Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa HellAngel »

Preco taky kufor? Koli pohodliu, potom mam 2 psov, ktorych bravame v aute bezne na vylet. A nie su to civavy, jeden vlciak, druhy mensi jazvecik. Cize beriem aj tieto 2 duse do uvahy. Potom, ja chcem aby moja polovica bola co najblizsie detom, aby v pripade potreby bola hned poruke.
NB: Asus ROG Strix G16
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

podla mna jazvecik sa zmesti do kazdeho auta : http://img.blesk.cz/img/1/full/1878396- ... azilie.jpg
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6877
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

osobne si myslim ze nie je o com. uz si pevne rozhodnuty tak uz len najst dobry kus. cekuj aj cesky bazos a sauto.cz dost vela ponuk
hry- ps5
doma-HP probook
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> btw. nac ti taky velky kufor a tolko priestoru ?

Naco ti je pohodlne sedenie ked kukas 90% vozom cez strechu a vidis dopredu ze sa nieco deje ?
Naco ti je pohodlne nastupovanie ked nepadnes donutra jak do Hondy NSX a neskriabes sa jak na Kilimandzaro ked ides von ?
Naco su niekomu hodzinky Roleks na paprci, ked mu cas ukaze aj cibula z Mileticky alebo kazdy mobil ?
Naco ludia ziju v domoch ked sa s dvomi detmi, a aj tromi, da vyrast v trojizbovom bytiku na Dolnych Honoch ?
Naco ludia byvaju na Kramaroch ked sa da byvat aj na Dolnych Honoch ked sme uz pri tom ?
Naco mojmu fotrovi bola Ocktavia kombi, ked sa mu pancierove za nim iduce vozidlo zastavilo direkt na zadnych sedackach ? Stacilo by mu Clio ?
Naco by mu bol dalsi meter deformacnej plochy, ved pol roka v nemocnici zase neni az tak dlho ?
Naco ja kruizujem Bratislavu 99% sam v Sharane osem rokov ? Aby som sa dostal do roboty a do Teska ?
Naco su nam dvanastvalcove motory, naco existuju A8L ked nas vsetkych odvezie aj Skoda Fabia 1.0i aj hore kopcom aj dole kopcom ?
Naco su nam mobily za 900eur ?

Niektore otazky nemaju dobre odpovede. Niektore otazky nie su dobre.

S tym ceskym trhom : rozmyslal som ze to doporucim, avsak dnes je prihlasenie 105kW vehykla otazkou priblizne 750 az 800eur, neratal som presne na halier. Buduci februar ci marec padne do ucinnosti ten novy zakon o vehykloch teda poplatkoch a prihlasenie budes mat zrejme o kus lacnejsie, neviem nestudoval som to presne. Otazka je ci vies dovtedy vydrzat atd.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa HellAngel »

vydrzat isto vydrzim. to nie je vec ktoru idem riesit teraz hned. Nad cechami som rozmyslal, tam je tych inzeratov mrte viacej. Ja ratam, ze to budem realizovat skor pred pradzninami buduci rok, dovtedy nepotrebujem riesit vacsie auto
NB: Asus ROG Strix G16
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj tak dovtedy sa este dvesto veci zmeni, neboj nic ;)
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa HellAngel »

zhanam info skor o moznostiach ako to riesit na poslednu chvilu anemat cas na rozmyslenie. A potom , mousim o tom presvedcit aj velitela domacnosti :), ta si avensis velmi oblubila
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5188
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Chris »

ano , mas pravdu, na prevazanie bordelu :D :D
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa LordKJ »

no a k tomu velky dom nech ho mas kde skladovat
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa HellAngel »

dom uz je :)
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa warrior606 »

HellAngel napísal:zhanam info skor o moznostiach ako to riesit na poslednu chvilu anemat cas na rozmyslenie. A potom , mousim o tom presvedcit aj velitela domacnosti :), ta si avensis velmi oblubila
Neboj, sadne do toho cela vyplasena a po 5 minutach nebude chciet nic ine :) Ked som menil tourana za smax zene sa tiez nelubil ale po piatich minutach za volantom uz nechcela menit naspat :D

Neviem co vsetci riesite ci staci alebo nie. Ja mam jedno dieta a v zivote by som si nekupil nic mensie ako smax. Aut som uz vystriedal dost na aby som vedel co chcem. Keby to v irsku islo tak tiez mam asi voygera ale bohuzial ho financne neutiahnem co sa tyka poistky a cestnej dane :D Takze smax v diesli musi stacit.
ANONYM_a7

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Upratané OT preboha trocha súdnosti poprosím. Vďaka
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

skoda ze som tu nebol ked tu sudnost nebola :)




