Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2332
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Xeigen »

Mal podobné problémy (octavia benzín), strata výkonu pri 90km, zdochnutie motora a nemožnosť naštartovať..., čistil som škrtiacu klapku a menil lambda sondu. Odvtedy pokoj.
Používateľov profilový obrázok
DankoPR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: Št 07. Feb, 2013, 20:25
Bydlisko: TN

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa DankoPR »

https://forum.autobazar.eu/peugeot-206- ... 67126.html
podobný problém... tým snímačom asi myslí snímač otáčok klukoveho hriadela... popravde nemám nejak chuť sa s tým naťahovať, objednám ho, vymením a uvidím... dnes som hýbal snáď všetkými káblami, pozrel ukostrenie, všetko sa zdalo OK, tak asi budem musieť ísť vylučovacou metodou na to...
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Snake »

Asnod napísal:Ma niekto odskusane runflaty? Rozmyslam nad nimi kedze v aute nemam rezervu, ma to nejaky vplyv na spotrebu?
lenze na runflaty musis mat TPMS, takze pozor na to





.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5517
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa SKiLEX »

rozmyslali sme nad nimi pri VW tourane 1.4tsi 110kw rv.2016, kedze mame 7miest tak na reservu pod podlahou uz nieje miesto

kazdy nas od toho odhovaral, ze to potom bucha, draha oprava pneu, drahe pneu.... tak som nakoniec z bazaru za stofku kupil dojazdovu rezervu s klucom a heverom, hodil do kufra, a je pokoj...
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa lacika »

https://www.autobazar.eu/citroen-c4-16- ... 33912.html

tu az prilis pasuje "i know that feel bro" :D ani zoxidovanu kapotu nevyreklamujes.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nevyreklamujes "oxidaciu", nevyreklamujes prevodovku, nevyreklamujes zjavne narusenu geometriu Q7, Snejki tvrdi ze tu ma chlapcov s hrdzavymi mikrovlnkami ci uz hjundaj alebo kija, tiez su v zaruke.




http://www.tipcars.com/magazin-zkusenos ... -2847.html
hladat clanok "AUDI Q7 ma vaznu vadu nechcu mi ho vymenit"
vsetci si pamatate Renauolt Scenik polepeny nalepkami "toto jebnute auto..." to bol tiez uplne spokojny klient noveho tragacu
byvaly generalny direktor zeleznic mal 760iL ktore vacsinou islo aj na dvanast valcov a nevedeli s tym pohnut


ebem ja tusim tie nove auta s ktorymi nemas problemy ... a ked mas tak ich s usmevom a uklonom vyriesia vzdy a zakazdym.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Snake »

j, mne tiez zacala hrdzaviet lista na kufri (hlinik, sak coby ne, jediny ktory nema anti koroznu ochranu), a tiez som na nich cumel jak chuj ze wtf? 12 rocna zaruka na prehrdzavenie znamena, ze kym tam nevopchas prst a nevyjde druhym koncom von, tak sa to nerata, a dokonca sa prst musi davat zvnutra von, nesmie to ist zvonka dnu....

akoze fakoff fakt...

lista zbrusena, na nu nahodeny alumetron, na nu primer a na nu novy lak - 100 evri aj s krabickou cigariet, a toto nezacne hrdzaviet uz nikdy...


hej, kolegov hjundaj teraz zaziva tecenie prevodovky (po vymene motora), tak sa teraz chlapci v autopalaci snazia hodit to na gufero prevodovky, za D+M prevodovky chcu tri stofky...

ne bohuzial, japonce to s antikoroziou nevedia, to je fakt, mozno teraz sa uz polepsili, ale neverim :)





.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

veselšia téma : že jaké nohy jeba nahodila... https://www.youtube.com/watch?v=IHqCOCxsNQg
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5517
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa SKiLEX »

snake co mas za auto?
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5188
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Chris »

A8 D3
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Sede. Strieborne. Grafitove. Sive. Jaaaaaaaaaj rumunečka, som sa zobudil ráno s rukú v trencloch a kompasom k oblohe až som sa čuduval.

Kto mate LED svetla, ako sa hreju ? Vobec / vyrazne viac ako klasicke halogeny ? Mate po X rokoch doskriabane predne plasty na svetlometoch ?
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5517
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa SKiLEX »

vobec, v zime to nema sancu roztopit namrazu na svetlach...

logan MCV rv. 2009, 110tis km - svetla ciste, nezahmlene, neposkrabane
hyundai i30cw rv.2012 50tis km - svetla nezahmlene, prave poskrabane od toho ako si nejaky rusky mladik sadol na kapotu...
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

diky.

Demontaz a montaz prevodovecky za 300 eura ? To mame zhruba tak 10 normohodin :) sakramentsky komplikovane auto !
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa lacika »

Nestretol sa niekto s tym.. zoberu mi auto na protihodnotu aj s moju paradnu prevodovku?
Ci oni chcu bezchybne auta?
Používateľov profilový obrázok
HaDeS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 755
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/#overclocking

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa HaDeS »

DankoPR napísal:Čaute hoši, pred dovolenkou ma auto (Peugeot 206 1.4 HDi rv2003) .....
len tak pre tu prcu kukni do svorkovnic na RJ. Random padanie do nudzoveho rezimu a zazracne znovuspojazdnenie som zazil na 207.
Diagnostika ukazovala na lambdu , skrtiacu klapku (bolo toho ovela viac ale len tieto dve si pamatam). Nakoniec to bol nejaky kondenz vo svorkovniciach, ktory skratoval jednotlive piny a podla toho random vyhadzovalo chybove hlasky. Doteraz netusim ako sa to tam mohlo tvorit ale po vytiahnuti kabla tam bola vzdy mlacka, konektory mokre od tekutiny, protikus zaoxidovany. Stacilo vyfukat a vysusit, vsetky hlasky zmizli a auto islo dalej.

Edit: tie priznaky co popisujes boli dost podobne
Workstation: dual E5-2698V4 GTX 2xTitan,
Slave 1-9:i7 5820k@4.2-4.45GHz
Slave 10-18:Ryzen 1700@3.7-3.9GHz,

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"