ucet banka po 26.

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
gammaray
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 7123
Dátum registrácie: Po 23. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa gammaray »

Ja mam U konto a vyber z bankomatu akehokolvek a SMS o vybere mam zdarma, taktiez platba kartou SMS zdarma. Nemam ziadne poplatky za to. IB maju v pohode, ja som s tym spokojny, zatial ziaden problem.
ZOSTAVA CPU: AMD 5600x MB: GIGABYTE B550M AORUS PRO-P (rev. 1.0) Cooler CPU: SilentiumPC Fera 5 RAM: Crucial Ballistix Black 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL16 M.2 SSD NVME system: Samsung 980 1TB M.2 SSD NVME data: Samsung 980 1TB DVD RW: Samsung SH-S183A GPU: GeForce RTX™ 3070 GAMING OC 8G (rev. 2.0) PSU: CORSAIR RM750x PSU 750W 80+ Gold 2021 Monitor: LG 32GK850F CASE: Fractal Design Define Mini Headset: KOSS SB/45 Repro: Fluid Audio F5 Myš: Logitech G Pro Klávesnica: Corsair K68 RGB OS: Windows 10 Pro 64bit
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa killswitch »

ani som nevedel, ze appka take ma. vyzera to ale, ze to je nastavene na 60min: https://www.dropbox.com/s/1ofmp82ov85p8 ... 3.png?dl=0
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa beardie »

kOsTi napísal:oprava: v Unicredit su k "U konto" v zakladnom baliku SMS notifikacie o transakciach debetnymi kartami, za ostatne transakcie je poplatok 5c/SMS

zatial vyzera Unicredit najlepsie, len sa bojim ich IB, pocul som ze dost sux, ma niekto skusenosti?

btw, z push notifikacie z mobilnej appky mBank su okamzite a ku kazdej transakcii (platba kartou, vyber z bankomatu atd.)?
mozno na prvy pohlad neprehladny, ale ma to asi 15x viac funkcii ako cela mbank dohromady
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa LordKJ »

no to neviem, ze ci ma viac funkcii

... ale neviem ci sa mbank IB da prekonat v neprehladnosti, ale hlavne, ze dostavas odznaky!
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa Leon »

inak pozerám teraz na SLSP a tá má SMS notifikácie na Osobný účet zadarmo ?

https://www.slsp.sk/sk/ludia/elektronic ... sms-sluzby
Služba SMS zahŕňa
  • notifikáciu pri pohybe na účte, pri platbe kartou a výbere hotovosti z bankomatu nad 20 €
  • notifikáciu pri nezrealizovaných platbách
  • SMS kľúč
Cena služby
  • bez poplatku pre Osobný účet, Osobný účet Mladý,Osobný účet Študent a Osobný účet Exclusive
.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa LordKJ »

nad 20e, premium verzia 50centov/mesiac
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa Leon »

j čital som,... myslel som ale že sú spoplatnené úplne.

Tak potom ak človek spraví 100 eur platbu kartou a 1 pravidelnú platbu (inkaso, paušal, trvalý príkaz, atď) tak má účet len za 3 eurá mesačne aj s SMS notifikáciami zadarmo. To snáď už nikoho nezabije nie? :D Aspoň teda pracujúceho.
.
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa felipe25 »

iP 6S vyuzivam,ale neviem si predstavit, zeby som mal vkuse zapnute mobilne data - naco? ved je to taky zrut baterky, ze co hodina, to 10% dole :D

ak potrebujem ano, ale kvoli notify emailom z banky byt nonstop na emaile - wtf?


Kosti: poopravim Ta:
"ak isto pri vybere z bankomatu v cudzine (v cudzej mene) bol clovek hned infromovany o tom kolko EUR to stiahlo s vymennym kurzom banky."

to nieje pravda uplne.. to je len v dany den, kolko je to eur.. zauctuje sa to az o par dni neskor, a kurz moze byt iny - az vtedy ti to realne stiahne peniaze z uctu.
priklad: v pondelok vyberies 3000HUF, napise, ze ti to stiahlo 9,42€ (to je len blokacia).. kurz sa zasadne zmeni po zmetkoch v HU vlade, a v stredu ti stiahnu z uctu 8,20€ napr.. :)

toto sa mi osobne nepaci, ale co uz. uz som dvakrat mal problemy, pri posielani "cudzej sumy" cez sepa -napr, posielal som do CZK 20 000CZK(kedze platba cez sepa je free, a nestoji 10-20€ ako ina zahranicna..) lenze, kym som v den prevode skontroloval kurz banky prijimatela, a nieco aj pridal, aby prislo viac ako 20 000CZK, kurz sa tak zmenil, ze prijimatelovi doslo len 19 880CZK... Tu sa to ale da aj chapat, kedze ceska banka tie peniaze realne dostane az neskor. Ale ked vyberiem z bankomatu v zahranici, moja banka ich "stahuje" hned, takze by ich mala prepocitavat aj kurzom daneho dna, a nie dna zauctovania.. :)
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa LordKJ »

vidis a ja si zas neviem predstavit pouzivat smartphone bez toho aby som mal nonstop pripojenie na net, ale to bude tym, ze prioritna komunikacia mi ide cez mail/IM a teda vobec netelefonujem ked sa tomu da vyhnut.

ale tak mas aspon mierny odhad z sms, ze kolko ti +- stiahnu, a ak sa nieco extra neudeje tak sa ten kurz velmi nepohne
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa felipe25 »

jj, chapem.

mne ale skor SMS vyhovuju preto, lebo vzdy viem, co sa na ucte deje /prijmy mi ale az tak nevadia, niesom odkazany na cakanie na vyplatu/. skor potrebujem vydavky, a nejaku ochranu voci zneuzitiu. mbank nemala nikdy online notifikacie,a ked to za roky nedala, neda ani teraz.
takze, aj kvoli tomu sa budem musiet pozriet po inych kamennych bankach.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa killswitch »

paranoik si vzdy moze zakupit v mbank za 1.30 eur 30 smsiek.
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10047
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa stiv »

Alebo zmenit banku za nieco, kde to povazuju za samozrejmost.

A suhlasim s felipem. Smsky o pohybe su dobra vec. Hned viem kedy pridu peniaze, a ked ma niekto vykradne tak to tiez hned budem vediet a mozem zablokovat kartu skor ako niekto vyberie denny limit.
.
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa kOsTi »

tiez mam stale zapnute data, ale sms su sms... tak isto dojdu v zahranici, kde zvycajne data zapnute nemam.

felipe, tie sms s prevodom na EUR som myslel skor informacne, kolko je to +-, nie ze by som to bral na cent presne kolko to bude vo vysledku stiahnute
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa killswitch »

stiv napísal:Alebo zmenit banku za nieco, kde to povazuju za samozrejmost.
ktora ze to ma banka ako samozrejmost a zaplatis tam menej bez dalsich x podmienok?
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa Leon »

napr hore sme sa o tom bavili
.

Návrat na "Debata o všetkom"