Prenos čísla - skúsenosti

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Jaccobinho
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ut 31. Aug, 2010, 16:38
Bydlisko: Zlaté Moravce

Re: Prenos čísla - skúsenosti

Príspevok od používateľa Jaccobinho »

Veď keď ti volajú z retenčného oddelenia a ponúknu paušál keď odchádzaš, tak stornovať žiadosť by ti mal Orange, nestalo sa tak? Ja mám skúsenosť, že to robia takto. Z O2 síce prišla žiadosť o prenos, ktorú som podával, ale keď mi volal Orange a dohodol som sa s nimi na lepších podmienkach, tak Orange žiadosť z O2 stornoval.
HP Pavilion dv6-2170ec
CPU: Intel Core i5-430M RAM: Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz HyperX VGA: nVidia GeForce GT 320M 1GB DDR3 HDD: WESTERN DIGITAL Scorpio Black 750GB 16MB cache @ 7200 rpm PAD: Logitech Cooling Pad N120 OS: Windows 7 Home Premium SK
Skinzone.sk customized skin
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6629
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: Prenos čísla - skúsenosti

Príspevok od používateľa hawkeye »

Jaccobinho napísal:Veď keď ti volajú z retenčného oddelenia a ponúknu paušál keď odchádzaš, tak stornovať žiadosť by ti mal Orange, nestalo sa tak? Ja mám skúsenosť, že to robia takto. Z O2 síce prišla žiadosť o prenos, ktorú som podával, ale keď mi volal Orange a dohodol som sa s nimi na lepších podmienkach, tak Orange žiadosť z O2 stornoval.
to by asi mohli ale vychcani Telekom mi dal docasne cislo a ze vraj to mi ostane aj ked sa prenos zrusi
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Prenos čísla - skúsenosti

Príspevok od používateľa faugusztin »

Ak si podpisal viazanost s Telekomom, tak tu uz nezrusis. To ked ja som odchadzal z Orange do Telekomu, tak mi tiez zavolali z Orange retencneho - ale prva vec ktoru som im povedal bolo ze uz mam ale viazanost v Telekome, a oni hned ze "Tak potom je to bezpredmetne.". Ak si sa upisal Telekomu na 2 roky, retencne Orangu s tym nic nespravi.
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6629
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: Prenos čísla - skúsenosti

Príspevok od používateľa hawkeye »

tak to bude asi rovnaky pripad..shit

predpokladam, ze to docasne cislo len tak nezrusia
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3760
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: Prenos čísla - skúsenosti

Príspevok od používateľa lezgy »

no prenasam web aj pevnu linku
web prebehol na prekvapenie uplne bez problemov, za telefonom mam cakat este + jeden mesiac, preco to amjuu takto riesene zatial neriesim, nemam na to chut
zatial ide vsetko az podozrivo hladko ak odmyslim diametralne odlisne info od telefonistu pred a po prenose webu
urcite ale nieco vymyslia
hawkeye napísal:je mozne odstupit od prenosu cisla, ked som to realizoval na pobocke?
Je nejaka moznost vypovedat to zo zakona? V Telekome mi tvrdia, ze nie iba ak by som to mal cez net a kuriera.

Orange sa zrazu spamatal a nukaju +/- rovnaky pausal o 7e menej co pri 2r je uz slusny peniaz
.
u mna zatial kliked nevolal nik a odchadza im celkom pekna suma, kolegovia mali o poliovcu mensie faktury a to im tie zderky vyvolavali durch,to ze mam aj vdaka tomuto foru navod ako na nich mi pomohlo zrejme :))
cize tipujem podla citacie ze sa urcite ozvu ? :)
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s

Návrat na "Debata o všetkom"