Foto zlodeja auta

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Foto zlodeja auta

Príspevok od používateľa felipe25 »

Moj znamy si kupil ten bezdratovy set 4kamier za par eur.. Kedze chcel aby mu to nahravalo aj parkovisko pri podniku ktory vlastni, dal jednu na parkoviska. Polroka nic, az jedneho dna zaklopala mestska policia, ze ho niekto nahlasil, ze bez suhlasu ludi nahrava verejne priestranstvo. Kamera musela ist prec. Takze nielen ze sa take nieco neda pouzit ako dokaz, ale ani to clovek nesmie mat spustene...
Asi aj preto maju banky a pod kamery nastavene cisto len na steny, +max 1,5m chodnika... a aj to je asi ich pozemok...

Jedine co som si vsimol kamery nastavene na ludi su na pumpach /tam to ale vlastne cele CS../, alebo na dialniciach na tych "kovovych branach". Otazka je, ako ma moze snimat NDS ked nema suhlas, a preco ja potom nemozem snimat parkovisko pred blokom kde mam auto? :D
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Foto zlodeja auta

Príspevok od používateľa mp3turbo »

praveze naopak, verejne priestranstvo nahravat mozes prave preto lebo je verejne. No ale nevadi. Preto mas pri vstupe do kazdeho privatneho objektu nalepky a upozornenia na kamery - ak sa ti nepaci, nemusis tam vliezt. Ak tam vlezies, "davas tym suhlas a v plnej miere akceptujes" ze ta budu filmovat.

Videl som na toto pravny rozbor. Policajt musi strpiet ked ho pri vykone sluzby kamerujes lebo je osoba verejna.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Foto zlodeja auta

Príspevok od používateľa quicky »

mp3 ty ma raz budes obhajovat :good:
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Foto zlodeja auta

Príspevok od používateľa mp3turbo »

skor mam strach ze budem stat na opacnej strane barikady :)
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Foto zlodeja auta

Príspevok od používateľa quicky »

tak to vela stastie v buzeracii a super platu:)

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"