Vsetky vtipy,srandicky sem - II

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
alle
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1729
Dátum registrácie: Št 30. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Príspevok od používateľa alle »

a nevies o niekom kto chce kupit pocitac?
b napisem kamosovi o aku masinu ide?
a atari 800xe
b hmm o tom som este nepocul dobre to je?
a jasneee uplna pecka atari kompy patria k najlepsim
b to ako vazne? napis cenu a nejake detaily ja to poslem kamosovi
a okey takze procesor to ma 1,77 mhz, ram 64 kb, 256 farebna graficka a ked je to prvy komu ponukam tak davam cenu 8000 za komplet cely vyhodne ne?
b ja sa do toho nevyznam ale potiahne to nejake novsie hry?
a jasneee skusal som bioshock a ked kus tak utiahne aj crysis
b no nesom technicky typ ale napisem to kamosovi a dam ti vediet
a okey
Komentar: Kupi nekupi? :D
:RLOL: tak to je ROFL proste pecka!
samozrejme lamer.cz :wink:
Používateľov profilový obrázok
Josifek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: Po 04. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Josifek »

Dufam ze to tu este nebolo :red:

1. Na pociatku vsetkeho bolo slovo a to slovo bolo z dvoch bajtov a viac nebolo nic.

2. I oddelil Boh jednotku od nul, a videl, ze to bolo dobre.

3. Boh povedal: "BuDte data."

4. Potom Boh povedal: "Nech sa data ulozia na svoje miesto." A vynasiel diskety, harddisky a CD-R.

5. A Boh povedal: "Nech su pocitace, aby bolo kam davat diskety, harddisky a CD-R." Stvoril pocitace a nazval ich "hardware", a oddelil software od hardware.

6. Software este nebol, ale Boh rychlo stvoril programy - velke aj male a povedal im: "ChoDte a mnozte sa a naplnte celu pamat!"

7. Ale zunovalo sa Bohu samemu vytvarat programy a povedal si: "Stvorim Programatora k svojmu obrazu, nech on vladne pocitacom, programom a datam." Stvoril Programatora a usadil ho v Pocitacovom centre, aby v nom pracoval. Zaviedol programatora k stromovej strukture a povedal: "V kazdom adresari mozes spustat programy, len z adresara WINDOWS nic nespustaj, lebo zomries."

8. Boh povedal: "Nie je dobre, keD je Programator sam, stvorim toho, kto bude obdivovat programatorsku pracu." I vzal od Programatora kost, v ktorej nebolo mozgu a stvoril to, co bude obdivovat Programatora. To dostalo meno Uzivatel. I sedeli pod nahym DOSom a nehanbili sa.

9. Ale Bill bol sikovnejsi ako vsetky ine zvierata, ktore Boh stvoril. Bill povedal Uzivatelovi: "Naozaj povedal Boh, aby ste nespustali ziadne programy?" A Uzivatel odpovedal: "V kazdom adresari mozeme spustat programy, ale v adresari WINDOWS nie, lebo zomrieme." I povedal Bill uzivatelovi: "Ako mozes nieco take hovorit, keD si to nevyskusal!? V ten den, keD spustite program z adresara WINDOWS, budete rovni Bohu, pretoze jednym tlacidlom mysi stvorite to, co budete chciet." I videl Uzivatel, ze ovocie Windows boli pastvou pre oci a hodne zavidenia, a pretoze akekolvek vedomosti boli od tejto chvile zbytocne, nainstaloval WINDOWS na svojom pocitaci. A povedal Programatorovi, ze je to dobre, a on si ho tiez nainstaloval.

10. A hneD isiel Programator hladat nove "drivery". Boh sa opytal: "Kam ides?" On odpovedal: "Idem hladat nove 'drivery', pretoze pod DOSom nie su." Boh sa opytal: "A kto ti povedal, ze potrebujes 'drivery'? Nespustil si nahodou programy z adresara WINDOWS?" Programator odpovedal: "Uzivatel, ktoreho si mi pridelil, si objednal programy pre WINDOWS, a preto som si aj ja nainstaloval WINDOWS." A povedal Boh Uzivatelovi: "Preco si to urobil?" Uzivatel odpovedal: "Bill ma naviedol."