>> Ked som menil tourana za smax zene sa tiez nelubil ale po piatich minutach za volantom uz nechcela menit naspat :D

toto mi nieco pripomina... preklopenie Ocktavia->Galaxy bolo jednoduche, Ocktavia nemala klimu (prosim so sudnostou, to bol rok 1997/98), hačala mojka do Galaxie s klimou, otocila sa na parkovisku, ze ci moze ist na hlavnu cestu, reku co by si nemohla, ked to rozbijes tak to zaplatim (este to nebol moj voz, to bola akoze kupa auta). Tak som kvakal s predavajucim desat minut a mojka dojde naspak ze tu mas kluciky. Reku moja zle mi podavas, to su od Szkodovky. A ona ze presne tak to aj zostane. A ja ze teda nezostane, ze toto cervene je moje auto, hento male cervene (okctavia kombi) je tvoje auto. A ze ci ju ma po veceroch boliet hlava odteraz az do nekonecna. To sa uz predavajuci udrbaval "pripravim vam zmluvu". Reku choj moj, dobre. To bolo leto, august.

Ale mi pistalo srdco po Voyi. Nedalo sa vzdorovat, Vianoce su vjanoce a kedze ja som bol zavaleny robotou, tak reku pan brat hybaj tuto dukaty, tuto Brusel na mape, do letiska trafis a z Brusela donesies mi tuto ciernu vec. Zajtra hajde smer divoky zapad.

O dva dni bol naspak. Ze sa musime nejako rozdelit. Ak si moj trafil nieco po ceste delit sa nebudeme, platis to cele sam. Ze nech nejsom mudry a dojdem si dole vybrat. Reku dlho si bol na cestach, preskocilo ti ? Letim po schodoch po troch reku ten somar vyviedol nejaku kujovinu, skoro som mal strudlu v trenkach. Jasneze vyviedol, doniesol dva Voye [to uz citatelia pribehov vedia], ze ktory je moj aby som si urcil. Reku sto hromov ti do analu, musis cloveka naplasit aj ked netreba.

Zmocnil som sa koristi. Doma ze "moj co mame noveho". Ummmmghh reku nic moja. Ze co som teda jako uradoval s panom bratom. Reku len tak cigaretka poznas to. Odkedy ty fajcis ? A uz som bol nahrany. Ze ja nie, ale pan brat sa pokusa. A ze ma toho dost, ukaz co mas - bol jasny prikaz. Sucham nohami, sucham, reku nepocka to do jari ? Plamienky v ociach vraveli ze urcite nie. Tak reku zbohom, pod.

Zbehla dole, kuka ze mmmmm cierne. Reku strasna farba. Rozlapi dvierka ze fajne, bars fajne. Reku nebezpecna farba moja, pre deti vecer tma niekto nabura lebo nevidi do ciernej chapes. Malokrat ma v zivote pohlad uzemnil ze dalsie slova nebude treba. "Kluce". Jeden z najstrucnejsich a najstrasnejsich prikazov v zivote majitela vehykla. Reku ved mas svoje od domceku. Intonacia a ton reci sa menia - ze nie tie chcela. Achdohajzla zle je, reku zabudol som ich. Ze ci mi treba pošmátrať vo vačku. V trenkach mam vacsie prekvapenie, vačok nahaj tak. Dalsi pohlad, a uz isli kluce.

To bolo poslednych 5 minut co som vlastnil Voya. Odvtedy jazdim Galaxiu. Lepsie ako Felicia ktoru som jazdil ked stara mala Ocktaviu.
Toto ked mlady pocul, silno sa zabaval. Po prvej vikendovej jazde s deckami u neho doma ten isty scenar. Som sa smial silnejsie a dlhsie.

Silny plan ako sa dostat k 10rocnemu Voyu: kupim si 3rocne extradlhe Véčko od Hviezdy. Hadajte kto si ho u nas v rodine zasluzi viac ako ja !





>> Neviem co vsetci riesite ci staci alebo nie. Ja mam jedno dieta a v zivote by som si nekupil nic mensie ako smax.

moj clovek. Dve deti, sharan/smax/voy je minimum, narod si moze mysliet o rodinnych fabiach co len chce, mne je to fuk.






>> Keby to v irsku islo tak tiez mam asi voygera ale bohuzial ho financne neutiahnem co sa tyka poistky a cestnej dane

aky je rozdiel medzi 2.0d Smaksom a 2.5d Voyom ? Ved ten Smax je daleko vykonnejsi :) ci kilowatty nehraju rolu ?
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa HellAngel »

velky mobil, velke auto, nie nepotrebujem si nic dokazovat, mam skoro 190cm a polovicka sa tiez nestazuje. ale proste priestor v auto s rodinou riesit budem vzdy. Som rad ze sa najde par ludi co ma chapu.

v irsku je to od objemu nie?
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2235
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mirjak »

neviem do akej miery su euro ncap testy relevantne, ale prekvaplili ma 2* za ochranu vodica, mp3 neskusal si nahodou v reale? :D
http://euroncap.blob.core.windows.net/m ... trough.pdf

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"