DotA 2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
ANONYM_a7

Re: DotA 2

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

ja som dotu hraval. Nic moc, imo dost neprehladne, no po pravde moc ma to nebavilo. Ale to ma ani lolko moc nebavilo najskor...
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: DotA 2

Príspevok od používateľa zwARO »

ked napises ze dota sa ti zda neprehladna, tak to je GG. Vzhladom na to ze LOL je asi 1000 krat neprehladnejsie.

tak v LOL nemas deny = nemas lane control
-od zaciatku skilly ako teleport a ine co si mozes dat
-vseliake buffy ked zabijes creepy v lese
-kazde 2 tyzdne noveho hera, ta hra nema balance
-spelly su tam moc OP

atd atd
a to som LOL nikdy nehral :)

proste LOL a dota su odlisne hry. to skorej HON je kopia doty ale LOLko je proste neporovatelne.
Používateľov profilový obrázok
Courage_SK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: Po 01. Nov, 2010, 19:52
Bydlisko: Považská Bystrica - Rozkvet

Re: DotA 2

Príspevok od používateľa Courage_SK »

Broslowski napísal: preco je to hra for noobs? Ved sa v tom hraju celosvetove turnaje s velkou dotaciou :) Imo je LOL super dost ma to bavi :)
Hrajú sa v tom turnaje s velkou dotáciou len preto že Riot dotoho sype nehorázne prachy. K tomu prečo je LoL noob friendly: Kamarát ho hráva a je zvyknutý že herovia majú vysoký manapool (poprípade žiaden) a furt len spamuje kúzla. Prišiel ku mne na Dotu 2 prvé čo urobil ako je zvyknutý z LOL keď príde na lajnu tak hodí kúzlo a ešte mu dobrých 3/4 many zostane. Urobil to v Dote 2 a jéje bol bez many. Ešte zdôrazňujem že v LOL má na profile už dávno LVL 30 a v Dote 2 ho skoro hneď zabili creepi, čo nabehol medzi nich a nechal si nahitovať takmer celý život :facepalm:. Presne ako hovoríš Zwaro
zwARO napísal:kazdy priemerny dota hrac je lepsi ako LOL hraci
Ešte k tej lepšej prehľadnosti LoL voči Dote 2. Už aj najväčší zástanca LoL čo poznám v CZ/SK komunite priznal, že Dota (2) je prehľadnejšia než LoL.
viz druhý príspevok.
http://www.playdota.cz/forum/viewtopic. ... &start=100
Včera bol nový patch a v ňom 2 herovia
Spirit Breaker

Silencer

A tu sú rozpísané ostatné zmeny, je to ho dosť.
http://www.playdota.cz/novinky/spirit-b ... atchi-12-1
Odporúčam tam kliknúť na Ukázať anglický changelog. Dá sa povedať že všetkých zosilnili a Anti maga zoslabili :D
Lietajúci kurier už nemá nesmrteľnosť, ale keď zomrie tak nevypadnú itemy ale za 3 minúty ožije a pri studni je nesmrteľný. Alebo sa mi páči že keď Axe zabije ultimačkou tak zareve a všetci spojenci v 600 AoE na 6 sekúnd dostanú +25% MS...je toho hodne.
Čo hovoríte na Herov ? Spirit Breaker sa mi páči že má v ruke palcát ale vyzerá ako lampáš v Dote 1. Je to logickejšie že s bije palcátom a nie lampášom ale stále to prpipomína Dotu 1. A tá ultimačka jak z neho vybehne duša :cool: Teraz to je ozaj
Spirit Breaker. Silencer je parádny, možno by som mu len vytkol, že sa podobá trochu na Daviana v ľudskej forme.
Naposledy upravil/-a Courage_SK v So 14. Jan, 2012, 11:50, upravené celkom 1 krát.
CPU AMD Phenom II X4 955@3,9GHz + Gelid Tranquillo Rev.2
MB Gigabyte GA-890GPA-UD3H (rev. 2.1) GPU MSI GT 9600 512MB 700MHz@750MHz
RAM
Corsair Vengeance DDR3 4GB 1600MHz CL9
PSU
Coolermaster 600W SILENT Pro Mouse Logitech MX 518
Fan regulator
Zalman Fan Mate 2 Wheel MOMO Racing Force Feedback
LCD
Dell U2312HM
Používateľov profilový obrázok
elementar
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5235
Dátum registrácie: Ut 16. Mar, 2010, 22:34
Bydlisko: Brno/Brezno

