Nové presúvadlo 15 000e - Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

2hu gen s remenom a 16 ventilom - ako pise molnart ten bez porblémových častí.Viem o problémoch prvých TSI tento nimi netrpí ;) a molnart dobre píše ten novší ma 110 HP, starší mal menej (nie o moc ale o to nejde, daju sa podľa toho tie enginády pekne rozoznať ).

mam ale pocit že si označenie celkom netrafil spýtam sa na číslo známeho, viem že sme to riešili dosť dlho no nepamatam si presne nakolko ma ubezpečil že tá motorizácia je v poriadku
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa HellAngel »

velkostne ti ta ibaza vyhovuje? nie je vnutorne mensia ako Elyse? Ja som sedel v leone a prislo mi ze to auto je interierovo dostu uzke. Co srpacovanie interieru s porovnanim pezotu?
NB: Asus ROG Strix G16
ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

samozrejme ze je to mensie ako elyse ale bacha, v predu nie. V predu je to podstatnejšie lepšie, respektíve nie je pocit nedostatotku priestour. Spracovanie interiéru je na úplne inej úrovni... dokonca ako kde mäkký plast, čo je pri Bčku skôr rarita.. elyse je na kompletku tvrdy plast.

v zadu je dost malo miesta, sam za seba si nesadnem. Odmietam však platiť za to, aby sa niekto cítil pohodlne vzadu ;) dôležitejšie ke pohodlie v predu, a tam je to next level.
Používateľov profilový obrázok
Shairachaz
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1858
Dátum registrácie: Ut 11. Mar, 2014, 12:04
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa Shairachaz »

Broslowski napísal:všetky potrebné info mám o STčku vďaka :) (kamoš bral leon cupru combi (45 000e lol :D ) a je celkom fanatik do týchto seatov, dosť info mi pozisťoval - sám si cupru kupoval na základe info od vW guys ) dovolím si tvrdiť že už o tom auto viem všetko. Vzhľadom na zistené viem, že mi bude vyhovovať. Respektíve že za svoje peniaze dostanem skutočne maximum

peugeot je uz mimo hry skrz ich archaické financovanie ..
V tom prípade :good: Za mňa učite radšej Ibizu ST ako 301/Elyse. Som zvedavý jak dopadneš :)
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Diki. Tiež som zvedavý :D momentálne trpím so zubkom a čakám na zabratie liekov, keď sa dostanem z tohto pekla, hneď ideme za predajcom poriešiť ditejls
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4571
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa scream »

No ... jak som pisal na predoslej strane... ak uz male auto aspon nech je s nim zabava... Sedel si uz v swifte? Ak nie skus, mne sa tam sedelo dobre aj vzadu s mojimi proporciami.

Swift sport 1.6 100kW 6kvalt, 14290E alebo 5 dverak tiez pod 15... Mas spolahlivu atmosferu, dobru spotrebu a pocket rocket v plnej vybave... 0-100 8,7s

Vybava je velmi slusna ale nema to velky farebny display. Zato to ma napr. :

metaliza
17" elektrony
bezklucovy start
autoklima
vyhrev sedadiel, spatakov + sklapanie
tempomat
Xenony
hmlovky
http://www.suzuki.sk/automobily/auto/su ... ovy/vybava
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

naj kamos ma swift sport :) je to bombis auto ale nechcem mat rovnake ako on + swift ma smiesny kufor a strasne malo miesta v zadu, o dost menej ako ibiza. Jo a nema ziaden infoenter. asi ma urcite rozbije ked sa budeme pretekat ale to mi je jedno :D
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5704
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Swift sport je poslednu realny hot hatch !

teda, posledny dostupny hot hatch. Broslo, chod to aspon skusit, podla mna ked z toho vystupis budes smutne plakat ze preco som to robil, teraz ine nechcem :D

Ozaj, skus! nechapem ze to nikoho nenapadlo skor to odporucit. ak ta Ibiza je super ozaj dobra ponuka. ale swift sport je BALADA! boze....

EDIT: prave vidim tvoju odpoved...skoda :smutny:

Inac nieje to s chlami tak ze ked maju rovnaku vec tak si este hrdi lebo su obaja vlastne super rovnako mudri? :D to len zeny sa hadaju za rovnake tricko :D
ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Suhlasim ze swift je balada tak to drzi na ceste jak sproste a vyzera to megadobre. Pocket rocket doslova, je to však podstatne menej praktické auto.

hlavný rozdiel je, že on vyslovene chcel hot hatch, ja ho nechcem, respektíve nepotrebujem. Ja sa vybúrim na forze pretekat sa nepotrebujem. ale tak ked uz bude 110 konikov hadam aj na to pride po zabehu :hysterical: veď bago ho ma toť z fóra MBG ;)
Používateľov profilový obrázok
avixe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1575
Dátum registrácie: So 22. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa avixe »

podla technickych udajov by si mal mat 105hp ak sa nemylim, ale bola taka kauza ze ked to nechali merat tak namerali tusim 117 a vraj vw to koli niecomu konkretnemu uvadzalo ze menej.. skusim najst clanok o tom
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa mp3turbo »

s chlapmi je to tak, ze ked moja zena zavola ktorymkolvek siestim mojim kamaratom, vsetkych sest z nich potvrdi ze som u nich celu noc spal.
Minule normalne vysluch, policajne metody, cross-check dala dvoch do konfery, ze Kozlo pocuvaj Haťo hovori ze moj stary chrapal u neho a ty hovoris ze chrapal u teba, tak ma dohajzla neserte. Kozlo inštantne vymekol jak sáčková polievka z Teska ze "tak vlastne u mna spal noc predtym", pol sekundu ticho a potom hurikan deviateho stupna od starej ze ich obidvoch roztrha v zuboch ked ich nabuduce uvidi lebo noc dozadu som spal doma pri nej :)

Takto to generalne posrat za dve sekundy, howada.



Takze nakoniec kupujes Jettu MiniMicro tak ako som ti napisal... neviem otvorit toten subor z Microsoft OneDrive čičoviny, co tam mas aku vybavu ?
Naposledy upravil/-a mp3turbo v St 01. Feb, 2017, 11:26, upravené celkom 1 krát.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4571
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa scream »

No kufor ano 292l vs 211l v swifte je rozdiel... ale aj jedno je male aj druhe je male.... nema to sice tu infokeketinu ale zas to ma ovladanie vsetkeho z volantu... s tym sedenim vzadu v swifte nesuhlasim, v 5 dveraku bolo miesta ozaj hooodne.

Ja by som sa cestou na parkovisko k swiftu velmi tesil, tu ibizu by som bral asi bez emocii. Resp. swift by splnal aspon malu cast z toho chlapcenskeho sna. A 14 000 nie je malo penazi, mozno posledna moznost ako si za mlada dopriat nieco menej sterilne/rozumne a napriek tomu vyhovujuce :)

If you don't look back at your car after you park it, you've bought the wrong car! ;)
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa lacika »

ani ja si v citroene za seba nesadnem.. ale to bude asi tym, ze mam 190cm :D
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5704
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Broslo myslim dal dobre argumenty, ved sedel v oboch tak vie porovnat najlepsie, objem kufra v litroch to je nula hodnota.

Tato tema robi vela slamastiky lebo zasa brazdim vody internetu a pozeram ako si dovolit swift sport v ramci mojho rozpoctu....
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa lacika »

twingo RS nebude? :D

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"