Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5192
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Chris »

veru veru uz aj ja mam v skrini pripraveny Honda MTF :D
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

http://www.topspeed.sk/takto-skoncili-c ... n=homepage

take neskutocne plytvanie :( je totalne nepodstatne aka znacka je tam, su to kompletne funkcne auta a najhorsia moznost je ich zosrotovat. Nepredstavitelne naklady, nepredstavitelne zbytocna dalsia zataz na zivotne prostredie, nie som si ani trosku isty ci znizenie tychto aut je VHODNEJSIE A LEPSIE spolu so vsetkym okolo toho, teda napriklad vyrobou novych aut kedze ti ludia ktorych auta tam stoja na niecom asi chceu vrndzat a bicykel to nebude...

zasrate velryby a tucniaky

toto je cele zle. V diskusii spravne zaznelo ze by tie masiny mali ist rozpalit aspon na diely. Neviem si to sice dost dobre predstavit, ale je tam superkvantum pouzitelnych dielov. Firma by ich mohla predavat vo svojej servisnej sieti, ved uz daaaaavno maju X diely. Mnohe sa daju prisposobit, napriklad take turba... do inych modelov, motorov.


Jaaaaaaaaj doriti srdce boli ako sa hrame na ekologiu.

Ja byt na "ich mieste", tak polovicku z nich potajme vyveziem do Brazilie a Latinskej Ameriky a tam budu skakat tristo metrov od radosti lebo tieto masiny su desatkrat lepsie nez to co tam maju.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mirjak »

veru, samsung sa drbka s repasom vybuchujuceho mobilu a tito len tak zosrotuju cela auta aj s autoradiom (osobne tomu neverim, isto to vykuchaju)
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10050
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stiv »

Ja som cital, ze sa budu dalej predavat iba sa caka na nejake rozhodnutie. (necital som clanok)
.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

verim tomu ze by ich radi na lodi previezli na druhu stranu oceanu... urcite lacnejsie nez zosrotovat.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5192
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Chris »

ak by bol daky passat, combi , DSG zanonvny za 1000e zoberem :D
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5710
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Jednoduska »

je to tam rozpisane preco nie do EU a preco nie rozobrat atd. tie firmy pozeraju na veci v inom meritku ako my... ale hej suhlasim, sam nechcem traktor ale kludne by som nieco take kupil za polovicnu cenu. pfff. aj 3.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

jasne, do EU bude prieser... Latinska Amerika by privitala s rozkrocenou narucou. India, emisne normy hej ? Cinsko. Kolko je takychto krajin...

hocico je lepsie nez zosrotovat fungujuce vozy. Aj ked sa nepredaju cele ako auta, ked sa len rozoberu na suciastky aj ked sa pouzije len polovica.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6883
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

len dalsi hlupy clanok aby ludia sanovali a zacali zase chudatka VW kupovat.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5710
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Jednoduska »

? Co je na tom clanku hlupe konkretne? :D

tu hovorime ako ludia ktori nemaju radi zbytocny odpad, zbytocnu robotu atd. je jedno ci to je VW aleboco, ide o princip....
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mirjak »

nech to supnu na Kubu, ani nie je daleko, im sa to zide a zdovodnit sa to da aj ako skryty boj proti bolsevikom :D
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

na Kube na to nemaju a este dlho mat nebudu. Vymenny kurz si videl volakedy ? :)



>> len dalsi hlupy clanok aby ludia sanovali a zacali zase chudatka VW kupovat.

mmmmm ne. Ani trochu. Dobre vies ze mi niektore automobilove znacky nie su uplne po srsti, ale zase tutok prrrr. Teraz sa vykakame na to kto podvadzal a nepodvadzal (vsetci a uz od Euro4), kto viac a kto menej, kto si moze dovolit a nemoze dovolit pokuty a podobne blbiny - tu ide o to ze my ako civilizacia vynalozime nesmierne usilie na zlikvidovanie tychto "hnusnych zlych veci" a ich nahradenie INYMI PRINCIPIALNE ROVNAKYMI VECAMI co nesmierne dobre padne hlavne tomu skurwenemu zivotnemu prostrediu o ktore vsetkym ide predovsetkym v prvom rade a ktoreho vsetci maju plne huby.

Ze ?
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa quicky »

to je taka ista blbost ako napr colnici, ktori "spalia" nekonecne vela oblecenia lebo faky(smrrrrrrrrt), pritom by to mohli ucelne vyucit napr v detskych domovoch, socialne slabsi atd...sak to spalime lebo sak co sranda nikto to nepotrebuje
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12349
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa HellAngel »

ano palia, ale len pred kamerou. Suhlasim ale, ze takto zabaveny tovar by mal putovat na nieco uzitocnejsie.
Raz som o tom pozeral, ze jeden z dovodou preco taketo oblecenie neputuje dalej, je aj jeho pripadna skodlivost, respektive neexistujuce zaznamy z coho sa material realne sklada. O tom ze skoro vsetko je z ciny, tu sa to len bali do patricnych obalov a dava sa tomu peciatka radsej pomlcim.
Ale spet k autam. Je to nehorazna blbost ich likvidovat, jednak su to plne funkcne kusy, nelisiace sa od dnesnych predavajucich vozov, akurat tie nove odrbavaju inac na emisiach ako tie stare. A potom co pise Turbo, vacsia zatiaz, niekolko nasobne vacisa zataz bude pre zivotne prestredie ich likvidacia, ako keby kazde jedno auto najazdilo 500 000km
NB: Asus ROG Strix G16
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7784
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa LordKJ »

k colnikom, nie vzdy vsetko palia
https://www.financnasprava.sk/sk/pre-me ... -ponuka-na
Okrem zničenia takéhoto tovaru však príslušný zákon pripúšťa i bezodplatné darovanie na humanitárne účely, ak to povaha a charakter tovaru umožňuj

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"