styrmi ciframi :)
Nic v zlom ale zvycajne ti so 4 ciframi nic nerobia pre to aby ten plat dostali :D manazeri, poslanci a pod. ;)
Intel i5 4670k 4.6ghz 1.22V, Corsair h100i, Asus Maximus VI Hero, Kingston Hyperx predator 2*4gb 2400mhz cl11 XMP, Kingston HyperX 3k SSD, ST Barracuda 2TB (ST2000DM001), Asus GTX670 DCUII 1307boost/7100 1.2V,Corsair HX650, NZXT Phantom 630, repro: Logitech Z-5500, PSP 3004 black nejaky FHD Asus 22" :D

Hero 4670k validator
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: CHLAPI ZMENME SVET

Príspevok od používateľa faugusztin »

Mimiik napísal:Nic v zlom ale zvycajne ti so 4 ciframi nic nerobia pre to aby ten plat dostali :D manazeri, poslanci a pod. ;)
Jasne ti manazeri dostavaju ten plat z dobrej vole, vsak ? :rolleyes:
Jay-T
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 73
Dátum registrácie: Ut 30. Nov, 2010, 19:46

Re: CHLAPI ZMENME SVET

Príspevok od používateľa Jay-T »

K tej Afrike...co myslis, preco je tam hladomor? Vies mi povedat kolko ludi ju obyvalo zhruba 200 rokov dozadu a kolko ju obyva teraz?

Vdaka zapadnej pomoci je tam ovela vacsi pocet obyvatelov ako je ta krajina kvoli jej podmienkam schopna uzivit (ci uz podne, klimaticke alebo aj dalsi vyznamny faktor - mentalita domaceho obyvatelstva). Hovori ti nieco pojem prirodzena regulacia?
Vies aka je miera porodnosti v Afrike a u nas na Slovensku?

Zobud sa prosim z tohto sna, cela Europa vratane Slovenska starne a vymiera (kolko Slovakov sa boji mat co i len jedno dieta v sucasnej ekonomickej situacii ktora tu panuje) zato pocet obyvatelov Afriky rastie obrovskym tempom, a ano, aj vdaka ockovaniam a humanitarnej pomoci. Cela Afrika sa radikalne islamizuje (Arabska jar), na tvojom mieste by som sa bal aby ta za tridsat rokov nepodrezaval niekto komu si zachranil zivot svojimi desiatimi eurami. Radsej si za tych desat euro chod kupit krabicku nabojov a zakop ich na zahrade, raz sa mozno zidu.

Nasa rasa a nasa kultura v dohladnej dobe (teda ty to este zazijes) strasne doplati na tu svoju ludskost, sucit a demokraciu...
Spoiler: ukázať
PC: Doska: MSI P67A-GD55, Procesor: Intel i5 2500K + Gelid Tranquillo rev. 2 RAM: 2x4GB Kingston HyperX Blu 1333Mhz DDR3 1333Mhz, HDD: 500GB WD Blue Sata II, GPU: Gigabite Radeon HD4890 1GB DDR5, Zdroj: Corsair TX 650, LCD: 24" LED Iiyama ProLite E2473HDS, Repro: Genius SP-HF2.0 1800A, Logitech Attack 3, TrackIR 5
Notebook: Lenovo X220, intel i5 @2500, 8GB Ram, 320 GB
Telefon: Samsung Galaxy S3
Renault Laguna II 2.0 IDE, 103kW
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: CHLAPI ZMENME SVET

Príspevok od používateľa Snake »

Mimiik napísal:Nic v zlom ale zvycajne ti so 4 ciframi nic nerobia pre to aby ten plat dostali :D manazeri, poslanci a pod. ;)
Presne tak, a presne o tomto hovorím, kto chce, zarobí, vždy sa dá zarobiť peniaze, akurát sa treba odlepiť od rite, a začať pre to aj niečo robiť, nie fňukať nad minimálkou ;)





.
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: CHLAPI ZMENME SVET

Príspevok od používateľa beardie »

Mimiik napísal:Nic v zlom ale zvycajne ti so 4 ciframi nic nerobia pre to aby ten plat dostali :D manazeri, poslanci a pod. ;)
velmi hlupy nazor...

Návrat na "Debata o všetkom"