Re: DotA 2

Príspevok od používateľa elementar »

a to je novorocny zart ?
- Nyní už se hrdinové narodí s plnou manou.
- Při zabití nepřítelského couriera každý z týmu dostane 150 a ten kdo ho zabije 300 goldů.
- Létající kurýr už nemá imunitní shield.
- Po zabití kurýra už z něj nepadají předměty.
- Když zabijete kurýra, tak se opět narodí za 3 minuty se všemi itemy, které měl.
- Divine rapier nyní přidá 300 dmg namísto 250.

a bara je trochu OP ale to aj v normlanej dote
Spoiler: ukázať
PC1:MB: ASUS PRIME Z490-P, CPU: 10700F@4,9 + Corator DS + Noctua NF-P14,NOCTUA NF-A15 1.28V ,RAM: 2x8GB Corsair Vengeance 3200GPU:MSI 1060 6GB @2000(1,223V), SSD: Samsung 840 256GB PRO, HDD: Samsung 870 512GB ,PSU: Seasonic M12II-620W ,OS: Win 10 ,LCD: 31.5" AOC 2560x1440,CASE:Lancool K62, MOUSE: Zowie FK1+ + SteelSeries QcK,KEYBOARD: HyperX FPS PRO load 425[W]
Net
AS SSD
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: DotA 2

Príspevok od používateľa zwARO »

no bol to vianocny zart.

musis si viac davat pozor, ale aj tak je to blbost s tym kurierom, hadam to coskoro vratia spat.

co sa tyka inych zmien, tak je jasne videt snahu o zrychlenie hry.
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: DotA 2

Príspevok od používateľa valistar »

su to zmeny z 6.73c aplikovane pre dotu 2, nove predmety su fajn aj ked niektore zmeny sa mi az tak nepacia (napr dark seerove ulti :( )... uvidime kolko z nich zostane na trvalo.

zaujimave je ze napr joindota turnaj defence sa rozhodli hrat uz na novej verzii, nie na turnajovej (stabilnej) verzii . aspon konecne uvidime nove picky a bany :-)
ANONYM_a7

Re: DotA 2

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

zwARO napísal:ked napises ze dota sa ti zda neprehladna, tak to je GG. Vzhladom na to ze LOL je asi 1000 krat neprehladnejsie.

tak v LOL nemas deny = nemas lane control
-od zaciatku skilly ako teleport a ine co si mozes dat
-vseliake buffy ked zabijes creepy v lese
-kazde 2 tyzdne noveho hera, ta hra nema balance
-spelly su tam moc OP

atd atd
a to som LOL nikdy nehral :)

proste LOL a dota su odlisne hry. to skorej HON je kopia doty ale LOLko je proste neporovatelne.
Ako mozes toto napisat ked si nehral. OP spelly co ja viem ani nie, fakt ze nie :D pokial nedostanes feed od zaciatku, nemas sancu byt OP, bufy su 3 - jedine baron buff pre cely team(barona neda jednotlivec, jedine brutalne dofeedeny na konci hry, inak chodi cely team). s balance ciastocne suhlasim, vacsina vsak zavisi od picku. Kazdopadne ak si nehral vypovedna hodnota 0.

Ano su to odlisne hry. prave preto nechapem tu degradaciu voci dote...

Herovi aktory nemaju manu maju brutalne vysoke CD a dost low HP. cize miesto itemov na manu treba kupovat itemy na CD.

Osobne sa mi LOL velmi paci a neplanujem precho na DOTU, aj ked, kto vie :)
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7976
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: DotA 2

Príspevok od používateľa CageJ »

tak s tymto nesuhlas, v hre su asi 5-6 champovia co daju barona sami - odskusane... Master yi, tryndamere, jax, tristana z hybridov - ezreal a poppy - tito dvaja ale musia mat specificky ad/lifesteal build... Poppy dava cez 2k critical s rychlostou 2x+ pri Q+E..
ANONYM_a7

Re: DotA 2

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

jasne su moznosti, ale bez feedu to prosto nejde. a full lf build sa nie vzdy oplati :) napr s taricom vysolujem tiez barona. ale tak musim tam zostat dost dlho, co sa pri realnej hre moc neda :)

+ ani jeden z herov, ktorych si spomenul nic nezahraju bez dobreho teamu ... (tryndu ale strasne neznasam, jeho ulty je neskutocne OP a na tom trvam, je len par shampov ktory dokazu s nim vyj€bat - napr shaco :D)
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: DotA 2

Príspevok od používateľa Papek »