11. A povedal Boh Billovi: "Pretoze si to urobil, budes naveky prekliaty medzi vsetkym, co sa hybe na zemi. A bude nepriatelstvo medzi tebou a Uzivatelom. Naveky ta bude Uzivatel nenavidiet, a ty mu budes predavat svoje WINDOWS."

12. A Uzivatelovi Boh povedal: "WINDOWS ta velmi sklamu a znicia tvoje zasoby, budes pouzivat zle programy a bez Programatora neurobis nic."

13. Programatorovi zase: "Pretoze si posluchol Uzivatela, nech su prekliate tvoje pocitace. Vznikne v nich vela chyb a virusov. V pote cela budes stale opravovat svoje programy."

14. I vyhnal ich z Pocitacoveho centra a vstup zabezpecil heslom.

15. General protection fault.
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Príspevok od používateľa kOsTi »

List uzivatelky:



Dobry den,
keD chcem skopirovat film na disketu, tak keD dam "vlozit", objavi sa mi hlaska, ze na disku A nie je dostatok miesta. Potom dam "vlozit zastupcu" a potom sa uz film na disketu vojde. Problem vsak nastane, ak ho chcem spustit na inom PC, pretoze sa mi objavi hlaska "zastupca nenajdeny", pritom v mojom pocitaci ten film z diskety normalne spustim. co s tym mozem urobit?


OdpoveD z hotline:


Vazena uzivatelka,


do Vasej kabelky nenapchate svoj kozuch. Listok s tym, ze kozuch mate v skrini, sa Vam vsak do kabelky vojde. Takze pokial ste doma a precitate si listok z kabelky, ze kozuch mate v skrini, tak si ho tam aj najdete. Horsie je to, ak ste u priatelky, vytiahnete listok z kabelky a precitate si, ze v skrini mate kozuch. V priatelkinej skrini mozete hladat kolko chcete, ten kozuch tam urcite nenajdete...

Este napoveda: Kabelka = disketa, kozuch = film, listok = zastupca, skrina = pocitac, mole v skrini = pocitacovy virus, sused v skrini = hacker, manzel vracajuci sa zo sluzobnej cesty a dobyvajuci sa do skrine = BSA (Business Software Alliance)...
Používateľov profilový obrázok
Tomax
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 598
Dátum registrácie: Št 08. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa Tomax »

Jeden dobry:

sestnastrocne dievca sa vrati domov a smutne oznami rodicom, ze je
tehotna.
Otec, rozzureni, nabije pistol a chce vediet, co je to za bastarda, ze ho
zabije. Dcera nato, ze je to slusny chlapik a postavi sa k tomu
zodpovedne.
Vtom zastane pred domom spickove auto a vystupi distingvovany mlady muz.
Pozdravi
rodinu, posadi sa pred rodicov dievcata, pozrie im do oci a hovori: 'Mal
som pomer s vasou dcerou, ale bohuzial moja rodina mi nedovoli zobrat si
ju.
Kedze som vazeny clovek, chcem niest nasledky za vzniknutu situaciu.
Nechcem nechat ani ju ani dieta v nedostatku, preto navrhujem nasledovne:
Ak sa narodi chlapec, na jeho ucet poslem milion euro a bude spravovat 5
pobociek predaja Alfa Romeo. Ak sa narodi dievca, dostane na ucet milion
euro a 10 salonovkrasy.
Keby vsak nestastnou nahodou dieta potratila.....'
Otec ho prerusi, polozi mu ruku na plece a hovori:
'tak ju pretiahnes znova, ziadny problem...
Spoiler: ukázať
AMD X6 1100T --4GB RAM -- AMD 6950 1GB --
Používateľov profilový obrázok
pakito
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 93
Dátum registrácie: Ne 30. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Banská Bystrica - Podlavice

Príspevok od používateľa pakito »

Sloboda znamená zodpovednosť
Používateľov profilový obrázok
S4ne
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 620
Dátum registrácie: Št 04. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Príspevok od používateľa S4ne »

smutne video o americanoch
MB: Asus M4A77TD CPU: AMD Athlon II X4 620+Scythe Ninja RAM: 2x2GB OCZ Gold 1600MHz VGA: Asus HD 4870 512MB+ACS1+120mm AC Fan HDD: Seagate 250GB PSU: Fortron 550W Black power
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Príspevok od používateľa kOsTi »

