LAN-párty (spojená s SVK-OC-CH) 9.-11.1. 2009 - diskusia

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: LAN-párty (spojená s SVK-OC-CH) 9.-11.1. 2009 - diskusia

Príspevok od používateľa GABO »

Pekný komentár od pána A2C:

no my sme tie problémy mali stále to je pravda,či už s rozsypaným winom alebo extrémne sa prehrievajúcou doskou, tak isto aj to CCC sme zabudli odinštalovať a tak to monitorovanie nám po prvom teste grafiku vrátilo do def. stavu. s CPU sme problémy väčšinou nemali a dokázali sme botovať aj s 1,76V a 4,7GHz, u nás však problémom bolo že nám asi 7 hodín nešiel spustiť 3Dmark a navyše naše pamäte nešli nad 1300MHz a ak nedostali def. napätie 2V tak odmietali pracovať úplne. avšak akciu hodnotím kladne.
teda až na zopár výnimiek ktoré tvorili niektorý z organizátorov ktorý si myslia že kto okamžite pri prvom zasadnutí za Core i7 dokáže všetko nastaviť za 5min je neschopný OCer. v každom prípade ceny
čo boli určené pre prvú trojku sa čiastočne rozdali v tombole a veľká časť sa prepadla organizátorom do vrecka. toto som písal aj na PC.sk ale keďže by to mohlo poškodzovať ich dobré meno tak mi boli všetky posty zmazané čo zas svedčí o objektívnosti PC.sk
ak sa niekto pýta ako o tom viem tak len môžem konštatovať že pred nezhodami s vedením som patril k realizačnému tímu tejto akcie
a tak presne viem koľko sponzori nato vyčlenili hw a koľko sa nám dostalo
a moja reakcia na pána A2C, ktorý týmto komentárom u mňa ako človek a jedinec skončil...návšteva u lekára by prospela.
Ďakujeme všetkým zúčastneným za účasť ako tímom zo Slovenska tak aj z Českej republiky. Akcia sa naozaj vydarila, ale stoji za nou neskutocne mnozstvo roboty a priprav.

Zaroven by som chcel ako zakladatel pretakovanie.sk verejne ospravedlnit za kiks so sutaznou trofejou. Ta poputuje vitaznemu timu priamo domov. Kiks nastal tak, ze sami sme tomu neverili a osobne som nevedel ci sa mam smiat, alebo plakat. Takze este raz prepacte...

Druhou poznamkou je uzivatel A2C na ktoreho tymto podavame trestne oznamenie za poskodzovanie dobreho mena a nahradu sposobenej skody. Akcia bola pod drobnohladom ludi z Gigabyte, Kingstone a Intelu...(boli priamo na akcii) - ze sa A2C myli a chce len skodit svedci aj to, ze si sam na konci sutaze dohovoril s panom s Giagbytu odobratie poskodenej UD5 dosky. A2C bol bodkou v organizacii (zaciatok vybavovania LN2 v Linde Gas) a bol z redakcie prepustený prave kvoli podobnym zalezitostiam ake previedol v tychto komentaroch.

Nie je problem si v GB, Kingstone, Intel overit co prislo a co odislo.

A nakoniec je naozaj mozne ze akcia bude stratova to znamena ze sponzori nepokryju nase vydaje.

Nakoniec pre usporiadatelov zostali tricka, nejake batohy 2x, noctua chladice a ventilatory (tie sa pouziju na dalsie akcie, resp. na ine ucely), par reklamnych predmetov. Kto tam bol a videl co vsetko bolo v tombole, kolko bolo zucastnenych urcite pochopil kolko toho na rozdavanie bolo.

Pre redakciu este ostal jeden Odin zdroj, zakladna doska a grafika - pre redaktora. Myslim ze za tie mesiace usporiadania a casu je to pekna odmena na ktorej sa bude pracovat a pisat a testovat.

Panovi A2C sa nebudem vyhrazat, ale naozaj nemam rad ak niekto kazi meno projektu, ktory sa roky vyvijal a o ktory sa starame vzorne. Drzim mu tiez palce aby uz konecne rozbehol aspon main page z jeho dlho pripravovaneho projektu.

Ono je to vlastne aj o tom ze niekto ma plnu pusu reci pride zoberie veci (resp. vsetko co sa da zo sutazneho stola) a odide a niekto na tom pracoval niekolko mesiacov, pumpoval do toho z polovice aj vlastne prostriedky, dal do toho vsetko. Slovak je cudny clovek bud je OK a sice ma aj plnu pusu reci ale sa aj cini, ale su tu aj taki ktori maju plnu pusu reci a ked pride na pracu tak zalezu do zimnneho brlohu...