Ohladom Vengefulky ... je to support? Dost dlho sme sa natahovali v hre, co stavat, nakoniec som si isiel svoje - Powerky, Lothar's Edge, Satanic, Buriza. Viac som nestihol postavat, dalsi na rade by bol Aghanim. V kazdom pripade, vyhrali sme. Za Venge je to jeden z buildov, ktore stavam - niekedy zvyknem ist namiesto lifesteal kombinaciu EoS + S&Y, pripadne Mjollnir. Kedze dostava percentualne do dmg, tak som nevidel zmysel ist cisto na support.
Inak mam pocit, ze za Vengefulku sa da postavit hocico a stale dobre zahra.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
elementar
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5235
Dátum registrácie: Ut 16. Mar, 2010, 22:34
Bydlisko: Brno/Brezno

Re: DotA 2

Príspevok od používateľa elementar »

sup-semi carry

swap stun armor reduce dmg aura... akurat medzi
Spoiler: ukázať
PC1:MB: ASUS PRIME Z490-P, CPU: 10700F@4,9 + Corator DS + Noctua NF-P14,NOCTUA NF-A15 1.28V ,RAM: 2x8GB Corsair Vengeance 3200GPU:MSI 1060 6GB @2000(1,223V), SSD: Samsung 840 256GB PRO, HDD: Samsung 870 512GB ,PSU: Seasonic M12II-620W ,OS: Win 10 ,LCD: 31.5" AOC 2560x1440,CASE:Lancool K62, MOUSE: Zowie FK1+ + SteelSeries QcK,KEYBOARD: HyperX FPS PRO load 425[W]
Net
AS SSD
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: DotA 2

Príspevok od používateľa valistar »

v pro hrach sa venge hra iba cisty support/wardbitch. na pube to mas jedno.. tam si mozes hrat hocico (za predpokladu ze mas ine supporty v teame - najviac nahovno ked si ludia picknu 5x carry a nie je ani courier ani wardy :facepalm: to sa potom hra na nahodu - si vravim ze sa takym pristupom mozem fakt ist radsej hrat LoLko :) )

ale fakt farmit za VS je nahlavu, vsak ma skvele spelly na gangy a je preto priam stvorena na to behat po mape (najlepsie v smoku) a pomahat pri killoch - a popritom kupovat obsy a sentriny + kontrolovat runy... a svojmu teamu budes viac napomocny ako 25 minut farmit na lajne. preco? lebo aj s lepsim farmom ako carry z druheho teamu dostanes on neho proste naprdel - VS nema tak dobry stat gain a ani AS. SWAP je skvely aj v late game ale iba v teamfightoch, VS sama nedava - a na to nepotrebujes farm... a hlavne ide o to ze beries farm niekomu kto ho potrebuje ovela viac.

supporta/roamera spoznas podla toho ze potrebuje minimalny farm aby daval. VS je urcite jedna z nich - staci jej bota a mozno nejake HPcka. ale to musi zarobit z gangov nie brat carrycku creepy na lajne :)

tl;dr VS nie je carry a ani prirodzeny semi-carry ale na pube si hraj co chces
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7976
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: DotA 2

Príspevok od používateľa CageJ »

valistar napísal:v pro hrach sa venge hra iba cisty support/wardbitch. na pube to mas jedno.. tam si mozes hrat hocico (za predpokladu ze mas ine supporty v teame - najviac nahovno ked si ludia picknu 5x carry a nie je ani courier ani wardy :facepalm: to sa potom hra na nahodu - si vravim ze sa takym pristupom mozem fakt ist radsej hrat LoLko :) )
Dota je skor o skille, pricom LoLko o pushovani line nejakych overfeed championmi a ability speed - chapte ako rychlo nasupem cim - viac kuziel do sekundy :hysterical: ... To je lepsie na DOTE - jedno kuzlo v early game a 3/4 - cela mana prec...
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: DotA 2

Príspevok od používateľa valistar »

tu nejde o to, narazal som na to ze v LoLku su teleporty zadarmo (v dote platis stale 135g a potrebujes ho mat na sebe permanentne) + v LoLku ked zomries neprides o ziadne goldy :facepalm: . teda je fakt jedno ci ta na tej linke zabiju (gang v troch, nevies o nich lebo nemas wardy) - lebo o nic neprides, po respawne si rovno kupis novy item a portis na lajnu ako keby sa nic nestalo :-) . v Dote ta trikrat zabiju na linke a tvoj item progress je v prdeli na 5-10 minut - prave preto je velky rozdiel vo wardach lebo v dote ta smrt stoji vela (konkretne 30x level v goldoch).
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7976
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: DotA 2

Príspevok od používateľa CageJ »

jo, to mas pravdu.. v DOTE nie su tam kamikadze... kedze sa tam stracia gold...toto by som aj u LoL zaviedol...
P.S. teleport v LoL nepouzivam a nikdy som nepouzival... max u tankov

Návrat na "Hry a problémy s nimi"