Používateľov profilový obrázok
bluedragon
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Ne 06. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa bluedragon »

A ako sa v praci vyjadrujete vy? :wink:
Obrázok

Home: ASUS P5K, C2D 4500@3,003 (AC), 2x1GB Corsair, ASUS HD3850 256MB 770/2000 (AC S1), Samsung 250GB, ASUS DRW-1814BL, BlueStorm 400W, TT Soprano, Logitech MX 3200, LCD Fujitsu Siemens X19, Sennheiser HD202
Mobile: IBM/Lenovo ThinkPad T61

Gugluj
Používateľov profilový obrázok
AstrAk
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Št 30. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Trnava/Bratislava

Príspevok od používateľa AstrAk »

Kosti mi to stihol zavriet skorej ako som to stihol doupravovat ako samostatnu temu :) tak sem na jeho odporucenie pridavam.

Vianocna zavislost ktora vas urcite chyti... http://www.ferryhalim.com/orisinal/g3/bells.htm
-moje high-score 906410
Prijemnu zabavu prajem
||MB: Gigabyte P35C-DS3R ||CPU: C2D E6550 @ 3,2 Ghz + TT V1 ||DDR2 2x 2GB OCZ DDR2 PC2-8500 Reaper HPC Edition || ||GPU: EVGA GTX 460 SC edition ||Case: Thermaltake Tsunami VA 3000 BWA, Noctua NF-S12-1200 ||PSU: Corsair HX520 EU||
||HDDs: 2xHitachi 160Gb - RAID 0, Seagate 7200.10 320 Gb ||DVD: Samsung SH-S203B
||
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

AstrAk napísal:-moje high-score 906410
Ehm, po chvilke nudy sa mi podarilo dosiahnut skóre 35 675 880 :D . Dokaz tu.

Edit: Hehe, takze dnes to bolo pre istotu uz 75 404 840. :lol: Tam hore to uz ide vazne lahko.
Používateľov profilový obrázok
r1z1ko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: St 06. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa r1z1ko »

Pre majitelov vodneho chladenia
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
r1z1ko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: St 06. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa r1z1ko »

Novy chladic od CoolerMaster

Kód: Vybrať všetko

http://img56.imageshack.us/img56/35/pict0010my0.jpg
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

Honda Accord v domino efekte :)
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

V Bratislave bol dnes spachany teroristicky utok. Na mesto zautocila teroristicka organizacia as-sita, jedna zo styroch hlavnych odnozi al-Qaidy. Ich hlavnou zbranou je doposial neidentifikovany biely prasok, ktory nasadili v obrovskom mnozstve. Vysledkom je ciastocny kolaps infrastruktur, obeti na zdravi a zivotoch zatial nie su zname. O vyvoji vas budeme informovat.
<b> :-D :-D :-D
as-sita = zima po arabsky :-)

Komentaø: I tak sa da povedat, ze v bratislave snezilo...

Lamer.cz
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

Typek kupuje noveho Harleye a dostane k nìmu i vazelinu, aby si, kdyz bude mokro, natøel chrom tou vazelinou a ze mu dele vydrzi. Parada, potìsil se a hned vyrazil na tom Harleyovi k frajerce pøedstavit se rodicum. Pøisel tam, dali mu super obìd, vsechno dobøe probiha, rodicum se nadìjny zet libi. Po moucniku mu frajerka øika: "Vis, u nas je to takovy zvyk hrat po velkym obìde hru, kdo prvni promluvi, ten musi umyt vsechno nadobi." No tak se typek zatne a je ticho. Ubìhne 5 minut, 10 minut, po 15-ti minutach uz se nudi, tak zacne pøed rodicema frajerku libat. Nic, ticho. Tak ji hodi na stul a poøadne ji vojede. Nic, ticho. Tak popadne i tchyni a taky ji poøadne vojede. Zase nic, stale ticho. Tak jde znudeny k oknu, koukne ven a vidi, ze bude prset. Tak ho napadne, ze by si mohl natøit tu motorku. Jde tedy k zidli, vytahne z bundy vazelinu a v tom se ozve otec : "Dobøe, dobøe, ja to umyju! "

dufam ze to netrebalo zcenzurovat ak hej tak sa predom ospravedlnujem :wink:
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel

Návrat na "Debata o všetkom"