A2C ma teda na krku trestné oznámenie ..... naozaj nevieš do akého velikého hniezda si teraz pichol...beriem si to pod palec priamo ja a kto ma pozná vie čo bude nasledovať. Buď teda si ako zakladateľ pretaktovanie.sk prosím verejné ospravedlnenie za klamstvá čo si napísal, alebo to teda pôjde po zlom.
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
l0k2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1230
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Re: LAN-párty (spojená s SVK-OC-CH) 9.-11.1. 2009 - diskusia

Príspevok od používateľa l0k2 »

Trosku som pozabudol ze tento topic je viac frekventovany, tak prispievam este raz sem. :)
Chcel by som pochvalit kazdeho z organizatorov (ukecaneho rp, pracoviteho bikera, cable guy jerryho, snakea, baga,prizerajuceho smooxa/miskaaa/,a dalsich..) za skvele plnenie si svojich povinnosti pocas priebehu akcie. Obohatit akciu dusikovou exibiciou, vedomostnou sutazou, sutazou v hrani hier, tombolou len prispelo a vylepsilo cely projekt. Lanka vdaka dobrej priprave a organizacii dopadla tak, ze kazdy odchadzal domov maximalne vyhratý a moze minimalne na mesiac nechat vypnuty pc a venovat sa priatelke a pod.. ;)

Celkovo mam pozitivny dojem z prijemne straveneho víkendu a rozhodne ocakavam ze do roka a do dna sa o5 vidime.
:good:

PS: akurat trosku zamrzi, ze sa clovek musi zo zahranicnych for docitat o slovenskej mentalite :-(
sentimentálna spomienka - valid cpu
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: LAN-párty (spojená s SVK-OC-CH) 9.-11.1. 2009 - diskusia

Príspevok od používateľa crux2005 »

Nejspíš vás už napadlo, že chybí číslo jedna. To měl mít původně PC.sk tým, ale bohužel nedorazili oba jeho členové, ale jen crux2005. Ten nakonec zůstal sám, soutěže se neúčastnil, ale taktovat zkoušel jen tak pro radost, i když jen se vzduchem.
to nie je pravda, ja som bol "náhrada" za tím BeiX (paleeho, bei), ktorí žiaľ neprišli...
dozvedel som sa to len v ten deň o 9 niečo a preto som mal v podstate "veľké nič"
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
Reinok
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: Št 20. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Senec

Re: LAN-párty (spojená s SVK-OC-CH) 9.-11.1. 2009 - diskusia

Príspevok od používateľa Reinok »

Aj tak to vypadá že najväčší úspech zožal Crux2005, veď si mal druhý najlepší výsledok vo Vantagy, a to so vzduchom.
Tie české komentáre k tvojemu chladiču nemajú chybu: ,,Ten se snad točil 10 000otáček za minutu :D

Crux cenu by som dal tebe...fakt si ukázal že keď človek niečo chce tak to ide...:D

Ale aspoň že tam niekto bol reprezentovať slovensko, patrí Vám všetkým poklona...Good Luck v ďalších bojoch... :cool:
Moto: Yamaha FZ8 Fazer
Používateľov profilový obrázok
janci11
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 687
Dátum registrácie: Št 24. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Partizánske

Re: LAN-párty (spojená s SVK-OC-CH) 9.-11.1. 2009 - diskusia

Príspevok od používateľa janci11 »

mne sa najviac pacil ten cruxov ventik z vysavaca :laugh: a komplet na vzduchu dosiahol pekny vysledok :good:
CPU: AMD Ryzen R7 5800X CPU Cooler: Noctua NH-U14S MB: ASUS ROG STRIX B550-F GAMING (WI-FI) RAM: Corsair Vengeance LPX Black 32 GB KIT DDR4 3600 MHz CL16 GPU: Sapphire PULSE RX6800XT 16GB SSD: Kingston KC3000 1TB + Adata XPG SX8200Pro 512GB + Crucial MX500 1TB PSU: Seasonic Focus Plus GOLD 750W Case: Fractal Design Define 7 Compact White TG
Používateľov profilový obrázok
Metiu
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1008
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Prešov (17)

Re: LAN-párty (spojená s SVK-OC-CH) 9.-11.1. 2009 - diskusia

Príspevok od používateľa Metiu »

jasne , cruxovi poklona , ostatnym taktiez

velka skoda ,ze slovenskym favoritom sa nepodarilo riadne rozbehat stroj , ta grafika by zo seba vydala pekne vela :-)

k vztahom sa nevyjadrujem , z mojho pohladu to bola perfektna akcia

to ,ze si veci po takejto akcii "beru" domov tymy mne osobne samozrejme nepride , mozno vo svete to je inak , ale predsalen je to prva akcia , tak by nezaskodilo trochu respektu a skromnosti

perfektna akcia , dakujeme vedeniu a vsetkym zainteresovanym :clap:
NB : Fujitsu-Siemens D9500 C2D T5250 3GB 120GB X3100 15.4" @ Xubuntu
Other :
LG KU990 Viewty , Sandisk SANSA CLIP@Porta pro
Sien † slavy : 462 - Duron 800@1100@2v (spitfire) ; Athlon 1200@1864@2.3v (thunderbird) ; #1 Abit NF-7 rev. 2.0 CPU Vmod ~2.4v
Now : 462 - Duron 750@967@2.25v (spitfire) ; Duron 950@1457@2.33v (spitfire) ; Duron 1100@1470@2.21v (morgan) ; A1333 (thunderbird) ; A XP 1500+ 1333@1488@1.8v (palomino) ; EPOX 8K3A CPU Vmod ~2.33v ; #2 Abit NF7 rev.2.0 Vmod ~2.4v
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Re: LAN-párty (spojená s SVK-OC-CH) 9.-11.1. 2009 - diskusia

Príspevok od používateľa Toman »

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Mozete uploadovat svoje foto: (pre tych ktory nenahravali svoje foto na NTB s projektorom)

Host name: flashmob.hobby-site.org
Login: lp09
Pass: 123654
Pasiv mode!!!

Linka 386kbps!!!!


Pravidla:
- vytvorte adresar s cislom a menom (podla vzoru)
- uploadujte LEN KVALITNE A HODNOTNE FOTO!!! (ziadne rozmazane a nepodarene)
- z dovodu pomalej linky FOTO PROSIM ZMENSITE!!!! (nech niesu vecie ako 1Mb na fotografiu)
- SU DOSTUPNE 2 SLOTY!!!! (ak vas nepripoji, skusajte neskor (za hodinu za 2....)

DAKUJEM

T. :-)
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
djkakadu
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 920
Dátum registrácie: Ut 05. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Humenné (23)

Re: LAN-párty (spojená s SVK-OC-CH) 9.-11.1. 2009 - diskusia

Príspevok od používateľa djkakadu »

Tak pozerám, že podarená akcia no hold smola ležal som v nemocnici, vlastne ešte aj ležím. V štvrtok večer som totiž dostal žlčníkový záchvat čo viedlo k zisteniu že mám v žlčníku blato, očakávam operáciu, ani neviete ako som išiel smutný do nemocnici :( :smutny:
djk@k@du ! oNLy All
Používateľov profilový obrázok
ANDYMAN
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 809
Dátum registrácie: St 09. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Senec (33)

Re: LAN-párty (spojená s SVK-OC-CH) 9.-11.1. 2009 - diskusia

Príspevok od používateľa ANDYMAN »

blato v bruchu? a to sa ti tam ako dostalo ?
Intel i7 4790K Delid [ 8-RADS!!! Water Cooling ] Kingston HyperX 32GB ASRock Z87 OC Formula EVGAGTX980Ti Superclocked EK Water Samsung 850EVO RAID-0 HDD cca 10TB Creative SB-Z Asus 4K 32" LED RAZER Deathstalker UltimateLogitech Z5450 THX Enermax Platimax 1500W Corsair 900D ...
WATER COOLING : CPU EK - Supreme LTX CSQ D5 X-Res CSQ Pump Phobya DC12-400 1x Phobya G-Changer 480 V1.2 1x Black Ice GT Stealth 360 1x XSPC RX240 1x AC NexXxoS PRO II 3x AC NexXxoS PRO I 1x HX-CU1401V Hose 13/10mm UV Liquid ...
Používateľov profilový obrázok
djkakadu
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 920
Dátum registrácie: Ut 05. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Humenné (23)

Re: LAN-párty (spojená s SVK-OC-CH) 9.-11.1. 2009 - diskusia

Príspevok od používateľa djkakadu »

motocross :hysterical:

ale nie je niečo také ako žlčníkové kamene ale z toho blata sa tie kamene nakoniec vytvoria alebo dajak tak, neriešim proste mam bug.
djk@k@du ! oNLy All
Používateľov profilový obrázok
Fester182
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1303
Dátum registrácie: Po 05. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Topoľčany

Re: LAN-párty (spojená s SVK-OC-CH) 9.-11.1. 2009 - diskusia

Príspevok od používateľa Fester182 »

lol ze motocross :hysterical:

prajem skore uzdravenie .

//OT premazane, gammaray
PS4 + OPTOMA HD 141X
Ked ta tlaci topanka, tak ju nevyzuvaj, skus ju rozchodit

Návrat na "Debata o všetkom"